Nuotrauka Nuotrauka

BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Gal užtenka fantazuoti? :) Jeigu Lietuvoje butu coffee shop'ai, tai visas jaunimas degraduotu, būtų dar didesnis nusikalstamumas, ir galu gale coffee shopai kaip atsirastu taip ir pradingtu iš Lietuvos rinkos. Per jauna visuomenė dar tokiems restoranams, per jauna ir per buka.
negaliu patikėti, ką Jefridas parašė 8[] 8[] nesitikėjau, žmogau :V: į sarkazmą lyg tai nepanašu :|? Na nejaugi aš pačiam turiu priminti kokios degradacijos šaknys, kokie faktoriai tai skatina? :) :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė dumtraukis »

ne toks dar poziuris cia, kad atsirastu coffeeshopai, nors gal ir turistu pritrauktume kazkiek daugiau, bet kai isgirsti siaip daugelio zmoniu nuomone, kad MJ turi tik nudauzti, uzvilkti ir but kazkur mirkyta, tai kokie dar coffeeshopai :D toli dar cia iki to
nes pyxas artina ;)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

Lietuva tikrai tam dar nepasiruosus, kolkas (kad ir kaip butu gaila) visiems atrodo kad MJ kaip jau kazkas sake skirta dasimust, atlust, ar seip tiesiog apsinest.Nesuprant kad tai gali buti tam tikra kulturos dalis(tam tikros kulturos) , kad :x: gali tureti teigiamu pusiu ir pns. O) jei LT butu legalizuoti coffeshopai, MJ, ir t.t daug turistu sulauktumem, jie pasmus nemazai $ , seimuna to nereikia, jiem px kas cia bus, jie atrodo specialiai skurdina Lietuva. '| :/
:V:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė putejas »

žinoma, uždrausti! kam ta žolė, juk turime geresnių nuodų - tabako su alkoholiu! tegul eina visi apsirūkę narkomanai miegoti, uždaryt juos visus reikia, izoliuot nuo visuomenės, kas čia bus matai ant Lietuvos... narkomanai matai sukilo. Užsimanė coffyshopų ir laisvės matai.

kas kuria pasaulį? žmogus. jūs - žmonės. jūs kuriat neleisdami, drausdami, rūpinatės kitais, kai kiti nesirūpina savimi. Vienoje dainoje Andrius Mamontovas dainavo "kaip žiūri taip ir matai". Kam tuomet rūkote, jei netikite, kad šis augalas gali viską pakeisti, kam diskutuojate, jei esate praradę viltį žmonija? Ar bent įsivaizduojate kur jūs gyvenate? Pamąstykite ar jūs tikrai tikite tuo ką darote ar tik save apgaudinėjate..?

Kas yra Lietuva? Mano draugas? Jūsų draugas? O gal tai automobilis? Ar jūs galite paliesti, pačiupinėti, pajusti valstybę? Valstybės neegzistuoja. Tai sukurta iliuzija, jog kažkam priklausai, o jeigu kažkam priklausai, vadinasi esi išnaudojamas vergas. Popieriai, įstatymai, tai kito tokio pačio žmogaus pamakliavotas tualetinis popierius. Gimėte tokioje sukaustytoje, apakintoje visuomenėje, todėl kitaip mąstyti ir negalite. Čia tas pats kaip Matrica, tik mentalinė.
Kokios nuomonės, principų jūs laikotės? Savo asmeninių ar bendros praplautos pilkos masės? Sakote visuomenė degraduos, bet praleidžiate faktą, jog būtent jūs ir esate toji visuomenė. Gal būt jūs jau degradavote..? Manyčiau. Kitu atveju šnekėtumėte kitaip. Beje, neįsižeiskit dėl degradacijos. Tai nebūtinai lindimas po tiltu gyventi visą likusį gyvenimą. Turėjau omenyje dvasinę, išminties degradaciją.

p.s. visų pirma netoks požiūris ne aplinkoje, kur gyvenate, o jumyse. think
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

putejas rašė:žinoma, uždrausti! kam ta žolė, juk turime geresnių nuodų - tabako su alkoholiu! tegul eina visi apsirūkę narkomanai miegoti, uždaryt juos visus reikia, izoliuot nuo visuomenės, kas čia bus matai ant Lietuvos... narkomanai matai sukilo. Užsimanė coffyshopų ir laisvės matai.

kas kuria pasaulį? žmogus. jūs - žmonės. jūs kuriat neleisdami, drausdami, rūpinatės kitais, kai kiti nesirūpina savimi. Vienoje dainoje Andrius Mamontovas dainavo "kaip žiūri taip ir matai". Kam tuomet rūkote, jei netikite, kad šis augalas gali viską pakeisti, kam diskutuojate, jei esate praradę viltį žmonija? Ar bent įsivaizduojate kur jūs gyvenate? Pamąstykite ar jūs tikrai tikite tuo ką darote ar tik save apgaudinėjate..?

Kas yra Lietuva? Mano draugas? Jūsų draugas? O gal tai automobilis? Ar jūs galite paliesti, pačiupinėti, pajusti valstybę? Valstybės neegzistuoja. Tai sukurta iliuzija, jog kažkam priklausai, o jeigu kažkam priklausai, vadinasi esi išnaudojamas vergas. Popieriai, įstatymai, tai kito tokio pačio žmogaus pamakliavotas tualetinis popierius. Gimėte tokioje sukaustytoje, apakintoje visuomenėje, todėl kitaip mąstyti ir negalite. Čia tas pats kaip Matrica, tik mentalinė.
Kokios nuomonės, principų jūs laikotės? Savo asmeninių ar bendros praplautos pilkos masės? Sakote visuomenė degraduos, bet praleidžiate faktą, jog būtent jūs ir esate toji visuomenė. Gal būt jūs jau degradavote..? Manyčiau. Kitu atveju šnekėtumėte kitaip. Beje, neįsižeiskit dėl degradacijos. Tai nebūtinai lindimas po tiltu gyventi visą likusį gyvenimą. Turėjau omenyje dvasinę, išminties degradaciją.
gudras tu pakankamai, tiesa parasei. Tik nevisi pasirenge buti asmenybemis(dauguma tokiais ir nebus) ir daug dar tokiu debilu pilna kurie turi buti skriaudziami, isnaudojami, ir engiami, (nors patys to nesupranta, galvoja viskas cia OK, taip turi but.)jei taip nebutu jie neisgyventu, bet gal tada butu geriau. Musu visuomene nepasiruosus tapt laisva anarchija(labai gaila). Va gryztumem mes i pagonybe, man atrodo daug problemu issisprestu tokiu kaip aplinkos apsauga, valstybes valdymas, istatymai, ir t.t. :V:

EDITED:
Is dalies geriausia butu jeigu nebutu coffeshopu bet butu legalizuotas auginimas sau, ne pardavimui, deeleriai butu labai gaudomi. Nes man atrodo MJ reikia uzsiaugint paciam, idet darbo ir meiles, puoselet kaip ir paties uzsidirbti pinigai mielesni negu gauti neydejus darbo.kaip mano Dziedas pasakytu : Kap pats parsu uzsiaugini skanesnis buna.
:V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė runkelis »

legalizuoja,imu paskola is banko,irengiu cofeeshopa,moku mokescius valstybei,prie vietos auginu stuufa-kuris butu matomas klientams :D ,isirengiu autdoor"a nuosaliau miesto ribu,isteigiu naujas darbo vietas mano fermoje (pagal atranka) :D vystau ir pletoju agrikultura,kas su manim? :D :D :D fantasy.... :D :D :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

Uzdraustas vaisius visada skanesnis. o jei butu legalu,tai zmones i tai ziuretu kaip i paprasta dalyka. Jei dabar nedegradavo,tai nedegraduotu ir jei butu legalu. Juk jei nori,tai vistiek tie zmones gauna tos zoles. Paziurek kiek siame forume zmoniu kurie ruko ir augina ir neatrodo,kad butu degredaves kuris nors...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė runkelis »

reiketu alkoholiku foruma koki palyginti-su kanapiniu forumu :D :D :D manau ir taip viskas aisku.... ;)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Nuo ganjos niekas taip nedegraduoja kaip nuo alkoholio. Net isvis nezinau ar butu galima sakyt degradavimas siejant sita zodi su kanape. Aisku nesaikingas rukymas prie gero nepriveda, o jei legalizuotu tai butu tikrai ne vienas kuris nutruktu nuo grandines ir pustu kada tik iseina. Taciau as vistiek manau kad butu verta legalizuoti :)
I'm a junglistic man.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė runkelis »

taip!teisingai!verta butu legalizuot!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

tas kas nuo MJ degraduos man atrodo tas nuo betkokios nesamones gali nusirist ir be MJ kad ir nuo kokio Lineidzo(durnas labai game, man gyvenima suede, bet meciau as jui :) )
Svarbiausia zinot su kuo prasidedi, pasidomet bent minimaliai, pvz.: as galvojau MJ brudas kazkoks, narkomanu stuffas bet atklydau i sita foruma ir supratau kad viskas priklauso nuo zmogaus o ne nuo MJ jei debilas koks putikas tai tikrai degrraduos ir sintetiniu taps ir tai bus jo o ne MJ kalte.
:V:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė dumtraukis »

hm na sis forumas ir mane apsviete, nes galvojau taip pat kaip galvoja daugelis, kol giliau nepasidomejau, na galiu prisipazint tai mane suzavejo, nu auginimo suplitybiu iki reggae muzikos, tai apima labai placius mastus tik domekis, bandau kartais ir pazistamiem pabandyt nupasakot tai ka zinau, nu bet dazniausiai nieko nepasiesiu, o ir ziuri kaip i koki narkomana, aisku to nepasako, bet is akiu matosi ka pagalvoja..vieni kad ta zole visdad turi but mirkyta, kad uzvilktu, kiti manes nekabina, einu geriau isgersiu ko arba parukes bijau namo grizt, pries tevus rodytis, o kad grizta vos ant koju stovintis girtas, tai cia nieko tokio, suprantama. aisku kam cia kazkuo dometis, jei yra lentynos luzta nuo alkoholio, kam vargintis jei nuejai ir prilupai. kita vertus jei atsidarytu coffee shop'ai zmones suprastu kas cia per dalykas ir viskas pasikeistu i kita puse, bet vel gaunasi kas butu jeigu butu, ismastyt galima daug ka, kol nieko neivyks tol ir nesuzinosim,
o ar legalize ar ne, tai ash uz, legalizuot butu verta, vien del to kad pamatyt kas bus, o manau blogiau nebus :V:
nes pyxas artina ;)
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

DarNe rašė:tas kas nuo MJ degraduos man atrodo tas nuo betkokios nesamones gali nusirist ir be MJ kad ir nuo kokio Lineidzo(durnas labai game, man gyvenima suede, bet meciau as jui :) )
Svarbiausia zinot su kuo prasidedi, pasidomet bent minimaliai, pvz.: as galvojau MJ brudas kazkoks, narkomanu stuffas bet atklydau i sita foruma ir supratau kad viskas priklauso nuo zmogaus o ne nuo MJ jei debilas koks putikas tai tikrai degrraduos ir sintetiniu taps ir tai bus jo o ne MJ kalte.
:V:
O as niekad negalvojau,kad MJ yra brudas. Internete aptikdavau gydomasias ganjos savybes ir siaip truputis atsipalaidavimo ir euforijos dar niekam nepakenke...
Zinoma kai pradejau dometis tuo supratau daugeli dalyku. Supratau,kad uzaugint gera stuff yra nelengva ir mane labai erzina kai kiti sako "wa,manes nieko nevelka" tai iesko kur ismirkyta butu,kad tik nuo poros dumu issitaskytu ir kojom nepaeitu... Jei nori kojom nepaeit,tai ciupk vodkikes buteli ir tasyk,o jei nori normaliai atsipalaiduot ir pajaust relax,tai geriau jau parukyt truputi. Ar gi ne taip,biciuliai?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

As manau kad tie kurie sako kad ju MJ nekabina tai arba niekada nera geros ruke, arba tiesiog dar nepramuse. Nes tarkim as kokius pirmus keturis kartus rukiau ir rukiau tokiais sakyciau labai nemazais kiekiais bet manes taip normaliai nei kart ir nepramuse. O po kazkurio karto supratau kame yra MJ geris :)
I'm a junglistic man.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė eric »

jahmate rašė:As manau kad tie kurie sako kad ju MJ nekabina tai arba niekada nera geros ruke, arba tiesiog dar nepramuse. Nes tarkim as kokius pirmus keturis kartus rukiau ir rukiau tokiais sakyciau labai nemazais kiekiais bet manes taip normaliai nei kart ir nepramuse. O po kazkurio karto supratau kame yra MJ geris :)
O as kokius 6 kartus rukydavau ir labai dideliais kiekais,tai dazniausiai budavo blogas jausmas,bet po to pagavau ta riba ir viskas gerai db
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Nu tai cia visiem skirtingai. Vieniem pramusa tik po 10 karto kitiem po antro. Taciau pirmas kartas daugumai zmoniu buna toks kad nusivilia MJ. Arba buna tokiu varijantu kad persiruko nezinodami kiek reik ar gali rukyt :) As po pirmo karto irgi nusivyliau. Tiesiog nesupratau isvis poveikio nes. Realiai ant galo tik uzstonino ir viskas.
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė DarNe »

o koks mazdaug optimaliausias MJ kiekis pirmam kartui?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Tai cia priklauso nuo to kokia veisle ir kokio stiprumo. Jei gero skanko tai manau 1/4 ant dvieju tikrai turetu pakakt. Net gali ir per daug but. As tai nemegstu su kiekiu rizikuot tai geriau parukau maziau o jei truksta dar viena pasuku nei iskart prikraut belenkiek. O siaip istikruju tai tiksliai nepasakysiu kiek pirmam kartui rukyt. Kiek nori tiek rukai vnz ;D
I'm a junglistic man.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė no_one »

putejas rašė:Sakote visuomenė degraduos, bet praleidžiate faktą, jog būtent jūs ir esate toji visuomenė. Gal būt jūs jau degradavote..? Manyčiau. Kitu atveju šnekėtumėte kitaip. Beje, neįsižeiskit dėl degradacijos. Tai nebūtinai lindimas po tiltu gyventi visą likusį gyvenimą. Turėjau omenyje dvasinę, išminties degradaciją.
http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?p=57299#p57299
O tu praleidi faktą kad ne visi žmonės vienodi. Ką bendro aš galiu rast tarp savęs ir tokių degradų kaip Bongmaster???
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

As tai manyciau kad jam jau verta kreiptis i priklausomybiu centra.
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas