Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

As turejau tokia stikline pypkute seniau tokia tipo kauselis tada toks burbulas ir vamzdukas. Bet ji jauciu labaiu kokiam hashui rukyt nes ganja per ja rukant labai jau per plaucius kirsdavo. Bet va viena diena ejau per kambari o ji kuprinei buvo ir uzmyniau netyciom. :D
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Spotless »

putejas rašė:Galvoju įsigyt pypkutę nes kai bongas kur nors svečiuose, namuose nėra per ką rūkyt tai tenka gamint bananus ir obuolius :D Kasiakai kažkaip ne taip man :) Mąstau apie http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=714 Ką manot?
Nuoširdžiai sakau. Pasitaupyk ten 50 ar kiek pinigų ir nusipirk bent jau akrilinį bongą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Spotless rašė:Nuoširdžiai sakau. Pasitaupyk ten 50 ar kiek pinigų ir nusipirk bent jau akrilinį bongą.
Turiu stiklinį bongą. Kažkada čia buvau įkėlęs fotkę, bet bongas kartais būna išėjęs į svečius, o namuose lieka bananai su obuoliais:) Pypkė vistik reikalinga. Galų gale einant pasivaikščioti pypkutė irgi labai gerai, tik fur fur į kišenę įsimetei, reikia - išsitraukei, įpūtei ir toliau eini :D
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Siūlau tokio tipo: http://www.pipemagic.com/images/CPO3%20Glass%20Pipe.jpg
Pliusai:lengvai valosi, nesikeičia herb'o skonis (kaip pvz rūkant medines ar metalines pypkes), pigios, gražios (su laiku keičia spalvą), jei ilgesnė - dūmas vėsesnis (kas ir taip aišku), o minusas vienintelis - per žioplumą galima sudaužyti.
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bonged »

PositiveVibe rašė:Siūlau tokio tipo: http://www.pipemagic.com/images/CPO3%20Glass%20Pipe.jpg
Pliusai:lengvai valosi, nesikeičia herb'o skonis (kaip pvz rūkant medines ar metalines pypkes), pigios, gražios (su laiku keičia spalvą), jei ilgesnė - dūmas vėsesnis (kas ir taip aišku), o minusas vienintelis - per žioplumą galima sudaužyti.
Lygiai tokia pat pas mane tik kad spalva skiriasi :] Geras daiktas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

kad man va tas stiklas, bongas va stiklinis :D pypkutei man ir metalas gerai, tas stiklas, mažas daiktas dar suduš :D bongas nedūžta nes didelis, saugomas automatiškai, o pypkutė maža stiklinė tai pist pist kur kišenė ar ką ti tarkšt ir nebėra :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

http://www.delfi.lt/news/daily/ecology/ ... d=28675003
Ir ką jūs į tai?Beliko keliai ir miškai privatizuot, jau apie miškus galvoja ir dar sudėt leidimus įeit į mišką. :) Jūs primetat?Nu nafik koks pyktis ima, vien išgirdus tokias nesąmones...
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė calvinucci »

siandien suklijavau keleta gabalu idejau i jutube pazekit gal kam patiks gal turit konors panasaus pasikeistume per skypa




http://www.youtube.com/watch?v=zNfmGQtAUSM
sambary stap my !!!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

metu cia,gal kam bus idomu.galite papliurpti. http://fishki.net/comment.php?id=64814
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Jeigu narkologinem esu pamyzes, bus rade tikrai thc tai jau teisiu laikyt nebegalesiu ar kaip bus?
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

buvau popieriukų pirkt, važiuoju mikriuku namo ir atsisėdau šalia chroniaus, vietos nebuvo kitur, nu tas kandžius pradėjo kažką šnekėt, kalbinti vairuotoją , pradėjo pasakot kaip jis važiuoja dabar gert ir kaip tarnavo laivyne. išsižiojau ir aš, pradėjau senolį mokyt, kad gert negerai, sakau sveikatai kenkia, tas sako, kad man jau nebe daug liko. pz visas mikrikas lūžo :D vyras atrodo dar ne senas visiškai, tai ir sakom va geri daug tai ir skundiesi paskui sveikata, pasakojo jis ten kažką, kad širdis mol streikuoja kai negeria :D tas chronius dar manęs klausia, sako o tu geri? sakau ne. sako netikiu. tai ką man dabar daryt sakau? sakau pats geriat daug todėl ir kitus matuojat pagal save todėl ir netikit, kad yra žmonės, kurie negeria. bet vairuotojas irgi geras vartuškė ten buvo, sėdi namiokus mėto kandžiui, tas pusė negirdi :D
ok bėgu rolint
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

putejas rašė:buvau popieriukų pirkt, važiuoju mikriuku namo ir atsisėdau šalia chroniaus, vietos nebuvo kitur, nu tas kandžius pradėjo kažką šnekėt, kalbinti vairuotoją , pradėjo pasakot kaip jis važiuoja dabar gert ir kaip tarnavo laivyne. išsižiojau ir aš, pradėjau senolį mokyt, kad gert negerai, sakau sveikatai kenkia, tas sako, kad man jau nebe daug liko. pz visas mikrikas lūžo :D vyras atrodo dar ne senas visiškai, tai ir sakom va geri daug tai ir skundiesi paskui sveikata, pasakojo jis ten kažką, kad širdis mol streikuoja kai negeria :D tas chronius dar manęs klausia, sako o tu geri? sakau ne. sako netikiu. tai ką man dabar daryt sakau? sakau pats geriat daug todėl ir kitus matuojat pagal save todėl ir netikit, kad yra žmonės, kurie negeria. bet vairuotojas irgi geras vartuškė ten buvo, sėdi namiokus mėto kandžiui, tas pusė negirdi :D
ok bėgu rolint
skanaus
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

DarNe rašė:skanaus
ačiū
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Parašyk dar bent vieną post'ą, negeras ženklas kai būna 666 parašytos žinutės :D
Jungle is massive!
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

negeras zenklas kai buna 150 zinuciu.
mikas
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2009-03-03, 10:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė mikas »

:] geros tos nesamones....
024
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

vakar pootem, ir einam taip pas drauga i namus, ir surase man, atrodo, kad sapnavau kazkada visa ta diena nuo pootimo iki darugo namu, taip atrodo zinau kas ivyks po poros minuciu, tai ir ivykdavo tik tikriausiai del to, kad ir taip aisku budavo, kad taip ivyks, net issigandes buvau. Vadinasi perdaug turbut paemiau :) :]
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Nematau-Oo »

Uzvakar iputem ~1 gr. ant 3 , tai niekada taip ziauru nebuvo :] Sedziu sau foteliuke , pist atsijunge rankos , pist kojos , pist visas kunas ir toks jausmas kai su parasiutu soku , laisvas kritimas grynai , tai tokie gruzai paeme net pasokau :D :D
The chose one ! :x:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

as tai kazkad taip stoviu stoviu ir pyst negaliu pedu atlest nuo zemes, lupu as koja vos nesokineju, bet vstiek neatlupu, juokas paeme isizvengiau ir bekrisdamas atplesiau galu gale... : D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Vakar biški rūkėm ir taip jau žostkai nusipūtęs buvau, kažkas namioką numetė visi žvengia, o aš kažkaip neišgirdau, nes jau plaukiojau, po 2min. iš pasąmonės atskriejo tie žodžiai ir dėjau lūžt. Tai taip gal 15min. žvengiau, visi išlūžo :D Bet keistoka, kad taip paveluotai atėjo žodžiai...
Jungle is massive!
Rašyti atsakymą