Nuotrauka Nuotrauka

Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė naktibaldas »

Tarkim, kad viskas taip ir yra, kaip mums bandoma pristatyti, kad nusove jis savo vaiko prievartautoja ir sutenere. Nesileidziam i diskusijas apie galimus kitus sio incidento variantus. Atmeskim, kad nusautas teisejas buvo susijes ir su kitom rezonansinem bylom. Nekurkim kitu versiju.
Padiskutuokim apie moraline puse: kas toks yra Drąsius, vilti prarades zmogus, nesulaukes pagalbos is teisesaugos organu ir atlikes savo teviskaja pareiga, siame kontekste tinka apibudinimas- didvyris, ar atsales banditas?
Pilypas is kanapiu
Raimiux
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-29, 16:12
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Raimiux »

Jei visa ta istorija su pedofilija ir teisėtvarkos neregavimu į kaltinimus yra tiesa ir tai jo darbas,tuomet vertinu teigiamai. Tai yra, kaip normalų žmogaus kuriam nebeliko kitų išeičių, poelgį. Į teisinę šio reikalo pusę gilintis nesiruošiu, tiesiog morališkai jį palaikau, nes nė trupučio neabejoju, kad susiklosčiūs tokioms aplinkybėms, pasielgčiau mažų mažiausiai taip pat.
Už laisvo žmogaus teisę pasirinkti!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė naktibaldas »

Prognozuoju, kad ji nukaus sulaikant, arba ras negyva, arba isvis neras (mol). (Jei visa si istorija tiesa) Tai galetu buti tas impulsas, kuris isjudintu supuvusios musu sistemos pamatus- korumpuota valdzia, aukstas pareigas uzsimantys pedofilai.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Manvydas »

Aš kažkodėl vertinu teigiamai.Aišku,jeigu visa ta painiava su teismais yra tikra.Bet žinant mūsų teisėsauga ir teisėjus - viskas yra labiau negu įmanoma...Kiek žinau jis Drąsius prašė visų pagalbos,siuntė medžiagas,ir kiek man žinoma psichologai patvirtino,kad vaikas nefantazuoja. :)
Kitaip ir vertint negaliu,žmogus priėjo liepto galą,ir supykęs ant tokios teisėsaugos ir pedofilų greičiausiai taip ir pasielgė,jeigu būtų jis melavęs nemanau,kad ryžtųsi žudyti,tikrai nemanau.
Mano vaikui taip darytų,mažų mažiausiai tą teisėją į traumatologinį pasiųsčiau...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė putejas »

as vertinu tiktais teigiamai. pasitaikytu galimybe tai as jam dar zmogui padeciau pasislepti. jeigu sistema negali/nenori vykdyti teisingumo, tuomet tai padaro pats zmogus - linco teismas. as buciau pasielges lygiai taip, o ta padla motina as buciau gyva uzkases. dziugu, jog daugelis palaiko Drasiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Manvydas »

Atsiprašom:
Laiškas niekam...
Mano keturių metų amžiaus dukros pasakojimai apie nuogus vyrus, dukros nurengimą nuogai, jos laižymą ir prašymą juos laižyti, didelius „sysalus" (kaip ji vadina lytinius organus), bėgantį kremą, tepimą jos su tuo „tikru" kremu, išbėgus kremui „sysalo" pasidarymą visai mažu, „sysalo" kišimą jai į burną, tampymą pirmyn atgal, garsų rėkimą, „sysalo" kišimą ir tampymą kambaryje, vonioje, tualete ... visur, visada, šimtus kartų, kai ji būdavo pas savo „Mamą" savaitgaliais, net dukros Krikšto dieną, nejaudina nei vieno ikiteisminį tyrimą atliekančio pareigūno.

Juk nieko čia neatsitiko. Mergaitė gyva. O motina turėjo iš ko gyventi, gaudama pinigus iš tų su dideliais sysalais.

Trys mano vaiko apklausos apie jos seksualinio prievartavimo aplinkybes, kai įstatymas reglamentuoja vaiką apklausti ne daugiau kaip vieną kartą, mano mažametės dukros atlikta kompleksinė teismo psichiatrijos, teismo psichologijos ekspertizė davusi kategorišką išvadą - dukra gali teisingai suvokti konkrečias reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti apie tai parodymus, padidintas polinkis fantazuoti jai nenustatytas, dešimt apklausose dalyvavusių psichologų, kurie nesugebėjo atskleisti vaiko „melo", šioje teisinėje valstybėje nieko nereiškia. Kategoriškas prokurorų reikalavimas vėl ir vėl tirti vaiką, kai vaikas apklaustas ir ištirtas, jiems leidžia priimti nutarimą- vaikas nebuvo seksualiai prievartaujamas.

Aš nežinau, gal aš kaip tėvas kitomis akimis žiūri ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokius vaiko žodžius kitaip suprasti nebegali - tai yra pati šlykščiausią prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos... Aš nežinau, gal „kvalifikuoti" prokurorai mato kitaip...

Gal prokurorai mato kitokius j ų veidus, nes šie orgijose dalyvavę asmenys yra Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys, Seimo nario V. Muntiano buvęs visuomeninis patarėjas, Darbo partijos Kauno skyriaus buvęs vadovas Andrius Ūsas, Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius ir trečias, kaip dukra pasakoja, jų draugas šviesių plaukų Aidas. Man jie visi - pedofilai. Aš niekad gyvenime nepamiršiu keturių metų dukros klausimo man, 36 metų tėvui, pasakojant apie jų smirdančius šikalais „sysalus", iš jų bėgančius kremus: „Tai ką tu tėte lėliukas, nieko nesupranti ?"

Aš suprantu, kad susidurta su „čekanavičiais", kurie yra valdžioje, politikoje, teisme ... Aš visiems linkiu, kad niekad gyvenime nesusitiktumėte su tokiais... Už šitą mano „išgalvotą" šmeižtą man iškelta baudžiamoji byla, prašoma priteisti milijoną litų „neturtinei žalai" atlyginti... Kaip viskas pasibaigtų, bet aš niekad netylėsiu: dėl savo išprievartautos mažametės dukros, dėl tų vaikų, kurie jau buvo išprievartauti ir tų, kurie šių iškrypėlių nenubaudus, dar bus. Gal perskaitę mano žodžius, atsilieps šių iškrypėlių aukos ar jų artimieji.

Visi mano pra šymai prokurorams atmetami. Prašymas apklausti orgijose dalyvavusį apygardos teisėją prokuroro Kiuršino atmestas, nes informacija apie teisėją nėra patikrinta proceso veiksmais, nurodytas teisėjo atpažinimo būdas nėra atliktas pagal LR BPK normas, todėl neturi jokios teisinės galios, prašyme apklausti nenurodyta koks turėtų būti šios apklausos dalykas ir kokią informaciją, naudingą tyrimui, būtų galima gauti apklausus apygardos teisėją. Aš jau nieko nebesuprantu: ar aš kaip nukentėjusios mažametės įstatyminis atstovas galiu turimą informaciją patikrinti proceso veiksmais, ar aš galiu atpažinimą atlikti pagal LR BPK normas, ir apskritai, aš nesuprantu, ar mažametės nurodytų asmenų, kurie lankėsi jos seksualinio prievartavimo vietoje, parodymai gali turėti reikšmę baudžiamojoje byloje
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė White smoke »

Aš taip pat jį palaikau, žmogui tiesiog sprogo kantrybė, sistema supuvus, o kai taip drąstiškai spjovė šiam žmogui į veidą parodant, kad jis šiame reikale bejėgis ir yra tik menkas žmogelis jis pratrūko. Gal ir žiauriai viskas atrodo, bet nemanau ar pats tokioje situacijoje susitvardyčiau, tiesiog žmogus įvykdė teisingumą, nes kiti to nesugebėjo padaryti. Ir tik po šio incidento prasidėjo tolimesnis tyrimas dėl pedofilijos, viskas tik dėl įvaizdžio.
Jungle is massive!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė naktibaldas »

Vienintele galimybe dabar jam dar daugiau bangu kelt, kad jo nepasalintu, nes jis isties pavojingas tam pedofilu tinklui priklausantiems asmenims. Galetu bandyt atsimazint, kad viska suplanavo ir ivykde afekto busenoje, ir del patirtu emociniu isgyvenimu tuo metu nesugebejo adekvaciai vertinti savo veiksmu. Atsipirktu pora metu durkej praleides.
Beje, o kodel vaika ateme is jo teisetu seneliu, lyg jis neturetu artimuju, kurie galetu juo pasirupinti. Is vaiku darzelio, sakyciau, vaikas buvo pagrobtas... Kur jis dabar? Ka su juo daro? Ar tik neplauna smegenu tai vargsei mergaitei. Kodel vaiku teisiu apsaugos darbuotoja, pas kuria Drasius ne kart kreipesi pagalbos ir atsimuse tik i abejingumo siena, pasiprase policijos apsaugos? Ko jai bijot, jei nesusitepusi rysiais su pedofilu tinklu?
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Vienintele galimybe dabar jam dar daugiau bangu kelt, kad jo nepasalintu, nes jis isties pavojingas tam pedofilu tinklui priklausantiems asmenims. Galetu bandyt atsimazint, kad viska suplanavo ir ivykde afekto busenoje, ir del patirtu emociniu isgyvenimu tuo metu nesugebejo adekvaciai vertinti savo veiksmu. Atsipirktu pora metu durkej praleides.
Beje, o kodel vaika ateme is jo teisetu seneliu, lyg jis neturetu artimuju, kurie galetu juo pasirupinti. Is vaiku darzelio, sakyciau, vaikas buvo pagrobtas... Kur jis dabar? Ka su juo daro? Ar tik neplauna smegenu tai vargsei mergaitei. Kodel vaiku teisiu apsaugos darbuotoja, pas kuria Drasius ne kart kreipesi pagalbos ir atsimuse tik i abejingumo siena, pasiprase policijos apsaugos? Ko jai bijot, jei nesusitepusi rysiais su pedofilu tinklu?
Paėmė,kad priburtų nesąmonių.Gi ji dar mažas vaikas.Bet deja vaizdo medžiaga yra,matyt bandys plaut smegenis,kad pasakytų,kad ji melavo.Visko gali būt.
Sušikta supuvus sistema...
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Rpz »

Visi turbūt palaiko Drąsių. Šis įvykis,tik pagaliau atvers lietuviams akis,leis suprasti,po kokiu giliu "mėšlu" mes gyvenam. Dabar tereikia palaukti kokios nors laidos skambios ir pažiūrėti,ar laidos prodiuseriai taip pat bus užtildyti,ar kibs Lietuvos valdantiesiems į atlapus... Man išvis,nesuvokiamas dalykas yra,kaip saugumas bando pateikti šį žmogų visuomenei,lyg žmonės patys nesuprastų,kaip yra ištikro... Šiandien teko girdėti pokalbį per TV laidą "Labas rytas",ir laidos vedėjai ir reporterė iš Kauno šneka ir uždavinėja klausimus,lyg Lietuvoje slapstytųsi Osama bin Laden'as...pvz.:
"Ar jaučiasi Kaune didesnis policijos patruliavimas? -Na,gal ir nesimato dabar kiek teko matyti važiuojant į darbą,bet saugumas tikrai akyliau viska stebi,policija pasiruošus veikti. Bandomi tikrint visi įmanomi keliai atsitraukimui iš Kauno,kad nepavyktų Drąsiui pabėgti..." Kažkas panašaus,esmė ta pati...
Aš asmeniškai manau,kad taip Drąsiaus ir "neras"...Po kelerių kokių metų,kitų,bus viskas užmiršta teigiant,kad Drąsiuj pavyko pasislėpti nežine Lietuvoje ar užsienyje. O tuo tarpu jau jis bus tikriausiai supuvęs po žeme...
Svarbiausia manau šio įvykio pusė,kad pagaliau kažkas bent truputi atvėrė akis paprastiems Lietuvos žmonėms,kurie supras,kas dedasi mūsų mylimoj valstybėj :V:
Pedofilų valstybė,bet vistiek kažkodėl nesugiabame laimėti Eurovizijos... :/ (graudus pašmaikštavimas,kuris katik šovė į galvą)
Įsigilinkim į vardą Drąsius,manau šis žmogus puikus atstovas šiam vardui. :|?
Lietuva tuoj pradės turbūt vengt žmonių vardu "Drąsius" :D
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė PopcornMaker »

pedofilai.com - ką dabar manot??!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Apvalus »

Atvirai, aš tik šiandien apie tai sužinojau, ir tiek kiek žinau, aš sakau, kad jis padarė teisingai.
Bet čia arba mafijozų karai, arba nelaimingo atsitikimo drąsiam žmogui padarinys.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Jamaicaman »

As palaikau ji. Ir manau , kad is lempos visko nepadare, bus pirma viska suplanaves. Jis suprato kokia Lietuvoi sistema, ir zinojo jog kitaip neirodys savo.
I'm back.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Jefridas »

Pafantazuokime..
Kažkam trukdė tas teisėjas, iš aukštesniu ji pašalino... Saugumas pagrobė ta Drąsių.. Dabar laiko kur nors rūsy, vėliau užmuš, ir sakys radom nusišovusi.. Nusikaltimas įvykdytas, įtariamasis rastas negyvas, tyrimas baigtas.
Nereikalingas teisėjas out, viskas švariai ir tyliai. Hmm?
Any ways, Drąsius šaunuolis.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Jamaicaman »

Abejoju jog taip galetu nutikti. Kodel ji uzmusti? Nejau tik del greitesnio tyrimo pabaigos?
I'm back.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė rude bwoy »

Rpz rašė:Visi turbūt palaiko Drąsių.
vargu bau. aš pats jo poelgį vertinu neigiamai.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Jefridas »

Is esmes jo, zmogzudyste negerai..
Geriau butu kiaushus nukapojes, su nitruha ant sienos uzpaises Senas pedas ir viskas butu geriau.. Pasikankintu, ir nebegaletu padaryti to paties ka dare.. Na, mum lengva kalbeti kai nesam tokioje situacijoje.. Ir linkiu kad niekas nebutu!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė putejas »

Jamaicaman rašė:Abejoju jog taip galetu nutikti. Kodel ji uzmusti? Nejau tik del greitesnio tyrimo pabaigos?
Drasiu JIEMS butu patogu uzmust vien del garantijos, jog yla is maiso neislystu. prokurorai dar pasitampys su ta byla pora savaiciu ir galiausiai paskelbs, kad rado drasiu kokiam nors kaime, o bandant sulaikyti jis priesinosi ir buvo nukautas. teoriskai tai imanoma :|? taciau visos aplinkybes ir laikas turejo sutapt nerealiai, kad istaikyt tokia varianta
punkas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-09-24, 20:10
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė punkas »

8??? 11 už(su manim) ir 1 prieš :|? idomu kas bus toliau .|
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip vertinat Drąsiaus poelgi?

Standartinė Manvydas »

rude bwoy rašė:
Rpz rašė:Visi turbūt palaiko Drąsių.
vargu bau. aš pats jo poelgį vertinu neigiamai.
O ką tu darytum,jeigu tavo (įsivaizduokim) vaiką tvirkintų kažkokie atsiprašant iškrypėliai,o teismai ir visa teisinė sistema ant tavęs būtų padėjusi,nes Teisėjų klano atstovo niekas nebaudžia?a?Ką darytum?Susitaikytum?Numotum ranka?Pastatyk save į situaciją tą,kam tu skųstumeisi?Jeigu ant tavęs būtų padėję,tu prašytum visų pagalbos (net seimo),bet visi rodytų špygą?
Aš tai tokioje situacijoje,mažų mažiausiai tą teisėją būčiau palinkęs invalidu su nuplėštu pimpalu ir kojomis su rankom,kad nepaeitų ir nebeteisėjautų.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    868 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4567 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11913 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51576 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip elgtis kad nepagautu?
    JohnLennon » » forume Legalus forumas
    21 Atsakymai
    10206 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.