Nuotrauka Nuotrauka

Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

putejas rašė:dabar atsakiau? ;)
Taip, bet atsakymas tiesą pasakius nuliūdino, nes akivaizdu kad tu pats netiki tuo ką pasakoji.
putejas rašė:Sulig piramidės sistemos atsiradimu gimė ir nauji žmogaus jausmai - pavydas, gobšumas ir panašiai
Absoliuti nesąmonė. Pavydas, gobšumas, egoizmas egzistuoja nuo neatmenamų laikų, kai žmogaus šitoj žemėj dar net nebuvo. Tai nėra tik žmogui būdingos emocijos - egoizmas yra bet kokios gyvybės pagrindas, nes tik jis gali garantuot išlikimą.
Montel
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-09-28, 21:47
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Montel »

putejas rašė: Pinigai yra raktas į ką? Ilgesnį gyvenimą, laimę, meilę, sveikatą, laisvę, ramybę?
- į sveikatą, taip tu jos turėsi didesnes GALIMYBES turėti geresnę sveikatą, negu biednas žmogus
- laimę - iš dalies taip, jei su pinigų pagalbą pasidarysi GALIMYBĘ daryti tai, ką mėgsti
- į laisvę - iš dalies taip, nes tu turi GALIMYBĘ didesniam pasirinkimui, negu paprastas žmogus (absoliuti laisvė egzistuoja tik gamtoje)
- į ramybę - jeigu tu pinigų darai tai, ką mėgsti, esi doras žmogus - TAIP.


1. Programuoju, užsiiminėju pardavimais, įvairių renginių įgarsinimu (garso aparatūra).
2. Kiek turiu, tiek užtenka. Turėsiu daugiau - bus daugiau norų, dėl kurių tik turėsiu didesnį galvos skausmą.
3. Tikrai taip
4. Tas kuris turi pinigų arba: perprato "sistemą"/arba tapo toks dėl aplinkos (paveldėjimai/tėvai)/yra darbštus ir kartu protingas asmuo, nes jeigu būsi tik protingas, bet neturėsi valios, niekuom tai nepadės.

Aš nekenčiu pinigų, bet tokiame pasaulyje jau gyvename..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

no_one rašė:Taip, bet atsakymas tiesą pasakius nuliūdino, nes akivaizdu kad tu pats netiki tuo ką pasakoji.
o argumentai kur? :D beje dėl tų technologijų aš dar pats smulkiau neanalizavau, todėl nelabai ir norėčiau veltis į gilesnes diskusijas šia tema ;)
no_one rašė:Absoliuti nesąmonė. Pavydas, gobšumas, egoizmas egzistuoja nuo neatmenamų laikų, kai žmogaus šitoj žemėj dar net nebuvo. Tai nėra tik žmogui būdingos emocijos - egoizmas yra bet kokios gyvybės pagrindas, nes tik jis gali garantuot išlikimą.
jeigu minėti jausmai yra žmogaus, tai kaip jie galėjo egzistuoti nedalyvaujant būtyje žmogui? gyvūnai taip pat turi jausmus - pyktis ir meilumas (daugiau nesugalvojau, nesu mokslininkas). egoizmas yra žmogiškosios kilmės jausmas. Mes vystomės tūkstantmečiais. Mūsų vystymasis - tai nuolatinis mūsų noro gauti, egoizmo augimas. Egzistuoja ID, EGO ir SUPER-EGO. Taigi, nėra žmogaus, vadinasi nėra ID, o tuo labiau EGO. Atsirado žmogus, ID ateina natūraliai, o EGO išsikerojo su laiku. EGO auga, atsiranda SUPER-EGO. Tai egoizmas. Ar aš teisingai supratau: teigi, jog žmogus negali egzistuoti be EGO?
Montel rašė: - į sveikatą, taip tu jos turėsi didesnes GALIMYBES turėti geresnę sveikatą, negu biednas žmogus
- laimę - iš dalies taip, jei su pinigų pagalbą pasidarysi GALIMYBĘ daryti tai, ką mėgsti
- į laisvę - iš dalies taip, nes tu turi GALIMYBĘ didesniam pasirinkimui, negu paprastas žmogus (absoliuti laisvė egzistuoja tik gamtoje)
- į ramybę - jeigu tu pinigų darai tai, ką mėgsti, esi doras žmogus - TAIP.
Sveikata - teršiam gamtą, o paskui susirgę vėžiu perkam chemiją, tikėdami, jog išgysim ar pagyvensim pora metelių ilgiau. Žinoma, niekam neįdomu, kad nuo tos cheminės medicinos galybė žmonių miršta. Gydėm pačio kepenis su kokiais nors antibiotikais, tačiau "oi, biški ne tie vaistai, tai truputi perpiso kepenis, bet nieko".
Laimė - "geras šuniukas, nori kaulo? lot! lot! klausyt komandos!". nori būti laimingas? eikit žmonės kaip šunys ir dirbkit Babilonui už grąšius, iš kurių pusė bus atimta "mokesčiams", kuriuos sumokėjęs gauni šūdą. Kodėl nesijauti atskiru individu, kurio gyvenimas turi vertę, po paraliais? Nejaugi laimė tik užsitarnaujamas blizgutis prieš mirtį?
Laisvė - lengviausia dalis :) Parašei, jog TURI GALIMYBĘ didesniam pasirinkimui. Pats esi kas? Akmuo? Nereikšmingas šapelis? O kas yra žemė? Žemė yra ta pati tavo minėta gamta, kurioje egzistuoja absoliuti laisvė. Taigi kodėl mes neturime absoliučios laisvės, o tik galimybę turėti dalį jos? kartojau ir kartoju: nesame laisvi, nes mes patys su savo mąstymu ir požiūriu statome babiloną.
Ramybė - neturi laisvės, neturi dvasinės ramybės. Žinoma, iš kur čia bus ramybė, kai žinai, jog esi kalinamas visuomenės normų, požiūrių, įstatymų, miestų, status quo sistemos...
Paskutinį kartą redagavo putejas 2009-10-29, 23:41. Iš viso redaguota 1 kartą.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

OT. Putejau - gyvūnai neturi jausmų, jie turi tik instinktus.

