Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Jo su tais prilipimais prie zemes ir galuniu atjungimais tai buna kai daug iputi. Bet man asmeniskai nera taip buve, tik nebent buna kad kai zostkai priputi eini ir atrodo kad kojos i kita puse linksta :D
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

prikolas ir man su tais atjungimais, ypac kai koju buna..paimi koja su rankom, pasidedi kur tau reik :D
nes pyxas artina ;)
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Wanikas »

JO jo, as irgi ta pastebejau ne viena karta :D daugiausia tai man kojos prilimpa, kai koki gera duma ipuciu, atsisedu kur namie ant zemes prie sienos, atsiremiu ir po kurio laiko buna, kad nebepakeliu koju, nu daryk ka nori - neina. Tada su ranka, kaip kolega minejo, kilnoji, ir po kiek laiko nukrenta "akmenys" nuo koju ir gali vaikscioti vel :D :x:
Epic Win
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

"Iš pelyno išvirta stipri arbata sukelia haliucinacijas. Gali būti rūkomas, poveikis tuomet primena marihuaną tik kartu gali sukelti galvos skausmą ir ne taip gerai pakelia nuotaiką todėl marihuana mėgstama labiau. Nors tai haliucinogenas tačiau visiškai legalus, jo galima įsigyti vaistinėse."

:. gal yra bandžiusių?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Jau cia buvo kazkada diskusija apie tai tai xebra kalbejo kad tikrai niekas ten neveikia. Tipo absentas yra is pelyno, bet skaiciau kad nera 100% irodyta kad abscentas (tas tikrasis o ne pakaitalas) sukelia haliucinacijas. Nors kad jis nurauna zmones labiau nei bet kuris alkoholis tai cia faktas :D Van Gogas kiek zinau abscenta mocindavo. Patys zinot ka jis pasidare sau :D
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

Tai jau geriau tadu musmireles lietuviskosios raudonkepures. Mano pazistamas vienas jas eda. Jis ten giliai jomis domejesis, nes ir pats nepertoliausiai medicinos dirba, bet kazko neigiamo mol nerado :} . Ikalbineja ir mane, ale baisu man pasiimti musmire (kad ir dziovinta) ir ja valgyt :E 8E :D
Pilypas is kanapiu
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Teko girdėti kažką apie musmirių odeles, ar tai tik jas pačias ar tik grybą be jų galima valgyti. Apie kažkokį poveikį nieko nesakė, bet tikino, kad skonis neblogas.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

man kazkaip baisu butu, baisiau negu ta zuvi kurios labai maza dalis valgoma(neatsimenu pavadinimo,gaila dar nevalgiau...)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

DarNe rašė:man kazkaip baisu butu, baisiau negu ta zuvi kurios labai maza dalis valgoma(neatsimenu pavadinimo,gaila dar nevalgiau...)
Juk raudonoji musmirė, ne žalioji.Nuo nedidelio kiekio nieko nebus, o jeigu gerai paruoši jas, sako visai skanios.

O dėl poveikio, girdėjau, kad haliunkės kyla nuo jų, panašiai, kaip nuo grybukų..Tik labai sunku nustatyt veikiančią dozę.Nes kiekvienoj musmirėj vis skirtinga koncentracija veiklios medžiagos.

"Musmirė dažnai yra klaidingai laikoma ypatingai nuodingu grybu. Tačiau iš tiesų jos nuodingumas dažniausiai smarkiai perdedamas – mirtys, sukeltos musmirių vartojimo, yra retas reiškinys[1]. Pagrindinės musmirių psichoaktyviosios medžiagos yra iboteninė rūgštis, muscimolis, muskazonas ir muskarinas."

Čia apie paprastąją musmirę.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Ai nzn jau geriau magic shroomsu nafik cia rizikuot su tom musmirem. Ir tripas garantuotas, ir saugumas. Nors esu ir as girdejes kad musmires apdorojus tinkamai jos valgomos, bet esu girdejes kad atseit tipo viena karta suvalgius nieko bet po antro pizdec taciau numanau kad cia tik bobuciu pasakos.
I'm a junglistic man.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

jau bliad kaip snd motina uzparino tai nx! :E
krc grizdamas is darbo suvariau kosa. grizau septinta. krc sako pasildysiu cepelinu. nu davai sakau. bet tik 2 yra sako, jei nori as tau dar galiu isvirt. sakau nereikia. jinai - bet galiu. sakau - nenoriu. bet isvirsiu sako. sakau - nu 3 kartus sakiau kad ne. nu sako, gerai gerai.
atsisedau ryt tuos cepelinus. ir prasidejo.vien neigiamos emocijos. saskaitos uz sildyma, debilai politikai, kainos parduotuvej, vaikas tauragej prisispaude galva masinoj ir numire.
nu BLIAAAAD! nu kiek galima. ant galo sedejau ir mykiau jojo, nu buna buna... :D
pamate kad jau visai nesineku - tai galiu dar kotletu pasildyt, yra labai skaniu saldytuve. nu nx! sakau, 2 cepai yra normalus pietus, ka tu nori kad as 2 pietus vakarienei suesciau?!
nu ne ne, sako. eidama is virtuves, sako jei naktipieciu uzsimanysi yra skaniu ledu kameroj. 8[]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

kentacmis rašė:jau bliad kaip snd motina uzparino tai nx! :E
krc grizdamas is darbo suvariau kosa. grizau septinta. krc sako pasildysiu cepelinu. nu davai sakau. bet tik 2 yra sako, jei nori as tau dar galiu isvirt. sakau nereikia. jinai - bet galiu. sakau - nenoriu. bet isvirsiu sako. sakau - nu 3 kartus sakiau kad ne. nu sako, gerai gerai.
atsisedau ryt tuos cepelinus. ir prasidejo.vien neigiamos emocijos. saskaitos uz sildyma, debilai politikai, kainos parduotuvej, vaikas tauragej prisispaude galva masinoj ir numire.
nu BLIAAAAD! nu kiek galima. ant galo sedejau ir mykiau jojo, nu buna buna... :D
pamate kad jau visai nesineku - tai galiu dar kotletu pasildyt, yra labai skaniu saldytuve. nu nx! sakau, 2 cepai yra normalus pietus, ka tu nori kad as 2 pietus vakarienei suesciau?!
nu ne ne, sako. eidama is virtuves, sako jei naktipieciu uzsimanysi yra skaniu ledu kameroj. 8[]
Kaip stumia motina. :D
/Pagarba jai. :) Per duok linkėjimus. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

maniškė lygiai tokia pati. manau tai nepamatuota trykštanti savo vaikui meilė, kurios mes taip nesuprantam kol patys neturim vaikų :) aš taip pat dažnai parinuosi kai mama rūpinasi, siūlo valgyt tą aną, kai patarimus dalina, bet dabar tiesiog bandau viską ar bent didelę dalį priimti nes jaučiu kai pats turėsiu vaikų tai mano širdis plyš pusiau kai vaikas man akis kapstys ar bent nerodys jokio susidomėjimo dėl kiekvieno mano žodžio, kuris ne iš piktos valios buvo pasakytas :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Aš truputį kitaip supratau, kodėl jam taip siūlo daug valgyt. :D
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bonged »

Nu ble pasirodo dar ir seimoje turime panasumu :D Kai skaiciau kentacmio istorija taip ir isivaizdavau dar vakar save sedinti virtuveje ir girdint panasius pasiulymus is savo mamos... [:)]
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

O mano mama visai netokia, bet irgi biesina mane. Rekauja pastoviai kokias 5 dienas per savaite... Bet rekia tai pastoviai reikia to ar ne...
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Su mano mamka pajuokaut įmanoma ir mano bairius supranta. :D O šiaip man matyt nesiūlo daug valgyt, nes visada aš daug valgau.:D Būna prikrauna tiek, kad net man prirūkiusiam sunku būna. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

nereikėjo man skaityt herbariumo. dabar naktį nemiegosiu, o bala žino kokiais konstravimais užsiimsiu :D
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

.
Paskutinį kartą redagavo Lietuvis 2010-02-19, 20:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Labas. Čia niekas neprekiauja, nedalina ir nemaino. Žmonės susirenka padiskutuoti, pasidalinti patirtimi, papliurpti ir t.t. :)
Rašyti atsakymą