Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kojak »

calvinucci rašė:va per tokius dundukus dievatikius ir vyksta tie karai bl mane tai nervas ima kaip taip aina zmones kareut vapse ta tarnyste atlieka nahui isvis kareut. manes paprasytu ait kareut tai tapacia akimirka isdurceu akis, nuplesciau galva ir nuspyrceu. po sitiek pateiktu istoriniu faktu blet jokie karai nenesa jokiu naudu zmonem o tik bankininkam vis dar zmones tiki kad aina gint blet sali. suvaryt blet visus i duobe tuos lyderius ir susprogdint nahui jie čia isvis reikalyngi toi zemei. mosikuoja su pirstais invalidai ir visi kareivukai lekia sprogdintis galvu sau. niekad nesupratau tokiu dalyku kaip karas. butu dar trecias pasaulinis tai isvis butu grazu.
Su tokiu požiūriu žmonės ir sugalvoja kariaut- "nuplėšta galvas, nahui ištaškyt smegenis, išsprogdint, visi invalidai.." ;) Karai šiaip visai naudingas dalykas populiacijos mažinimo atžvilgiu. Kas būtų jei pasaulinių karų nebūtų buvę arba šiaip daugumos karų anksčiau? Gal būtume mes ar mūsų tėvai numirę nuo bado ir kokių epidemijų, nes žmonėm nebebūtų vietos žemėj dėl populiacijos gausos ar išvis prieš 500 m. būtų dėl to išmirę puse pasaulio, arba dar kažkas būtų atsitikę, ko aš neįsivaizduoju :|
haze around me...
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

calvinucci rašė:va per tokius dundukus dievatikius ir vyksta tie karai bl mane tai nervas ima kaip taip aina zmones kareut vapse ta tarnyste atlieka nahui isvis kareut. manes paprasytu ait kareut tai tapacia akimirka isdurceu akis, nuplesciau galva ir nuspyrceu. po sitiek pateiktu istoriniu faktu blet jokie karai nenesa jokiu naudu zmonem o tik bankininkam vis dar zmones tiki kad aina gint blet sali. suvaryt blet visus i duobe tuos lyderius ir susprogdint nahui jie čia isvis reikalyngi toi zemei. mosikuoja su pirstais invalidai ir visi kareivukai lekia sprogdintis galvu sau. niekad nesupratau tokiu dalyku kaip karas. butu dar trecias pasaulinis tai isvis butu grazu.
Būk žmogus, rašyk padoriai...O ne "kareut", "ait" ir t.t.Nes atrodo patikėk nekaip.
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

Pasiulymas is mano puse neleisti keiktis o jai keikiasi dalinti ispejimus ( jai cia tokie yra ) ir po 3 ispejimu deti bana savaitei po 4 menesiui po 5 visam laikui :) Gal biski ne toi temoi bet.Nes tikrai nera malonu skaityt kanors ir pastovei ( nx isdauzyt smegenis istaskyt balvonam ) nu nemalonu :) bet aisku sita reikala jau turetu sprest forumo adminai ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

sakiau pradėsiu sau užsidirbinėt pensiją. va, pvz. duodi kraujo neatlyginamai ne mažiau kaip 40 kartų ir gauni donorystės pažymėjimą ir jau priklauso valstybės pensija :D gerai, kad netikrina narko tai visai ne bėda ir iš vakaro papūtus nueit :D plazmą duot irgi gerai. paguli, pažiūri teliką apie krokodilus kokius ir gauni 50Lt į kišenę:)
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė teknyu »

prajuokinai cia ;D dauk tokiu darbininku yra . nu nzn jaigu gerai uzputi ar butu prikolas ten krauja duot :)))))) bet kraujas butu tirshtas kaip tas batonelis hematogenas
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

tai plazmą duot gali jei ne kraują. kraują paskui atgal supila tai nei silpna nei nieko
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Aš antrus metus vaikštau duoti kraujo. Visai fainai ten, dirba malonūs žmonės, jau gerai pažįsta mane :D Visada duoda sulčių, sausainių, tušinuką, kartais bilietą į kokį renginį (kurį padovanoju, nes oficialiuose renginiuose nieko gero nebūna) :) Kažkur skaičiau, kad galima tapti "kraujo davimo narkomanu", nes atseit organizmas prigamina daugiau kraujo ir norisi jo atsikratyti vėl ir vėl. Po kiek laiko šitoks dalykas pasireiškia (jei tai ne mitas) ? Įdomu labai pasidarė
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

PositiveVibe rašė:Kažkur skaičiau, kad galima tapti "kraujo davimo narkomanu", nes atseit organizmas prigamina daugiau kraujo ir norisi jo atsikratyti vėl ir vėl. Po kiek laiko šitoks dalykas pasireiškia (jei tai ne mitas) ? Įdomu labai pasidarė
tai konkretus mitas
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Cha cha, žinosiu, dėkui :D
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

uz plazma bent kaune 60 lt :) as irgi ten apsilankau :) kartais uz dyka bet kartais ir neatsisakau pinigeliu kai ju reikia :) o paputus nuait tai nieko blogo :D
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė calvinucci »

kojak rašė:
calvinucci rašė:va per tokius dundukus dievatikius ir vyksta tie karai bl mane tai nervas ima kaip taip aina zmones kareut vapse ta tarnyste atlieka nahui isvis kareut. manes paprasytu ait kareut tai tapacia akimirka isdurceu akis, nuplesciau galva ir nuspyrceu. po sitiek pateiktu istoriniu faktu blet jokie karai nenesa jokiu naudu zmonem o tik bankininkam vis dar zmones tiki kad aina gint blet sali. suvaryt blet visus i duobe tuos lyderius ir susprogdint nahui jie čia isvis reikalyngi toi zemei. mosikuoja su pirstais invalidai ir visi kareivukai lekia sprogdintis galvu sau. niekad nesupratau tokiu dalyku kaip karas. butu dar trecias pasaulinis tai isvis butu grazu.
Su tokiu požiūriu žmonės ir sugalvoja kariaut- "nuplėšta galvas, nahui ištaškyt smegenis, išsprogdint, visi invalidai.." ;) Karai šiaip visai naudingas dalykas populiacijos mažinimo atžvilgiu. Kas būtų jei pasaulinių karų nebūtų buvę arba šiaip daugumos karų anksčiau? Gal būtume mes ar mūsų tėvai numirę nuo bado ir kokių epidemijų, nes žmonėm nebebūtų vietos žemėj dėl populiacijos gausos ar išvis prieš 500 m. būtų dėl to išmirę puse pasaulio, arba dar kažkas būtų atsitikę, ko aš neįsivaizduoju :|



ne mum zmonem sprest kas gyvens o kas mirs supranti. ce ne pasiteisinimas populiacijos mazinimas nusisneki tu.
sambary stap my !!!
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė calvinucci »

pardom kad keikiausi.. mazvydas eigu nepatynka kaip rasau neskaityk apsimesk isvis kad manes nematai ;)
sambary stap my !!!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

http://www.youtube.com/watch?v=ro9LLHJI ... r_embedded jau toks pozityvus video :) Ziuriu ir sypsausi grynai atrodo matyti vaizdai, tik kad ne savi o kiti zmones bet is esmes tas pats :)
I'm a junglistic man.
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė iwishyou »

Deleted
Paskutinį kartą redagavo iwishyou 2010-10-26, 00:28. Iš viso redaguota 1 kartą.
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lietuvis »

nera uzka svarbu kad padetu :V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Acargei hebra puskit laikykit siuskites ir panasei dabar mentai suaktyveja zverai :D
Vakar nuejom i parkeli susisukom parukem stovim stovim prieijna dvi bobos ir vyrioks rodo zenkleli sako mentai ka cia veikem? Jus stovit cia apie 20min? bla bla bla. Apsirenge civileis jie. Pakalbejo tada sako narkotiku ginklu nieko neturit mum pasirode itartina kodel cia stovit tiek laiko :D :D Stovi du barhurai taikus ramus nieko nedaro ir jau itartini... Turejau dar puseka kisenei... Apjieskojo kaip jis ten sake turi teise pavirsutiniskai apjieskai nes sakiau as jam kad tik komisarijate ten pilnai smanalint gali kaska tokio. Ir nerado VALIO! O dabar ir taip bedu yra nemenku su policija tai butu galutinai iskastrave.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

http://www.technologijos.lt/n/svietimas ... 20&l=1&p=1

Siūlau kiekvienam pažiūrėt šitą filmuką.Esantį straipsnyje.Labai įdomus ir verčiantis pagalvot, apie švietimo sistemą. :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Gryna teisybė. Pats mokykloje turėjau daugybę problemų nes į mokslus rimtai nežiūrėjau. Menai, muzika ir dvasinės vertybės visada rūpėjo labiau. Vis buvau "drąsinamas", kad be tų sausų matematinių formulių gyvenime pražūsiu, jei per klaidą baigsiu mokyklą tai neturėsiu ką valgyti ir pan. Klasiokai durniumi vadino, mol "nežaisk su savo gyvenimu, pradėk mokytis". Niekada taip ir nepradėjau. O kaip baigėsi? Iš klasės mokyklą baigė visi ( kai kurie per kyšius, kiti draugiškai susitarus :D ), dauguma dabar dirba nuobodžius 9 to 5 darbus, vakarais geria alų ir žiūri krepšinį. Vienas iš buvusių klasiokų ( labai įdomus žmogus, tiesiog puikus filosofas), kurį mokytuvai engė taip pat kaip mane, pradėjo pūsti, o vėliau atidarė savo fotostudiją. Pats teturiu vidurinį išsilavinimą, dirbu atsitiktinius darbus (kurių gyvenant užmiesty apstu, net žiemą) iš kurių pragyvenu. Darbas nėra gyvenimo prasmė, todėl mano tikslas vis tobulėti dvasiškai, kas mokytojams ir kitiems babilono vergams atrodo visiškas absurdas ir tuštybė. Manau, kad jei kada turėsiu vaikų, jie eis į gerą mokyklą kur nors užsienyje, nes su Lietuvos mokytojais situacija tiesiog tragiška.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Aš savo vaikus jei būtų galimybių ir pakankamai žinių pats mokyčiau ir į jokias mokyklas neleisčiau. Mokyklose formuojamas visai kitoks žmogus, tiksliau ten formuojami ne žmonės, o zombiai.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Gal kas ART'erijoj buvot? :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą