Nuotrauka Nuotrauka

BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
nWo
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-10-26, 01:29
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė nWo »

sweiki turiu klausym straipsniuose nurodomos bausmes yra tik uz dideli ir maza kanapiu ar aguonu auginima. o tarkim jei ash auginu 1-2 augalus cia skaitosi vidutinis kiekis kokia bauda mazdauk gauciau? ar skiriasi baudos jei pagauna auginanti nepilnameti ir pilnameti?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė hipiukas »

nWo rašė:sweiki turiu klausym straipsniuose nurodomos bausmes yra tik uz dideli ir maza kanapiu ar aguonu auginima. o tarkim jei aš auginu 1-2 augalus čia skaitosi vidutinis kiekis kokia bauda mazdauk gauciau? ar skiriasi baudos jei pagauna auginanti nepilnameti ir pilnameti?
Kaip jiem bus parankiau, taip padarys. Pasvers su visom žemėm ir gausis, kad 4 kg iš 2 augalų augini. O tai jau labai didelis kiekis.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė mandari9nas »

Aktualios , nes dauguma čia esančių užsiima nelegalia veikla , tai ir žiuri , kas bus jei pričiups , o su laiku taip ir bus,tfu tfu tfu. (na každuju hitruju žopu jiest kriučiok ) Gal kitaip sakoma , bet esmę perteikiau.
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

Gal kasnors ka nors zinot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausyma? Ar teisybe,kad kiekvieno zmogaus pokalbis yra irasinejimas,o kai jiems kyla itarimas,jie pasiklauso irasus ir seka toliau? Ar tiesa,jog klausytis zmoniu pokalbiu galima tik gavus rastiska sutikima is vyriausybes? Nu krc sakykit kas ka zinot ta tema.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Manvydas »

eric rašė:Gal kasnors ka nors zinot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausyma? Ar teisybe,kad kiekvieno zmogaus pokalbis yra irasinejimas,o kai jiems kyla itarimas,jie pasiklauso irasus ir seka toliau? Ar tiesa,jog klausytis zmoniu pokalbiu galima tik gavus rastiska sutikima is vyriausybes? Nu krc sakykit kas ka zinot ta tema.
:D Netiesia, bent įsivaizduoji, kiek reikia lėšų, žmonių ir t.t. Pasiklausyt visų telefonų pokalbių?
Klausosi tik rimtų organizuotų gaujų pokalbius ir pan.O ne beleko.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Kotelis »

tarkime pirmasyk pagautu auginant augala. vienoda bausme butu jei augalelis vos keliu savaiciu ir jei augalas jau zydintis ? ir kaip pirmam kartui gal tik viesuju darbu gauni jei priciumpa pirmasyk ?
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Gringo »

Manvydas rašė:
eric rašė:Gal kasnors ka nors zinot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausyma? Ar teisybe,kad kiekvieno zmogaus pokalbis yra irasinejimas,o kai jiems kyla itarimas,jie pasiklauso irasus ir seka toliau? Ar tiesa,jog klausytis zmoniu pokalbiu galima tik gavus rastiska sutikima is vyriausybes? Nu krc sakykit kas ka zinot ta tema.
:D Netiesia, bent įsivaizduoji, kiek reikia lėšų, žmonių ir t.t. Pasiklausyt visų telefonų pokalbių?
Klausosi tik rimtų organizuotų gaujų pokalbius ir pan.O ne beleko.
Hm, ne visai tiesa :) Aš studijuoju tokį dalyką, kur vienu ar kitu būdu gaunu informacijos apie teisėsaugos institucijas ir pan iš žmonių, kurie susiduria su tuo. Tai vienas buvęs tardytojas sakė, kad dažnai klausomasi "dylerio" klientų pokalbių. Užtenka tik įvesti sekamo žmogaus tel. nr. į kompą ir visi pokalbiai įrašinėjami į duomenų bazę. Aišku ypač tie, kurie vyksta su baryga :) Beje visos išsiųstos sms žinutės yra saugomos mobiliojo ryšio tinklo duomenų bazėje ir mentai bet kada gali paprašyti jų pateikti visų tavo išsiųstų sms išklotinę :/ Sakė, kad kol kas negali susekti skype'u vykstančių pokalbių. Taip pat sakė, kad greit ateis laikas, kai galės :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė White smoke »

Man atrodo gryšim pora šimtamečių atgal, kai susirašinėdavo per pašto karvelius :D
Jungle is massive!
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

Gringo rašė:
Manvydas rašė:
eric rašė:Gal kasnors ka nors zinot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausyma? Ar teisybe,kad kiekvieno zmogaus pokalbis yra irasinejimas,o kai jiems kyla itarimas,jie pasiklauso irasus ir seka toliau? Ar tiesa,jog klausytis zmoniu pokalbiu galima tik gavus rastiska sutikima is vyriausybes? Nu krc sakykit kas ka zinot ta tema.
:D Netiesia, bent įsivaizduoji, kiek reikia lėšų, žmonių ir t.t. Pasiklausyt visų telefonų pokalbių?
Klausosi tik rimtų organizuotų gaujų pokalbius ir pan.O ne beleko.
Hm, ne visai tiesa :) Aš studijuoju tokį dalyką, kur vienu ar kitu būdu gaunu informacijos apie teisėsaugos institucijas ir pan iš žmonių, kurie susiduria su tuo. Tai vienas buvęs tardytojas sakė, kad dažnai klausomasi "dylerio" klientų pokalbių. Užtenka tik įvesti sekamo žmogaus tel. nr. į kompą ir visi pokalbiai įrašinėjami į duomenų bazę. Aišku ypač tie, kurie vyksta su baryga :) Beje visos išsiųstos sms žinutės yra saugomos mobiliojo ryšio tinklo duomenų bazėje ir mentai bet kada gali paprašyti jų pateikti visų tavo išsiųstų sms išklotinę :/ Sakė, kad kol kas negali susekti skype'u vykstančių pokalbių. Taip pat sakė, kad greit ateis laikas, kai galės :D
o kazi kokiais budais jie suzino apie tas barygas,juk jei suzinotu,kad pardavineja,tai iskart ciuptu ir isvestu. Tarkim as auginu ane ir pakalbu apie tai su draugu per tlf,tai kokia tikimybe,kad esu toje rizikos grupeje,kai manes klausosi? :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Man rodos jei jiems reiktu tai cia turbut apie betkuri forumieti galetu viska suzinot. Bet aisku mentai smulkiom zuvim domisi maziau. Jie domisi pagrinde barygom. Bet aisku jie irgi saugosi mentam mokedami kazkiek. Na bent as taip manau.
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

eric rašė:Gal kasnors ka nors zinot apie telefoniniu pokalbiu pasiklausyma? Ar teisybe,kad kiekvieno zmogaus pokalbis yra irasinejimas,o kai jiems kyla itarimas,jie pasiklauso irasus ir seka toliau? Ar tiesa,jog klausytis zmoniu pokalbiu galima tik gavus rastiska sutikima is vyriausybes? Nu krc sakykit kas ka zinot ta tema.
As tai girdejau kad yra tamtikros frazes kazkokios kurias pasakius telefu iskart pradeda yrasinet pokalbi, tik kaip tas frazes atrinkt turetu neysivaizduoju. :|?
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

As asmeniskai nesuprantu kokio velnio lietuvoje draudzia augint? Jei man patinka augint ir jei man patinka rukyt,taigi cia mano reikalas ir kodel gi istatymai draudzia tai?! O kalbant apie barygas,tai juk cia zmoniu reikalas,ar jie nori pirkt ar ne,juk niekas nevercia tu vaiku rukyt tos zoles. Cia toks pats zmogaus verslas,kaip ir raugti vyna ir pardavinet ji.
Reiks laukt,kol musu karta i seima isitrins...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė hipiukas »

eric rašė:As asmeniskai nesuprantu kokio velnio lietuvoje draudzia augint? Jei man patinka augint ir jei man patinka rukyt,taigi čia mano reikalas ir kodel gi istatymai draudzia tai?!
Pinigai. Štai dėl ko. Kas tu galvoji visą šitą verslą suka? Tie kurie aukštai sėdi. Žinai kokie pinigai iš tokių rūkančių kaip mes? Milijardai. O pagalvok, kas bus jei visi galės laisvai auginti ir rūkyti? Niekas nebepirks juodojoje rinkoje.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Gringo »

Iškart barygų nečiumpa todėl, kad renka daugiau informacijos apie juos. Bando dar ką nors sumedžioti kartu su juo :) Ir kai čiumpa, tai dažniausiai į namus braunasi, o tam reikia orderio. O orderio gavimui reikia nemažai įrodymų pateikti. Nors...čia Lietuva, čia viskas mentam gan paprastai gaunama :|?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė putejas »

Žinau, kad saugumas turi technikos pokalbių pasiklausymams, dėl mentukų nenoriu tikėt, abejoju. Jeigu jau mentam reikia tos įrangos tai tikrai ne dėl kažkokių poros bacūriukų, kurie kažkur Lietuvoje stumdo žalią žolę :) Bent jau anksčiau tai jie skolindavosi tą įrangą iš kitų struktūrų - vsd, stt ir t.t., nebent dabar jau atkuto ir turi savo :D Beje, jei neklystu, tam pačiam pokalbiui pasiklausyti reikalingas teismo leidimas. Bet kokiu atveju telefoninis pokalbis nieko neįrodo. Pokalbio metu gali kalbėti apie ką tik širdis geidžia ir vis dar susišnekėti apie tą ką reikia.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

putejas rašė:Žinau, kad saugumas turi technikos pokalbių pasiklausymams, dėl mentukų nenoriu tikėt, abejoju. Jeigu jau mentam reikia tos įrangos tai tikrai ne dėl kažkokių poros bacūriukų, kurie kažkur Lietuvoje stumdo žalią žolę :) Bent jau anksčiau tai jie skolindavosi tą įrangą iš kitų struktūrų - vsd, stt ir t.t., nebent dabar jau atkuto ir turi savo :D Beje, jei neklystu, tam pačiam pokalbiui pasiklausyti reikalingas teismo leidimas. Bet kokiu atveju telefoninis pokalbis nieko neįrodo. Pokalbio metu gali kalbėti apie ką tik širdis geidžia ir vis dar susišnekėti apie tą ką reikia.
gerai butu kad jjie darytu, tai kas reikalinga, bet jiem man atrodo px , tik kad sau daugiau $ nukristu, daro, kazin ar daznai jie laikosi tu visokiu ystatymu, daznai turbut viska "juodai" daro.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Bet tu teisme nepateiksi kaip yrodimo tuos "juodos" medziagos tai yra nelegaliai irasytu pokalbiu. Aisku kad klausyt jie klauso nelegaliai, bet nebent tam kad prisikastu iki kazko.
I'm a junglistic man.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

hipiukas rašė:
eric rašė:As asmeniskai nesuprantu kokio velnio lietuvoje draudzia augint? Jei man patinka augint ir jei man patinka rukyt,taigi čia mano reikalas ir kodel gi istatymai draudzia tai?!
Pinigai. Štai dėl ko. Kas tu galvoji visą šitą verslą suka? Tie kurie aukštai sėdi. Žinai kokie pinigai iš tokių rūkančių kaip mes? Milijardai. O pagalvok, kas bus jei visi galės laisvai auginti ir rūkyti? Niekas nebepirks juodojoje rinkoje.
Bet tai kaip atsigautu Lietuvos ekonomika,jei butu coffee shopai. jei neklystu Olandija per metus 13milijardu uzdirba vien nuo zoles. Nejaustumem tos krizes...
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Jefridas »

eric rašė:
hipiukas rašė:
eric rašė:As asmeniskai nesuprantu kokio velnio lietuvoje draudzia augint? Jei man patinka augint ir jei man patinka rukyt,taigi čia mano reikalas ir kodel gi istatymai draudzia tai?!
Pinigai. Štai dėl ko. Kas tu galvoji visą šitą verslą suka? Tie kurie aukštai sėdi. Žinai kokie pinigai iš tokių rūkančių kaip mes? Milijardai. O pagalvok, kas bus jei visi galės laisvai auginti ir rūkyti? Niekas nebepirks juodojoje rinkoje.
Bet tai kaip atsigautu Lietuvos ekonomika,jei butu coffee shopai. jei neklystu Olandija per metus 13milijardu uzdirba vien nuo zoles. Nejaustumem tos krizes...
Gal užtenka fantazuoti? :) Jeigu Lietuvoje butu coffee shop'ai, tai visas jaunimas degraduotu, būtų dar didesnis nusikalstamumas, ir galu gale coffee shopai kaip atsirastu taip ir pradingtu iš Lietuvos rinkos. Per jauna visuomenė dar tokiems restoranams, per jauna ir per buka.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė BongMachine »

Iš ko čia sprendi, kad degraduotu? Jei būtų coffeshopai kaiptik nepilnamečiams būtų sunkiau įsigyti, reiktu turet 18, kad galetum pūst. Ir kodel gi degraduot jaunimas turėtų? Kas nori ir taip degraduos, nesvarbu, bus legali žolė ar ne. Ir nelabai įsivaizduoju kaip coffeeshopai nusikalstamumą skatintų?
wwwwww
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas