Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

As rukau jau pakankamai laiko, bet tos stadijos ir nepriejau tokios kad pust kas diena. Ir buna galimybe parukyt, ne visa laika ja naudojuosi. :) Aisku buna ir tokiu kartu kad galvoji blem gal reik nepust snd. Ir kai dziontas prieina iki taves vistiek parukai :)
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė dumtraukis »

jahmate rašė:As rukau jau pakankamai laiko, bet tos stadijos ir nepriejau tokios kad pust kas diena. Ir buna galimybe parukyt, ne visa laika ja naudojuosi. :) Aisku buna ir tokiu kartu kad galvoji blem gal reik nepust snd. Ir kai dziontas prieina iki taves vistiek parukai :)
na vienas dalykas kai imi is barygu, tai ai tingiu eit, tingiu gaudyt, buna, tai ir lietuvisku neperdaugiausiai, o kitas kai pats turi savo ir zinai, kad niekur eit nereik, tiesiog atsidarai sloika ir pasiimi kiek nori ir kada nori, manau taip ir gaunasi, ypac jei pirma kart sodininkas bandytojas esi ir dar pavykes..va cia, pagal mane, didziausia beda ir yra. sekmes jam su savim kovojant reiktu palinket :V:
nes pyxas artina ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

dumtraukis rašė:
jahmate rašė:As rukau jau pakankamai laiko, bet tos stadijos ir nepriejau tokios kad pust kas diena. Ir buna galimybe parukyt, ne visa laika ja naudojuosi. :) Aisku buna ir tokiu kartu kad galvoji blem gal reik nepust snd. Ir kai dziontas prieina iki taves vistiek parukai :)
na vienas dalykas kai imi is barygu, tai ai tingiu eit, tingiu gaudyt, buna, tai ir lietuvisku neperdaugiausiai, o kitas kai pats turi savo ir zinai, kad niekur eit nereik, tiesiog atsidarai sloika ir pasiimi kiek nori ir kada nori, manau taip ir gaunasi, ypac jei pirma kart sodininkas bandytojas esi ir dar pavykes..va čia, pagal mane, didziausia beda ir yra. sekmes jam su savim kovojant reiktu palinket :V:
Jo grynai taip buna. Kai turi tai ir rukai :D
I'm a junglistic man.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Taigi isvada. Rukai per daug kai net uzkieteje putikai galvoja kad rukai per daug :V:
I'm a junglistic man.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Legalus »

bongmasteri patarimas tau toks butu isvaziuok kurnors porai dienu pas koke mociute ar ka, kur nera draugu nieko neimk pust ir nepusi
vaikai nenarkokit vartotiku.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Sodininkas »

Jo Bongmaster'i reiktų Tau. Pagalvok pats.. ne iš blogos valios gi pataria Tau žmonės..
Geriau padaryk pertrauką, negu po tiek pūtimo smegenys išdžius, problemos su atmintim ir nuotaikų kaita.. Peace :V: :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Bongmaster »

viskas, susivariau per rukymus sweikata, visiskai nemiegu, nepriklauso rukiau ta diena ar ne, einu miegot 12-1 h uzmiegu 4-6, taip nesmagu gulet lovoj po 4 h ir neuzmigt, neeturiu apetito jau pora savaiciu, valgau i diena 1 karta, ir tai parukes labai mazai, ir jau nebepapuciu taip kaip seniau, budawo anksciau 1 kamstukas per bonga per 1 sutraukima, dabar ta paty kamsty traukiu per 4-5 kartus, wisiskai nepatraukiu, neparukau, esu issekes, visom imanomom prasmem...
cia dar kamnors taip yra su sweikata negerai nuo rukymo, nes speju kad susidraskiau tracheja ir kazkas su plauciais ir visi psichika dabar nebegerai jau visiskai.
bet uztad neparukiau sia savaite net 3 dienas :) :V: :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:viskas, susivariau per rukymus sweikata, visiskai nemiegu, nepriklauso rukiau ta diena ar ne, einu miegot 12-1 h uzmiegu 4-6, taip nesmagu gulet lovoj po 4 h ir neuzmigt, neeturiu apetito jau pora savaiciu, valgau i diena 1 karta, ir tai parukes labai mazai, ir jau nebepapuciu taip kaip seniau, budawo anksciau 1 kamstukas per bonga per 1 sutraukima, dabar ta paty kamsty traukiu per 4-5 kartus, wisiskai nepatraukiu, neparukau, esu issekes, visom imanomom prasmem...
čia dar kamnors taip yra su sweikata negerai nuo rukymo, nes speju kad susidraskiau tracheja ir kazkas su plauciais ir visi psichika dabar nebegerai jau visiskai.
bet uztad neparukiau sia savaite net 3 dienas :) :V: :D
Man tokių dalykų nėra buvę, kad ir kaip rūkyčiau, kad ir kiek mėnesių iš eilės dieną iš dienos rūkyčiau.Čia kažkas kito dar galbūt prisidėjo.
KALTINK tik pats SAVE.Ne nuo rūkimo, o nuo saiko ir proto neturėjimo galbūt. :) Asmeniškai aš tris mėnesius dieną iš dienos, ir nustojus rūkyt visiškai nieko blogo nepajutau (čia seniau), visiškai jokių tokių nesąmonių.Čia sakau gali būt, kad kažkokią bėda iššaukei ilgai tūnojusią ar pan.
:)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Tokia savijauta ir tik 3 dienas per savaite nerukei? Tavo vietoi isvis nepusciau ir gerokai ilgesniam laikui :|? O siaip manau imanoma kad taip atsitiko. Jei per diena rukai po n kartu ir pisi hitus plaucius ir gerkle draskancius manau kad taip gali but.
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė KGBkid »

O, Manvydai... :/ O kai pats tuos tris mėnesius diena iš dienos rūkteldavai, tada negalvojai apie tai, kad gali nutikti kaip Bongmasteriui? (Nesvarbu, kad nenutiko, bet faktas tas, jog nė nesusimastydavai apie galimas pasekmės ir visa kt.) Aiškini, kaip Bongmasteris kvailai elgėsi, kad neklausė patarimų, nesaikingai pūsdavo, tačiau pats tą patį darei, propagavai nesaikingą putimą. Sorry, bet tris mėnesiai diena iš dienos... Nežinau kaip tai pavadinti? Gal geriau Tau suteiksiu tokią progą, pačiam.

Blogai, kai putimas tampa ne tik pagrindiniu užsiemimu, tačiau ir buitiškų, kasdienių situacijų elementu. Surukyti rytinį džonį, tas pats kas išgerti kavos puodelį, jei ankščiau žaisdavai krepšinį sporto salėje, tai dabar žaidi jį prie kompiuterio, vėl gi su džoniu... Žmonės, be skanaus ir gardaus dūmo esate ir Jūs, jūsų šeima, mylimieji, draugai, o dar yra ir pareigos, kurias atlikę jaučiames geriau (mokslai, darbas ... ).
Aš esu.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė raMa »

Apsiramink bongmasteri čia savo šūdus leist ant forumo. Eik į kokį narkatų forumą ir ten skelbkis apie savo priklausomybes tabakui!!! Pažiūrėk kaip tavo užrašai iš šonio atrodo. Gauni įspėjimą.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

O uz ka cia jam ispejimas, kad parase teisybe, kas buna piktnaudziaujant? Tai labai gerai gi, tegul kiti mato, kas buna, kai be saiko rukoma.
Pastaruoju metu sitam puslapyje pagaunu labai idomiu ir net fanatizmu atsiduodanciu minciu, kaip 'marihuana isgelbes pasauli'. Labai sureiksminat ta zole, eilinis svaigalas, kuriu ideale isvis neturetu buti, pliusas tas tik, kad maziau kenkia ir sukuria maziausiai kokiu nors neigiamu socialiniu veiksniu.
Pilypas is kanapiu
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė quick-poo »

