Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Gringo »

Neeežinau, kaip ten jus muša tas karštis, bet mane tai šaltis visada krečia :D Tik parūkai ir pasidaro vėsiau, norisi kokių minkštų šiltų rūbų :] Svarbiausia, kad minkštų :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

nezmoniskas viso kuno degimas, sirdis progineja, nezmoniskas prakaitavimas ir vemimas. turejau toki "malonuma" ir viskas per viena vakara. ta karta tiesiog persirukiau. daugiau niekada taip nedarysiu nes nera prasmes, idomumo. man uztenka ir poros dzioniu per diena, o ne prarukyt dzionius visa diena ir dar vakare damust apie 2-3 pilnus bongus maziau nei per valanda. zinoma, neatmetu galimybes, jog suda rukiau. juk niekad nezinai ka barygos stumdo
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu jei daxuja suputei manau kad labiau tiketinas persirukymas :) O ypac skanko labai lengva persipust ypac maziau parukantiems.
I'm a junglistic man.
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė zopa »

paskutini karta pasalini poveiki pajauciau pries 4metus kai gal 2-3 karta rukiau perpuciau ciuju :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Krc parukiau cia pries keleta dienu tai po parukymo jau antra diena koseju ir taip gan daznai. Kartais su skrepliais kartais sausai. Ta vakara tokiu pora headshotiniu hitu plaucius draskanciu itraukiau tai nzn gal plaucius sudirginau ar kazkas panasaus? Bet niekad nera dar taip buve. Gal kam taip buvo? Jei nepraeis po savaitgalio reiks varyt pas daktarus cj nes nematau kitos iseities... Kazkaip neramu pasidare...
I'm a junglistic man.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

jahmate rašė:Krc parukiau čia pries keleta dienu tai po parukymo jau antra diena koseju ir taip gan daznai. Kartais su skrepliais kartais sausai. Ta vakara tokiu pora headshotiniu hitu plaucius draskanciu itraukiau tai nzn gal plaucius sudirginau ar kazkas panasaus? Bet niekad nera dar taip buve. Gal kam taip buvo? Jei nepraeis po savaitgalio reiks varyt pas daktarus cj nes nematau kitos iseities... Kazkaip neramu pasidare...
Gripo požymiai čia gi.
It's just a sweet sweet herb... :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė naktibaldas »

KingBong rašė:
jahmate rašė:Krc parukiau čia pries keleta dienu tai po parukymo jau antra diena koseju ir taip gan daznai. Kartais su skrepliais kartais sausai. Ta vakara tokiu pora headshotiniu hitu plaucius draskanciu itraukiau tai nzn gal plaucius sudirginau ar kazkas panasaus? Bet niekad nera dar taip buve. Gal kam taip buvo? Jei nepraeis po savaitgalio reiks varyt pas daktarus cj nes nematau kitos iseities... Kazkaip neramu pasidare...
Gripo požymiai čia gi.
Ir ne paprastas sis gripas, bet kitoniskas, kewliu gripo vardu zinomas.
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė raMa »

jahmate rašė:Krc parukiau čia pries keleta dienu tai po parukymo jau antra diena koseju ir taip gan daznai. Kartais su skrepliais kartais sausai. Ta vakara tokiu pora headshotiniu hitu plaucius draskanciu itraukiau tai nzn gal plaucius sudirginau ar kazkas panasaus? Bet niekad nera dar taip buve. Gal kam taip buvo? Jei nepraeis po savaitgalio reiks varyt pas daktarus cj nes nematau kitos iseities... Kazkaip neramu pasidare...
Ble man tas pats, vakar rūkiau šiandien visą dieną kosėju lygiai taip pat, ble a nebūsim paršiukai jahmate? 8()
:x: Tas kai nusišneka 420 *
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė edgy »

kriu kriu, jūs atsargiai. Šiaip pati geriausia prevencija prieš gripo virusą yra kuo dažniau plautis rankas, jei kur viešoj vietoj palietėt kanors dievaži arti veido nekiškit, nes labai greit knyslė gali išdygt ;)
Just a regular boy with irregular dreams.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė raMa »

Ką žinau, visą dieną geriu arbatą su medum, plaunu tas rankas, hexoraletten vartoju, dabar eisiu dar įpūst gal padės :}
:x: Tas kai nusišneka 420 *
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė White smoke »

Ir jei eisit pas gydytojus ir išrašys antibiotikų geriau net nepirkit, nes nepadės, o tik farmacininkam pinigus padėsit krautis ir apskritai šitas virusas ir yra jų sukurtas 8E Čia kai viena draugė man sakė, kad vyrai neserga kiaulių grypu, nes visi vyrai kiaulės :D
Jungle is massive!
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Prey »

Jei kam įdomu... Geriausia prevencija nuo "kiaulių gripo" ir apskritai virusinių peršalimo ligų: vengti susibūrimo vietų tokių kaip parduotuvės, viešasis transportas, įvairūs renginiai. Plauti rankas kuo dažniau. Labai puikus preparatas yra oscillococcinum- homeopatinis preparatas, kuris (bent man) padeda nesusirgti ar susirgti švelnesne, lengviau pagydoma viruso forma. tai vaistininkų žargone dar yra vadinama "oscilo". Parsiduoda tūtelėmis, kurios yra pilnos mažų žirnelių. Pardavėjas skatina šį preparatą vartoti- 1 tūtelė vienam kartui, bet realiai uztenka 1/4 tūtelės, nes šio preparato veikimas priklauso ne nuo jo kiekio, o nuo to, kad jis iš viso yra. Pakuotė kainuoja apie 20 litų, o joje yra 6 tūtelės tai profilaktiškai į dieną išgeriant po vieną kartą jos užtenka kažkur mėnesiui. Dar labai geras homeopatinis vaistas yra influcid. Jį irgi gripo sezono metu profilaktiškai po keletą tablečių į dieną išgeriu. Kas svarbiausia, kad abu preparatai yra homeopatiniai ir visiškai nekenkia organizmui. Kam įdomu, kas tai yra homeopatija: http://lt.wikipedia.org/wiki/Homeopatija
Galima sakyti, kad aš vaistinėj užaugau tai išmokau gydyt save sveikiausiais būdais :D Na, o į temą tai persirūkęs MJ nebuvau, bet labai dažnai persirūkau kaljano ar cigaro. Tai jaučiuos taip, kad nebesinori gyvent net, kaip "lievai" :D :V:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

geriausias vaistas nuo visko yra cannabis :x: :]
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė edgy »

vaistai vaistai vaistai vaistai.... Kodėl farmacija vienas geriausiai besivystančiu ir "amžinų" verslų klasėje. Todėl, kad vaistai negydo ligos sukėlėjo, o gydo simptomą. Tau skauda galva, ikali tabletę, tau nebeskauda, bet tabletė tik sumažino tavo reakciją į skausmą, o nesunaikino skausmo sukelėjo. Farmacininkai nėra suinteresuoti išgydyti ligų vien todėl, kad kuo tu mažiau išleisi tam, tuo mažesnis bus jų pelnas. Labai geras pavyzdys yra onkologija. Tikriausiai ne vienas esate draugų, pažįstamų ar net šeimos rate susidūrę su šia baisia liga. Kaip viskas vyksta. Tau diagnozuojamas vėžys, tada turi dvi galimybes gydytis arba ne. Dažniausiai žmonės renkasi gydimasi, nes atrodo net nelogiška, ar ne? Tada ir prasideda "karuselė". Po to seka dar keletas pasirinkimų: operacija + spinduliavimas (vežio lastelių šalinimas radiacija) arba chemoterapija arba galima kombinuoti. Abiem variantais esi priverstas vartoti tonas vaistų (ypač antruoju variantu), kurių didžioji dalis beja nera kompensuojami. Išgeri vienus vaistus, nuo tos kosminės lašinės kuri tiesiog skatina destrukciją tavo organizme, tada geri dar vienerius nuo pykinimo, tada kitus nuo tu vaistų kuriuos gerei dėl lašelinės, kad panaikinti jų šalutį poveikį. Ir taip be galo be krašto, kol galiausiai tam ateina galas, gaila tikrai ne maloniausias. Man artimam žmogui per dieną po chemoterapijos reikėdavo išgerti po 60-70 piliulų vien šalutiniams poveikiams malšinti arba kaip medikai sako, kad chemija efektyviau veiktų, o kur dingęs apetitas, skrandžio opos, kepenų pakenkimai, inkstai, po tokių gydimų turi dar vartoti dešimtimis tūkstančių litų kainuojančius vaistus norint atstatyti organus i pakenčiamą būklę. Pasakoju iš šeimos patirties, niekam nelinkiu tokios nelaimės, tiesiog esu tos nuomonės, kad kuo mažiau tuo geriau, žmogaus organizmas yra nuostabus kūrinys, kuris dažniausiai sugeba pats kovoti.
Atsiprašau už ilgą ir nuobodų postą.
Just a regular boy with irregular dreams.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė naktibaldas »

As kai puciu, tai manes jau eile metu jokios zarazos nekabina. Gripais nesergu, nuo alkoholizmo irgi padejo apsigydyt, laiku miegot einu, nuo depresonu padeda, apetitu nesiskundziu, stuburo isvarzos simptomai dingo,cyzas meciau,sportuot pradejau ant senatves.
Pilypas is kanapiu
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė OG »

Man kiekvieną žiemą, bent vieną kartą būna sloga ir visi žino koks nemalonus jausmas kai nosis pilna snarglių, tai kai ipučiu visi snargliai kaškur išgaruoja :D :D Taip ima ir pranyksta, nosis atsikiša iškart po pirmo gero hitto :D :D Daug rūkančių draugų manim netikėjo, bet pabandė ir padėkojo, kad parodžiau.
Šį šaltajį sezona jau buvau apsirgęs, tapati sloga, gerklę skaudėjo, jau lyg ir buvo pradėję kaulus laužyt, taip būna kai gripu sergama(negaliu pasakyt tikslei, kad jau sirgau gripu).Paprašiau draugo, suvažinėjo dėl manęs, atvežė pusikę, ją per pora kart surūkiau ir kitą rytą,pabudus jau nebebuvo gripo pradžios požymių. Vienintelis dalykas kuris buvo likęs, tai gerklės skausmas(jis buvo gerokai mažesnis, nei dieną prieš tai), bet jį išsigydžiau arbatų pagalba, visiškai pasveikau per 5dienas, be jokių vaistų iš vaistinės.
Taip pat vienas draugas turi šienligę, tiem kas turi šienligę vasara būna košmaras. Pradėjau su juo dažniau rukyt atėjus vasarai, sužinojau, kad jam šienligė(pastovei snargliuodavos, po kelis pačiokus servetelių nešiodavos kieme, ateidavau į namus, prie kompo gulėdavo kalnas panaudotų nosinių), pūsdami pastebėjom, kad jam ipūtus šienligė praeina, vaistus kur prieš tai naudojo padėjo į stalčių, pasiemė į ranką jointą ir mėgavos vasara :x:
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

Nu matai, nuo ganjos sušniakas būna, tai turbūt ir nosyje tai vyksta... :) Bet žolės poveikis (fizinis ir psichologinis) kiekvienam žmogui skirtingas, man kaip tik parūkius užsikemša nosis. Bet jeigu skauda galvą tada tikrai man geriausias vaistas MJ. :)
It's just a sweet sweet herb... :x:
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Dante »

Man ankščiau parūkius MJ dusimas toks pasidėdavo, o db jau viskas normaliai, kaip ir naktibaldai, esu sveikas kaip ridikas. Manau :x: yra tas gyvybės eleksyras kurio ieškojo alchemikai. %)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

KingBong rašė:Nu matai, nuo ganjos sušniakas būna, tai turbūt ir nosyje tai vyksta... :) Bet žolės poveikis (fizinis ir psichologinis) kiekvienam žmogui skirtingas, man kaip tik parūkius užsikemša nosis. Bet jeigu skauda galvą tada tikrai man geriausias vaistas MJ. :)
Būtent taip ir yra.Esu nekartą pastebėjęs, kad kai išdžiūsta burna ir išgert nieko neturi, tai pradeda ir nosis džiūt.
O dėl gydymosi MJ.Tai taip, daug kam padeda nuo nemigos iki skaudančios gerklės (pats esu įsitikinęs). :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Jo kad anestetikas geras tai tikrai. Bet va kazkada zostkai skaudejo galva, tai parukiau ir toks jausmas kad dar labiau pradejo skaudet o ne numuse. Nu bet cia ta skausmo malsinimo funkcija geriausiai atlieka stipri kokia indica :) Tada nieko nebejauti :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40641 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45960 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42602 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5248 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20619 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas