Nuotrauka Nuotrauka

BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Jefridas »

O kur jo tėvai žiūri?

O po to apkaltins šį forumą, kad patarė kaip išauginti, iš kur sėklas gauti, ir t.t....

Marihuana - svaigimosi priemonė kuri leidžia atsilapaiduoti taip kaip noriu. Substancija, kuri yra mažiau kenksminga (saikingai vartojant) negu alkoholis ir tabakas. Substancija, kuri padeda giliau pažvelgti į savę ir į dalykus kuriu nepastebime kartais. Aš vistiek manau, kad žolė kenkia, jeigu ją rūkyti dažniau, (kelis kartus į savaitę), žmogus vistiek yra kitoks, nu neįrodoma yra, kad taip nėra, o tam kuris tai daro, neįrodysi kad taip yra.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Jo man irgi idomu ka jo tevai daro del to. Nes kiek supratau tai jis dar i mokykla eina, o tokio putimo nepastebet neimanoma. Nzn kokie tevai turetu but kad nieko nedarytu del to.
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė naktibaldas »

jahmate rašė:Jo man irgi idomu ka jo tevai daro del to. Nes kiek supratau tai jis dar i mokykla eina, o tokio putimo nepastebet neimanoma. Nzn kokie tevai turetu but kad nieko nedarytu del to.
Zmogus tokioj situacijoj pasidaro labai isradingas ir sugeba puikiai tai nuslepti, ar sugalvoti kokiu pasiteisinimu. ;)
Paimk, kad ir heroininius niuchus. Jei ju visa ta entuziasma kurie jie naudoja herai strateguoti, butu galima nukreipti, tarkim, i darbine veikla, jie visi B.Geitsa pralenktu :D :D
Pilypas is kanapiu
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Jefridas »

Yra tiesos.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Na tai taip. Bet speju kai jis tiek ruko tai jo tevai tikrai zino manau.
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė Spotless »

Jus cia kokia nors buhalterija apie bongmasteri vedat ? Kad zmogus turi pakankamai ir dar truputi substancijos rukymui nemanau, kad verta nurasyti zmogu kaip degrada.
Gal as ko nors neperskaiciau ? Kiek gi jis ruko ?
Kas per stereotipai su kiekiais kiek zmogus turi rukyti ?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė jahmate »

Nera jokiu stereotipu. Ir siaip manau kad nereik zmogaus smerkt kai taip atsitinka o reikia padeti kaip tik. Manau betkam tiek puciant susisuka smegenys. Nes dabar tai visi tiesiog ir varo kad degradas pizda putiku varda gadina ir tt.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: BK apie Narkotines ir psichotropines medziagas

Standartinė putejas »

jahmate rašė:Nera jokiu stereotipu. Ir siaip manau kad nereik zmogaus smerkt kai taip atsitinka o reikia padeti kaip tik. Manau betkam tiek puciant susisuka smegenys. Nes dabar tai visi tiesiog ir varo kad degradas pizda putiku varda gadina ir tt.
visi sakė, aiškino, patarinėjo - nerūkyk kurį laiką. nepūsk. ką tu gali padaryt žmogui, kuris dar neiššikęs vaikiško šūdo arba tiesiog absoliučiai nemąsto? juk negali atidaryti jo kaukolės ir įdėti teisingo supratimo. O, kad gaila tai gaila, ką jau dabar :/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas