Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Manvydas rašė:Man labiausiai liūdna, kad neatsiranda kokio "visažinio" ir nepradeda su mumis ginčytis, kad žolė blogai ir pan.Va ši to tai aš norėčiau.Galėtų ir keli tokie ateit ir pabandyt čia pasiaiškint, vat įdomu būtų. :)
Aha, būtų įdomu. :) Tik visažinis turėtų būti kantrus ir mokantis diskutuoti. Kažkada buvo Lrytas.Lt forume Sigme berods sukūręs diskusiją panašia.

Manau, kad pasiekti rezultatą reiktu skirti šiek tiek finansų reklamai, kad įvairių pomėgių ir skirtingos pasaulėžiūros žmones pasiektu šio puslapio adresas, tada gal atsirastu kurie užsiregistruotu ir pradėtu diskusiją.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Jefridas rašė:Hipiuk - jeigu man žalias obuolys yra skanesnis negu raudonas, o tau raudonas yra skanesnis negu žalias, ar turiu pasitelkt argumentus ir faktus, kad žalias obuolys yra iš tikro skanesnis negu raudonas?
Nematau prasmės tavęs įtikinėti, man iš to naudos jokios. Turiu savo nuomonę šiuo klausimu, manau, kad žmogus sukūręs puslapį nevertas tokios kritikos kuria išsakai tu, ir viskas. Ką čia argumentuot ir kokius faktus čia pateikti? Tai yra nuomonė. Aš gerbiu tavo tu gerbk mano :)

Nuomonė - ne skonis...
Jefridas rašė:O svetainės tikslas bent jau man kol kas neaiškus, bet vieno dėl to neverta išvadinti puslapio autoriaus neišmanėliu. Svetainė reikalauja daug tobulinimų, darbo, ...
Aš puslapio autoriaus nevadinau niekaip. Aš jo nepažįstu, negaliu vertinti.

Jei svetainė neturi tikslo - ką tobulinti?..

Aš gerbiu tavo nuomonę, ir jokiais būdais ne piktuoju čia šneku :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:Jei svetainė neturi tikslo - ką tobulinti?..
žmogus sukūrė puslapį, dalį klaidų ištaisė, dar dalį padėsiu ištaisyt. jis taip pat rengia peticiją ir ieško norinčių prisijungti. tą pačią peticiją žmoniškai parašyti reikia mokėti. tikėkimės jis nepasiduos ir darbą, kurį pradėjo - užbaigs.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Taip taip. Jeigu šūdu ištepsi sieną, tai šūdas vistiek liks šūdu. Na, neverta čia iš tikro dar labiau gilintis nes prie nieko tas neprives :) jau ir taip giliai prisikasėm :D:D:D
Aš šiaip šnekėjau [in general] apie ta kritiką. Supratai turbūt :)



p.s. Atsiprašau už "anglikonizmus".. Mažai praktikos kalbant lietuviškai.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Apvalus »

hipiukas rašė:...ir tokios informacijos net legalus.net puslapyje yra, tik DAAAAUG kokybiškesniu formatu:

http://www.legalus.net/marihuana.php?id=216

Jei puslapio kūrėjas labai nori ką nors naujo padaryti, tai tegul rašo legalus.net svetainei straipsnius. Nematau reikalo kurti tai, kas neturi prasmės.
Aš manau, kad norint rašyti straipsnius, pateikti kažkokią tai konkrečią info "legalizavimo" tema, reikia naujo puslapio, kuris tik į tai ir atsižvelgtų.
Turiu omeny, kad legalus.net aprėpia viską kas "žalia". Kitaip sakant, Lietuvoj nėra aktivistų puslapio.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Man labiausiai liūdna, kad neatsiranda kokio "visažinio" ir nepradeda su mumis ginčytis, kad žolė blogai ir pan.Va ši to tai aš norėčiau.Galėtų ir keli tokie ateit ir pabandyt čia pasiaiškint, vat įdomu būtų. :)
Manvydai... Tu gal būdamas pediku eitum naciams aiškinti kaip gerai būti pediku? Ir labai negražiai čia nusiteikęs esi. Tiesiai parodai, kad nori pasityčioti iš kažko, pasikolioti. Mums tokie neigiami vaibai nepatinka. Jeigu nori diskutuoti, tai privalai gerbti oponentą. Jokiu būdu iš pat pradžių negalima nusistatyti kažkokios pozicijos, kad oponentas neteisus. Taip tik buki ir kategoriški daro. Diskusijose labai svarbu išklausimas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
Manvydas rašė:Man labiausiai liūdna, kad neatsiranda kokio "visažinio" ir nepradeda su mumis ginčytis, kad žolė blogai ir pan.Va ši to tai aš norėčiau.Galėtų ir keli tokie ateit ir pabandyt čia pasiaiškint, vat įdomu būtų. :)
Manvydai... Tu gal būdamas pediku eitum naciams aiškinti kaip gerai būti pediku? Ir labai negražiai čia nusiteikęs esi. Tiesiai parodai, kad nori pasityčioti iš kažko, pasikolioti. Mums tokie neigiami vaibai nepatinka. Jeigu nori diskutuoti, tai privalai gerbti oponentą. Jokiu būdu iš pat pradžių negalima nusistatyti kažkokios pozicijos, kad oponentas neteisus. Taip tik buki ir kategoriški daro. Diskusijose labai svarbu išklausimas.
Ar aš sakiau, kur nors taip? 8| Pasiaiškint tai ir turėjau omenį padiskutuot. :) Gal ne taip supratai, aš ir noriu, kad ateitų kažkas su priešinga nuomone. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

ar tik man taip atrodo ar pastaruoju metu mes čia aplamai sunkiai susikalbam? :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Tau teisingai atrodo ir taip yra jau gan senai :D
Jungle is massive!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Nu o man atrodo, kad čia "Diskusijų forumas", taip, kad nemaišykite diskusijų su nesusikalbumu. Čia ne draugų "čhatas", kad meilykautis reiktų...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Rašau ką matau, būna nesusikalbėjimu, būna diskusijų, būna pykčių, pritariu, jei matau, kad teisus žmogus, nelendu kur nereikia ir iš musės nedarau dramblio :| :V:
Jungle is massive!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Chebra, man pasidarė labai įdomu. Ar jūs, kai jus nurūko, padėkojate tam žmogui ? :) Nes aš pastebėjau, kad =( man maloniau bendraut su tais pūtikais, kurie padėkoja :) Nifiga neįsivaizduoju, ką čia dabar rašau xD Pz senai bebuvau taip pripalinęs :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

pagaliau....rama nupute :D jei nepadekojo tai atsilygink tuom paciu!lygybe bus ====== :V:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Ar cia man vienam atrodo ar cia taip is tikruju yra. Tiek daug putiku, o dauguma pastoviai tokie rimti buna :D
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Ar čia man vienam atrodo ar čia taip is tikruju yra. Tiek daug putiku, o dauguma pastoviai tokie rimti buna :D
Taip ir yra, mes turim antrą veidą.Dieną, mes kaip šakalai šiukč šiukč šiukč, per laukus juokingi, o naktį tampam ramiom, piktom ir aršiom būtybėm, kurios bijo mėnulio šviesos.
Aaaargh... :}
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Jo čia maždaug buvo bajeris: sėdim Palangoj naktį po darbo prie tilto, ant suoliuko . Eina grupė vokiečių, o mes nenormaliai pripalinę ir dar taip gavos, kad visi buvom su treningais. Tai jie kažką sumurmėjo pažvengė ir nuėjo. Vienas bičas iš mūsų, kuris suprato deutchland kalbą sako: -Žinot , ką jie ką tik pasakė ? Mes: -Nu nu? Jis: -Jie sakė, kad tokie išlenda tik naktį :D :D :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

raMa rašė:Jo čia maždaug buvo bajeris: sėdim Palangoj naktį po darbo prie tilto, ant suoliuko . Eina grupė vokiečių, o mes nenormaliai pripalinę ir dar taip gavos, kad visi buvom su treningais. Tai jie kažką sumurmėjo pažvengė ir nuėjo. Vienas bičas iš mūsų, kuris suprato deutchland kalbą sako: -Žinot , ką jie ką tik pasakė ? Mes: -Nu nu? Jis: -Jie sakė, kad tokie išlenda tik naktį :D :D :D
Uz tokias kalbas reikejo pateisinti fricu lukescius ir pasiusti juos pas Jurate ir Kastyti (t.y. pamurkdyti gerai) musu Baltijos Juros bangose, o tada, po pazinties su Neptunu, skaisciai svieciant menesienai, teutonus nevidonus isvilkti krantan ir uzpilti auksinemis Palangos smiltelemis ir toj vietoj smilga ismeigti, kad plazdetu ji vejuje ir kitiems kryziuociams net minciu daugiau nekiltu, trypti musu proteviu krauju aplaistyta mus zemele.
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Tu nemirtingas esi :} Vžopu dabar taip žvengiau :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Žolininkas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-12, 17:52
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Žolininkas »

Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Žolininkas rašė:Ką manot?

http://www.legalbuds.com/
[ nuotrauka ]
Ką manai?
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-11-12, 17:50. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Rašyti atsakymą