Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Tiksliai žinau, kad yra atvėjų kai ganja naudojama padėti diabetikams ir yra atvėjų kai žmonės visiškai pagydavo nuo cukrinio diabeto.
Manau tai reiškia, kad ji mažina cukraus kiekį kraujyje.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Mazint gal mazina bet gi diabeto esme ne tame. Diabetu sergantiems zmonems cukraus kiekis buna nepastovus labai tai aukstas tai zemas ir nuo per auksto arba per zemo ir buna priepuoliai. Siaip reiktu pasidometi koks ganjos poveikis diabetikams :)
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Tai jei cukraus kiekis nukrenta suvalgai saldaini ir viskas, bet kai jis būna per didelis ir reikia leistis insuliną tai tada jau ne pyragai.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė edgy »

kaip jahmate ir sake būna dviejų rūšių diabetas: kai tavo cukraus kiekis kraujyje per didelis, turi leistis insulina, ir kai tavo cukraus kiekis kraujyje per mažas (būna specialių preaparatų), cukraus vartojimas ne visada padeda. Pastarieji priepuoliai pasireiškia labai dideliu silpnumu. Nors ir suvalgysi saldainį ar cukraus, taip greatai tavo organizmas neabsorbuos gliulozės.
Just a regular boy with irregular dreams.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Kotelis »

jei cukraus su vandeniu isgertum ant tuscio skrandzio greit issiurbtu virskinimo traktas , bet jei kokio kugelio prikapojes butum, tai nlb jau ir pades cukraus suvartojimas :)
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bluest_Jay »

Viskas normaliai rukyti kas turi diabeta. Cukraus nei kelia nei mazina.
Ir apie dvi rusys debiato tai va jos. vienas tipas kai daugiausiai jauni suserga ir tada leidziasi insulina ir nuo insulino kiekio ir maisto priklauso koks pas tave cukrus ir antras diabeto tipas kai zmonem nelabai insuinas padeda ir leidziasi ten vos ne kibirais.
As tik parukius nuolaidziaunu sau valgyti daugiau negu tureciau.
Ir jokiu pakitimu nera cukruje, bet man atsiliepia labai su plauciais.
Neberukau tabako nes infekcjas plauciu gaunu.
Nuo hasho isvis vos ne kraujais spjaudau, o green'as normaliai, atsiliepia plauciai biski bet ne taip [ kalb rukant per kalijana ] .
Ir kita rizika kas ruko su diabetu, gali kristi ant akiu biski arba kai kure net apakti tokiais taskais nematyti.
Birds flying high, you know how I feel.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Bluest_Jay rašė:Nuo hasho isvis vos ne kraujais spjaudau, o green'as normaliai, atsiliepia plauciai biski bet ne taip [ kalb rukant per kalijana ] .
Ir kita rizika kas ruko su diabetu, gali kristi ant akiu biski arba kai kure net apakti tokiais taskais nematyti.
Nerūkyk tuo met per kaljanus ir bongus. Įsigyk vaporizerį. Plaučiams kenkia pats faktinis dūmas, bet ne jo sudedamoji dalis THK. Nelabai supratau kas ten su tom akim :)
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bluest_Jay »

Nu su akim kas serga diabetu nuo rukymo ir gerimo gali regejimas pablogeti arba kraujo kresuliukai aky tose kraujegyslese gali susidaryti. tai tada nematai tokiom demem, arba blogiausiu atveju galima isvis laikuj begant apakti. Priklauso is tiesu nuo akiu zmogaus ir t.t bet cia galimi variantai :)
Birds flying high, you know how I feel.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Bluest_Jay rašė:Nu su akim kas serga diabetu nuo rukymo ir gerimo gali regejimas pablogeti arba kraujo kresuliukai aky tose kraujegyslese gali susidaryti. tai tada nematai tokiom demem, arba blogiausiu atveju galima isvis laikuj begant apakti. Priklauso is tiesu nuo akiu zmogaus ir t.t bet čia galimi variantai :)
Tai ar nuo rūkymo ar nuo gėrimo taip gali būti? Matai, alkoholis veikia visai kitas smegenų dalis, todėl viskas atsiliepia kūnui ligomis ir susirgimais. Su kanape kitaip :) Jos veiksmingoji medžiaga THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja. Čia du skirtingi dalykai :)
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bluest_Jay »

putejas rašė:
Bluest_Jay rašė:Nu su akim kas serga diabetu nuo rukymo ir gerimo gali regejimas pablogeti arba kraujo kresuliukai aky tose kraujegyslese gali susidaryti. tai tada nematai tokiom demem, arba blogiausiu atveju galima isvis laikuj begant apakti. Priklauso is tiesu nuo akiu zmogaus ir t.t bet čia galimi variantai :)
Tai ar nuo rūkymo ar nuo gėrimo taip gali būti? Matai, alkoholis veikia visai kitas smegenų dalis, todėl viskas atsiliepia kūnui ligomis ir susirgimais. Su kanape kitaip :) Jos veiksmingoji medžiaga THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja. Čia du skirtingi dalykai :)
Man daktarai asmneiskai taip sake, kad gerimas ir rukymas gali tureti efekta akims.
Birds flying high, you know how I feel.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Bluest_Jay rašė: Man daktarai asmneiskai taip sake, kad gerimas ir rukymas gali tureti efekta akims.
vadinasi negerk ir nerūkyk :) sveikesnė būsi :)
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bluest_Jay »

putejas rašė:
Bluest_Jay rašė: Man daktarai asmneiskai taip sake, kad gerimas ir rukymas gali tureti efekta akims.
vadinasi negerk ir nerūkyk :) sveikesnė būsi :)
Ot tai tiek jau to :) norisi ir pagyventi ne tik sveikatos ziuretis :)
Birds flying high, you know how I feel.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė PositiveVibe »

Bluest_Jay rašė:Man daktarai asmneiskai taip sake, kad gerimas ir rukymas gali tureti efekta akims.
Nuo alkoholio susproginėja patys ploniausi kapiliarai, o cigarečių dūmai dirgina akis ir gali prasidėti uždegimas. Nežinau ar tai tinka kanapei :) esu girdėjęs, kad regėjimą netgi gerina. O šiaip netikėk daktarais, jie dažnai mala šūdą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Bluest_Jay rašė: Ot tai tiek jau to :) norisi ir pagyventi ne tik sveikatos ziuretis :)
pačiai rinktis :) paskui dar senatvėje, žiūrėk, kad nesigailėtum. Bet kokiu atveju nemanau, kad kanapė tau padarytų didesnę žalą negu alkoholis ar tabakas, todėl būgštauti neverta. Neapaksi :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rude bwoy »

putejas rašė:Su kanape kitaip :) Jos veiksmingoji medžiaga THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja. Čia du skirtingi dalykai :)
O iš kur tu žinai kaip veikia kanapė?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

rude bwoy rašė:O iš kur tu žinai kaip veikia kanapė?
Jaučiasi ant paties savęs kai parūkai, matosi ant žmonių, kurie irgi parūkė. Veikimo skirtumus gali pastebėti jei stebėsi rūkančius kanapę ir geriančius alkoholį žmones. Nereikia būti mokslininku, kad atėjus pasakyti, jog yra taip ir taip, augalas veikia taip ir taip. Prieš rūkant žmogus visuomet tikisi, jog jam pasakys kokio poveikio tikėtis ir ne kartą ta linkme buvo atliekami eksperimentai. Pasirodo, žmogus pats susivokia ir įvertina kanapės poveikį palygindamas su alkoholiu, tabaku, kava ar kt. Aiškinimas molekuliniame, atomų lygyje kyla manau iš noro pasiginčyti. Žinoma, galime būti mandri ir vartyti vienas kitą, jog jeigu nematei kaip atliekami eksperimentai su kanape vadinasi negali sakyt, jog ji gydo ar žudo, jei nematei kaip vairuoja apsipūtę, tuomet negali sakyt, kad tai pavojinga ir t.t. :)
Nuėjau vakar kaimynkai duot pinigų, nes ta renka valytojai, tai ką tu, žmogus kosėjo gal 5min iki paraudonavimo. Galvojau mirs. Taip pat pagalvojau, va kaip įdomiai: aš rūkau ir nesergu, kiti čiut vaduojasi, nors gyvena mol sveikai. Žinoma, tik vaistus geria nuo kepenų inkstų limfocitų užkalkėjimo. Prieš išeinant aš jai sakau ar domėjotės kanape? Klausiau nes ji domisi atseit medicina. Tai ji man atsakė ne, bet tokį augalą žino. Tai sakau o dėl ko ne? Geriat sakau tuos vaistus, čiut krutat, kosėjat baisiai, skundžiatės, kad esat nelaiminga, gyvenimas šūdinas, vyras beveik ant mirties patalo... Sakau ką bedarytumėt niekas nesikeičia. Jūsų vietoje sakau jau sėdėčiau internete skaityčiau apie kanapę ir tuo pačiu ją rūkyčiau. Žinai ką man atsakė? Sako - nepatariu. Va tai tau tokia štai ta XXIa. informacijos ir žinių visuomenė :)
Beje, man įdomu ką reiškia "kenkti sveikatai"? Ar kenkimas tai ląstelių, atomų nuolatiniai pokyčiai, žmogui esant gyvai būtybei ar tai tiesiog labai ryškus fizinis nepatogumas kūnui trukdant žmogui normaliai tradiciškai funkcionuoti? Jei neklystu jau kalbėjome apie tai kas yra normalu. O kas yra normali sveikata? Ar žmogus žino kokia yra normali sveikata, kad atėjęs man aiškintų, jog va tu dabar esi parūkęs, todėl tavo sveikata, imunitetas, kūno ląstelių darbas nėra normalus. Juk to nežinai:)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rude bwoy »

Nesupratai mano klausimo. Klausiu is kur tu zinai, kad "THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja". Is kur tu zinai kad THC veikia "ties smegenu zieve"?
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Tikriausiai pats sugalvojo arba buvo radęs labai jau nekokį informacijos šaltinį.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

rude bwoy rašė:Nesupratai mano klausimo. Klausiu is kur tu zinai, kad "THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja". Is kur tu zinai kad THC veikia "ties smegenu zieve"?
pasakysiu labai banaliai nes kitaip nesigauna - skaičiau tyrimo rezultatus pdf faile įkeltus. tikrai gailiuosi, kad tuo metu gautos informacijos neišsisaugojau. dabar reikia ir neturiu parodyt to reikalingo popieriaus, o info liko tik galvoje :(
tai tikrai ne pats sugalvojau, aš žinau, kad tai skaičiau :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Tikriausiai pats sugalvojo arba buvo radęs labai jau nekokį informacijos šaltinį.
Jei žinai tiksliau sakyk. :) Nes čia tavo spėliojimas kažkaip paniekinančiai nuskambėjo.Būrėjas būsi? :) Kad žinai kur jis rado, ar ką jis sugalvojo ir dar žinai kokio patikimumo šaltinis buvo?
Jei žinai kitaip, prašom pateikt "patikimą" šaltinį.
Šiaip kiek man žinoma, deja THC veikia pagrinde smegenų dalis kurios atsakingos už:
Mokymasi.
Apetitą.
Kordinaciją.

ir dar kažką nepamenu.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40677 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45993 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42645 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5253 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20645 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas