Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Bongmaster »

Isvis kaip dar galima sita tema diskutuot? nu man tai absudras cia skaityt. chymke, anfa , hera, ratai, mirkyta, chemija, bloga jau daros. nera jokiu cia chemiju!!!! mitas viskas!!!
ZMONES PADARO ELEMENTARU THC OVEDOSE ir poto sako cia chymke chymke nes wps pzdc buwo, nu nesamones. paruko normaliu dumu ir wiskas. Elementarus pavizdys, vakar kazkoks ale piuciu belenkaip tm sako wa cia belenkaip rukau belenkas esu, susukau kosa, is 0.4 kazkur savo uzaugintu, surukem puse koso 3se, jis isirase, nuo 2 ar 3 dumu, apsiveme, ir gulejo namie nuo 3 iki 8. o poto atsikeles pradejo pist prota cia heroj ismirkyta, einam pyzdint ta baryga, o kad as auginau tj px, o tokiu kosu per diena pats supuciu neviena ir ne 2. ir siaip kas paruke mano sitos daugiau nei puse sake kad chemija, cia ratuose maisyta cia balenkas nes taip dumai nesuka. nu yra visiskas absurdas klausyt tokiu sudu,
pasakiau ka norejau.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Sigma »

donkez rašė:<...>Is pradziu lyg ir nieko, visai skanus dumas, sedziu, kaifuoju, bet kiek laiko pasedejus pradejo saltis kresti, bet čia ne baisiausia. Prasidejo kazkokios baimes, paranoja, pradejo atrodyt kad visi pries mane susimoke ir pan.
<...>
ziuriu maiselyje kazkas kaip stiklas ar druska, toks tipo skaidrus plonutis pagaliukas kokia 7 mm ilgio. perlauziau pusiau, taip lengvai suluzo, ne plastmase ir ne vaskas(girdejau kad deda vasko del svorio). Ka galvoju, reik paragaut kas per brudas. Puse sau ant liezuvio galo, kita puse tokiam ekspertui atidaviau. Is karto istirpo, o po kokiu 2min. toks ikirus kartumas ant liezuvio galo atsirado. Kitokiu narkotiku nelabai vartojes tai gal kas pasakytu kas ten galejo buti.
Labai panašu į dimedrolį.
http://en.wikipedia.org/wiki/Diphenhydramine
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Bongmaster rašė:Isvis kaip dar galima sita tema diskutuot? nu man tai absudras čia skaityt. chymke, anfa , hera, ratai, mirkyta, chemija, bloga jau daros. nera jokiu čia chemiju!!!! mitas viskas!!!
ZMONES PADARO ELEMENTARU THC OVEDOSE ir poto sako čia chymke chymke nes wps pzdc buwo, nu nesamones. paruko normaliu dumu ir wiskas. Elementarus pavizdys, vakar kazkoks ale piuciu belenkaip tm sako wa čia belenkaip rukau belenkas esu, susukau kosa, is 0.4 kazkur savo uzaugintu, surukem puse koso 3se, jis isirase, nuo 2 ar 3 dumu, apsiveme, ir gulejo namie nuo 3 iki 8. o poto atsikeles pradejo pist prota čia heroj ismirkyta, einam pyzdint ta baryga, o kad as auginau tai px, o tokiu kosu per diena pats supuciu neviena ir ne 2. ir siaip kas paruke mano sitos daugiau nei puse sake kad chemija, čia ratuose maisyta čia balenkas nes taip dumai nesuka. nu yra visiskas absurdas klausyt tokiu sudu,
pasakiau ka norejau.
Jau tu tik nesnekek kad nemirko. Mirko paliubomu. Tik tiek kad aisku pasitaiko ir tokiu varijantu kad chebra persiruko nes pastoviai suda ruko ir karta koki gauna gero stafo o ideda tiek pat kiek lievo ir tada visi persiruko ir poto spangsta kad chimke. Bet kad jos nebuna tai cia tikrai nesamone :)
I'm a junglistic man.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė hipiukas »

Ne nuo poveikio, o nuo KVAPO reikia atskirti ar pamirkyta kur nors. Sintetiniai narkotikai turi labai stiprius ir šlykščius kvapus degant.

Jei šalia žmogus rūko amfetamine mirkytą žolę - turite užuosti šlykštų, visai į marihuanos dūmą nepanašų kvapą, o panašus į raugintus agurkus.

Prieš porą savaičių per kažkokį tusą debilai per bongą rūkė žolę, o ant viršaus pasibireno šiek tiek amfetamino. Jaučiau tą šlyktų agurkų kvapą. Kai klausiau, koks skonis sakė "neskanus"...

Sakė, kad jei parūkai žolės su amfa, tai nesupranti kas kabina, ar žolė ar amfa, ir miegi kaip užmuštas.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Dante »

bongmaster, nereikia taip žiauriai klykaut ir teikt kad nebūna chymkių :V:
Kartą kai iš savų niekas neturėjo žolės, teko pirkt iš dylerio, gerai kad pažystamas buvo, tai pranešė kad atsargiau su ja, nes mirkyta.
Atsiminu kai šiauliuose draugas iš pažystamo ir gi paėmė. Buvo labai nuobodi ir ilga diena, tai nsuprendėm per butelį pabandyt šiek tiek dėl skonio. Na ir ką, atjungė tik kokiom 20min po ko sekė galvos skausmas.
Ne manau kad šis atvėjis buvo THC overdose.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė hipiukas »

Dante rašė:bongmaster, nereikia taip žiauriai klykaut ir teikt kad nebūna chymkių :V:
Kartą kai iš savų niekas neturėjo žolės, teko pirkt iš dylerio, gerai kad pažystamas buvo, tai pranešė kad atsargiau su ja, nes mirkyta.
Atsiminu kai šiauliuose draugas iš pažystamo ir gi paėmė. Buvo labai nuobodi ir ilga diena, tai nsuprendėm per butelį pabandyt šiek tiek dėl skonio. Na ir ką, atjungė tik kokiom 20min po ko sekė galvos skausmas.
Ne manau kad šis atvėjis buvo THC overdose.
Kad ir lowryder rūšis, keli iš ragavusių: stipriai uždaužo, greit praeina, o po to galvą skauda.

Kanapė turi daug poveikių...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Dante »

na tada sorry, šito nežinojau. :/
donkez
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-01-05, 00:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė donkez »

Aisku, dekui uz pagalba ir patarimus, isvada: kai perki is bele ko pirma apziurek ka ruosiesi rukyti, o jei duoda folijoj iviniota tai gal geriau nei neimt, neaisku ka ten rasi. O ta ruda galva kam nors duosiu, yra cia norinciu mirkytos pabandyt, tada ir pamatysim. Peace.
a friend with weed is a friend indeed!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Kad ruda tai dar nereiskia kad mirkyta :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Bongmaster »

Nu gerai paziurim i visa sita fiti miti is knygnesiu puses:
............. Analize.............
1. :|? :|? :|? :E .| Kam barygai stumdyt ( apie cigonus nekalbam) mirkyta kompaktuose kai paduosi normaliem pucianciam bachuram ir jie poto atvaziave supis tau galva kad tokius sudus darai?
2. Pagalvokit patys, ar daug kas geriau stumtu chymke kai yra gan didelis procentas kad rukydamas pirkejas gali uzsiverst?
3. mentai ciumpa, tai jau gausi ne tik uz dumus, bet dar ir po analizes ju kad jie chemijoj mirkyti dar ir i tai atsizvelgs
4. Kas tau pirks chemija????? kai gali nusipirkt normalios???? (deelui paciam neapsimoka)
5. yra patesisinamas atvejis kai mirko, (apie cigonus nekalbam) tai kai uzauga shudinas stafas, kuris nesuka arba silpnai suka, bet atrodo kaip normalios shyskhes tik kad be efekto, tada taip jas ismirko ir isstumia.
NU BET KA AS TUOM NORIU PASAKYTI, TOS CHEMIJOS NU BEVEIK NERA, TAS PATS KAS JUODAODZIAI LIETUVOJE, TAIP PAT IR SU CHYMKE GATVESE (APIE CIGONUS NEKALBU)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Nu zinok yra zmoniu kuriems putime svarbiausia kad kuo geriau isdauzytu. Bet jie arba nevengia pavartot tos pacios chemijos, arba anksciau ar veliau pavartos :)
I'm a junglistic man.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Apvalus »

Ir yra žmonių kurie prisistūmę, kad jie ne narkomanai ir varo pas čigonus pirkt, nes tipo nėr iš kur paimt.
Nu čia man tai žiauru, kaip dar galima su tais čigonais reikalų turėt, man gėda būtų pasakyt, kad pirkau iš čigono.IMO
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Dante »

kaip jahmate sakė, yra daug jaunuolių kuriems svarbiausia kad apsineštų nuo žolės, ir nesvarbu ar chymkė ar ne. (kažkada ir man tai nerūpėjo, bet tada tik kvailas vaikigalis buvau.).
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Bongmaster »

Tuomet isvada visi kartu priimkime stai tokia.
Kad tas kas ruko ale "chymke" ir jam zjbys, o ne normalu zalia, nu tai yra asocialus narkomanas kuriam svarbu kad i galva ipistu ir tiek.
Neskaitau tokios asmenybes zaliuoju broleliu.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė hipiukas »

Dante rašė:kaip jahmate sakė, yra daug jaunuolių kuriems svarbiausia kad apsineštų nuo žolės, ir nesvarbu ar chymkė ar ne. (kažkada ir man tai nerūpėjo, bet tada tik kvailas vaikigalis buvau.).
Nu nežinau. Aš rūkau žolę, kad apsineščiau. Jei chemija taip pat vilktu ir įsiliečiau į kūrybą, ir ji nekenktu, tai vartočiau ir chemiją.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Bongmaster rašė:Tuomet isvada visi kartu priimkime stai tokia.
Kad tas kas ruko ale "chymke" ir jam zjbys, o ne normalu zalia, nu tai yra asocialus narkomanas kuriam svarbu kad i galva ipistu ir tiek.
Neskaitau tokios asmenybes zaliuoju broleliu.
Taip ;)
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė White smoke »

Ieškot priešų kur jų nėra.
Įdomu ar patys visada žinot ką rūkot (kalbu kas perka iš gatvių) ir ar apskritai būna šiais laikais toks dalykas kaip chymkė '|
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

O as kaip tik kartais pagalvoju ar nebuna tokiu dalyku kad rukai ir net pats nesupranti kad chimke !(
I'm a junglistic man.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Legalus »

nezinai ir galvos neskauda :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Spotless »

blem po kaljano parukymo su rusisku tabaku taip galva skauda... blemba atrodo perplys per puse.
Tema užrakinta