Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bongmaster »

antibijotikai + --==::~~ = :]
:D tasko tai tikrai smagiau ir stipriau, esu bandes ir nekarta :V: H| .
ir seip su vaistais smagiau uzvilkdavo mane. smaukst gripexo pokst kosa ir jau lydais :)
cia tiem kas bla bla bla tu toks anoks sakau kad su antibijotikais yra buve maziau kartu nei ant rankos pirstu, na su gripexu ar kokiais kitais bet kad tu kitu nlb ir buvo regis tai 10-15 kartu
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:antibijotikai + --==::~~ = :]
:D tasko tai tikrai smagiau ir stipriau,
esu bandes ir nekarta :V: H| .
ir šiaip su vaistais smagiau uzvilkdavo mane. smaukst gripexo pokst kosa ir jau lydais :)
čia tiem kas bla bla bla tu toks anoks sakau kad su antibijotikais yra buve maziau kartu nei ant rankos pirstu, na su gripexu ar kokiais kitais bet kad tu kitu nlb ir buvo regis tai 10-15 kartu
Bla bla bla bla.Visas tavo požiūris sutilpo į vieną eilutę.Taškoooo, ei chebra mane taškoooo, bet reik daugiau, duokit antibiotikų ir suktinę, užsitaškysim blyn.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sodininkas »

Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:antibijotikai + --==::~~ = :]
:D tasko tai tikrai smagiau ir stipriau,
esu bandes ir nekarta :V: H| .
ir šiaip su vaistais smagiau uzvilkdavo mane. smaukst gripexo pokst kosa ir jau lydais :)
čia tiem kas bla bla bla tu toks anoks sakau kad su antibijotikais yra buve maziau kartu nei ant rankos pirstu, na su gripexu ar kokiais kitais bet kad tu kitu nlb ir buvo regis tai 10-15 kartu
Bla bla bla bla.Visas tavo požiūris sutilpo į vieną eilutę.Taškoooo, ei chebra mane taškoooo, bet reik daugiau, duokit antibiotikų ir suktinę, užsitaškysim blyn.
Pritariu.. Kraupokai atrodo =( Svarbiausia, kad tashko.. :|? Varyk migdomuosius tada, meskis sauja tableciu, ir stenkis neuzmigt. Praeis kiek laiko ir pasirodys holiucinacijos. Cia kietai tipo? 8/ Nesuprantu ash Taves Bongmaster'i.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Sigma »

Temos neiškreipinėkit savo asmeninio pasibjaurėjimo demonstravimu. Niekuo tuom nepasieksit. Tik išsikoliosit ir tiek. Aš, ir manau ne aš vienas, visai to nenoriu skaityt. Dėkui.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bongmaster »

na o dabar kas paneigsit kad su antibijotikais buksuoja ne kurkas labiau?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:na o dabar kas paneigsit kad su antibijotikais buksuoja ne kurkas labiau?
Ne. Pasakysim, kad zaloji smarkiai savo sveikata vartojant antibijotikus ir MJ kartu. Jei kadanors suaugsi protiskai tai suprasi.
Pasidomek kaip veikia antibijotikai ir kaip veikia thc.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bongmaster »

ko jus mastot kad as taip darau???? wiska ka sakau kad taip yra reiskia taip ir butinai darau ir as nesuages , nu ir......
antibijotikai + :x: = bigger explosion :!: faktas? taip!!!!
o prie ko cia as prie sito fakto? suaksi bla bla lba, nipizdis gerai?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:ko jus mastot kad as taip darau???? wiska ka sakau kad taip yra reiskia taip ir butinai darau ir as nesuages , nu ir......
antibijotikai + :x: = bigger explosion :!: faktas? taip!!!!
o prie ko čia as prie sito fakto? suaksi bla bla lba, nipizdis gerai?
na su gripexu ar kokiais kitais bet kad tu kitu nlb ir buvo regis tai 10-15 kartu
O man tai buvo 0 kartu. Sunku tau aiskint tokius dalykus. Tave nesa stipriau su antibijotikais ne del juodosios magijos, o del to kad kad imunine sistema kovoja pati pries save.
Apie suaugima PM irgi ne taip supratai. Kalbejau apie protiska suaugima.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

WEB MD
Marijuana Fight Lung Tumors: Cannabis Compound Slows Cancer Spread in Mice, Researchers Say WebMD By Charlene Laino April 17, 2007
http://www.webmd.com/lung-cancer/news/2 ... ung-tumors
(Los Angeles) -- Cannabis may be bad for the lungs, but the active ingredient in marijuana may help combat lung cancer, new research suggests.
In lab and mouse studies, the compound, known as THC, cut lung tumor growth in half and helped prevent the cancer from spreading, says Anju Preet, PhD, a Harvard University researcher in Boston who tested the chemical.
While a lot more work needs to be done, “the results suggest THC has therapeutic potential,” she tells WebMD.
Moreover, other early research suggests the cannabis compound could help fight brain, prostate, and skin cancers as well, Preet says.
The findings were presented at the annual meeting of the American Association for Cancer Research.
The finding builds on the recent discovery of the body’s own cannabinoid system, Preet says. Known as endocannabinoids, the natural cannabinoids stimulate appetite and control pain and inflammation.
THC seeks out, attaches to, and activates two specific endocannabinoids that are present in high amounts on lung cancer cells, Preet says. This revs up their natural anti-inflammatory properties. Inflammation can promote the growth and spread of cancer.
In the new study, the researchers first demonstrated that THC inhibited the growth and spread of cells from two different lung cancer cell lines and from patient lung tumors. Then, they injected THC into mice that had been implanted with human lung cancer cells. After three weeks, tumors shrank by about 50%, compared with tumors in untreated mice.
Preet notes that animals injected with THC seem to get “high,” showing signs of clumsiness and getting the munchies. “You would expect to see the same thing in humans, so if this work does pan out, getting the dose right is going to be all important,” she says.
Paul B. Fisher, PhD, a professor of clinical pathology at Columbia University, says that though the work is “interesting,” it’s still very early.
“The issue with using a drug of this type becomes the window of concentration that will be effective. Can you physiologically achieve what you want without causing unwanted effects?” he tells WebMD.
SOURCES: Annual Meeting of the American Association for Cancer Research, Los Angeles, April 14-18, 2007. Anju Preet, PhD, division of experimental medicine, Harvard University, Boston. Paul B. Fisher, PhD, professor of clinical pathology, Columbia University, New York City.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Atrodo nezinai ka daryt per tuos straipsnius. Vieni sako kad smarkiai kenkia o kiti kad padeda ir netgi vezio atsikratyt.
Belieka pasirinkt kuria puse ignoruoti. Keistas tas musu pasaulis.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Jefridas »

Paimk po truputi is kiekvienos ir ignoruok abi. 8)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Aš vieną gerą pavyzdį turiu (ka smatė super high me, gal atsimena).Kai tas Doug'as (pagrindinis) nuėjo pas daktarus tipo pasitikrint, kai turėjo 30d nerūkyt.Tai daktaras pasakė, keista aš nepastebėjau, jokių pakenkimų.
Nors tas Doug'as rūko žalią.Aišku su saiku. :)
Man tiek užtenka, pasikeitė nuomonė, aš dėjau, man gerai aš rūkau, o lai kiti ką galvoja, man nusišvilpt.
Man jokie straipsniai neberūpi, kam man čia skaityt analizuot, jei nuo to niekas nesikeis.Aš geriau retkarčiais pabachinsiu ir jausiuos gerai. ;))
Pagal viską seniai, jau turėjau būt vėžininkas, šizofrenikas susirgt baisiom ligom ir užmušt kelis žmones prisirūkęs.Nu nėra taip - tvarkoje.
Man užtenka žinot, kad aš neklystu ir yra dar tokių žmonių. :)
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-12-19, 23:29. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Prey »

geriau dazniau prirukyt nei reciau gerai prigert ;]
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Manvydas rašė:Aš vieną gerą pavyzdį turiu (ka smatė super high me, gal atsimena).Kai tas Doug'as (pagrindinis) nuėjo pas daktarus tipo pasitikrint, kai turėjo 30d nerūkyt.Tai daktaras pasakė, keista aš nepastebėjau, jokių pakenkimų.
Nors tas Doug'as rūko žalią.Aišku su saiku. :)
Man tiek užtenka, pasikeitė nuomonė, aš dėjau, man gerai aš rūkau, o lai kiti ką galvoja, man nusišvilpt.
Man jokie straipsniai neberūpi, kam man čia skaityt analizuot, jei nuo to niekas nesikeis.Aš geriau retkarčiais pabachinsiu ir jausiuos gerai. ;))
Pagal viską seniai, jau turėjau būt vėžininkas, šizofrenikas susirgt baisiom ligom ir užmušt kelis žmones prisirūkęs.Nu nėra taip - tvarkoje.
Man užtenka žinot, kad aš neklystu ir yra dar tokių žmonių. :)
Nu jis ten tikrai ne su saiku ruke o rimtas stoneris buvo :) Na bet jo ten dare tyrimus per dideliu pakitimu nepastebejo :)
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:
Manvydas rašė:Aš vieną gerą pavyzdį turiu (ka smatė super high me, gal atsimena).Kai tas Doug'as (pagrindinis) nuėjo pas daktarus tipo pasitikrint, kai turėjo 30d nerūkyt.Tai daktaras pasakė, keista aš nepastebėjau, jokių pakenkimų.
Nors tas Doug'as rūko žalią.Aišku su saiku. :)
Man tiek užtenka, pasikeitė nuomonė, aš dėjau, man gerai aš rūkau, o lai kiti ką galvoja, man nusišvilpt.
Man jokie straipsniai neberūpi, kam man čia skaityt analizuot, jei nuo to niekas nesikeis.Aš geriau retkarčiais pabachinsiu ir jausiuos gerai. ;))
Pagal viską seniai, jau turėjau būt vėžininkas, šizofrenikas susirgt baisiom ligom ir užmušt kelis žmones prisirūkęs.Nu nėra taip - tvarkoje.
Man užtenka žinot, kad aš neklystu ir yra dar tokių žmonių. :)
Nu jis ten tikrai ne su saiku ruke o rimtas stoneris buvo :) Na bet jo ten dare tyrimus per dideliu pakitimu nepastebejo :)
Kad kaip tik jis niekada dieną iš dienos nerūkydavo.Tad ką tu kalbi? :) Pats pasakė, kad bijojo tas 30d pradėt rūkymo ir pan.
Bet čia jau ne į temą. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu gal as tada neisgirdau ar nesupratau :) Bet jis ten nemazai rukydavo :)
I'm a junglistic man.
Mr.president
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-01-05, 18:37
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Mr.president »

priejau isvada kad diabetikams su zole reiktu elgtis atsargeu nezinau kaip bet itariu kad zole didina cukraus kieki kraujyje..pries pora metu darbe su draugais prirukem tiek zoles kad mane teko vezti i ligonine :D daktarai paime mano kraujo istire atejo sako tau cukralige.. liepe lankytis pas visokius gyditojus ir toliau tyrimus testi..o as spjoviau ir niekur nejau.. o ir matavausi pora kartu krauja tai normalus kiekis..
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Na kad nzn nebent kazko saldziai privalgei :)
I'm a junglistic man.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kojak »

Pagal mane tai nuo zoles kaip tik mazeja cukraus kiekis kraujyje. Jeigu didetu, tai tada paprasciausiai nesinoretu valgyt parukius :]
haze around me...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Na priepuolis gali but ir nuo per mazo cukraus kiekio kraujyje. O jei jau buvo tai manau kad nereiktu i tai nusispjaut nes lb blogai baigtis gali :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40832 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    46327 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42885 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5260 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20776 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas