Nuotrauka Nuotrauka

kaip zmones apsiruke uzsiparina

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Putalas yr super ;) va vakar ziurejom tv isjunge garsa ir ijunge centra pizdec kaip viskas atitinka nu nx :D ir kokius rusishkus filmukus prikolna ziuret taip viskas gerai sutampa :)))
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

zinomas gliukas :) neblogas prikolas
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

Krč man buvo toks nelabai linksmas nutikimas:
Draugas atnešė žolės, viskas ok, pučiam, pučiam... Pusseserė man į telefoną parašė SMS, tad atsidariau dangtelį... JOMAJO! Drakonas iš jo lenda! bl, xuj taip ir teko atsisveikint su savo x460... :/ Dabar ant savo kito telefo gyvūnų nebededu... Beje, modelis panašus - x640.. :D
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

LSD rašė:Krč man buvo toks nelabai linksmas nutikimas:
Draugas atnešė žolės, viskas ok, pučiam, pučiam... Pusseserė man į telefoną parašė SMS, tad atsidariau dangtelį... JOMAJO! Drakonas iš jo lenda! bl, xuj taip ir teko atsisveikint su savo x460... :/ Dabar ant savo kito telefo gyvūnų nebededu... Beje, modelis panašus - x640.. :D
Nu negi taip visiem buna kad nuo zoles tokie dalykai buna? Man toli grazu nieko panasaus gal ner buve, net po grybu suprantu kad matai tai ko nera, ir tikrai nesudauzyciau mobiliako jei ir pats velnias is ten lystu :D Kazkaip man atrodo kad zmones ishsigalvoja kai pradeda pasakot kad mato tokias haliucinacijas nuo zoles. Man tik viena karta buvo kad pats nejausdamas pradejau pasilenkes kambary vaiksciot, nes kazkaip gal pasirode kad lubos arti :D Bet kai pradeda pasakot kad kalbejausi su zaliu drambliuku ir pan. man tai atrodo nesamone. Reiktu gal dviguba doze grybu suvalgyt kad taip butu....

Man tik vairuot masina baisoka kai bunu apsirukes, kazkaip bijau mentu ir siaip vairuot, nebent kokiam kaime, tada faina :!: Viena karta puciau mentui kai buvau parukes, bet ne i dudele bet is nori :D Neturejo mentas alkotesterio, bet pasirodziau itartinas, tai gerai kad neveze kraujo priduot, nors dar klausimas ar tokius dalykus jie randa kai tikrina alkoholio kieki kraujyje.
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

Pro Pot rašė:kai pradeda pasakot kad kalbejausi su zaliu drambliuku ir pan. man tai atrodo nesamone.
5gie.shr+paciam bume dar 0.5-1g. indica MJ 15%THC - drambliuku nepazadu, bet su tokiais personazais, kuriuos sapnuose matai tai tikrai bendrausi :) pats su savim tokius dialogus vesi - labai panasius i tuos ka veiki sapnuose, juk ten esi tas tikrasis prigimtinis naturalus pasamones veikalas.

o kas tai yra tikejimas i dieva? tai yra shizofrenijos busena, kai tu tiki tuo, ka kazkas kazkada sugalvojo. O tas kas sugalvojo arba pats buvo shizofrenikas arba kazka vartojo, kad bendravo su juo. taciau esme ne tame, esme tame, kad tas patikejimas, kad taip yra toks stiprus tavo realybes supratime, kad ant to labai lengva uzkibti masems.

Beždžionems kalbeti tiesa yra aukšciausio laipsnio puikybe.
Kur yra parašyta, kad kalbancios beždžiones gali sumodeliuoti kosmosa?
Jei juros ežys arba usurinis šuo teigtu jums, kad jis turi tikra tiesa apie visata, tai butu savaime aiškus tokio tvirtinimo absurdas, taciau musu atveju mes darome išimti.
Buds Not Bombs
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

sutinku su morf, kad kartais buna neaisku del savo busenos.kartais net nepootes taip uzsiparinu, kad net pripootus taip nebuna 8/ :)
redZ
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-08-08, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė redZ »

kaip suprasti stoned :) ...man tera tik high buve :]
How high do you wanna get today :] ?
mikall
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2006-08-03, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė mikall »

ipusk daugiau nei 0.25g suprasi ka reiskia stoned
redZ
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-08-08, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė redZ »

Nebesvaig as supuciau 2.5g ant 3 man buvo tik high stoned niekad nesu buwes :] ir chupa me picha ijo de puta
How high do you wanna get today :] ?
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

mikall rašė:ipusk daugiau nei 0.25g suprasi ka reiskia stoned
netinka toks pasakymas... nes stoned ar high ne nuo kiekio priklauso
Buds Not Bombs
mikall
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2006-08-03, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė mikall »

gal ir neteisingai pasakiau,
aisku, kad high ar stoned priklauso :x: veisles, bet man kai daugiau nei 0.25g supuciu buna stoned, bet gal cia tik man
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

dar stoned ar high priklauso nuo kompanijos su kuom pooti,jei normaliai iputes esi ir tau pradeda stumt taj gruzdo neisvengsi X(
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nuo kompanijos priklauso psichologine tavo busena. Stoned ir high turetu butu fizines busenos ir jos nera stipriai itakojamos aplinkos. Stoned nera gruzas ar paranoja. Tai tiesiog tokia pasyvi busena. Issigandes tu gali but arba aktyvus arba pasyvus - blaskytis arba suakmenet.

Kad labai priklauso nuo veisles irgi nera tiesa. Ta pacia veisle galima ivairiai isaugint. Marihuanoje buna visas kompleksas psichoaktyviu medziagu. Pati pagrindine - THC. Ji dazniausiai duoda high efekta, bet didelis jos kiekis (del sito nesu tikras) gali duot ir stoned efekta. Kita medziaga yra CBD, kuri duoda stoned efekta. Pastebejau, kad THC sukelta high busena yra pakankamai lengva nuslopint ir pervest i stoned - alkoholiu, nikotiniu ar tuo paciu CBD. Be siu dvieju kanabinoidu dar yra keliolika ar keliasdesimt kitu, kuriu kiekiai buna daug mazesni ar jos pacios nebe tokios stiprios.

Turetumet zinoti, kad THC ir CBD santykis rukale priklauso nuo labai daug faktoriu. Pradedant nuo tokiu, kaip genetika, auginimo metodai, derliaus emimo laikas ir baigiant nuo putalo amziaus ir laikymo salygu.

Gaila, bet vis daugeja forumuose speliojimu, o ne bandymu pazvelgt is esmes. Netapsime bobuciu pletku sueiga ar vaiku speliotoju bureliu?
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2006-09-13, 22:08. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
BOB - Bombs Over Bagdad!
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

apie ka ce forumas buvo :?:
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

Idomiu ivykiu buna nuo --==::~~ as ir galvoju papasakosiu viena keista '| :
Tai va buvo siltas vasaros vakaras ir nu seip tamsoka jau velu ... Su draugu paziureja kina sumanem kad reikia ipust .... Na iputem nuejom i toki skvera atsisedom ir pradejom kalbet apie kasdienes problemos kaip jas sprest ir kaip daryt kad ju isvis nebutu 8) Sneku sneku ziuredamas i zeme ant suoliuko atsisedes ir rodosi kad kazkas stovi priesais ir ziuri i mus 8/ po biski keliu galva nu tikrai matosi kazkas stovi per prieblanda . Staigei pakeliau galva nieko nebera ;) tai va buna tokiu idomybiu , o gal tai buvo kazkieno tai dvasia :?: '|
This is summer time ball...
De4th_w1sh
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2006-09-13, 15:35
Reputacija: 0

Standartinė De4th_w1sh »

Dvasios kaip sakant nematomos bet tik ne mum... :)p
BeatboX 4EveR!
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

Kai iputi viska matai !(
This is summer time ball...
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

kluonas juda... juda! juda!
Buds Not Bombs
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Krc as vakar su draugeliu iputem ir nuvarem i Pjukla 3, viskas buvo nurmaliai kol neprasidejo tokia smagi muzika - baiginejantis(tokia grinai laukimo muzika) man sirdele selt pradejo sunku kvepuot pasidare - atrode kad uzdusiu. Tik isejom is filmo viskas vel normaliai.
nei chronius, nei Bronius...
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Gal zinot nuo High ar nuo Stoned per kojas kerta, nes gera suvaitgali nusprendem gerai pradeti ir nuejom keliese ipust, tai taip kirto per kojas visiem - vienas sake eina ,bet atrode kad neina, kitam belekaip drebet pradejo, o as tai jauciau kad irig kazkas ne to bet paskui mane ant juoko patrauke. Kai vaziavau namo truliku ir ejau per laisve tai atrode kad visi apie mane sneka. O draugeliui tai visi pazystami atrode.
P.S. Ziauriai parina tie "draugai" kurie nepucia, tik stebi. o paskui pradeda - tipo nustok vaidint, uzteks apsimetinet ir t.t. Visa linksmuma numusa.
nei chronius, nei Bronius...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokie mes žmonės?
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    15 Atsakymai
    7407 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    818 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4560 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51556 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11912 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis