Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

as zinau kad jos kolekcines ir tt ir kad uz jas nieko nebus, bet jai netycia daeitu galai iki mentu kad mano vardu buvo gautas registruotas laiskas su seklom bijau kad jie nepradetu dometis kas ir kaip. ir jai pagautu su augaliukais jau kaip ir sunkiau butu yrodyti kad tai ne tavo augalai bijau kad neprikistu man ju sakys poto ka cia stumi juk tavo vardu buvo gautas laiskas su seklom ir tt prasau padekit kas zinot kas ir kaip ten yra. reikia skubiai pagalbos is zinanciu. o del apsvietimo spinta kaskur ilgis 120cm plotis 60cm ar nebus per dusna augaliukams po 400 hps? ir kuom geriau viena 400hps uz 6 cfl po 48w ? ps beveik visa foruma perskaiciau per kelis metus bet lb greit viska pamirstu '| visgi stazas daro savo :]
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Darkphoric »

Nereikia tu paranoju dėl tos policijos, gi saugu, ne maisa pirksi sėklu, tai itarimo nesukels, netikrina taip jau. O dėl growboxo tai betkokiu atveju reik ventilevima isirengti, karsta, nekarsta reikia kad oras kazkiek cirkuliuotu, reikia augaliukam co2
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė O.life »

putis jo del to apsvietimo man irgi toke beda niekad su elektra nesusidures... visa foruma perskaiciau du kart , daug skaitymo mintis sokineja. bet apie sita augala viskas isiaisku nuo a iki z :)
butu gerai kad isrinktumet ir patartumet kaip sujunkt ta lempa. Apsvietimui skiriu ~200lt
yra mano postas apie tai herberiume->apsvietimo skiltis.
Beje grow room zadu daryti +- 80x80cm 4 augalus auginsi is pradziu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Putis rašė:as zinau kad jos kolekcines ir tt ir kad uz jas nieko nebus, bet jai netycia daeitu galai iki mentu kad mano vardu buvo gautas registruotas laiskas su seklom bijau kad jie nepradetu dometis kas ir kaip. ir jai pagautu su augaliukais jau kaip ir sunkiau butu yrodyti kad tai ne tavo augalai bijau kad neprikistu man ju sakys poto ka čia stumi juk tavo vardu buvo gautas laiskas su seklom ir tt prasau padekit kas zinot kas ir kaip ten yra. reikia skubiai pagalbos is zinanciu. o del apsvietimo spinta kaskur ilgis 120cm plotis 60cm ar nebus per dusna augaliukams po 400 hps? ir kuom geriau viena 400hps uz 6 cfl po 48w ? ps beveik visa foruma perskaiciau per kelis metus bet labai greit viska pamirstu '| visgi stazas daro savo :]
Jeigu bijai policijos auginant savom reikmėm ir jei pirma mintis į galvą atėjusi yra pult meluot, jog augalai ne tavo, tuomet auginimas ne tau ir net neprasidėk. Keista, jog žmonės su tokiu požiūriu, be tvirto nusistatymo apie augalą vistiek ardosi ir stengiasi auginti, o paskui kenčia, kuomet mentai užpelenguoja. Tokiu atveju rekomenduočiau apsilankyt legaliam forume (http://legalus.net/dis/viewforum.php?f=1), pasisemt daugiau informacijos, išminties ir tik tuomet mąstyt apie auginimus. Kam pūst jei nežinai kodėl pūti ir kam augint jei nežinai kodėl augini?
:x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Viskas bus gerai jai matys kad seklos iskart atvaziuos nieko ir neras.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

tai ar bus konkreciu pasiulymu ir patarimu? :|?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė mr.green »

Putis rašė:tai ar bus konkreciu pasiulymu ir patarimu? :|?
Kur konkretus klausimas!?
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

mr.green rašė:
Putis rašė:tai ar bus konkreciu pasiulymu ir patarimu? :|?
Kur konkretus klausimas!?
taigi koknkrecej paklausiau kas geriau mano varijantuj ar viena hps 400w ar kokios 6 cfl po 48w ir kokie pliusai ir minusai cfl ir hps? ir ar ziauriai tikrina tuos laiskus is anglijos registruotus? gal geriau ne ant savo vardo paprasyt kad atsiustu? ir dar klausimukas ar didelis butu skirtumas pvz jai augini savo reikmemes 4 6 ar 8 augaliukus jai netycia isimestu nelaukti sveciai? kokia reali butu bausme uz toki nekalta sodininkavima? prasau padekit lb reikia info dekuj is anksto --==::~~
Shiva
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2009-03-08, 14:01
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Shiva »

Tau geriau man atrodo butu isvis neaugint, nes tu kazkoks paranojikas. Ka tu manai cia pas kiekviena eina ir tikrina ar augina? Kiek suprantu pas tave yra rizika, kad gali apsilankyti mentai, tai tavo atveju tikrai neauginciau.
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

da jokia cia paranoja!!! atsarga gedos nedaro tik paklausiau kas ir kaip gali buti. nemanau kad yra kokia paleva auginant isnuomotam bute tvarkingai niekam nieko nepasakojant? gal del to taip stradalinu nes esu teistas uz kelis simtus gr boskyciu '| ir nebesinori vel tureti reikalu su tais pituhais ir negaleti isvaziuoti niekur du metus kol teismai vyks. aisku kas nera teistas ir nera daug mates tai jiems aisku dzin nes pirmas kartas ir tt nieko jiems nebutu paliubomu.. man ir visalaika buvo px kol neuzlupo nes tik kai uzlupa pradedi galvoti ka ir kur ne taip padarej.. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Putis rašė:da jokia čia paranoja!!! atsarga gedos nedaro tik paklausiau kas ir kaip gali buti. nemanau kad yra kokia paleva auginant isnuomotam bute tvarkingai niekam nieko nepasakojant? gal del to taip stradalinu nes esu teistas uz kelis simtus gr boskyciu '| ir nebesinori vel tureti reikalu su tais pituhais ir negaleti isvaziuoti niekur du metus kol teismai vyks. aisku kas nera teistas ir nera daug mates tai jiems aisku dzin nes pirmas kartas ir tt nieko jiems nebutu paliubomu.. man ir visalaika buvo px kol neuzlupo nes tik kai uzlupa pradedi galvoti ka ir kur ne taip padarej.. :x:
Nuoširdžiai patariu: augink SAU, o ne pardavimui ir bėdų neturėsi.
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Anonymous »

Aš taip lengvai tokių patarimų nemėtyčiau. Jei jau buvau pagautas, tai nėra garantijos, kad tavęs neseka ar dar kas. Tavo vietoje neužsiiminėčiau tokiais dalykais.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Ne nu jeigu žmogus nori labai auginti ir jis tai darys bet kuriuo atveju tai manau geriau jam pasakyti, patarti, jog augintų savom reikmėm ir tik vieną ar max 2 augalus, o ne 5, 8 ar daugiau. Su 5 ar 10 augalų įkliuvęs nepasakysi, jog auginai sau, kai derliaus ten bus pusė kilogramo ar kilogramas. Aš pilnai sutinku, jog jei buvai teistas tai geriau iš viso gyvent ramiai ir nebesivelt į bėdas, bet patarimai ar mūsų nuomonės ir lieka nuomonėmis. Žmogus pats priims sprendimą ką jam daryti ar nieko nedaryti. Perspėtas buvo.
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

nemanau kad daug skiriasi ar auginsi 2 ar 4 ar 6 jai nebus yrodymu kad platini tai ir nenuteis kaip uz platinima. manau bauda israsytu ir viskas :/ kaip manot o jai man siustu neregistruota laiska mano adresu tik varda ir pavarde parasytu belekokia ar daeitu toks laiskas iki mano pasto dezutes sveikas? 8???
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Sokan »

o tu neturi draugos, drauges..kur galetum ta laiska atsisiust?
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė idomumas »

"autodora" sudaiginu ant palanges , auginu auginu ir i lauka nesu ?
ar dezei po lempom laikyt , iki kol isnesiu i lauka del sviesos neaisku ar jos visos auto flowering ?
pietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-11-03, 21:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė pietka »

kue galima rasti daugiau info apie apdulkinima, nes apie tai mazai ka suprantu, o gal atsiras norintis istiesti ranka ir paaiskinti, kam tai daroma ir tt. :?:
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

aisku turiu draugiu, draugu :D bet nenoriu prasyti kad nieks nezinotu ka planuoju daryt ;) tai ismes ponaj lietuviai gelbejimo rata ar ir busit tokie abejingi??? :E
kazimieras
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-02-02, 11:43
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė kazimieras »

Sveiki :) Turiu problema, niekur nerandu perlito. Gal kas patartumet ka galima naudot vietoj jo? :/
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Darkphoric »

idomumas rašė:"autodora" sudaiginu ant palanges , auginu auginu ir i lauka nesu ?
ar dezei po lempom laikyt , iki kol isnesiu i lauka del sviesos neaisku ar jos visos auto flowering ?
Kokia rušis? Outdoorui truputi per anksti daigint, bet jei jau sudaiginai tai laikyk po lempom, ant palangės irgi galima, bet gaus per mažai šviesos, dienos ilgumas dabar dar per trumpas, beveik 11 valandu, o tai labai mažai. Sėkmės ;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas