Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

O siaip jei darom koki tai projekta legalu su valstybes parama teoriskai turetume daryt !(
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

:D Prajuokinai
Atsimink - valstybe ant taves padejus, ir jeigu kazko nepadarysi pats, uz tave nepadarys niekas.
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

tai bus koks mytas prie seimo? jei bus tai kokia jo data?
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė beržas »

Prey rašė:tai bus koks mytas prie seimo? jei bus tai kokia jo data?
Vasario 5d. 13:00.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė PositiveVibe »

Nenustebkit neradę nei vieno žmogaus.
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

tai temos pavadinima pervadint reikia ir kaip nors isryskint ir paplatint kituose forumuose data.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė edgy »

Su tais parukymais tai neįtema. Nepamirškit, kad galit gauti įrašą visam gyvenimui ir visiems bus px. Visų pirma čia yra labai drastiška, drasu ir kvailoka, bent jau man taip atrodo.
Just a regular boy with irregular dreams.
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

nebutina rukyt. nusipiest ka nors ant paklodes baltos, uzsirasyt pora plakatu ir pastovet bent keliems zmonems. antra karta tai darant susirinktu dar daugiau zmoniu. svarbu pradzia padaryt, kad ir kokia ji silpna ir skurdi butu. Bet, tiesa pasakius, cia labai slidus reikalas yra rukyt tokiam renginy. arba butu didelis pliusas arba didelis minusas viskam. Ir, svarbu pranest zurnalistams. tures apie ka rasyt, ka rodyt per zinias ir tt. savaime toks renginys patrauktu zurnalistu demesi ir savaime tai pasklistu po ziniasklaida.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė DarNe »

Prey rašė:nebutina rukyt. nusipiest ka nors ant paklodes baltos, uzsirasyt pora plakatu ir pastovet bent keliems zmonems. antra karta tai darant susirinktu dar daugiau zmoniu. svarbu pradzia padaryt, kad ir kokia ji silpna ir skurdi butu. Bet, tiesa pasakius, čia labai slidus reikalas yra rukyt tokiam renginy. arba butu didelis pliusas arba didelis minusas viskam. Ir, svarbu pranest zurnalistams. tures apie ka rasyt, ka rodyt per zinias ir tt. savaime toks renginys patrauktu zurnalistu demesi ir savaime tai pasklistu po ziniasklaida.
Ir reiktu eit nerukius manau bent menesi(tiem kas yraso bijo)
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

tai pakeiskit temos pavadinima i data. 2010.02.05
ir kas kokiuose forumuose uzsiregistrave- paplatinkit informacija.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

PositiveVibe rašė:Nenustebkit neradę nei vieno žmogaus.
aš pasistengsiu būti. sakau pasistengsiu nes dabar sprendžiasi mano stidujų krypties klausimas. gali būt, kad iš neakivaizdinio pereisiu į dieninę tai bus prastai su laiku, bet dar niekas neaišku, tik galimybė yra tokia. galų gale jei ir vienas žmogus bus, tai jau bus daug. tai parodys to kažkieno norą dirbti toliau.
edgy rašė:Su tais parukymais tai neįtema. Nepamirškit, kad galit gauti įrašą visam gyvenimui ir visiems bus px. Visų pirma čia yra labai drastiška, drasu ir kvailoka, bent jau man taip atrodo.
teisingai Prey sako, rūkyt nebūtina, galų gale galima susitikt prie to Seimo, pabūt ir išsiskirstyt, svarbu būtų judėjimas. tą rūkymą aš kaip idėją siūliau, lygiai kaip idėją su lankstinukais kiti siūlo. iki vasario 5d. stengsiuos kokį plakatuką pagamint. tikiuosi gausis kas nors. kokią vasario pirmą dieną pabandysiu informacinius laiškus pasiuntinėti delfiui ir alfai, Seimui, o po pasistovėjimo bus fotkių, tai reiks greit brūkštelt kitą laiškutį ar mažą straipsniuką apie tai kas buvo ir dar fotkių įmest. štai tokie planai. tikėsimės bent jau tai bus įgyvendinta.
beje apie tą įrašą visam gyvenimui: nu ir kas? kai mirsiu danguje man tas įrašas bus nei šilta nei šalta. o kol gyvas esu aš nenoriu, kad mane atgrasytų nuo teisybės ir didesnės ar mažesnės veiklos visokie gasdinimai su įrašais ir t.t. tarsi mano gyvenimo kokybė nuo to nukentėtų, pfff.

p.s. aš galvoju dabar, o ar būtina tą temą pervadint? juk nieko grandiozinio nevyksta. pradžia tik kalama. atvirai pasakius iš pradžių nuliūdau dėl mažo susidomėjimo (kas liečia vasarį), tačiau manau, kad taip netgi geriau :) nereikės papildomai važiuo į Vilnių ir rašyt prašymą savivaldybėj dėl leidimo piketui, nes bus tik keli žmogeliukai, na iki 10 :) beje jei jūs būsite rūkę prieš savaitę ar netgi dieną prieš tai ir atlėksit tą dieną iki Seimo nu ir kas? ką, dėl to, kad vakar rūkėt jus pakuos? niekas jokios informacijos neplatins, jokių bukletų, jokių nepilnamečių, [jokio rūkymo] tai ko kakot į kelnes?

p.p.s galų gale preliminarų žmonių skaičių reikia žinoti. nes jei būtų 10 ar daugiau manau reiktų tuomet leidimo. tai reikia numatyt į priekį. jei kas ką tai būkit geri, duokit čia žinot, kad būtų aiškiau, prašau :)
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

manau, kad vasario 6 butu daug geresne diena. 6dienis. daugiau zmoniu susirinktu. o vasario 5 tai tik vilnieciai ir tai tik tie, kurie 13h(dazniausiai darbo valandos) nedirbtu. siulau keist data is 5 i 6
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

O jeigu facebooke pareklamuot? :|?
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

sukurkit kas nors grupe
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

As dabar ziuriu bet niekur nematau kur kurt butu galima :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė dumtraukis »

pasirodyciau ir ash tikriausiai, vasaio 5-6 tiktu, susirinkt be jokiu parukymu galima laisvai, o ir su forumieciais susitikti butu visai idomu :)
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

6d. irgi tinka. aš mat siūliau 5d. nes galvojau, kad mol darbo dieną būtų geriau, nes judėjimas gal didesnis būtų ar ką, ale koks skirtumas iš kitos pusės?
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

apacioje feisbuke yra juostele, kurioj yra gaublys, nuotraukos, kamera, grupes. ieje i grupes spustelkit "sukurti grupe"
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

Grupes pavadinimas bus Legalus.net, ok?
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

geriau manau det pavadinima, kuris aiskiau atspindetu grupes turini
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29748 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas