Nuotrauka Nuotrauka

Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Bongmaster »

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=48949
paveizojau i sita, ir i kitus. durnas as bet ka jau padarysi, pasakykit jus man a ir b
a) {carbono filtras }{oro srauto kriptis <---------}{vintiliatorius}
b) {carbono filtras }{oro srauto kriptis--------->}{vintiliatorius}
kaip turetu buti?
1. pagal mane tai varijantas b, kad vintiliatorius traukia ora per carbon filtra ir ispucia jy i aplinka. Taip?
2. kaip zinoti kokio stiprumo coolery pirkti? kaip apsiskaiciuoti kokio ventiliatoriaus reikes tam tikkro didumo filtrui?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė hipiukas »

Bongmaster rašė:http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=48949
paveizojau i sita, ir i kitus. durnas as bet ka jau padarysi, pasakykit jus man a ir b
a) {carbono filtras }{oro srauto kriptis <---------}{vintiliatorius}
b) {carbono filtras }{oro srauto kriptis--------->}{vintiliatorius}
kaip turetu buti?
1. pagal mane tai varijantas b, kad vintiliatorius traukia ora per carbon filtra ir ispucia jy i aplinka. Taip?
2. kaip zinoti kokio stiprumo coolery pirkti? kaip apsiskaiciuoti kokio ventiliatoriaus reikes tam tikkro didumo filtrui?
1. B teisingas.
2. Ventiliatoriu reikia rinktis pagal auginamą plotą. O po to, pagal turimą ventiliatoriu rinktis filtrą.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Bongmaster »

1.na bet , dabar galvoju, o a varijantas neveiktu? veiktu taip pat, ar ne?
ir taigi vienas dalykas kai tik vintiliatorius sukasi, istraukia ar paduoda ora, o antras dalykas kaip per filtra jy pratraukia, taigi filtro deka, jis ta ora trauks, ar tai pus silpniau nei seip. Taigi va kas mane kamuoja, takrim pasidarai filtra, ir man idomu ant kiek jis susilpnina coolerio traukima, padavima, kad nebutu taip kad pasidarai filtra, ir poto pasirodo kad cooleris per silpnas, ir nieko jis ten nepatraukia.
nu cia as taip galvoju, nesu dares tokiu dalyku, konsultuojuos tik.
2. kaip tas anglies filtras, aisku priklauso nuo jo dydzio, susilpnina ta coolery?, kaip apsiskaiciuot kokio tau coolerio reikes, kad jis pratrauktu per ta filtra ora? 8???
kas mokat, zinot, nusimanot, apsvieskit lietuviu kalba smulkiai. :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė eric »

Pas mane nakti zema temperatura. ka patartumet padaryt,kad butu aukstesne? grow roomas is 2 sluoksniu plieveles,tokia palapine gaunasi. Grindys betonines,siena is plytu.
siames
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-01-20, 14:22
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė siames »

sveiki, buvau parases tema bet kadangi idejau skelbimo nuoroda kurioj buvo nuotraukos ja istrine, tai va noriu tada pakalsuti nes nedarau reklamos tesiog del zinojimo:

http://shop.bushplanet.tv/images/Image/ ... wbox_b.jpg

va norejau pasifometi apie situos "growbox" kiek sake pardavejas tai 1x1m telpa laisvai 11 sodinuku yra kartu ir apsvietimas dregmes matuoklis, temperaturos, sudedamas "kompaktiskas" ir t.t. tai va noriu paklausti ar aplamai juos galima pardavineti? nes man rodos taip nes jose net ir pamidorus ziema gali augintis kambaryje.. :D tik va neesu to tikras norejau pasidometi :) jai legalu tia kokia ju kaina musu salije, kokia jusu nuomone apie jos?
Legalicen la Puta Maria Joder!
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė kojak »

Nelegalu :D :D :D Siaip Lietuwoj ju niekur nerasi išskyrus www.auginkpats.lt
haze around me...
siames
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-01-20, 14:22
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė siames »

kojak rašė:Nelegalu :D :D :D Siaip Lietuwoj ju niekur nerasi išskyrus http://www.auginkpats.lt
o gal galetum truputi placiau? :) del ko nelegalu, ir jai nelegalu kodel dar lietuciskas saitas pardavineja? ;/ gi juk ten pomidorus galiu auginti ziema jai noriu nebutinai kanapes ... :/
Legalicen la Puta Maria Joder!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Legalus »

siames rašė:
kojak rašė:Nelegalu :D :D :D Siaip Lietuwoj ju niekur nerasi išskyrus http://www.auginkpats.lt
o gal galetum truputi placiau? :) del ko nelegalu, ir jai nelegalu kodel dar lietuciskas saitas pardavineja? ;/ gi juk ten pomidorus galiu auginti ziema jai noriu nebutinai kanapes ... :/
Zmogau kaip tau smeginine neisnesa kad legalus kaip gali buti uzdrausta kaskoke palapine.
vaikai nenarkokit vartotiku.
siames
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-01-20, 14:22
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė siames »

Legalus rašė:
siames rašė:
kojak rašė:Nelegalu :D :D :D Siaip Lietuwoj ju niekur nerasi išskyrus http://www.auginkpats.lt

Zmogau kaip tau smeginine neisnesa kad legalus kaip gali buti uzdrausta kaskoke palapine.
zinok zinant musu lietuvos valdzia tai nenustebciau kad ir "palapines" butu nelegalios... ir istatimus kuriu ne as galeciau legalizuociau bet vat ne, tai del to ir klausiu kad zinoti... nes NEZINOJIMAS NUO ATSAKOMIBES NEATLEIDZIA po to dar gauciau pora meteliu kalejimo...
Legalicen la Puta Maria Joder!
Skunkas3
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-02-02, 19:59
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Skunkas3 »

sveiki pas mane growboxas 160 aukscio ir 60*60 plocio taigi turiu 4 augalus ir jie nelb betelpa...zodziu apcioj 20c rodo virs lapu 30c ar tj nelb blogai?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė mr.green »

Skunkas3 rašė:sveiki pas mane growboxas 160 aukscio ir 60*60 plocio taigi turiu 4 augalus ir jie nelb betelpa...zodziu apcioj 20c rodo virs lapu 30c ar tai nelb blogai?
Augalai zydi ar vegetuoja? Kiek yra dienos ir nakties temperaturu svyravimas?
Skunkas3
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-02-02, 19:59
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Skunkas3 »

siandiena ijungiau jau zydejima nes norisi nors kiek derliaus.. na tj diena virs 30 pakyla.. o nakti 23 kokie.. bet va sugalvojau iseiti kai jau zydes tj atidarysiu langa ir truputi growboxo duris
Skunkas3
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-02-02, 19:59
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Skunkas3 »

kad nevirsytu 30c nes virsunes lapukai nekaip atrodo.. nepagelte bet nukare zemyn..
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė mr.green »

Skunkas3 rašė:kad nevirsytu 30c nes virsunes lapukai nekaip atrodo.. nepagelte bet nukare zemyn..
Isivesk geriasne venteliacija arba didink grow box-a, 30 per karsta nukentes derlius!
Skunkas3
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-02-02, 19:59
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Skunkas3 »

na joa.. blemba nera salygu man.. o ventiliacija tj yra... bet nepakanka.. teks atidarius langa laikyti tada buna ~27
Draftresister
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-02-04, 18:54
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Draftresister »

Atakuoju durnu klausimu.
Štai, jau anksčiau postint`as linkas kaip pasigamint anglies filtr`ą:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=48949

Viskas paprasta, bet kas ten per medžiaga, dedama, kuri izoliuoja aktyvuotą anglį?
Ar jos galima įsigyti kažkur, ar reikia improvizuot?
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė daylight »

Dauguma naudoja moteriskas pedkelnes :D cia be bajerio, labai tinka jos.
Lipa
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009-11-11, 21:24
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Lipa »

Sveiki,norejau pakalust,kai isjungiama lempa patartina ventiliacija palikt ijungta ar galima ir ventiliacija isjungt?
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Smetona »

Kaip Jūs ventiliuojate growbox'ą ? pvz. 0,4x0,4x1,0 (tūris=0,16 kubinio metro) dydžio dežei kokį vedinimą įrenginėtumėte ? Aš planuoju darytis pirmą dežę tad gliaudau šį klausimą. Manau, užtektų dviejų aušintuvų (Max Air Flow : 20.2 CFM) CFM yra kubines pedos per minute, tai viso 20,2CFM=0,572 kubinio metro. Tai oro padavimas per minutę viršija ~3,5 karto, tačiau tai manau nesvarbu jei kitam gale per anglies filtrą traukčiau su tokiu pat ventiliatoriuku ( nors aišku jis silpnesniau trauks su filtro pasipriešinimu ). O gal išvis padavimo nereikia, užtenką tiesiog dežės durelių tarpų ? :))))) Beja kaip kamšote tarpus ? :)
Taip pat viduje ventiliatorių įstatyti oro judėjimui, tačiau jau antrinis dalykas kuris ne tiek daug domina. Gal pateiktumėte savo realų pavizdi, gal reikia galingesnių gabaritų nei siūlau ?
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė Isp* »

Ar sushildys man growboxa 5 cfl lemputes nors kiek ar teks shildytuva det?
Get High (smoke)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Oro sausintuvai (dehumidifiers) / kovojame su drėgme...
    N/A » » forume Technologijos
    20 Atsakymai
    8306 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kozis
  • MJ laikymo temperatūra
    deadly » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3293 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas patarimas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    22204 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak