Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:2010/04/20 4:20PM ane? o kur susitikti?
Jap. Laikas suplanuotas!

Data: 2010 . 04 . 20 ---- 4:20 PM

Manau ir vietą reikėtų sugalvot tokią, kad kažką reikštų.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Herbas »

taip vėlai? tai gal apie gruodžio mėnesį? :D
It's form the Earth
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė hipiukas »

Na šiaip galimėtų apšilimą kokį padaryt :D :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Zibalas »

Manau susitikimas yra BUTINAS norint islaikyti sioki toki branduoli. Plius bendravimas nevirtualioje erdveje yra taipogi geresnis. Tik nzn ar si tada tinkama kaip ir pirmajam susitikimui, pervelai. As manau sausio men tiktu puikiausiai :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

siulau kauna :) vistik tarp vilniaus ir klaipedos :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė hipiukas »

Mokantys piešti cartoon stiliumi ir norintys ką nors naudingo nuveikti LT kanapių fronte - galit rašyt man į PM, yra veiklos :)

Smalsuoliai nesivarginkit: į klausimą "kas per veikla?" neatsakinėsiu.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

dabar manau niekas nieko nepadarys kol paprasčiausiai nesusirinks akis į akį. Jau atvažiavimas, atėjimas parodo, kad esam pasiryžę dar kada nors pavažinėt ir kažką nuveikt. Daug ir nebūtina: nenorit, negalit - nereikia. Bent jau keli žmogeliukai susirinks ir tai bus labai labai malonu. Svarbu nesipykti ir netinginiauti. Siūlau Kauną, nes jis daugiau mažiau Lietuvos centre. Siūlau Sausį. Konkrečios dienos nežinau, reik aptart. Įtariu šeštadieniai mano bus užimti dėl univero, bet dar tiksliai nežinau.
Susitikus galime paprastai pasėdėti, pasišnekučiuoti, pasidalinti mintimis, pasvarstymais, idėjomis. Manau būtent tokia pradžia būtų labai veiksminga, įdomi ir konkreti. Pats esu tinginys ir nesiginu, tačiau kažkaip išsijudint juk reikia :)
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė wind »

ooo... susitikimai turtetu buti gėris. :) pasišnekučiuoti apie ka? tik šiaip sau? :) cia matau daug kas noretu susitikti ziema, dabar jau lauke -15 -10 tai net i lauka nosies kisti nesinori o cia dar susitikti su nepazystamais :D tai gal geriau kaip ten kas sake balandzio 20 :D o kodel kaune? tai gal jonavoje? :D nebent kad nuwaryti i mega :D pasiziureti akwariuma :D ar dar kur i senukus lempu paziureti :D o taip kaunas biski nekoks miestas (mano asmenine numone)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė jahmate »

Normaliai ten viskas tam kaune. As irgi galvodavau oi cia kaunas kaunas tipo sudas, bet nera ten taip ziauru tam kaune. Vilniui tam tikruose rajonuose daug ziauriau.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Manvydas »

wind rašė:ooo... susitikimai turtetu buti gėris. :) pasišnekučiuoti apie ka? tik šiaip sau? :) čia matau daug kas noretu susitikti ziema, dabar jau lauke -15 -10 tai net i lauka nosies kisti nesinori o čia dar susitikti su nepazystamais :D tai gal geriau kaip ten kas sake balandzio 20 :D o kodel kaune? tai gal jonavoje? :D nebent kad nuwaryti i mega :D pasiziureti akwariuma :D ar dar kur i senukus lempu paziureti :D o taip kaunas biski nekoks miestas (mano asmenine numone)
Yra tam restoranai ir pan.
Nebūtina sakytis valgyt, o tiesiog visi kur susitinkam, einam į kavinukę ir perkam kavos,arbatos ir šnekamės.Gal kas savos gamybos pyrago turės ar pan. :D
Aišku, jei kas kauniškis, paskui metamės pas jį, traukiam bongus ir diskutuojam toliau. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

neplanuočiau tiek daug, pradžiai reikia susibėgti. visa kita gausis automatiškai natūraliai. bent dėl dienos sutarkit? o vis nukelinėti laiką aš nesiūlau, nes tai jau darėme ne kartą ir nepajudėjome nei per sprindį.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Paviesint renginy galima plakatu pagalba, imantriai uzrasius ir iskabinus tam tikrose Vilniaus vietose susirinktu tikrai daug zmoniu ! ir jaunimas ir gal senimas
Ties siuo epizodu atsiranda poreikis finansinems investicijoms. Cia reiketu lyderio, i kurio saskaita galima butu pinigus surinkti is visu po lita-du, as turiu kontaktu pas kuriuos galeciau papigiai padaryti plakatus. Uz nedidelius pinigus padaryciau tikrai nemazai ir kokybisku plakatu, jus tik kreipkites. Galima PM galima ir čia, mielai prisidesiu ir padesiu. :)


p.s. Galeciau padeti sumaketuoti ir sukurti dizaina.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Ties siuo epizodu atsiranda poreikis finansinems investicijoms. Cia reiketu lyderio, i kurio saskaita galima butu pinigus surinkti is visu po lita-du, as turiu kontaktu pas kuriuos galeciau papigiai padaryti plakatus. Uz nedidelius pinigus padaryciau tikrai nemazai ir kokybisku plakatu, jus tik kreipkites. Galima PM galima ir čia, mielai prisidesiu ir padesiu. :)

p.s. Galeciau padeti sumaketuoti ir sukurti dizaina.
smagu, tačiau kad ir ką begalvosite, aš manau, kad su plakatais dirbt dar kiek ankstoka. mes niekaip nepadarome mažo susibėgimo, o jau einame tūkstantinėje minioje gedimino prospektu Vilniuje :D nieko nesigaus jei ir toliau bijosime ar tingėsime kelt koją iš namų. laukt turtingesnių, šiltesnių laikų nėra ko
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Pradžiai reikia ne tiktis, o bent jau minimaliai suprojektuoti kas kaip kodėl kam kur kada su kuo. Tai lengvai galima padaryti forume. Pradėti kad ir nuo registracijos. Pradėti daryti sąrašą žmonių kurie tikrai prisijungtu, paprašyti svečių kad jie taip pat prisiregistruotu ir norintys pasirašytu, tai siūlau pradėti tokį sarašą, vėliau vilniečiai galėtu susitikti ir aptarti detales, o jau ta diena būtų suvažiavimas iš visų LT kampelių, jeigu susirinktu bent jau šimtas, būtų pasiekimas.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė edgy »

Pritariu Jefrido minčiai, šiaip susitikę nieko nenuspresim, daug žmonių, daug nuomonių, daug idėjų, o visa tai atima daug laiko, per pusdieni nieko nenutarsim, o čia dauguma dar įsivaizduoja susitikt pasišnekučiuot apie vėjus, parukyt ar šiaip gerai praleist laiką. Didžiąją dalį visko galima forume apdirbt, o jau "šlifavimas" gali būt ir in real.
Just a regular boy with irregular dreams.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

nusipirkai flomasterį ir iš maksimos paėmei kokių kartondėžių. didelėmis raidėmis užrašei "UŽ", bendram fone nupiešei kanapės lapą. susitarei kada ir kur susitikt, susitinki, parūkai, padiskutuoji ir važiuoji namo. prieš tai galima dar nusiūsti straipsnį ar du į laikraščius ar radiją. esmė ta, kad niekam jokios siūlomos datos netinka, kam nepatinka 2010.04.20, kam sausis negerai, kam reikalingas šeštadienis ir t.t. 2010 balandžio 20 gera data, bet laukt irgi nelabai norisi (bent jau man). o ko čia laukti? galime forume stumdytis ir nieko nedaryti, galime kažką daryt vieną kartą į metus arba galime tai daryti pastoviai. pastovus darymas gali būt kas kelis mėnesius. čia labai norint iki to balandžio galima surengt mažą repeticinę viešą akciją. viskas prasideda nuo mažų darbų, susitikimų. man kažkaip sunku suregzt visą veiksmų planą kalbant tik apie balandį, nes pagal šnekas man toks vaizdas, kad planuojama čiut ne revoliucija. jokių revoliucijų pradžioje būti negali. pirmiausia trinsimės viešumoje ir varstysim mentų duris ir įrodinėsim savas tiesas teismuose, kol likę galės dirbt prie straipsnių laikraščiams, pranešimų ir t.t. gi niekas Lietuvoje dar nieko nedarė, o nuo nulio pradėti visuomet skausminga ir sunku. Kas Kaune žino kokį teisininką, kuris galėtų padėt bylinėtis? Aš jau sausį eičiau pasiardyt prie savivaldybės.
---------------------------------------------------------------
reikalingas lenkų-lietuvių kalbų vertėjas. yra darbelio.
kreiptis į OPENSEED.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Apvalus »

Taip, pirmieji nukentės labiausiai, bet kitaip niekas iš vietos ir nepajudės.
O dėl datos, tai 10.04.20 graži, bet nebūtina eisenų, paradų ar dar kažko, tiesiog, ramiai pasėdėt parke su muzika taikia ( jei oras bus tinkamas ), atributika padalint. Atkreipt dėmesį, kad mes esam. Ištikro, man patiktų įdėja padalint lankstinukų 04.20 su protinga informacija ( ne skatinančia, parinkt žodžus ;) )
Lenkai gi savo paradą daro prieš pat vasarą, ant savaitgalio, kad galėtų daugiau žmonių atvykt.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Tai vat ir as taip pat mastau kaip Apvalus. Sakau, siuo klausimu galima pas mane kreiptis. Paderintumeme.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

tai Jefridai, gal parenk, jei gali, lankstinuką. aš pabandysiu paspausdinti. dar būtų gerai jei kas turėtų seną baltą paklodę, iš jos irgi manau būtų galima padaryt tokį kaip transparantą.
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

manau, kad butu geriau daryt rengini 6dieni, nes yra besimokaciu/dirbanciu zmoniu, kuriems 4-20 (antradienis) bus darbo diena. manau, kad 6dieni susirinktu daug daugiau zmoniu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    30009 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas