Nuotrauka Nuotrauka

Paredaguojame

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Paredaguojame

Standartinė Jefridas »

Na, kažkas smagiai pakeitė topiko pavadinimą, tai tegul lieka tada ši temą be pirmo posto :)
O tas kas pakeitė - tai dvasios ubagas. Fu, koks šlykštus forumas pasidarė. Liko keli normalus žmonės.
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2010-08-01, 16:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Kodėl?

Standartinė Sigma »

+
BOB - Bombs Over Bagdad!
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Giedrukas »

jo pliusas tau :)))) bet man atrodo kad jau buvo tokia tema sukurta :)))
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Manvydas »

Kodėl rūkau?
Na sunkus klausimas iš tikrųjų.
Pirmą kartą parūkiau,gal 12 metų.Aišku tada gavau kažkokios neaiškios žolės,viskas sukosi ir apsivėmiau. :D Paskui parūkiau 16,na ir nuo tada iki dabar (18) rūkau.
Rūkau nes man patinka.Gali suprast daugiau,gali pastebėt daug daugiau,aišku patinka ir svaiginantis pojūtis (būkim biedni,bet teisingi),atsipalaidavimas ir nenumaldomo juoko protrūkiai.Šiaip visada kiek save žinau,esu linksmas ir daug juokiuosi.Bet juoktis parūkius,na kažkas tokio išskirtinio,kažkoks kitoks jausmas.Patinka prirūkius atidaryt fantazijos skrynią.
Gert taipogi nepatinka,nes tada prarandu protą ir atmintį,tampu priešingu aš. :) O parūkius esu toks pats,tik daug daugiau laimingesnis nei blaivas,daug ramesnis. :)
Išvada: Man patinka rūkyt,nes rūkimas apskritai sustiprina pojūčius.Nesvarbu kokie jie bebūtų,visi jie reikalingi.Ir kai kurie sustiprėję pojūčiai padeda apmąstyt daugel dalykų.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kodėl?

Standartinė putejas »

kodel pradejau? atvirai sakau - nezinau. geriau manes paklauskit kodel pradejes toliau rukau ir nesustoju? stai sioje vietoje turetu prasideti mano filosofavimai pie zmogaus buti, babilono sistema, absoliutu nesutikima su viskuo prie ko musu protai yra pripratinti nuo mazumes, stai cia tureciau rasyti daug ir labai daug. bet as gal nesiplesiu... be filosofijos ganja man dar inesa i pasauli spalvu ir juoko.
dabar su kuo bekalbeciau nori nenori visada isvystau tema apie MJ. bandau sviesti zmones
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė martynass »

Pirma karta pabandziau budamas penkiolikos metu. Kodel? Turbut todel, kad norejosi isbandyti kazka naujo. Kaip sakoma zmogus mokosi ne is svetimu klaidu, bet is savu. Bet mj pabandyma nelaikau klaida. Tiesa pasakiu pirmas kartas buvo ziaurus. Rukem tryse puse per bambaliuka, vidury vasaros ir dar ant saules. Tuo momentu jauciausi prastai, bet parejes namo pastebejau, kad ir apetita zadina, o miegas buvo toks saldus... Taip ir rukai iki siol. Aisku ne kiekviena diena, tam yra progos- savaitgaliai, be to man visai nesinori rukyti siokiom dienom, nesirisa su mokslais. Bet esu tvirtai isitikines, kad rukysiu visa gyvenima, nes tai ir atsipalaidavimo priemone, ir turi gydomuju savybiu (gerina miega, apetita). Tai tiek...
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:Pirma karta pabandziau budamas penkiolikos metu. Kodel? Turbut todel, kad norejosi isbandyti kazka naujo. Kaip sakoma zmogus mokosi ne is svetimu klaidu, bet is savu. Bet mj pabandyma nelaikau klaida. Tiesa pasakiu pirmas kartas buvo ziaurus. Rukem tryse puse per bambaliuka, vidury vasaros ir dar ant saules. Tuo momentu jauciausi prastai, bet parejes namo pastebejau, kad ir apetita zadina, o miegas buvo toks saldus... Taip ir rukai iki siol. Aisku ne kiekviena diena, tam yra progos- savaitgaliai, be to man visai nesinori rukyti siokiom dienom, nesirisa su mokslais. Bet esu tvirtai isitikines, kad rukysiu visa gyvenima, nes tai ir atsipalaidavimo priemone, ir turi gydomuju savybiu (gerina miega, apetita). Tai tiek...
Aš visada bandžiau įsivaizduot,kaip aš žilas senukas taškau suktinuke (geras žodis,geriau nei kasekas :D ). :D Primetu legalizuota,išeini kaip veteranas į lauką užsidegi suktinuke ir žiūri į dangų ir taip gera ant širdies. :D :D Eina jaunimas žiūri,o tu stovi iš namų pasileidęs bob'o gabalą arba john kolt ir taškai. :]
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Jefridas »

http://www.youtube.com/watch?v=_gq2e0GVmBU
Iki galo žiūrime.
Putejas, o aš Tau siūlyčiau atsargiau, pagalvos, kad nesveikas. Tai faktas, tik kenki sau tokiu būdu. Čia taip yra, du scenarijai mano akimis.
Pirmas variantas, tai toks iš gyvenimo. Susipažinau su dviem vaikais ( vienam dvidešimt penki kitam dvidešimt trys, berods). Vaikais, nes jie smegenyse sustojo jau daug metų. Aplinkybės taip susikloste, kad parūkėm, nes ten buvo žodžiu taip, kad visiškai ne laiku ir ne vietoje atsidūriau, na ne esmė, ir klausiu: O koks jūsų tikslas rūkyti, gyventi? Jie man atsakė, kad jų tikslas yra parūkyti ir tada viskas yra liuks ir tik marijuana jiems suteikia pilnavertiškumo ir tik pro žalią prizmę jie žiūri į viską. Na ir pagalvok pats, ką apie tokius pagalvotum?
Manau reiktu pagalvoti Tau, kodėl rūkai, o ne mums. Dėl juoko ir spalvų inešimo, manyčiau, kad spalvų ir taip yra daug, tik va jau kokį teptuką pasirinksi, ir kaip tapysi paveikslą, tai jau tavo rankuose. Piešiant šaržą pilku pieštuku kartais galima taip įsijausti, kad akimirka galima pamiršti, kad piešiama pilku pieštuku.. Bet galutinis rezultatas vistiek bus pilkas. O gal vis dėl to žinai kodėl?

Valio. Ką tik gimė. Ant palangės :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kodėl?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Putejas, o aš Tau siūlyčiau atsargiau, pagalvos, kad nesveikas. Tai faktas, tik kenki sau tokiu būdu. Čia taip yra, du scenarijai mano akimis.Pirmas variantas, tai toks iš gyvenimo. Susipažinau su dviem vaikais ( vienam dvidešimt penki kitam dvidešimt trys, berods). Vaikais, nes jie smegenyse sustojo jau daug metų. Aplinkybės taip susikloste, kad parūkėm, nes ten buvo žodžiu taip, kad visiškai ne laiku ir ne vietoje atsidūriau, na ne esmė, ir klausiu: O koks jūsų tikslas rūkyti, gyventi? Jie man atsakė, kad jų tikslas yra parūkyti ir tada viskas yra liuks ir tik marijuana jiems suteikia pilnavertiškumo ir tik pro žalią prizmę jie žiūri į viską. Na ir pagalvok pats, ką apie tokius pagalvotum?
Manau reiktu pagalvoti Tau, kodėl rūkai, o ne mums. Dėl juoko ir spalvų inešimo, manyčiau, kad spalvų ir taip yra daug, tik va jau kokį teptuką pasirinksi, ir kaip tapysi paveikslą, tai jau tavo rankuose. Piešiant šaržą pilku pieštuku kartais galima taip įsijausti, kad akimirka galima pamiršti, kad piešiama pilku pieštuku.. Bet galutinis rezultatas vistiek bus pilkas. O gal vis dėl to žinai kodėl?
buti vaiku turint palyginus ne vaikiskus metus yra faina. svarbu zmogus isliktu savarankiskas ir neatsiskirtu nuo visuomenes (kad nepalaikytu durnium). ne kiekvienam norinciam tai pavyksta. beto i senatve visi vistiek suvaikeja ;)
jeigu ju atsakymas buvo, kad MJ jiems suteikia pilnavertiskumo tai cia ju bedos, o ne mano ir as neziuriu i viska TIK pro zalia prizme. mano atsakymas buvo kitoks, pameni? :) beje yra galybe zmoniu ant sios zemes, kurie masto lygiai taip pat kaip as, tik gal but neruko. taip, kad manau man nereiketu pagalvoti kodel as rukau nes man jau ir taip viskas aisku (tik dabar pastebejau, kad praeitame poste neirasiau kulturos kaip vienos is priezasciu). koks ju tikslas gyvenime jie taip ir neatsake. kas liecia spalvas gyvenime tai tik nereikia man pust miglos i akis - gyvenimas nevisada spalvotas. asmeniskai man, sulig kiekvienu informacijos atejimu i galva apie viska tas gyvenimas darosi pilkesnis ir pilkesnis. dziaugiuosi uz tave jei tau gerai. man blogai, o jeigu man blogai arba viskas pilka juoda tai irgi nereiskia, kad spalvos atsiranda TIK parukius ganjos. buna ir spalvotu akimirku. ganja man inesa paslapties atskleidimo daugelyje temu, jeigu labiau linkes i jas gilintis. beje tas pasaulio spalvingumas spalvingumui nelygus. vieniems spalvos yra pinigai, kitiems spalvota tik ten kur nera civilizacijos, treti spalvas mato gamtoje. man spalvotumas nera fizinis dalykas (zalia zole, melynas dangus, geltona saule, juodi batai). man tai daugiau filosofinis, gal but dvasinis dalykas. trumpiau tariant MJ spalvingumas man yra tiesa, informacija, relaxas, nebegalvojimas apie laika ir kazkokiu vertybiu supratimo sustiprinimas. kas idomiausia, kad man tokios filosofijos, stumimai priimtini esant blaivam, taigi ganja tai tik sustiprina, o ne pagimdo is naujo
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Jefridas »

O vat pabandyk nerūkyti bent kokį mėnesį, ir tada paanalizuoti? Čia taip sakant, pažvelgsi kitu kampu. Ar turi omeny, kad prieš rūkymą, aplamai, kol dar nežinojai kas tai yra, jau buvo ta filosofiją? Faktas, kad žolė sustiprina 'filosofišką' mąstymą, bet ant kiek tikras jis yra arba netikras, galime pasakyti tik po tam tikro laiko.
O dėl prizmės tai tu nepriimk asmeniškai, aš tik pavyzdį parašiau, :) Tavęs nelyginau :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kodėl?

Standartinė putejas »

ne nu as suprantu del pavyzdziu :) panasiom temom jau domiuosi nuo praeitos vasaros ir tik nuo siu metu pradzios buvau pradejes rimtai pusti. pavasari pasibaige pinigai ganjai ir jau bus kokie 2-3 menesiai kaip nerukau absoliuciai nes nera pinigu. viskas prasidejo nuo amerikos konspiraciju, 911 ivykiai ir t.t., o stai dabar i pasauli ziuriu kitomis akimis :) apie tikruma/realybe as nedrisciau diskutuoti nes nei vienas is musu nezinome kas yra realu/tikra, o kas ne. ar realu tai ka mes matom girdim lieciam? o gal tai tik pavirsinio loginio zinojimo padarinys, o realybe yra tik vienam kitam prieinamas specialus protinis pasiekimas..? man motina pastoviai vis dar kala i galva: "niekuo nepasitikek". blaivas pagalvoju "uzpiso mane tos pamokos" ir apsisukes nueinu, taciau prirukes zmogus supranta, jog jis ne vienas ant sios zemes ir, kad kiti zmones skirtingai nei tu gali meluoti, tau padaryti bloga, todel automatiskai atsiranda paranoja itariant kiekviena kuris tau kazka pasake ar padare. isanalizuoji ko paklause ir bandai pateikt atsakyma. ka noriu pasakyt, kad uzrukes naturaliai tampi atsargus nes aplinka nera saugi bet kuriuo atveju, taigi nereikia net pamoku,o ja gavus dar padekoji. dziaugiuosi, kad taip mastau net nerukes, tik gaila, kad ne visada pavyksta buti draugisku ir taikiu :(
bet kuriuo atveju tiek tu, Jefridai, tiek as esam tik paprasti zmones ir tik kartais susimastom kas yra kas ir kodel yra taip, o ne kitaip.

p.s. atsiprasau uz gal but per gilias, ar vadink jei nori, kvailas mintis. kitaip nemoku
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė jahmate »

Na as pirma karta papuciau mazdaug tarp 13 ir 14 metu. Tiksliai net nezinau kodel, turbut todel kad tiesiog buvo galimybe ir neatsisakiau. O poto jau buvo nemazai rukymo. Taciau as niekad nebuvau priejes prie putimo kas diena (kaip ne vienas mano draugas ir pazystamas). Tiesiog parukau savaitgaliais ir labai retai siokiadieniais. O del ko rukau tai istikruju net nezinau. Turbut dar gerai nesupratau. Tik tiek jau supratau kad pust tam kad butu zostka prucha ir nusirukyt tikrai nera svarbiausias dalykas. Geriau ipust lengvai, pasijuokt, pafilosofuot pachilint o ne nusipust ar pust tik tam kad kuo labiau vilktu. Na aisku tu nusiputimu vistiek nepavyksta isvengt, kaip ir daugeliui cia esanciu turbut. O siaip is siokios tokios savo putimo patirties galiu sakyt kad geriausia yra parukyt retai. Nes tada poveikis tikrai buna pats pozityviausias ir geriausias. Tarkim parukai ir tada pora menesiu nerukai ir vel taip. O siaip bent man asmeniskai pust yra tikrai daug geriau nei gert. Jei buna daugiadieniai gerimai tai poto atchodai ir ne tik fiziskai jauciami, bet ir moraliniai kas turbut yra dar didesne zopa. Ir siaip tos bukos girtos snekos ir anksciau ar veliau daug kam pareinantis balti kai gali pridaryt tokiu nesamoniu, kad poto gailesies visa gyvenima.
I'm a junglistic man.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė martynass »

jahmate rašė:Na as pirma karta papuciau mazdaug tarp 13 ir 14 metu. Tiksliai net nezinau kodel, turbut todel kad tiesiog buvo galimybe ir neatsisakiau. O poto jau buvo nemazai rukymo. Taciau as niekad nebuvau priejes prie putimo kas diena (kaip ne vienas mano draugas ir pazystamas). Tiesiog parukau savaitgaliais ir labai retai siokiadieniais. O del ko rukau tai istikruju net nezinau. Turbut dar gerai nesupratau. Tik tiek jau supratau kad pust tam kad butu zostka prucha ir nusirukyt tikrai nera svarbiausias dalykas. Geriau ipust lengvai, pasijuokt, pafilosofuot pachilint o ne nusipust ar pust tik tam kad kuo labiau vilktu. Na aisku tu nusiputimu vistiek nepavyksta isvengt, kaip ir daugeliui čia esanciu turbut. O siaip is siokios tokios savo putimo patirties galiu sakyt kad geriausia yra parukyt retai. Nes tada poveikis tikrai buna pats pozityviausias ir geriausias. Tarkim parukai ir tada pora menesiu nerukai ir vel taip. O siaip bent man asmeniskai pust yra tikrai daug geriau nei gert. Jei buna daugiadieniai gerimai tai poto atchodai ir ne tik fiziskai jauciami, bet ir moraliniai kas turbut yra dar didesne zopa. Ir siaip tos bukos girtos snekos ir anksciau ar veliau daug kam pareinantis balti kai gali pridaryt tokiu nesamoniu, kad poto gailesies visa gyvenima.
Pust kas pora menesiu??? Baik juokus. Na jei tau taip gaunasi tai sveikinu, bet man taip nesigauna, nes pa sunkios mokslu savaites, savaitgali visada norisi ipust, kad protas pailsetu ir sirdis atsigautu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė jahmate »

Tai man taip nesigauna irgi :D Bet yra buve kai tiesiog buvo juodas badmetis ir nebuvo is kur imt. Tai patikek po menesio parukyt labai linksma. Nes,bent jau mano manymu, tada pajunti tikra rukymo malonuma :)
I'm a junglistic man.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė Herbas »

Man kanapė yra sielos maistas, kuris sudeda visas mintis ir nuomones į vietą ir nubrėžia naujus tikslus, kuriuos reikia siekt ir mintis, kurias puoselėt. Pirmą kartą pabandžiau ir ne be priežasties, būdamas 16. Manau tai padariau pačiu laiku, nes iki tol tokiems potyriams manau nebuvau pasiruošęs... Tiesą sakant nebandžiau ir todėl, kad savo akyse 14 m. mačiau pačia baisiausia žmogaus būseną, priklausomybę ir man teko bendraut su ja (tolima gimine) jis sakė, jog pradėjo nuo žolės "pirmiausia pabandžiau :x: rūkydavom su draugais kartą į sav, vėliau kiekvieną dieną, po kurio laiko klube išbandžiau stipresniu narkotiku ir užkibau, ratas truko 6 metus" =( vėliau jis išsikapstė, bet dažnokai išgeria.... Žodžiu, man šis pokalbis leido padaryti išvada, kad :x: yra gateway drug....
Kai buvau 16 pradžioje geriausias draugas pradėjo rūkyt, tada susimąsčiau, ką jis daro ar jis visai pametė galvą ir pradėjau domėtis tuo, po kelių dienų įvyko persilaužymas ir mano nuomonė visiškai pasikeitė, po kelių sav domėjimosi pasidariau pirmąją medinę pypkę su kuria paėmiau antrą dūmą ( pirmas dūmas buvo su draugo pypke) tada pajutau, savęs "gilumą".
:x: ne šiaip paprastas augalas, aš jame įkūniju dalį didžiosios Motulės gamtos, kurį mums ji padovanojo, o tiek daug gerų savybių jis turi todėl, kad jis yra visiškai natūralus ir be žmogaus prisilietimo ar kitokio jos pakeitimo ji atiduoda visą save :)
Aš spalvas atradau ne dėl :x: , o dėl to ,kad perėjau prie tokių grupių muzikos kaip The Beatles ir Pink floid. Klausydavau vienos dainos po 3-4 valandas ir kaskart jos būdavo vis gražesnės iki tol kol jos man "įaugo" ir gyvenimo samprata susidarė, jog ko čia reik tai daug meilės ir pastebėti tai ką kiekvieną dieną praeini :)
Mano išvada, jog tik :x: ir nieko kito nevartoti (kaip nikotinas ar alkoholis ar....) yra labai pagirtina, pats taip darau, nes alkoholis durnina, o tabakas tik kirtimas sau per galva su plyta.
Žinoma yra tokių, kuriuos ir :x: veikia ne taip kaip iš tiesų turėtų veikt, jie ir geria ir poočia vienu kartu... Dalis tokių ir tabletes nesidrovi pabandyt, bet ką padarysi...

Dabar mano tikslas yra kaip tik sugebu prisidėti prie šio nuostabaus augalo legalizavimo ir šviest visuomenę kas tai per augalas. Dabar verčiu The Union filmą, vėliau su draugu jį įgarsinsim ir pirmieji žmonės, kurie pamatys jį mano tėvai, nes jie apie ją nieko nežino ir noriu, kad jie sužinotu, kad aš ją naudoju...

Tai turbūt ilgiausias postas kurį esu parašęs, gal jis kam suteiks peno mažiems apmąstymams :V: Be to Jefridai tu šaunuolis palaikau tavo požiūrį
It's form the Earth
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kodėl?

Standartinė putejas »

pagarba Herbui. kad daugiau tokiu zmoniu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė jahmate »

Jo istikruju respect uz toki poziuri cia pasisakiusiu sitoi temoi. Jusu mintys ir man artimos :)
I'm a junglistic man.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Kodėl?

Standartinė hipiukas »

Gaila, bet dabar turėjau laiko tik perskaityti pirmą postą ir parašyti atsakymą. (nenorėjau oamiršti šios temos). Gera tema pasiknisti savyje ir ištraukti tai kas glūdi gilioje praeityje. Taigi.

Viskas prasidėjo nuo Deep Purple.. Man buvo gal kokie 7 metai, kuomet dėdė gryžęs iš Deep Purple koncerto padovanojo man gyvo garso įrašo kasetę (tuomet tik buvo prasidėjusios kasetės. Neseniai buvom nusipirkę magą). Prieš tai niekada nesidomėjau muzika. Neklausiau. Nesuprasdavau kam to reikia. Tą kasetę klausiau diena iš dienos kokius 3 metus. Žinau, skamba nesveikai - 3 metus klausyti vienos grupės 12 dainų. Mintinai mokėjau žodžius (kuriuos pradėjau suprasti tik paskutiniais metais), mintinai žinodavau visas melodijas, taktus, ritmus... 10-ties metų pradėjau klausyti kitų grupių. Ac / Dc, T.REX, Slade, ACCEPT, Led Zeppelin, Pink Floyd, Black Sabbath... IR... Jimi Hendrix . Su juo kartu mane pradėjo žavėti Hipiu judėjimas. Rinkdavau laikraščių iškarpas, straipsnius apie juos. Plakatus... Ir nuo tada, matydamas nuotraukas kai hipiai laiko rankose suktines - atsirado potraukis į marihuaną. Tiksliau ne potraukis, o susižavėjimas. Kas tai? Kodėl? Visos nuotraukos buvo spalvingos, linksmos. Mane tai traukė... 13-likos pradėjau groti gitara. Jau po kelių mėnesių savamoksliško grajinimo, sedėdamas prie kasetinio magnetofono atrinkinėdavau Peed Purple, Ac / Dc ir Metallica natas.. Būdamas 14 pradėjau giliau žvelgti į roko subkultūrą. Mane pakvietė groti į pirmąją mano grupę. Tuo metu namuose, net pas draugus nebūdavo interneto ir personalinių kompiuterių. Didžiausias džiaugsmas tuomet būdavo Ziliton žaidimų kompiuteris. Išnaršęs biblioteką radau keletą knygų susijusių su kanapėmis, marihuana... Skaičiau, domėjausi.. Kartais gaudavau pas draugo mamą savivaldybėj prieit prie kompiuterio - interneto. Spausdinausi toliau spraipsnius, skaitalus... Taigi dienos bėgo... Apie marihuaną žinojau daugiau nei kas galėjo pamanyti... Amžius keitėsi.. Draugai.. Nauji draugai... kai man kažkur buvo 15 metų turėjau daug naujų draugų, pradėjau lankytis "tūsuose"... Grojau 5-iose grupėse... Pradėjau svaigintis alkoholiu.. Mano metų draugai pradėjo vartoti extazy, amfetaminą, parukydavo žolytės. Kažkur tuomet ir atsirado proga "išmeginti" marihuanos. Niekada man nerupėjo amfetaminai, extazy, koksas ir t.t. nors aplinkui buvo to pilna. Man rupėjo tik ji - MJ.

Aš - muzikantas. Gitara man yra siela. MJ man yra galimybė išlaisvinti ją, kad jausčiausi laimingas. Aš esu laimingas. Muzika ir MJ man lyg kūno dalys, be kurių jausčiausi lyg žmogus be kojų ar be rankų. Aš toks.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kodėl?

Standartinė KGBkid »

Aš pirmą kartą parūkiau būdamas 12-13m. amžiaus tarpe. Galiu pasakyti, kad tada tam pasiruošęs dar tikrai nebuvau. Įvyko kaip įvyko, nieko nepakeisi, bet gailėtis tikrai nėra ko. Šiandien galiu pasakyti, kad tada parūkėm tikrų tikriausios chimkės. Štai kodėl dingo vaizdas, aplink nieko nemačiau ir t.t. Aš išsigandau, tačiau ta baimė mane saugojo... Internete ieškojau informacijos apie įvairias narkotines medžiagas, kitaip tariant apšviečiau save. Tikriausiai todėl nieko ne esu bandęs apart :x: O viskas galėjo būti kitaip, kadangi 15m. sulaukęs pradėjau tūsintis, o tuo metu mūsų tarpe buvo labai paplitęs exztasy ir kt. chemija. Kaip aš įvardinu, tai buvo RR (Ratuotų Riterių) metai, mūsų miestelyje. Rinkausi alkoholį, nes tada tai atrodė geresnis variantas nei narkotikai. Jei nebūčiau patyręs tos baimės po pirmojo parūkymo, net ne abejoju, jog būčiau priklausęs tiems patiems RR'ininkams.
Kažkas viduje neleido užmiršti to pirmo ir nesėkmingo putimo. Galvoje sukosi daugybę klausimų, kodėl internete prirašyta tiek daug informacijos apie MJ ir + - ji buvo visa teigiama. Ilgai svarsčiau ir nusprendžiau, kad reikia visa tai pakartoti. Parūkiau. Veide atsirado šypsena, gamta įgavo ryškius ir akiai malonius atspalvius, jaučiausi atsipalaidavęs, nejutau streso, kurį jausdavau kiekvieną dieną. Tačiau neėmiau ir nepūčiau kiekvieną dieną, pūsdavau tik retkarčiais. Man to paprasčiausiai nereikėjo, kadangi tokias pačias ryškias ir gražias spalvas regėjau būdamas ir nepapūtęs, vis dažniau pažiūrėdavau į žydrą-debesuotą dangų, o dienomis griebdavau fotoaparatą ir fotografuodavau viską kas man atrodė gražu. Bėgant laikui pasitaikydavo visko, gerdavom ir rūkydavom, tačiau greit supratau, kad alkoholis ir MJ yra nesuderinami dalykai. Vis dažniau alkoholį iškeisdavau į suktinukę ir dėl to nei kiek nesigailėjau, kadangi parūkęs galėdavau bendrauti su kitais ir pakalbėti tokiomis temomis, kurios iš tiesų būdavo labai įdomios ir netuščios, o verčiančios susimąstyti. Dabar negaliu klausytis girtų žmonių sapalionių, kažkokia nesąmonė ir iš šono žiūrint į tokius, kažkaip nesmagiai pasijauti. Dabar, geriau išeiti į gryną, nors ir vėsoką rudenišką orą pasivaikščiot, nei sėdėti ir bičint, o paskui ieškotis problemų.
Sekdavau šias diskusijas legalus.net forume, skaičiau ir gilinausi į MJ istoriją, įvairius judėjimus.

Mano Mama taip pat žino, kad rūkau, tačiau niekada demonstratyviai to nerodau. Apšviečiau ją, papasakojau daugybę dalykų ir jos nuomonė į MJ pasikeitė, žinoma į gerąją pusę. Kaip jau kažkas minėjo, aš lygiai taip pat bendraudamas su žmonėmis užvedu temą apie MJ ir stengiuosi kiek įmanydamas kuo daugiau apie tai papasakoti. Žmonės mažai besidomintis tuo dažniausiai
labai nustemba, kadangi iš televizijos ir žiniasklaidos girdi visai priešingą, neigiamą nuomonę. :/
Aš esu.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Kodėl?

Standartinė dumtraukis »

kodel? gana idomus klausimas, galima pripasakoti istoriju nuo kada ir nuo keliu pradejau, kazkam tai siejasi su muzika, saunuolis ''hipiuk'', padraugauju ir ash su gitara retsykiais, kazka atvede i tiesos kelia del alkoholio ir chemijos visokios, respectas ir tiem zmonem, o vat ash tiesiog ieskau saves, bandau surasti vieta siame pasaulyje, kadangi nezinau nei ko noriu, nei kaip, tiesiog plaukiu pasroviui ir tas baigia man ikireti...priesh metu keleta uzsikabinau ant tokiu knygu kaip ''Pasamones galia'', pradejau dometis kaip zmogus gali save pakeist, atrast vien apie tai galvodamas, tiesiog atrodo knyga is fantastikos srities, paimi ir tau viskas sekas..bet toli grazu taip nera
eilini karta nusivylus savo valios pastangomis, visas reikalas buvo mestas, ''nesamone'' galvoje kilo tokios mintys.. o juk ten pagrindine taisykle ''jokiu neigiamu emociju''...taigi viskas buvo slepiama po alkoholio srove, kuri liejosi nesustabdomai, db pagalvoju kas man tada galvoje buvo, ogi nieko, kaip ir dabar, tik esu keleta metu vyresnis, pasikeite poziuris gal nezinau, atsiribojau nuo daugumos darugu, kurie iki siol linksminasi ir jau ne vien tik alkoholiu, KGBkid panasiai kalbejo..kam man to reik, bandau daryt taip kaip tevas, negeria visai, tai db malonu isgirst, kai panos, mano bendraamzes, ji palaiko mano draugu siektiek vyresniu, o ne tevu, manau negerimas prie to prisidejo..nu cia jau krypstu nuo temos..taigi gavosi taip jog paragavus MJ aisku, zvengas iki vos neuzdusimo, nesveiki prikolai, bet tai buvo daroma ne su zmonem su kuriais noreciau tai daryt todel, dazniausiai uztraukiu duma budamas vienas, tai ir vercia mane prisiminti savo perskaitytas knygas apie minties galia, kodel vieniem sekas, kitiem ne, kodel vieni vertina kiekviena sakatika, o turtuoliai ant pinigu pakloje stacia, nors tik ir suka smegenis is kur vel ju gaut...klausimu galybe o atsakymus i juos galiu rasti tik ash pats, todel kita kart iputes atsisesiu, pasiimsiu knyga i rankas ir leisiuosi i saves ieskojimus, kad butu lengviau islikti siam pasauly, kur beveik visi yra priklausomi nuo materialiu vertybiu ir beveik visi pamirse zodi sielos laime..priskiriu ir save prie ju, taciau savo jieskojimais noriu tai pakeisti...taika :V:
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą