Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

jahmate rašė:Jo kad anestetikas geras tai tikrai. Bet va kazkada zostkai skaudejo galva, tai parukiau ir toks jausmas kad dar labiau pradejo skaudet o ne numuse. Nu bet čia ta skausmo malsinimo funkcija geriausiai atlieka stipri kokia indica :) Tada nieko nebejauti :)
Gal per daug biški užrūkei. Kai galvą skauda, negalima daug. Nebent pirma parukai šiek tiek, galva praeina...pailsi pailsi...Ir tada Booom Booom :bong: :V:
It's just a sweet sweet herb... :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Tai vat kad buvau uzgeres is vakaro tai visa diena skaudejo is pradziu biski parukiau ir nepramuse vistiek. Aisku poto tai daug prisirukiau tai ciuju dar pastiprino skausma nes ganja ir tokia savybe turi kai jos daug.
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė PositiveVibe »

Sigma rašė:"Laba diena, geriu dieną iš dienos. Geriu viską iš eilės. Alų, degtinę, samagoną, odekoloną. Su tuo jokių problemų neturiu. Bet va, kaip vakar pamenu, prieš porą mėnesių su Vycioku, Gegužės pirmą, .. ne nors gal Balandžio ketvirtą? :/ Arba po Naujų ... Na koks skirtumas. Puikiai pamenu, kad parūkėm marihuanos. Ir vat nuo tada man kažko kepenis pradėjo skaudėti. Kas čia galėtų būti? Kaip man nuo to marihuanos sukelto blogio išsigydyti?"
Teisingiausias postas šitoj temoj :) O apie šalutinį poveikį... Nesu tokio patyręs. Gal todėl, kad iš vakaro "neprigeriu" ir neperku katės maiše. :V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

pirk suni kibire $)
vaikai nenarkokit vartotiku.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nusprendziau kad reik susiimt. Pradet sveikiau maitintis, kazkaip prisiverst pasportuot, nes pradedu jaustis kaip koks senis.
I'm a junglistic man.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Dante »

gerai kad ne kaip koks narkomanas... Kartais mano gyvenime užeina etapai kai pastebiu kad esu vos ne narkomanas, kuris vaikšto visą laiką apspangęs, kuriam px išvaizda, dažnai nusisšneka. Tada susiemu, pradedu sveikiau maitintis, mažinu rūkymą, pasportuoju. Ir po kurio laiko vėl tas pats. Amžinas dualizmas.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė runkelis »

PositiveVibe rašė:
Sigma rašė:"Laba diena, geriu dieną iš dienos. Geriu viską iš eilės. Alų, degtinę, samagoną, odekoloną. Su tuo jokių problemų neturiu. Bet va, kaip vakar pamenu, prieš porą mėnesių su Vycioku, Gegužės pirmą, .. ne nors gal Balandžio ketvirtą? :/ Arba po Naujų ... Na koks skirtumas. Puikiai pamenu, kad parūkėm marihuanos. Ir vat nuo tada man kažko kepenis pradėjo skaudėti. Kas čia galėtų būti? Kaip man nuo to marihuanos sukelto blogio išsigydyti?"
Teisingiausias postas šitoj temoj :) O apie šalutinį poveikį... Nesu tokio patyręs. Gal todėl, kad iš vakaro "neprigeriu" ir neperku katės maiše. :V:
:V:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė raMa »

Pasirodo nejuokas buvo. Ištikro apsirgau :( Temperatūra buvo pakilusi iki 39.5 :(
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Dante »

Aš ir jaučiu tuoj susirgsiu, vakar niekaip neišėjo užmigt, teko :x: panaudot. Db gerklia skauda, ir taip sumautai jauciuosi.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sodininkas »

OG kalbejo apie draugo sienlyge. Turiu ir as ja.. Serveteles pirkt reikia vasara ne pakeliais, o blokais tais, nes per diena iseidavo +- 9 pakeliai = 90 serveteliu (nenormalu). Na ir stai su draugais isvaziavom i Girulius prie juros pasibut.. pasiemem normaliai mes :x: . Pirma vakara vyko ten kazkokios tai partijos saskridis, tai visi tusinos ir pns.tai susipazinom su panelem tokiom ir sugalvojom kartu isgert. Visa vakara ta sloga man ramybes nedave 8E .
Kita ryta ji buvo dar ziauresne, po nakties nosis uzsikisus visiskai, kad pro nosy prakvepuot neimanoma buvo. Diena ramiai pasibuvom prie juros, artejant vakaruj sugalvojom, kad jau laikas kazka susukt :] susukom kelis jointukus lengvus ir isejom prie juros. Suputem, saulelydziu grozejomes. Ir pats net nesupratau, kai draugas paklause " wtf? kur serveteles? nebesergi?" " ;D
Tai ir pats nustebau tada. Taigi as darau tokia isvada, kad butent nuo sienlyges MJ padeda, ar bent slopina ja, nes ir po viso to, tik MJ man padejo megautis vasara normaliai, o ne su snypsiacia nosim. :/
Brangesnis už auksą lobis. :x:
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WhitePower »

o man MJ padeda kai skrandy skauda, jei vakare pradeda skaudet tai trupuciuka susisuki ir skrandy skaudet praeina ir uzmigt lengviau :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

turim vaistus nuo vėžio
http://www.phoenixtearsmovie.com/
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

beje idomu suzinot kaip zole su antibiotikais veikia? kas patars gal
nes pyxas artina ;)
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

dumtraukis rašė:beje idomu suzinot kaip zole su antibiotikais veikia? kas patars gal
Nieko tiksliai apie tai nežinau, bet mano draugas vartodamas antibijotikus rūkė, nieko neatsitiko...
It's just a sweet sweet herb... :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sigma »

dumtraukis rašė:beje idomu suzinot kaip zole su antibiotikais veikia? kas patars gal
Jeigu antibiotikus geri, reiškia naikini infekciją. Organizmas kovoja su kažkuo. Imunitetas nusilpęs. Mokslas dar aiškinas kaip, bet pastebėjo marihuanos savybes silpninti imunitetą. Užsilenkt nori?
BOB - Bombs Over Bagdad!
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

niekas nenori uzsilenkt, sergu db, tiesiog visiem zinomas poveikis antibiotiku ir alkoholio, kad naikina poveiki, taigi idomu kaip su mj, bukit ramus, neesu saves bandytojas kazkoks, jomajo :V:
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Sigma rašė:Jeigu antibiotikus geri, reiškia naikini infekciją. Organizmas kovoja su kažkuo. Imunitetas nusilpęs. Mokslas dar aiškinas kaip, bet pastebėjo marihuanos savybes silpninti imunitetą. Užsilenkt nori?
o aš pastebėjau, kad nuo kanapės dar niekas nemirė, o nuo antibiotikų ir visos tos chemijos visi krenta kaip musės.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sigma »

Kad kokia reakcija MJ su antibiotikais būtų nesu girdėjęs. Tik tiek, kad dabar pas mus antibiotikus skiria tik rimtesniais atvejais. Sveik greičiau!
BOB - Bombs Over Bagdad!
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

putejas rašė:
Sigma rašė:Jeigu antibiotikus geri, reiškia naikini infekciją. Organizmas kovoja su kažkuo. Imunitetas nusilpęs. Mokslas dar aiškinas kaip, bet pastebėjo marihuanos savybes silpninti imunitetą. Užsilenkt nori?
o aš pastebėjau, kad nuo kanapės dar niekas nemirė, o nuo antibiotikų ir visos tos chemijos visi krenta kaip musės.
as siaip labai pries visa chemija ta, vaistus, stengiuos visad liaudiskai imuniteta uzsikelt, pora metu be ligu jau buvau.
ir va antibiotikus gavau del to, jog negaliu kosulio atsikratyt niekaip ir vaikysteje astma turejes esu, bet visiskai pasveikes nu jos, kadangi
nieks cia nezino koks gripas cia db ar kas per velnias tai, kad kosuli greiciau isgyvendint ir gavau tuos vaistus, o siap savijauta nesiskundziu :) bet vistiek po sito pardesiu rimciau sportuot, lankytis pirtyse ir pan, uzsileidau .|
nes pyxas artina ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sigma »

Jo, zjb būtų į pirtį nuvaryt :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40295 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45439 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42171 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5160 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20025 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas