Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų daiginimas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Kotelis »

o zmogaus temp neperdidele seklom dygstant ? :) siaip neblogai prie saves nesiotis :)
Happy like hipo, you understand? ! :-O
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė hipiukas »

Kotelis rašė:o zmogaus temp neperdidele seklom dygstant ? :) siaip neblogai prie saves nesiotis :)
Žmogaus temperatūra ideali sėkloms daiginti!
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Kotelis »

o blyn, tada geriausias variantas kiseneje nesiot :D nu bet too late. speju nebeisdygs mano, nes jau 5 berods diena, o jokiu pozymiu :/ o galejo 8/
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Anonymous

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Anonymous »

Padedi vonioj kokioje drėgnoje marlėje ir viskas. Nieko daugiau nereikia, kas per išpindėjimai, su savim nešiotis, tai dar prie kokios katės pririškit arba į paukščio lizdą įkelkit, gal dar geriau bus. Sudygs dešimt sėklų iš penkių tada.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Kotelis »

toks issipizdavojimas, kad sekloje yra amilazes, fermentas toks kuris krakmola i gliukoze skaido, gliukoze reikalinga kvepavimui lasteles, o amilaze yra aktyviausia prie 36.6 temp. tai vat tu man vonioje isgauk tokia temp . taciau esu girdejes kad ~ 36 laipsnius giberlinui kazkas nutinka, o jis atsakingas uz impulsa pradeti augima. taip kad nereikia keikti ir cia vartyti, nes jei man patinka vienaip o tau kitaip tai nebutina iskart nukryziuoti '|
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Anonymous

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Anonymous »

Nu o tu praktiškai bandei daiginti? Kiek daiginau vonioje, tai viskas tobulai. Žmonės nuo seno sėklas daigina be jokių nesąmonių ir nesiskundžia. Taip išeina, jei temperatūra nesiekia 36, tai sėkla negali sudygti. Tada man kiekvieną kart įvyksta stebuklas :o Daiginkit kaip norit, bet kam išsidirbinėti tokiame dalyke? :) Nei derlius geresnis bus nei ką..
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė iwantgrow »

Patarkit ką darau blogai:išdaiginau sėklas merliuje, isdygsta 100%, bet kai įdedu atsargiai į žemę viskas sustoja temp. 26, žemė- durpes niautralizuotos, laistau distiliuotas vanduo, kad žemė butu drėgna ir liptų prie pirštų, laukiu savaite 2 nieko ir taip su visomis supūna po to. gal galit ku patarti nes noras didelis bet...
modeman
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-09-24, 21:00
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė modeman »

iwantgrow rašė:Patarkit ką darau blogai:išdaiginau sėklas merliuje, isdygsta 100%, bet kai įdedu atsargiai į žemę viskas sustoja temp. 26, žemė- durpes niautralizuotos, laistau distiliuotas vanduo, kad žemė butu drėgna ir liptų prie pirštų, laukiu savaite 2 nieko ir taip su visomis supūna po to. gal galit ku patarti nes noras didelis bet...
Gal sėklos užburtos? 8E
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė wind »

iwantgrow rašė:Patarkit ką darau blogai:išdaiginau sėklas merliuje, isdygsta 100%, bet kai įdedu atsargiai į žemę viskas sustoja temp. 26, žemė- durpes niautralizuotos, laistau distiliuotas vanduo, kad žemė butu drėgna ir liptų prie pirštų, laukiu savaite 2 nieko ir taip su visomis supūna po to. gal galit ku patarti nes noras didelis bet...
Kaip hipis man patare: Sekla pradygsta, idedi i zeme, palaistau ir veliau nelaistai iswis tol kol neprasikala stiebelis is po zemiu!, matyt problema pas tawe laistyme nes negalima iswis sake laistyti mazdaug 2 sawaites, aisku priklauso ir nuo vandens isgarinimo is zemiu
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė hipiukas »

wind rašė:
iwantgrow rašė:Patarkit ką darau blogai:išdaiginau sėklas merliuje, isdygsta 100%, bet kai įdedu atsargiai į žemę viskas sustoja temp. 26, žemė- durpes niautralizuotos, laistau distiliuotas vanduo, kad žemė butu drėgna ir liptų prie pirštų, laukiu savaite 2 nieko ir taip su visomis supūna po to. gal galit ku patarti nes noras didelis bet...
Kaip hipis man patare: Sekla pradygsta, idedi i zeme, palaistau ir veliau nelaistai iswis tol kol neprasikala stiebelis is po zemiu!, matyt problema pas tawe laistyme nes negalima iswis sake laistyti mazdaug 2 sawaites, aisku priklauso ir nuo vandens isgarinimo is zemiu
Man rodos pamiršau paminėti, kad tai tinka tik tuo atvėju, jei ant viršaus dedi stiklainį, ar kokį nupjautą butelį? =(

(dešinėje pusėje)
https://www.gardenscure.com/420/attachm ... im0590.jpg
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Vygis »

Ir dar viena pastaba dėl ko gali nedygti sėklos iš po žemių: http://www.amsterdammarijuanaseeds.info ... -seeds.jpg tą baltą reikia kišti žemyn, nes ten yra šaknys ir jų negalima liesti rankomis jokiu būdu!!!
modeman
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-09-24, 21:00
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė modeman »

Vygis rašė:Ir dar viena pastaba dėl ko gali nedygti sėklos iš po žemių: http://www.amsterdammarijuanaseeds.info ... -seeds.jpg tą baltą reikia kišti žemyn, nes ten yra šaknys ir jų negalima liesti rankomis jokiu būdu!!!
Šeip tai nesvarbu kokia puse įkiši sėklą į žemę, kadangi ji jaučia gravitaciją, pati susiranda į kurią pusę jai leisti šaknį ir į kurią lipti viršun. Ir dėl to lietimo, tai aš kiek esu ir lietęs ir pnš ir visada išauga :x:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė hipiukas »

modeman rašė: Šeip tai nesvarbu kokia puse įkiši sėklą į žemę, kadangi ji jaučia gravitaciją, pati susiranda į kurią pusę jai leisti šaknį ir į kurią lipti viršun. Ir dėl to lietimo, tai aš kiek esu ir lietęs ir pnš ir visada išauga :x:
Dėl gravitacijos - taip.

Bet dėl.. Geriausia tokius darbus atlikti su steriliom pirštinėm, atsargiai, ir neliečiant jokių šaknelių. Gerai, kad tau pasisekė. Bet kitą kartą tai gali būti neaugimo priežastis, tačiau niekaip negalėsi suprasti kodėl neišauga..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė daylight »

Daiginau kazkada dregname popieriniame ranksluostyje, sudygsta normaliai, bet daugiau terliotis reikia. Geriausias variantas yra tradicinis ir pats paprasciausias - daiginti zemeje, uzpurskus nedideli kieki vandens ir uzdengus vazoneli plevele, taip sudarant mini siltnamio salygas. Viskas puikiai dygsta ir nera jokiu problemu :x: :V: :) Nesuprantu kam cia sau daugiau darbo prisidaryt - neliest uz sakneles, daryt viska steriliai ir t.t. - atsakau, kad to visiskai nereikia, puikiai man sudygsta per 3-4 dienas is zemes visos seklos. O jei kuri ir neisdygsta tai sekloje problema, o ne daiginimo technikoje :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Vygis »

Na man nepriimtina kažkaip laukti kažko tais ir galvot išdyks ar ne geriausei sudaiginai pasodinai ir išauga visi :)
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė daylight »

Man zemej 100% sudygsta. Jei kreivos rankos - pats kaltas.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Vygis »

O prie ko čia kreivos rankos?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė hipiukas »

Vygis rašė:Na man nepriimtina kažkaip laukti kažko tais ir galvot išdyks ar ne geriausei sudaiginai pasodinai ir išauga visi :)
Jei moki - nereikia bijoti, ar sudygs ar ne.. Viskas ten sudygsta, ir nereik terliotis su tais bintais. Įkiši į žemę sėklą, padarai tinkamas sąlygas ir vsio..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Kotelis »

o tarkim kai tik prasikala ta saknele, jau galima kist i zeme ar geriau laukt kol 0.5 cm isdygs ji ? :) kuris variantas geresnis ? :)
Happy like hipo, you understand? ! :-O
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė hipiukas »

Kotelis rašė:o tarkim kai tik prasikala ta saknele, jau galima kist i zeme ar geriau laukt kol 0.5 cm isdygs ji ? :) kuris variantas geresnis ? :)
Bent jau aš jokio skirtumo nepastebėjau. Kuo ilgesnė šaknelė, tuo didesnė tikimybė ją sulaužyti..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Atsakomybe del seklu
    ganjaFAMA » » forume Legalus forumas
    60 Atsakymai
    32494 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Seklu pirkimas, gabenimas, kvapai
    PonasTamponas » » forume Legalus forumas
    12 Atsakymai
    9295 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje
    supermasterpro » » forume Legalus forumas
    235 Atsakymai
    100715 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas
  • Seklu gabenimas is UK (mazas kiekis)?
    harambe » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    4209 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapiu seklu Lenkijoje pirkimas
    zertwa » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2437 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore