Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Gal galima smulkiau ?
:x: Tas kai nusišneka 420 *
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

raMa rašė:Gal galima smulkiau ?
na ji sako as nezinau kur buni ka tu darai, as jai sakau o ka cia zinoti? nera paslapciu, niekuo neuzsiimu, narkotiku nevartoju kaip tu galvoji. na ji leptelejo kanapes mol as jai kazkada buvau sakes apie kanapes na ir as uzsivedziau. sakau isbandziau 3 narkotiku rusis: tabaka, alkoholi ir kanape. prie alkoholio, sakau, buvau priprates, tai matei, sakau aciu dievui atsikraciau. sakau dabar bandau atsipurtyti tabako, tai irgi matai kaip man sunkiai sekasi. sakau vartojau ir kanapes, taciau nepripratau, zalos nei fizines nei psihologines ir t.t. sakau kodel jums normalu per kokia nors proga gerti alkoholi, o parukyt kanape jau nennormalu? del to, kad tokie istatymai? o kas sukure tokius istatymus, sakau, dievas? ne - zmogus. sakau dievas sukure zole, o zmogus spirita. kuo labiau pasitiki? ta klykt rekt pradejo, ai sakau duosiu paskaityt mokslines medziagos, paziuresi dokumentiniu filmu ir apsiraminsi :D liko nepatenkinta, savo idejas pastumde, kad kodel as turiu aplamai vartoti jeigu zinau, kad tai yra blogai ir t.t. skau as nezinau, kad tai blogai ir as zinau, kad tai yra gerai. sakau kanape tai ne vien rukymas ir vaiksciojimas apdujus, tai ir religija, poziuris mastymas ir sveika ir ta ir ana. vien zodziu. sau ka tik pazadejau, kad padarysiu viska, jog manes mama nebelaikytu narkomanu. kitaip negalesiu ramiai gyventi su tokiu izeidimu.

p.s. kadanors jei pakliusiu teisosaugos akiratin as taip pat nepasiduosiu. kodel mane turi teisti uz nieka? tegul issitrina visi galvas su savo vadinamu teisingumu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Idomus mastymas pas tave :) Gal kada koki perversma padarysi :V:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Putikas, ziaurus tu :D Vargse tavo mama :D Gal tu baik jai savo idejas kolkas pirsti, nes suprask tu ja- ateina jos nepilnametis sunus ir pradeda tokias propogandas :D . Neskubek taip, istumk jai savo tiesa, kad ir po 10 metu. Savam kaime pranasu nebusi, tuo labiau savo mamai ir kai tau 17 metu. :D Cia tavo mamos reakcija yra visiskai adekvati, nustok sneket tom temom, nes konfliktus tik pats ir provokuoji. Saugok sau artimu zmoniu nervus ;) As tai tikiu, kad tavo mama tikrai susirupinus. As tavombudamas pirmuosius kartus tevui pageres ikliuvau, tai i fuifala gavau, del kanapiu ciuju tas pats butu buve.
Ir seip, dar ankstoka tau suaugusi vaidint, kaip ir su mergom trintis, aisku trinkis, tik labai atsargiai, kad vaiku neprisidarytumet :D
O del mento, tai pasakai savo tevui kaip yra kas, kad tave kaltina nebutais dalykais, ir einat kartu pas ta menta, jei jis nieko konkretaus neturi o tik demagogijas stumia, tavo tevo vieto butu naturalu paprasyti atsipisti nuo jo vaiko ir daugiau jo nebeterorizuoti.
Ir dar pasakysiu del putimo, ziurek, kad tau tai netaptu pagrindiniu gyvenimo prioritetu, daug svarbesniu uz studijas, karjera etc. Tavo gyvenimo periode dar per anksti atsipalaiduot, taves dabar laukia daug atsakingu sprendimu, o tu vietoj to, kad apie ateiti galvotum, megaujiesi sau kanapelem :V:
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Putikas, ziaurus tu :D Vargse tavo mama :D Gal tu baik jai savo idejas kolkas pirsti, nes suprask tu ja- ateina jos nepilnametis sunus ir pradeda tokias propogandas :D . Neskubek taip, istumk jai savo tiesa, kad ir po 10 metu. Savam kaime pranasu nebusi, tuo labiau savo mamai ir kai tau 17 metu. :D čia tavo mamos reakcija yra visiskai adekvati, nustok sneket tom temom, nes konfliktus tik pats ir provokuoji. Saugok sau artimu zmoniu nervus ;) As tai tikiu, kad tavo mama tikrai susirupinus. As tavombudamas pirmuosius kartus tevui pageres ikliuvau, tai i fuifala gavau, del kanapiu ciuju tas pats butu buve.
Ir šiaip, dar ankstoka tau suaugusi vaidint, kaip ir su mergom trintis, aisku trinkis, tik labai atsargiai, kad vaiku neprisidarytumet :D
O del mento, tai pasakai savo tevui kaip yra kas, kad tave kaltina nebutais dalykais, ir einat kartu pas ta menta, jei jis nieko konkretaus neturi o tik demagogijas stumia, tavo tevo vieto butu naturalu paprasyti atsipisti nuo jo vaiko ir daugiau jo nebeterorizuoti.
Ir dar pasakysiu del putimo, ziurek, kad tau tai netaptu pagrindiniu gyvenimo prioritetu, daug svarbesniu uz studijas, karjera etc. Tavo gyvenimo periode dar per anksti atsipalaiduot, taves dabar laukia daug atsakingu sprendimu, o tu vietoj to, kad apie ateiti galvotum, megaujiesi sau kanapelem :V:
Nusisvaigai - Pūtėjas pilnametis. :D Ir dar jam metų turbūt nemažai yra. :D Ten kanapinis ar kažkoks toks gi nepilnametis. :D Toks moralas per niek. :D
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-10-31, 16:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Wanikas »

Man atrodo naktibaldai kazka supainiojai :D Putejas tikrai ne 17, jam daugiau. :D Cia su tuo Kanapinis supainiojai ciuju :D
Epic Win
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

As i jaunuoli kreipiausi 'putikas' :D , manau jis suprato, kad mano postas adresuotas jam, zinau, kad Putejas yra kitas zmogus :)
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

visi mes čia pūtikai. suprask kaip nori apie kurį iš mūsų kalbėjai :D :D :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Naktibaldai kaip ta istorija su dyleriu baigėsi? Yra kokiu nors žinių, bandei skambint jam gal?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Nezinau kaip ten tada viskas baiges, as jam neskambinau, as isvis db retokai berukau, nes su $ nekas pas mane, o ir putimo malonumas nepermusa tu susitikinejimu su barygom :D Pasakojau savo pazistamiems kas man buvo ta vakara, tai zvenge is manes, sake, kad ko gero cia man paranoja sugrojo :D Nors kita vertus ne jie ten tada buvo ir nemate tos situacijos. Sake baryga ir toliau vaiksto, bet ismastem, kad gal ji ciupo su kokiais pora ir nieko jam nebuvo. Jie gi visada telefu pasiklausia kiek reikia.
Pilypas is kanapiu
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sodininkas »

Ar matot kokį skandalą nori sukelt valdžia ir svarbiausia nori į visą tą reikalą įkišt ir mūsų visų mylimą MJ! Taprasme kalbu apie tą Jonaitienę, kuri savo vaikus nužudė..
Ir tipo padarė po tiek laiko testą ir rado. Kodėl iškart neieškojo? :|?
išsižiojau net pamatęs reklamą, kad bando prikišt jei MJ, ir net jei ji būtų vartojus, nemanau, kad galėtum kill'int kažką parūkęs. Nors ir taip ji žmogiškumo neturi.. :/
Ką jūs galvojat apie tai? Ar taip gali būti, kad ji vartojo, ar turėjo kontaktų su ja, ar tai tik kažkieno išgalvota istorija, kad būtų ką rodyt per televiziją?
Brangesnis už auksą lobis. :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Mellow rašė:Ar matot kokį skandalą nori sukelt valdžia ir svarbiausia nori į visą tą reikalą įkišt ir mūsų visų mylimą MJ! Taprasme kalbu apie tą Jonaitienę, kuri savo vaikus nužudė..
Ir tipo padarė po tiek laiko testą ir rado. Kodėl iškart neieškojo? :|?
išsižiojau net pamatęs reklamą, kad bando prikišt jei MJ, ir net jei ji būtų vartojus, nemanau, kad galėtum kill'int kažką parūkęs. Nors ir taip ji žmogiškumo neturi.. :/
Ką jūs galvojat apie tai? Ar taip gali būti, kad ji vartojo, ar turėjo kontaktų su ja, ar tai tik kažkieno išgalvota istorija, kad būtų ką rodyt per televiziją?
Duosiu as tau patarima, tu apskritai mesk telika ziurek ir nervintis del tos dezinformacijos.
Pilypas is kanapiu
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sodininkas »

Siutina, kad kiša žalią į visą tą reikalą. Prišneka taip, kad žmonėms atrodo, kad čia pats baisiausias dalykas, ir parūkęs nekontroliuoji savęs..
Brangesnis už auksą lobis. :x:
SimEon
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-11-02, 16:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SimEon »

Prieš kelias savaites turėjau problemų dėl žalio mokykloje. Noriu paklausti, kiek laiko lieka kepenyse, t.y darant šlapymo tyrimą? Kažkur skaičiau, kad 6 savaites, ar tai tiesa?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

slapime apie 2 sav, kraujy apie men, priklauso nuo organizmo, medziagu apykaitos, kuno sudejimo, svorio , berods taip
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

Mellow rašė:Siutina, kad kiša žalią į visą tą reikalą. Prišneka taip, kad žmonėms atrodo, kad čia pats baisiausias dalykas, ir parūkęs nekontroliuoji savęs..
kai pamaciau ta anonsa tai isvis galvoju kas per pridurkai ten susirinke, dar rimtu snukiu sako kazkoks eGZpiartas '' buvo ten MJ''
tai nezinojau juoktis ar verkti del tokiu nesamoniu, kas cia vyksta =( isvis tuoj telika nustosiu ziuret, nes vien tik stresa varo :D
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

putejas rašė:
Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
ka tik susipykau su mama dėl to
o man vat kazkaip iseina su tevais del to sutart, nesakau kad prie ju bunu apsiputes ar akivaizdziai ten reiskiuosi, bet pasikalbu karts nuo karto apie tai, o mano mama kai medike yra, tai savo nuomone turi siuo klausimu...snekejau va cia kada apie tabako, alko zala ir pan, iterpiau MJ i konteksta, tai sulaukiau daug minciu is jos medicininiu ziniu, aisku pagal senus vadovelius, pradejau net apie salvija pasakoti :D nes kieme ji pasodinus si augala, bet ten rusis medicinine ar pan kazkas, geriama arbata is to augalo..tai va pastebejo kad kazkaip jau negriztu is lauko girtom akim, ryte raudonom nepabundu (man taip po gerimu visad)..ir sakau, kad parukau kai reik..tai sulaukiau patarimo, kad geriau absoliuciai but sausam, t.y apsieit be nieko, nu ir kartais
jei kokiu nesamoniu siaip prisneku, tai ale ''maziau rukyk, nesamoniu visokiu'' :D girdziu linksmu tonu, bet viskas tuom ir baigias, nebuvo
taip kad narkomanas ir pan...tikriausiai turiu kazkam dekot kad pakliuvau pas juos, savo tevus :)
nes pyxas artina ;)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Herbas »

Gerai turėt supratingus tėvus, maniškiai mane vos ne narkomanu skaito, mano jei rūkai :x: tai bet kokiu atveju pereisi prie stipriu narkotikų, kad ir kiek jos šviesčiau jų nuomonė nesikeičia :D O nesikeičia todėl, kad prisiklausę narkomanų pasakojimų, kaip jie pradėjo nuo :x: ją vis dažniau rūkydavo ir sugalvojo tik pabandyti kažką daugiau 8/ na bet ką padarysi rūkau, rūkiau ir rūkysiu bet kuriuo atveju :]
It's form the Earth
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Mano tevai nezino kad rukau. Manau kad kazka numano, bet tikrai neitarineja ir nesiknisa po stalcius ar pan. Tik vat net neisivaizduoju kaip reguotu, bet manau kad pavyktu apsviest juos. Mama berods pati yra rukius, nors ir nieko nesake bet buvo Amsterdame su drauge ir jos sunum o jis pirko, tai manau kad ir jos paruke :D
I'm a junglistic man.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Herbas »

Manau, kad jei pabuvus Amsterdame tai reaguotu neutraliai, nes pamatytu ant kiek stipri ši kultūra yra, ir suprato, jog tai ne ką blogiau už alkoholį :]
It's form the Earth
Rašyti atsakymą