Bongmaster rašė:viskas, susivariau per rukymus sweikata...
kas viskas? tipo nebepusi ar ka darysi? :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

KGBkid rašė:O, Manvydai... :/ O kai pats tuos tris mėnesius diena iš dienos rūkteldavai, tada negalvojai apie tai, kad gali nutikti kaip Bongmasteriui? (Nesvarbu, kad nenutiko, bet faktas tas, jog nė nesusimastydavai apie galimas pasekmės ir visa kt.) Aiškini, kaip Bongmasteris kvailai elgėsi, kad neklausė patarimų, nesaikingai pūsdavo, tačiau pats tą patį darei, propagavai nesaikingą putimą. Sorry, bet tris mėnesiai diena iš dienos... Nežinau kaip tai pavadinti? Gal geriau Tau suteiksiu tokią progą, pačiam.

Blogai, kai putimas tampa ne tik pagrindiniu užsiemimu, tačiau ir buitiškų, kasdienių situacijų elementu. Surukyti rytinį džonį, tas pats kas išgerti kavos puodelį, jei ankščiau žaisdavai krepšinį sporto salėje, tai dabar žaidi jį prie kompiuterio, vėl gi su džoniu... Žmonės, be skanaus ir gardaus dūmo esate ir Jūs, jūsų šeima, mylimieji, draugai, o dar yra ir pareigos, kurias atlikę jaučiames geriau (mokslai, darbas ... ).
Atleisk, bet aš pats esu sakęs, kad taip pūsdavau nesaikingai ir pan.Bet niekada visą dieną nerūkydavau, visad tik ant vakaro.Ir niekad neturdėmas pūst nedrebėdavau ar pan.Nebūdavo ir nereik.Bet dažniausiai būdavo.Tiesiog, kai tą praeini, stengiesi žmogui padėt.Geriau mokytis iš kito klaidų, nei iš savo.
Bet, kad ir kiek pūsdavau, neidavau neafišuodavau, kad man pz, kad čia aš negaliu gyvent be dūmo ar dar kažkaip - NIEKADA, to nebuvo ir nebus.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė raMa »

Tai, kad kas antroj temoj jo sapaliojimai is paskutinių dviejų mėnesių!
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

Beje, putimas sukelia priklausomybe, tik ne visiems, bet as asmeniskai pazistu pora zmoniu, kurie pastoviai gyvena veikiami ganjos. Ruko kaip, kad rukaliai cyzas ruko. Ir ruko visur, darbe irgi. Be ganjos negali, visas ju gyvenimas tai ganjos strategavimas, visos mintys tik apie ganja. Minta bomzpaketais, uztat ant iputimo visada tures, jei netures tada pasiskolins, apie grazinima tuo metu net negalvoja ir pastoviai visiems meluoja. Atrodo pervarge, kosti kaip velniai. Ruko nuo 14 metu, stazai jau po gera desimtmeti, bet vis dar negali atsipust.
Argi tai ne priklausomybe?
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė raMa »

Psichologinė
:x: Tas kai nusišneka 420 *
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Bet kad psichologine nereiskia kad lengva mest. Ypac rukyma nes pats rukymas tikrai neprisideda prie stipresnes valios o ja netgi silpnina.
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

As biski pasitaisysiu, nes pasiskaiciau savo posta, tai per zostkai skeliau, kad ganja tera tik eilinis, maziau pavojingas svaigalas. Taip yra tokiems kaip as- perkantiems, bet visai kas kita- sodininkai. Gerbiu toki zmoniu hobbi.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

Na kodėl mes kaltinam ganją dėl psichologinės priklausomybės ir tai laikome blogiu, kai tokia priklausomybė kyla ne dėl vartojimo, o dėl žmogaus neprotingumo? Gali būt priklausomas ir nuo kompiuterinių žaidimų ir nuo mobiliųjų telefonų.
Rašyti atsakymą