Mokesčiai blogas dalykas tokioje valstybėje kur parlamentas vagia, bet vogti pačiam tokioje valstybėje iš parlamento yra turbūt lengviausia užduotis, nes jis užsiėmęs savo reikalais. Kam mokėti mokesčius jeigu žinai, kad jie eis kažkieno namo statyboms? Naivu, kvaila :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:OT. Putejau - gyvūnai neturi jausmų, jie turi tik instinktus.
o kaip pavadintum šuniuko nenusakomą šokinėjimą, uodegos vizginimą ar norą tave palaižyti kai tu gryžti namo po ilgos darbo dienos? gyvūnas būna tavęs išsiilgęs. ar žinojai, kad kai kurios rūšys papūgų moka bučiuoti su savo snapeliu? mes esame susidievine. esame žmonės manantys, kad mes vieninteliai visame kame ir niekas mums neprilygsta. o už mokesčius bet kuriuo atveju negauni tai, ką turėtum gauti natūraliai: laisvę, švarų orą, šilumą, gydymą ir t.t.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Instinktas. Jis tai daro, žinodamas, kad tu jam ėst duosi, o ne dėl to, kad jis džiaugiasi, kad grižai. Dar dėl to, kad žino kad pakasysi jam nugarą ir jam bus gerai. Jam poxuj ant tavęs :)
Kai kuriuose dalykuose mus net aplenkia, bet yra toks dalykas kaip protas, daugiausia iš visų gyvų būtybių žemėje turime jo mes, tik, ar teisingai jį žmonės naudoja, ar ne, čia jau ne man spręsti. Aš jį naudoju vienais tikslais, kitas kitais. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Instinktas. Jis tai daro, žinodamas, kad tu jam ėst duosi, o ne dėl to, kad jis džiaugiasi, kad grižai. Dar dėl to, kad žino kad pakasysi jam nugarą ir jam bus gerai. Jam poxuj ant tavęs :)
Kai kuriuose dalykuose mus net aplenkia, bet yra toks dalykas kaip protas, daugiausia iš visų gyvų būtybių žemėje turime jo mes, tik, ar teisingai jį žmonės naudoja, ar ne, čia jau ne man spręsti. Aš jį naudoju vienais tikslais, kitas kitais. :)
:D :D nebegaliu :D jaučiuosi tarsi šnekėčiau su Jėzumi ar dievais kokiais, kurie sukūrė žemę, žmogų, gamtą, orą ir absoliučiai visą aplinką :D (hey, tik nepyk, rimtai) ;) matai, mes žmonės, manome, kad mes žinome ir mokame viską, tačiau toli gražu mes nemokame ir nežinome absoliučiai nieko. kas pasakė, kad šumys negali mylėti, ilgėtis, liūdėti..? dėdė iš amerikos? oooo amerikana :D ten dėdės protingi, kaip pasakė taip ir bus, tarsi jie sukūrė žemę. Čia tas pats kas įrodinėti, jog žemė yra plokščia arba, kad žmogus yra absoliučiai vienintelė protinga, intelektuali egzistencinė gyvybės forma visoje visatoje, būtyje. Juk mes nežinome, tai kaip mes galime teigti, kad mes nerupime, pvz šunims? Nejaugi manai, kad tu nerupi šuniukui, kuomet jis su savo snukiu kilnoja ar stumdo tavo ant fotelio krašto padėtą tingią ranką, kuomet tu žiūri TV? Šuo tai daro ne kiekvieną kartą, tik kai pasiilgsta. Norėčiau, kad būtų kitoks žmonių supratimas apie dalykus ar kai kuriuos mokslinius pasiekimus, tačiau gi aš nebaigęs babilono universiteto. Vadinasi mano teorijos yra tik neišprususio žmogaus nusišnekėjimai, ar ne taip? :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Tai apie ką kalbi (ką bandai paneigti), jau seniai moksliškai įrodyta.. Biologija yra pažengusi. Genetika taipogi :) Tiesiog reikia pasidomėti mokslu, tada nereikės teorijų, viskas bus ir taip puikiai suprantama, ir paprasčiau bus gyventi, kai žinosi kas aplinkui tave darosi ištikrujų, vietoje to, kad kiekvienam dalyke ieškoti konspiracijų ir samokslo teorijų, irgi neįsižeisk :)
Tavo teorijos (atkreipk dėmesį, net pats parašei: teorijos) dažnai ir liks teorijomis, čia matai, milijonai biologų jau seniai įrodė tai, ką tu bandai savo teorijose paneigti, tad čia jau tau pačiam spręsti, kiek tai teisinga yra, kiek ne. Faktas: Žmogus skiriasi nuo gyvūno tuo, kad turi jausmus.
Teorija tai yra idėjų visuma, įgalinanti paaiškinti įvairius reiškinius.
Ir pabaigai, patarlė: Kas rusui gerai, tas vokiečiui mirtis. Kitaip tariant, kiekvienam savo, jokio žmogaus teorijos nepadarys kito žmogaus laimingu, nes tos teorijos tik jam yra priimtinos dažniausiai. Nebent vėliau teorijos būna moksliškai įrodomos, tada tai būna nebe teorijos o akivaizdus faktai.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

nelinkęs aklai tikėti mokslu. pasako viena, paskui persako kitaip, paskui išaiškina, kad klydo ir t.t. ateina darvinas, kuris pasako, jog mes esame kilę iš jūros lavos dugno, paleolentalito akmenų mezoterinio amžiaus (whatever) ir visi dabar mokyklose tai kiša per prievartą kaip neginčijamą absoliučią musų egzistencijos atsiradimo, tobulėjimo priežastį. MJ daug metų kenkė, dabar pasirodo jau nebekenkia, tai davai legalizuokim pradėdami nuo kalifornijos. praeis dar 100-300 metų ir gims Zosė, lenkų mokslininkė, kuri baigs 30 universitetų ir išanalizuos, kad gyvūnai vistik turi jausmus, ne vien tik instinktus. kaip tau, a? :D nepasitikiu mokslu, nepasitikiu sistema, nes manau, kad tai ką turime, matome ar girdime nėra teisinga. štai kodėl aš ardausi kaišiodamas hipotetines galimybes. o ir gerai. jos visuomet egzistavo ir egzistuos ir kas čia žino, gal vieną dieną jos ir pasiteisins, tik mes jau nebsužinosime ;)
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

putejas rašė:egoizmas yra žmogiškosios kilmės jausmas.
Šuo, žymintis teritoriją yra puikus egoizmo pavyzdys.
O apskritai - kvailys tu, putejau, o liūdniausia kad pats tai senai užmiršai. Neigti mokslą dėl to kad jis evoliucionuoja yra tas pats kas teigti kad visi žmonės yra kvailiai dėl to kad jie su laiku darosi vis protingesni.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

no_one rašė:Šuo, žymintis teritoriją yra puikus egoizmo pavyzdys.
O apskritai - kvailys tu, putejau, o liūdniausia kad pats tai senai užmiršai. Neigti mokslą dėl to kad jis evoliucionuoja yra tas pats kas teigti kad visi žmonės yra kvailiai dėl to kad jie su laiku darosi vis protingesni.
žinoma, lengviausia ginti status quo. vienintelis motyvas - tai visuotinai priimtina, natūralu bei teisinga. o kur žmogaus atsakingumas už tvarką ir ramybę žemėje? jeigu turime galią kurti - turime galią ir naikinti. žmogus daugiau naikina nei kuria ir pats tai žinai. geriau pasikabinėkime prie žodžių, vietoj to, kad įsiklausytume į bendrą žmogaus nuomonę, supratimą. geriau būkime pikti ir netolerantiški. geriau deginti and laužo ar nukryžiuoti kitatikius, bet gink dieve neprisipažinsim, jog einama atgal, o ne pirmyn. vietoj to, kad visapusiškai tobulėtume geriau nuskriskim į kosmosą ir apmyžkim visą pasaulį, geriau pakariaukim ir iš to uždirbkim arba sukurkim blizgantį telefoną, kurį kiti asilai pirks ne dėl to, kad jis žymiai palengvins individo gyvenimą, bet dėl to, kad esame ištroškę blizgučių ir nesąmoningai tai darome dėl reklamų. neneigiu mokslo. jis yra koks jis bebūtų, tačiau negali tvirtinti, kad mokslas visuomet yra teisingas esmėje ir niekada nebus paneigtas ar pakeistas iš esmės.
kas liečia šunį... žmonės irgi žymi teritoriją. užkariauja naują žemės gabaliuką ir skuba pažymėt teritoriją įsmeigdami vėliavą. nuskrenda į kosmosą ir ten palieka vėliavą. tą daro kur tik apsilankę, užlipę į aukštą kalną, baigę piligrimo kelionę, grafiti arba šiaip pavieniai neaiškūs užrašai ar piešiniai. aš egoizmą sieju su sistemos dirbtinumu ir sukeltu noru turėti daugiau ir daugiau, bei iš to kylančiu pavydu. teritorijos žymėjimas mano nuomone jau atskira tema. beje mokslas tai ne vien telefonas ar internetas ir gražūs automobiliai, tai ir chemija, fabrikai, ginklai, astronomija. didžioji dalis mokslo griauna, o ne kuria ir saugo. kitaip neturėtume šiltnamio efekto, netirptų ledynai, ir žmonės gal būt nesirgtų vėžiu, aids ar dar kokiu nors briedu.
Paskutinį kartą redagavo putejas 2009-10-30, 09:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

putejas rašė:neneigiu mokslo. jis yra koks jis bebūtų, tačiau negali tvirtinti, kad mokslas visuomet yra teisingas esmėje ir niekada nebus paneigtas ar pakeistas iš esmės.
Pirmas sakinys prieštarauja antrąjam. Tai tu neigi mokslą ("nes negali tvirtinti kad mokslas visuomet teisingas") ar ne?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

no_one rašė:
putejas rašė:neneigiu mokslo. jis yra koks jis bebūtų, tačiau negali tvirtinti, kad mokslas visuomet yra teisingas esmėje ir niekada nebus paneigtas ar pakeistas iš esmės.
Pirmas sakinys prieštarauja antrąjam. Tai tu neigi mokslą ("nes negali tvirtinti kad mokslas visuomet teisingas") ar ne?
pasirodo, man dar reikia mokytis dėstyti mintis :D turėjau omenyje, kad neneigiu mokslo (bendraja prasme) kaip stebėjimo ir analizavimo reikalingo tobulėjimui. Jis reikalingas ir jo neatsisakysi, tačiau mokslo įgyvendinimo būdai, pasirinktas mokslo kelias (bendraja prasme) ir supratimas apie mokslą bendrai gal būt nėra visai teisingas.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

no_one rašė:
putejas rašė:egoizmas yra žmogiškosios kilmės jausmas.
Šuo, žymintis teritoriją yra puikus egoizmo pavyzdys.
O apskritai - kvailys tu, putejau, o liūdniausia kad pats tai senai užmiršai. Neigti mokslą dėl to kad jis evoliucionuoja yra tas pats kas teigti kad visi žmonės yra kvailiai dėl to kad jie su laiku darosi vis protingesni.
O gal tu kvailys?Žmogus turi savo mąstymą ir iš dalies aš su juo sutinku.Kas čia per pezėjimas,k kai nebeturi argumentų, atsiranda vienintėlis argumentas - kvailys?Ir be to apskritai žmogus ilgiausią tekstą parašo, o tu tik sugebi prisipist prie vieno sakinio.Nežinau iš vis, ko čia Pūtėjęs su tavim draskosi...Juokinga, kai įsivaizduojama, kad pinigai atneša viską: laimę, sveikatą, meilę ir viską.O iš tikro tu už pinigus gauni butaforinius dalykėlius: įsivaizduojamą laimę, nusiperki kažkokį menkniekį ir galvoji esąs laimingas, cha juokinga, sveikatą?Kokią sveikatą?Ją gali išsigydyt puikiai pats be chemijos, tam skirta gamta, meilę?Vėl gi kokia ten meilė bus, tave mylės už tai, kad turi pinigų.Taip man pinigai reikalingi, man reik pirkt valgyt, pūst, reik mašinos reik daug ko.Bet pinigai, nei laimės raktas, nei šaltinis.Laimė yra turėti šeimą, laimė kai dar gali vaikščiot ir džiaugtis gamta ir jos ramybę, greit nebegalėsim, nes patys ir naikinam ir t.t. ir pan.
Atsigręžkit ir nusiimkit rožinius akinius.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Vėl gi kokia ten meilė bus, tave mylės už tai, kad turi pinigų.
Vyrai, kurioje vietoje nors vienas iš šios diskusijos dalyvių pasakė, kad pinigai yra laimė? :) Off topinat konkrečiai :) Kalbama apie visiškai kitus dalykus.
Čia tas pats kas sakyti kad žemė plokščia nors seniai yra įrodyta, kad ji apvali.
Pažiūrėsiu kaip sveikatą gydysi su gamta kai nutrauks pirštą ir reiks prisiūti, arba plaukai pradės slinkti.. Va tada pažiūrėsim kur gamta padės :) Ir čia jau dilema - kur geriau prisiųs, geroje brangioje klinikoje, ar paprastoje ligoninėje kur visiems poxuj ant tavęs.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:
Vėl gi kokia ten meilė bus, tave mylės už tai, kad turi pinigų.
Vyrai, kurioje vietoje nors vienas iš šios diskusijos dalyvių pasakė, kad pinigai yra laimė? :) Off topinat konkrečiai :) Kalbama apie visiškai kitus dalykus.
Čia tas pats kas sakyti kad žemė plokščia nors seniai yra įrodyta, kad ji apvali.
Pažiūrėsiu kaip sveikatą gydysi su gamta kai nutrauks pirštą ir reiks prisiūti, arba plaukai pradės slinkti.. Va tada pažiūrėsim kur gamta padės :) Ir čia jau dilema - kur geriau prisiųs, geroje brangioje klinikoje, ar paprastoje ligoninėje kur visiems poxuj ant tavęs.
Vat klausimas tada, kas geriau tau tą pirštą prisiūs ar daktaras kuris myli savo profesiją ir dirbą nes jo toks pašaukimas, ar tas daktaras geroje klinikoje kuriam rūpi tik pinigai?Aš labiau pasitikėsiu pirmuoju atveju.Bet čia tik galimybių teorija.Gydymas turi būt nemokamas!
Man pinigai tik dalinai įrankis, o ne tikslas.Ir apskritai pinigai buvo sukurti, tam, kad palengvint mainus, bet jie nebuvo sukurti tam, kad jie būtų siekiamybė ar parodytų koks žmogus yra.
Gal ir nepasakė niekas, bet susidaro įspūdis, kad neatvirai, bet ir tu pats linksniuoji, kad tau pinigai yra vertybė.Gal ir ne, bet iš tavo daugelio parašymų toks įspūdis susidaro.Nors ne mano reikalas, galit garbint pinigus, man užtektų tik tiek pinigų, kad galėčiau negalvot: ką rytoj valgysiu, ar rytoj mašina užsives, ar rytoj mano vaikai turės ką apsirengt, ir galėčiau išeit kur atsipalaiduot, pasitusint retkarčiais.
O viską kitą galiu maždaug gaut iš pasaulio už dyką.Gamta, čiulbantis paukštelis, čiurlenantis vanduo ir t.t. Man tai laimė, kad dar galiu tai matyt ir jaust.
Daugiau čia nebediskutuosiu - nematau reikalo.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

gamta mums suteikia vaistus - liepa, MJ, alijošius, čiobreliai, dilgėlės, bitės...na vardinti galima ilgai. dabartinė medicina gera tuo, jog tau vietoje nutrauktos kojos įstatys kitą, išoperuos širdį, BET tik už pinigus. neturi pinigų? vadinasi nesi vertas kojos. tik nueik pas dantistą, tai ojo joi, sakys, kad skylių turi daugiau negu dantų, tu jiems tik šventųjų popierėlių atskaičiuok ir nepasikuklink - kuo daugiau tuo geriau. žmonės ilgus amžius gyveno be prakeiktos medicinos ir buvo sveikesni nei mes dabar.
Manvydas teisingai pasakė:
Manvydas rašė:pinigai buvo sukurti, tam, kad palengvint mainus, bet jie nebuvo sukurti tam, kad jie būtų siekiamybė ar parodytų koks žmogus yra.
aha ir daugeliui dabar pinigas yra tikslas. Galima pagalvoti, kad žmogus gimė, kad uždirbtų pinigų ir tik tada gali ramiai numirti :D
Babilonas yra kiekviename iš mūsų be jokių išimčių ar išlygų. Anksti ryte visi pabunda, pasiruošia, važiuoja į darbą, su kolegom būtinai viską išdeda į šuns dienas, vakare gryžta namo, ir t.t. Dar neužmiršta nueiti per rinkimus pabalsuoti dėl "geresnio gyvenimo" ir sumokėti mokesčius. Jūs manote, kad toks pasaulis yra natūralus ir savaime suprantamas, todėl jūs sekate kitų pavyzdžiu - bandos sindromas. O kaip gi, "gi negaliu neiti į mokyklą arba darbą ilgą laiką nes mane išmes, manęs pradės ieškoti, mane bars, man nemokės pinigų... Būtinai eisiu!" Eikit. Jūsų ieško nes Babilonui jūsų reikia. Kas palaikys sistemą, jeigu ne žmogus? Žmogus tai sukūrė ir tik žmogus tai gali sugriauti.
Pirmiausia turite suprasti viso to esmę. Tik tuomet išsivaduosite iš vidinės nelaisvės. Beliks tik fizinis Babilonas.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Tadas »

Bet faktas - su pinigais niekad nebūna taip blogai, kaip be jų :D
A.C.A.B
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Nesupykit, bet matosi, kad jums ryškiai jų trūksta, nes tik kalbate apie tai kokie pinigai nereikalingi.. Nors paniškai ieškosite darbo greitu metu..
Gamta, čiulbantis paukštelis, čiurlenantis vanduo ir t.t
O kada tavo vaikas eis į mokyklą, ir reikės jam nupirkti sąsiuvinį, kuprinę, leisti į muzikos mokyklą, treniruotes, irgi jam tai pasakysi? Vaikeli, kam tau tai viskas, paklausyk kaip gražiai čiulba paukštelis, kaip gražiai čiurlena vanduo, kam tau tos visos mokyklos treniruotes?
kas geriau tau tą pirštą prisiūs ar daktaras kuris myli savo profesiją ir dirbą nes jo toks pašaukimas, ar tas daktaras geroje klinikoje kuriam rūpi tik pinigai?Aš labiau pasitikėsiu pirmuoju atveju
Nesupyk, bet pagyvensi daugiau, suprasi, kad pasaulis nėra toks gražus kokiu tu ji matai... Nėra geru nemokamu daktaru :)
Gydymas turi būti nemokamas, važiavimas autobusu turi būti nemokamas, maisto prekės turi būti nemokamos, visai, kam mes ta ekonomika sugalvojom? Šiaip sau, kad prikolniau būtų, ane?:) Nebus ekonomikos, bus chaosas. Toks kalbėjimas yra paviršutiniškas ir .. Suprasčiau jeigu tai sakytu žmogus gyvenantis tundroje kuris atsisakė visu visu šiuolaikinio gyvenimo gerybių. Bet kai tu dabar sėdi prie kompo ir naudojies internetu.. Pabandyk tai, ką rašai, pasakyti afrikos vaikui kuris girdėjęs apie internetą iš baltaodžių keliautojų, pažiūrėsim kokį atsakymą iš jo gausi :)

Pinigas nėra tikslas, pinigas yra labai gera motyvacijos priemonė norint kažko pasiekti. Nori į wall streetą - mokaisi ekonomikos, studijuoji rinką, domiesi begalė įdomių dalykų. Aš nesuprantu, ką jus norit pasakyti? Reikia užsidaryti kambarį ir nieko neveikti ar kaip?

Koks skirtumas, ar po jogos pamokos, žmogus neturintis pinigų važiuos namo ir pakeliui pavakarieniaus mcdonalde, ar važiuos į brangų restoraną pavakarieniauti? Nejaučiate skirtumo? Tai vadinasi GYVENIMO KOKYBĖ. :) Jai pasiekti ne tik pinigai reikalingi, jeigu matai tik pinigus, tada reikia susimastyti.

Ir iš kur tos žinios apie tai, kad pinigai buvo sukurti kad palengvinti mainus? :) O kas tie mainai? Ar jie neatliko pinigų funkcijos? Neargumentuotai kolega. Reikėtų istorija pasidomėti. (be pykčių)
man užtektų tik tiek pinigų, kad galėčiau negalvot: ką rytoj valgysiu, ar rytoj mašina užsives, ar rytoj mano vaikai turės ką apsirengt, ir galėčiau išeit kur atsipalaiduot, pasitusint retkarčiais.
Tai palauk, pats sau prieštarauji, tau jie tada irgi gerybė. Kodėl negali pėsti vaikšioti, juk terši orą, nemyli gamtos reiškias? Vaikams gali pasiūti drabužius iš lino, juk tai bus estetiškiau, nereikės mokėti pinigų, ir tai bus iš gamtos. Pasitusint? O kur čiurlenantis upelis? Paukštelis čiulbantis? Ar to nepakanka pasitusinimuj? Matai, tiesiog tavo poreikiai yra maži. Ir pats sau prieštarauji, sakai pinigų nereik, bet reik va šiek tiek tam tam ir tam, bet šiaip tai nereik ir jie šūdas. Nu tai tau reikia štukos, ir tu ant tos štukos pavalgai, turi mašiną, aprengti vaikus ir pasitusini retkarčiais. O man reikia šimto štukų, aš turiu geresnę mašiną už tavo, aprengiu vaikus taip pat kaip ir tu, ir tusinuosi taip pat kaip ir tu, tik dar prie to keliauju, pramogauju daug daugiau, valgau kokybiškesnį maistą, turiu aukštesnį statusą visuomenei (kas eina kaip bonusas, nes ant to visiškai nusispjaut) . Nestipri tavo nuomonę šiuo klausimu. (Čia kalbėjau PAVYZDŽIUI, nesuprask pažodžiui). Tiesiog pats sau prieštarauji, sakai tau nereik pinigų ir jie yra šūdas, nevertybė, ir tau jų reik: A B C D E punktams. Tai reiškias jie tau irgi vertybę kažkokia prasme. Man irgi nereik pinigų, nes jie yra šūdas, nevertybė, ir man jų reik tik A - Z punktams. Mano poreikiai platesni, dėl to man jų reik daugiau, bet tik dėl to, ne dėl to, kad man jie viskas.
Taikele. :)
Išlaikykime civilizuotą bendravimą!!! :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

Tadas rašė:Bet faktas - su pinigais niekad nebūna taip blogai, kaip be jų :D
Nuo žmogaus priklauso, kitas gali būt su centu kišenėj, bet būt laimingas ir jaustis puikiai, o kitas gali turėt krūvą pinigų, bet būt nelamingas ir blogai jaustis ir t.t. :)
Jefri prirašei tiek daug, visiškai be prasmės.Skaityk iš naujo, mano žinutę gal suprasi...Nes nesiruošiu aš čia aiškint.
1.Aš niekada nesakiau, kad man pinigų nereik ar pan., bet sakau nereik susitelkt į vien jų siekimą.
2.Darai krūvą išvadų kur jų net nereik daryt.
3.TAIP MAN JIE NEVERTYBĖ.
Gal nežinai kas yra vertybė?Man vertybė: moralė, sąžinė, draugiškumas, tiesa, solidarumas ir t.t.Šneki bile šnekėt.Man pinigai NĖRA VERTYBĖ ir taškas, man jie yra tik paprasčiausias ĮRANKIS.
Gal dabar supratai?
Aš pats sau nepriešatarauju, nes nesakau, kad man pinigų nereik, bet nesakau, kad man jie yra viso gyvenimo tikslas.Darai milijoną išvado prirašai daug, bet net nesupranti ( o gal aš blogai rašau - matyt čia bus bėda ane?).dabar aiškiau?
O kam pinigai buvo sukurti?Kad jų siekt?Aiškink, jei aš argumentuot nesugebėjau, argumentuok savo teiginį, kad pinigai nebuvo sukurti palengvint mainams.Prašom kolega.Nes pasakyt, kad nežinai istorijos, pasimėtyt argumentų nebuvimo kiekvienas gali.Man įdomu, kam jie buvo sukurti, argumentuok. :)
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-10-30, 16:54. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
Rašyti atsakymą