Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Lietuvis »

Visiskai pritariu Manvydas/b] nuomoniai nes mano lygiai tokia pati :bong:
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:Man šitas straipsnis kaip tik nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Viskas pateikta suprantamai, be jokių filosofijų ;] O čia neaišku ar žmonės nemiršta nuo ganjos, kai šitas reikalas nėra dar taip gerai ištirtas. Tuo labiau, kad itin stiprios veislės pradėtos vesti palyginus dar neseniai. Kažkada buvo manoma, kad ir tabakas nekenkia ir tik dabar prasidėjo nesąmonės. O tavo pasakymas, kad nacionalinio instituto straipsnis nieko vertas, nes šį tyrimą finansavo valstybė, gali būti atremtas tuo, kad visi tavo straipsniui pateisinantys ganja yra narkomanų bandymai pateisinti save ;] Pastebėjimas: perskaičius jūsų taip niekinamus straipsnius, labai dažnai pamatau simptomus, kuriuos pats patirdavau.. Išvadas padariau.. Patariu ir kitiems daugiau žėti savo sveikatą ir pajutus kažkokius neigiamus pojūčius mesti rūkyti. Jei ir nemirs žmonės nuo to, tai "kempynėmis" tikrai taps. Putejau, atsimink, kad pasaulyje yra daugiau spalvų nei balta ir juoda. Žėk plačiau. Jei ne, labai neobjektyvus tavo vertinimas ganjos ir viso kito. Politikai tau blogis, šiuolaikinė medicina blogis, ganja tik gėris. Juk yra politikų, kurie nori, kad ganja legalizuotų. Jie jau tau parankūs būtų. Apie mediciną jau kalbėjau. Apie ganja tik tau niekaip neįrodysiu, kad ji nėra tokia šventa žolelė. Man nėra viskas juoda ir balta. Aš įžvelgiu ir geras jos savybės. Patinka man ją su draugais parūkyti, atsiriša liežuvis, atsipalaiduoju, kartais gera ir vienam pabūti, bet joje matau daugiau neigiamų savybių nei teigiamų. Ne taip seniai pats ją būčiau lygiai taip pat kaip tu ginęs, dabar po ilgesnės rūkymo "praktikos" pakeičiau savo nuomonę. Gal ir tu kada atsibusi..
O gal tu užmigai? :) Na, kad blogų savybių turi tai čia FAKTAS, bet, kad daugiau neigiamų, nei teigiamų, labai jau drąsus teiginys. :)
O jei žiūrint į kanapę apskritai kaip augalą, tai tada teigiamos savybės neigiamas sumuša į vartus. :)
Pagalvok pats.
Faktas? :D :D Nu ne visiems. Putejas mato ganja tik teigiamai. Dar net buvo paklaustas jis, ar tikrai tiki, kad ganja neturi neigiamų savybių, tai jis atsakė, kad tiki. Ką reiškia tas "apskritai kaip augalą" ? Čia su kitais lyginant ar kaip? Jei taip, tai pasaulyje yra n augalų, kurie turi tik teigiamas savybes. Jei ne taip supratau, paaiškink.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

As tai pastebiu kad putejas ir sako jog ganja turi ir neigiamu savybiu, bet vistiek atrodo kad tuom netiki o mato tik gera ir gera daugiau nk. Pataisykit jei klystu...
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Pateikta suprantamai. Sutinku. Tačiau ar tai išmintingas ir teisingas straipsnis? Ne. Dabar galėčiau išsiplėsti ir parašyt daugiau apie straipsnį, bet spėju net neskaitai nes kur gi skaitysi, kuomet pusė puslapio užima vienas mano pasisakymas. ganjaFAMA, aš žinau, jog tau nepatinku nes aiškinu, jog kanapė išgelbės pasaulį, tačiau pažiūrėk šitaip - nuo tabako serga ir miršta be jokių tyrimų, o nuo kanapės neserga ir nemiršta be jokių tyrimų. Nuo tabako serga ir miršta su tyrimais, o nuo kanapės neserga ir nemiršta su tyrimais. Taigi aš matau, kad nuo kanapės niekas nesusirgo ir nemirė, o nuo tabako ir serga ir miršta pastoviai, o parduotuvėse brudo kiek tik nori. Neteisink, žmogau, to straipsnio nes jis nebuvo rašytas tiesiogiai instituto mokslininkų, o tik neaiškaus žurnalisto. Straipsnyje aiškiai pateiktos tik nuotrupos. Absoliučiai jokių detalių nėra apie pačio tyrimo eigą, metodus, tikslus ir t.t. Na nieko konkretaus, nesvarbu, kad suprantama. Kuo politikai yra gerai? Paaiškink ir argumentuok plačiau nupasakodamas kokią realią naudą politikas, kaip visuomenės, juridinis, fizinis veikėjas duoda asmeniškai tau, asmeniškai man, asmeniškai kitiems čia esantiems forumiečiams, mano mamai, Anuprui iš Radviliškio, taip pat prašau paaiškinti kodėl toks mokslas geras, bet nesugeba išgydytį vėžio, kodėl visame pasaulyje žmonės vartodami vaistinėse pirktus vaistus dažnai dar labiau susigadina sveikatą? O klausyk, gal padarom mokslinį eksperimentą? Aš pabūsiu bandomas triušis. Pasirašysim sutartį, numatysim visas sąlygas, teises, pareigas ir t.t., prieš eksperimentą patikrinsim visi mano sveikatą kapitaliai, o eksperimentas bus paprastas - aš per tam tikrą laiko tarpą savinsiuos į save kuo daugiau kanapių dūmo, ar tai ekstraktuoto THC ar žiedadulkių ar whatever, nu pažiūrėsim kas atsitinka kai žmogus bando surūkyti kokį nors kiekį per kažkokį tai laiką. Pažiūrėsim ar mirsiu ar ne ir ar išsivystys man kokie augliai ar spuogai ar oda nuslinks. Aš nejuokauju. Žinau, esu nurautas, bet man nepatinka, kuomet be jokio pagrįsto pagrindo knisamasi ten kur to neturėtų būti. Dar jei atsirastų žmogus, kuris norėtų taip pat paeksperimentuoti su alkoholiu tai galėtume net live transliaciją parengt. Tas geria, o aš rūkau. Kaip manai kuris pirmas išvirs? Max kas man bus tai apsivemsiu, pradėsiu drebėt, daug daugiau prakaituot, pasikeis veido išraiška, visas išrausiu, pradėsiu verkt nes man visur skaudės ar bent jau aš taip galvosiu. Beje skausmas krūtinės ląstoje labai realus variantas jeigu vemčiau daug ir dažnai. O žmogelis su alkoholiu išgers, na nežinau kiek bonkų, bet jis mirs nes gaus mirtiną dozę. Galų gale jeigu jis nemirs tai jam būtinai prireiks daktarų pagalbos nes apsinuodys kaip minimum. Aš mirtinos dozės tiesiog fiziškai nesugebėsiu suvartot. Taigi išnešit vieną lavoną arba ligonį ir turėsit vieną laimingą forumietį, kuris sekančią dieną ateis ir į paprastus pliurpalus arba čia parašys kaip vakar pūtė ir dar nemokamai. Asmeniškai nesu linkęs tikėti nei vienu šarlatanų tyrimų rezultatu, kuris teigia, kad nuo kanapės mirštama, susergama, pažeidžiamos smegenys, išsivysto priklausomybė, pereinama prie stipresnių narkotikų ir t.t. Viskas ką darau tai yra skaitau kokius nors straipsnius, tyrimus, e-mailus, kaip kažkas neva atliko tyrimą ir nustatė, kad kanapė sukelia ligas ar turi kažkokių šalutinių rimtų poveikių ir paskui atėjęs čia su jumis diskutuoju. Briedas čia kažkoks. Niekas nemirė niekas nesirgo, bet info tokia paskleista, kad padėk dieve. Dabar visi bijo, o parūkę pradeda bijoti dėl padidėjusio saugumo jausmo ir neduok dieve kas nors ne taip su bendra savijauta būna iš kart pasakoma, jog štai, žiūrėkite, kenkia, tai šalutinis poveikis. Pats sakai, kad matai ir pliusų, bet tuoj pat po to parašei, kad patinka pasėdėt atsipalaidavus, parūkyt su draugais ir paprikolint. Kur tu čia pliusą kokį matai ypatingą? Na smagumas pliusas, bet tai nerimta. Žmogaus atsipalaidavimas, mėgavimasis aplinka ir savimi gali vykti labai sėkmingai ir be narkotikų ar visokių apsvaigimų, todėl čia net ne pliusas, o eilinė galimybė. Iš mano pusės diskusija baigta. Neprivalau tau nieko įrodinėti. Jeigu nenori netiki, jeigu nenori nevartoji. Esi suaugęs žmogus šioje žemėje, todėl pats renkiesi kuriuo keliu eit, pats renkiesi kaip gydytis (nors drįstu garantuoti, jog nesirenki nes tau parinko - sveikatos apsaugos sistemą a.k.a babilono sveikatos melžyklą). Dar noriu apie politikus labai trumpai: atėjo metas balsuoti. hey, už ką balsuosi? aš tai už grybauskaitę? aik tu? ane? aš tai už paulauską, man patiko, jog jis pagaliau suprato, jog nusipelnėme gyventi geriau! Paskui nueina abudu, prabalsuoja, laimi nesvarbu kuris ar kuri ir toliau du klaimynai gyvena šūduose iki ausų ir visi pamiršta kas buvo per rinkimus ir t.t. kai ateina vieną diena sąskaitos už elektrą, vandenį ir šildymą, kurio negavau visą žiemą nes visiems buvo px ant tavęs. Draugas man šiandien sako, nu nesakyk, sako ji daugiau ten krutina ir dirba (suprask, grybauskaite). Nepykit forumiečiai, bet ką ta k**va dirba jeigu LT atominė vistik buvo uždaryta? jei ji ten būtų ėjusi PADĖTI ŽMONĖMS ji būtų sutvarkiusi oligarchus, būtų apšikusi evropą ir pasilikusi atominę, pradėjusi gaivinti žemės ūkį, atsisakiusi kariuomenės ir atsilaisvinusius pinigus skyrusi neįgaliesiems, ligoniams, badaujantiems ir t.t.naikintų darbo biržą ir leistų privačioms firmoms įdarbinimu verstis, žmonės grįžtų prie žemės ūkio, visi turėtų valgyti, kas norėtų liktų miestuose, vietoje tąsymosi su seimo ir prezidentūros baldais (kas kam) keltų lietuvą į mokslo aukštumas nes lietuviai yra gabūs žmonės daugelyje sričių bet viskas sutrypta imperialistų, kuriem, Tu, ganjaFAMA, absoliučiai nerūpi. Nerūpiu ir aš, bet man nerūpi, jog aš jiems nerūpiu. Man svarbu manimi dievas rūpinasi. taika ir ramybė.
Paskutinį kartą redagavo putejas 2010-03-01, 18:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:
Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:Man šitas straipsnis kaip tik nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Viskas pateikta suprantamai, be jokių filosofijų ;] O čia neaišku ar žmonės nemiršta nuo ganjos, kai šitas reikalas nėra dar taip gerai ištirtas. Tuo labiau, kad itin stiprios veislės pradėtos vesti palyginus dar neseniai. Kažkada buvo manoma, kad ir tabakas nekenkia ir tik dabar prasidėjo nesąmonės. O tavo pasakymas, kad nacionalinio instituto straipsnis nieko vertas, nes šį tyrimą finansavo valstybė, gali būti atremtas tuo, kad visi tavo straipsniui pateisinantys ganja yra narkomanų bandymai pateisinti save ;] Pastebėjimas: perskaičius jūsų taip niekinamus straipsnius, labai dažnai pamatau simptomus, kuriuos pats patirdavau.. Išvadas padariau.. Patariu ir kitiems daugiau žėti savo sveikatą ir pajutus kažkokius neigiamus pojūčius mesti rūkyti. Jei ir nemirs žmonės nuo to, tai "kempynėmis" tikrai taps. Putejau, atsimink, kad pasaulyje yra daugiau spalvų nei balta ir juoda. Žėk plačiau. Jei ne, labai neobjektyvus tavo vertinimas ganjos ir viso kito. Politikai tau blogis, šiuolaikinė medicina blogis, ganja tik gėris. Juk yra politikų, kurie nori, kad ganja legalizuotų. Jie jau tau parankūs būtų. Apie mediciną jau kalbėjau. Apie ganja tik tau niekaip neįrodysiu, kad ji nėra tokia šventa žolelė. Man nėra viskas juoda ir balta. Aš įžvelgiu ir geras jos savybės. Patinka man ją su draugais parūkyti, atsiriša liežuvis, atsipalaiduoju, kartais gera ir vienam pabūti, bet joje matau daugiau neigiamų savybių nei teigiamų. Ne taip seniai pats ją būčiau lygiai taip pat kaip tu ginęs, dabar po ilgesnės rūkymo "praktikos" pakeičiau savo nuomonę. Gal ir tu kada atsibusi..
O gal tu užmigai? :) Na, kad blogų savybių turi tai čia FAKTAS, bet, kad daugiau neigiamų, nei teigiamų, labai jau drąsus teiginys. :)
O jei žiūrint į kanapę apskritai kaip augalą, tai tada teigiamos savybės neigiamas sumuša į vartus. :)
Pagalvok pats.
Faktas? :D :D Nu ne visiems. Putejas mato ganja tik teigiamai. Dar net buvo paklaustas jis, ar tikrai tiki, kad ganja neturi neigiamų savybių, tai jis atsakė, kad tiki. Ką reiškia tas "apskritai kaip augalą" ? Čia su kitais lyginant ar kaip? Jei taip, tai pasaulyje yra n augalų, kurie turi tik teigiamas savybes. Jei ne taip supratau, paaiškink.
Kaip augalą turėjau omenį, ne vien kaip svaiginančią priemonę. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Putejas stipriai cia sove, bet velgi krastutinumai visiski. Nors nesutikt irgi negaliu. Nors bl lietuva krastutinumu krastas jau niekas nebestebina cia.
I'm a junglistic man.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

putejas rašė: Nerūpiu ir aš, bet man nerūpi, jog aš jiems nerūpiu. Man svarbu manimi dievas rūpinasi. taika ir ramybė.
Panašiai ir prancūzai masto ir dulkina sistemą joje begyvendami :D
"Taip pat pastebėta, kad rūkančiųjų įprastas tabako cigaretes ir geriančiųjų alkoholį 2005-aisiais metais šalyje sumažėjo, o kanapių vartotojų per pastaruosius penkerius metus vis daugėjo" berods taip "sekundė" rašė. tabako ir alkoholio magnatams nereikalingas savo galva mąstantis ir niekam nevergaujantis jaunimas, kurio Prancūzijoj, jų manymu ir taip per daug. ir kas jiem darbo mestelt keletą frankų ir užsakyt tokius "nacionalinius" tyrimus? gal ir kuriu čia sąmokslo teoriją, bet man taip šviečia
togetha brotha
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Manvydui. Taip kanapė turi nemažai praktinės naudos kaip augalas, bet yra daug kitų augalų, kad ir su prastesne praktine nauda, bet be jokių neigiamų savybių. Tarkim lyginant kanapių audinį ir lininį. Nesvarbu, kuris geresnis, bet esmė, kad nuo linų žmogus netaps adiktu ;]]
Putėjui. Žmogau, trūksta pozityvumo, metas įpūsti gal jau ? :D Nebėra noro kažką man tau sakyti, po to seks tik dar didesnė žinutė apie beleką. Turiu nuomonę ir apie tą straipsnį, ir apie politiką.. Kalbėjom apie sveikatą, bet kažkaip kalba apie Grybauskaitę, elektrinę nukrypo. Daug rašai, bet visu tuo mažai ką pasakai..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Manvydui. Taip kanapė turi nemažai praktinės naudos kaip augalas, bet yra daug kitų augalų, kad ir su prastesne praktine nauda, bet be jokių neigiamų savybių. Tarkim lyginant kanapių audinį ir lininį. Nesvarbu, kuris geresnis, bet esmė, kad nuo linų žmogus netaps adiktu ;]]
Putėjui. Žmogau, trūksta pozityvumo, metas įpūsti gal jau ? :D Nebėra noro kažką man tau sakyti, po to seks tik dar didesnė žinutė apie beleką. Turiu nuomonę ir apie tą straipsnį, ir apie politiką.. Kalbėjom apie sveikatą, bet kažkaip kalba apie Grybauskaitę, elektrinę nukrypo. Daug rašai, bet visu tuo mažai ką pasakai..
Aš nekalbu apie vien audinį, sakyk kuris augalas dar turi didesnę praktinę naudą nei kanapė? :)
Vaistas, maistas, kuras, atsipalaidavimo būdas, rūbai ir pan, sėklos pačios maistingiausios, audinys vienas iš stipriausių, kai kuriems kanapės rūkymas yra vienintėlis dalykas padedantis gyventi pilnavertį gyvenimą ir t.t. ir pan. :)
Vargiai ar pasakysi.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu jei jau kanape tampa gyvenimo varikliuku tada jau net ir pucianti zmogu galima pavadint narkomanu. IMO
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Nu jei jau kanape tampa gyvenimo varikliuku tada jau net ir pucianti zmogu galima pavadint narkomanu. IMO
Tu tai pasakyk nuėjęs vėžininkams ar sergantiems AIDS.Aš nekalbu apie sveikus žmones.
http://www.youtube.com/watch?v=n31Nuj_AvTg
http://www.cannabisculture.com/articles/5169.html
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Gal ir nėra vieno augalo, kuris tiek daug praktinio panaudojimo turėtų, bet juk jam yra daug alternatyvų be jokių neigiamų savybių. Praeitoje žinutėje pateikiau tik vieną pavyzdį. Galima ir daugiau..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Gal ir nėra vieno augalo, kuris tiek daug praktinio panaudojimo turėtų, bet juk jam yra daug alternatyvų be jokių neigiamų savybių. Praeitoje žinutėje pateikiau tik vieną pavyzdį. Galima ir daugiau..
Ar labai daug? :) Čia vienas augalas gali, kur kitų reiktų, bent 3-4. :)
O kai kuom, net nepranoktų tie augalai kanapės.Ypač dėl canabinoidų vaistinių savybių.
Na iš esmės aš nesuprantu ko tu taip prunkšti ant tos kanapės.
Taip ji turi neigiamų savybių, bet jos yra labai minimalios palyginus su alkoholiu ir tabaku.
O šitie legalūs, nors praktiškai jokios NAUDOS neatneša, tik ligas, nelaimes, mirtis ir griūnančias šeimas.
Va kame bėda.Apie tai nepagalvoji?Tu sakai, kanapė turi neigiamų savybių.Aš sakau, taip ji turi.Bet neigiamos savybės yra labai mažos ir jeigu su saiku naudoji MJ, tu net nepajusi praktiškai tų neigiamų savybių.Na jei be saiko, tai taip bus truputį daugiau bėdos.Bet tada imk ir pagalvok, kas būtų jei žmogus be saiko gertų alkoholį . :) Kaip manai, kas naudingiau ar kanapė ar alkoholis?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

susidaro toks įspūdis, kad tie "varytojai" ant kanapės patys kažkada yra nuo jos nukentėję ;) besaikis vartojimas, sativinė beprotybė(čia ne tiesiogiai), paranoja, kartais net panika, problemos su teisėsauga, tėvais, so on... esu ir pats visa tai perėjęs, bet kaltinu tik save ir nereik čia kaltint augalo dėl savo jaunatviško nesusitupėjimo ir šmantalo neturėjimo. patys gi žinot kada vaistas virsta nuodu. tik va kanapė tuo nuodu virsta minimaliausiai, jei lygint su kitais vaistais.
togetha brotha
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Kanapė sveikiau nei alkoholis. O kas sveikiau, kefyras ar kanapė? Kefyras. Čia žiūrint su kuo palyginsi ;] Ko jūs tą alkoholį kišat, juk nesakau, kad jis geriau ar dar ką. Tas pats brūdas. Kaip ir sakiau, seniau buvau kanapės šalininkas. Net per lietuvių kalbos įskaitas apie tai kalbėjau ir didžiavausi tuo. O pasikeitė mano nuomonė tada, kai nebeskaičiau tų straipsnių apie jos naudą ir pradėjau žėti kas darosi aplinkui. O realybė skyrėsi kaip diena ir naktis nuo tų straipsnių. Nepradėsiu aš čia pasakoti visų liūdnų istorijų, bet pamačiau visai kitą to augalo pusę. Ir joks straipsnis nepripis man proto, kad yra vienaip, nors aš savo akimis mačiau visai ką kitą. Sakot šeimos negriūna? Išeiviai į Angliją ar kokią Olandiją išvis pamiršta, kad tokią turėjo. Vėl gi, ne kažkokiam straipsnyje skaičiau, o realiai patyriau. Prasigeria ar prasirūko, jokio skirtumo. Rezultatas tas pats, o juk suaugę žmonės, galvą turi. Ar tik ne Runkeliui čia kažkada buvo šeimyninių problemų dėl ganjos? Miglotai bepamenu, tai nenoriu konkrečiai sakyti. Maišau gal ką.. Dar nenukentėjau nuo ganjos, bet dabar visiškai kitaip į ją žiūriu. Neneigiu, kad ją ir medicinoje, ir daug kur kitur galima panaudoti, bet tik nesakykit man, kad problemos labai mažos palyginus su jos nauda. Kai pamatai laiptinėj susirietusį nariką, kurio visas pasaulis apie bongą sukasi, greitai pakeiti nuomonę. Apie tą saką kalbėjau jau kitoje temoje. Kodėl pavyzdžiui aš nepradedu kokio kefyro gerti be saiko? Arba morkų valgyti be saiko? O vat kažkodėl su ganja (ar alkoholiu ar tabaku) tas saikas labai greitai prarandamas? Juk alkoholis ar net amfa kokia su saiku irgi padėtų kažkokias problemas spręsti, bet va būtent šioms medžiagoms žmonės negali atsispirti. Žmonės turbūt kalti.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

ganjaFAMA rašė:
Žmonės turbūt kalti.
pats atsakei į visus savo klausimus. man kefyras irgi skanu, bet 3butelių kefyro per vakara nepakelčiau, o tris jonus-laisvai(nors dabar gal ir ne, geras mėnuo nerūkau ). kaip supratau, kalbi apie pabaigtus potheadus(nors nenoriu tikėt, kad tokių yra, ežiuku rūke irgi pabosta būt, nebent jau nesveikai įtiki, kad čia vienintelis tavo gyvenimo tikslas ir užsiėmimas), kurie toliau bongo, jono ir playstation nemato ir dar ilgai nematys.
pažįstu vieną "sveikuolę", kuri metė gert kavą ir pradėjo litrais žalia arbatą gert ir apturėjo bėdų su kepenim(bent jau gydytojas sakė, kad čia nuo besaikio arbatos gėrimo).
daug kas vartoja alko, bet ne visi prasigeria, daug kas pučia, bet mažai kas prasipučia, senieji P.amerikiečiai kasdien kramto koką, bet gyvenime nepadarė nė vienos linijos, tas pats su opijum azijoj ir t.t. pats taipogi matai "juodasias" spalvas, o jų gi daug daugiau bei visos jos skirtingos. kaip ir žmonės, peace :x:
togetha brotha
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

ganjaFAMA > Tikrai matei susirietusį narkomaną kuris labiau už viską bongo norėjo ? Žmogus prieš savo negalavimus tikriausiai pavartojo ko stipriau nei ganjos.
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ferg »

pastaruoju metu kazkaip tuoj vietoi kur sirdis man kartais pabado kaip su vinuku kokiu atrodo.. ir tuo paciu per plauti viena jauciasi :] :D ar negali nuo zalumos but ?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

ferg rašė:pastaruoju metu kazkaip tuoj vietoi kur sirdis man kartais pabado kaip su vinuku kokiu atrodo.. ir tuo paciu per plauti viena jauciasi :] :D ar negali nuo zalumos but ?
Gali pvz ir plačiau aprašyt ar turi bėdų su širdim, plaučiais ar kitos kokios nors sveikatos problemos? Ar maišai tabaką ar dar ką nors? Ar vartoji vaistus kokius nors? Ar geri alkoholį ir t.t.? Juk nesunku užduodant klausimą ir daugiau informacijos duoti? Galima pagalvoti, kad sveikas žmogus prarūkęs kanapę kurį laiką su pertraukomis ar be jų susigadino širdį ir plaučius, va taip, iš niekur. Eik pas daktarą ir nematau aš čia jokio juoko, nebent prie temos nori užmint ant mozolio pašmaikštaudamas :V: :)
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Tikrai ne, greičiausiai tabakas arba alkoholis kaltas :D Nėra jokių tyrimų, kad kažkaip žaluma pakenkė žmogui :D Jei rimtai, tai žinoma gali.
Spotless, aš tą žmogų pažįstu (ir jo šaiką) :) Gal perstipriai pasakiau. Susidarėt įspūdį, kad jis ten guli su begaliniais skausmais ir vistiek rūko. Na esmė, kad jis su savo šaika visą laiką laiptinėj sėdi su bongu, kiekvieną dieną jį rastum toje laiptinėje. Kiekvieną :) Atrodo apgailėtinai. Visas sudžiuvęs.. Be rūkymo chebra jokio užsiėmimo neturi. Nors turi, vienas laiko malkas pastoviau už skolas dėl ganjos, kiti taip pat jau skolų prisidarę, tai dejuoja. Su draugais paskaičiavom, norint tas skolas atiduoti, reiktų ne vieną mėnesį dirbti už minimumą.. Vienas žmogus net pats jau pripažino, kad jis narkomanas ;] Ir čia tik keletas, kuriuos pažįstu ir tikrai žinau, ką sakau apie juos. Žinau ir daugiau. Nenustebčiau, jei kada ta šaika badytis pradėtų, pamatę kaip sudirbo savo gyvenimą.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40668 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45981 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42633 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5250 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20637 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas