Nuotrauka Nuotrauka

Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė badnews »

nesu tikras, bet man atrodo, kad sutampa su Gatvės Muzikos Diena. irgi, berods pirmas gegužės savaitgalis. asmeniškai man, tai būtų dviguba šventė, bet gali būt, kad ir patrukdytų(arba atvirkščiai-padėtų).
p.s. tarptautinė darbininkų šventė, Lietuvos įstojimo į Europos sąjungą diena :)
togetha brotha
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Rukalas »

Dieve putejau koks tu saunuolis :} :} :}

Del automobiliu nuomos tai va http://www.esmeda.lt/autos.php?id=2 butu galima lypduku uzklijot paskui nulipdyt nes perdazyt nuomotojei neleistu

Jei tik galesi visom 4 aukosi lt siam sanburiui
Afro smoke
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2009-10-18, 20:17
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Afro smoke »

Rukalas rašė:Dieve putejau koks tu saunuolis :} :} :}

Del automobiliu nuomos tai va http://www.esmeda.lt/autos.php?id=2 butu galima lypduku uzklijot paskui nulipdyt nes perdazyt nuomotojei neleistu

Jei tik galesi visom 4 aukosi lt siam sanburiui
Nezinau, bet man to autobusiuko isvaizda nepatinka, per naujas atrodo. Reiketu kokio "WV transporter" ir patiuninguoti, kad atrodytu kaip hipiu autobusiukas :D
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė deivis »

sukurkit dar fasebooke grupę, bus papildoma reklama
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Slapukas »

Kokios zinios is savivaldybes?
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Rukalas »

Afro smoke rašė:
Rukalas rašė:Dieve putejau koks tu saunuolis :} :} :}

Del automobiliu nuomos tai va http://www.esmeda.lt/autos.php?id=2 butu galima lypduku uzklijot paskui nulipdyt nes perdazyt nuomotojei neleistu

Jei tik galesi visom 4 aukosi lt siam sanburiui
Nezinau, bet man to autobusiuko isvaizda nepatinka, per naujas atrodo. Reiketu kokio "WV transporter" ir patiuninguoti, kad atrodytu kaip hipiu autobusiukas :D
Nu bet uz ta sena sumokesi brangiau negu nuomojant :D Aisku tu ji visada turesi bet mes per miestus nevazynesim ir skanduosim : Padarykit kanape legale !!! mum to busiuko tik 1kartui reiks gal 2jei nepavyks =(
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė putejas »

žinių dėl prašymo leidimui kol kas nėra. trumpam strigimas, tikiuosi gal pavyks viską susitvarkyti, nu dar pranešiu kas kaip
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė mandari9nas »

Kiekvienas atskirai lankstinukus darot ,ar kaip jus ? Padarykite bendra , papostinkite ir as padesiu juos platint . O eitynese reikia dalyvauti ! 8)
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė putejas »

Reikia ne tik dalyvauti, bet reikia ir prisidėti prie organizavimo, reikia paskambinėti, pavažinėti. Rėmimasis ant vieno žmogaus ir manymas, kad jis viską sutvarkys ir nebus jokių kliūčių yra pavojingas tame, jog jei tas vienas staiga negali ar nelaimė atsitinka ar dar kas nors tuomet viskas stoja ar blogiausiu atveju žlunga. Tokiu atveju visi nepatenkinti būna ant to vieno žmogaus ir progreso nesimato. Jei organizuoja didesnė grupė asmenų arba visi, tuomet tokiais atvejais jokio stabdymo nelieka, o tik ėjimas pirmyn.
Nereikia stumdytis ir nieko, iš karto sakau, pas mane iškilo gana rimtos bėdos šeimoje, todėl mano darbai kybo ant plauko, apie pavažinėjimus į Vilnių kol kas iš viso nebekalbu. Kol kas... 98% jau keikiatės ar juokiatės, bet yra kaip yra, todėl ne sakau, o prašau pagalbos. Jau nuo pirmų dienų aš sakiau ir perspėjau ir vienus ir kitus, kad geriausiai tokio pobūdžio renginiai organizuojami (tuo labiau ne ant juoko), kuomet kiekvienas imasi iniciatyvos suderinant su kitais. Gerai, kad Balionėlis, kad ir ne pro, bet padirbėjo ir padarė tą reklamą, jau ir pakoregavo ir viską - šaunuolis. Dar vienas kitas gal parašys nuomonę ar pastabą ir viskas - jau galima spausdint ir bus galima po mėnesio (ar maždaug) platinti, klijuoti. Su plakatais lygiai tas pats. Kas gali pagamina kokius šablonus, nesvarbu vieną ar du ar daug, bet jau kiti galėtų gaut juos ir bandyt spausdint. Galų gale ir nespausdinant galima namuose pamakliuot ką nors nupiešti ant medžiagos ir kartono didesnio ar suklijavus dalimis. Su lankstinukais ne kitaip. Skelbimai geriau būtų vienodi, plakatai nesvarbu, o lankstinukai irgi turėtų būti vienodi. Mašinos ir muzikos boxai ant dviračių viskas šaunu ir faina, bet jeigu nepadarom smulkių darbelių, tuomet apie stambesnius nėra ko galvoti. Sakiau, kad užregistruosiu Vilnių GMM - padariau. Sakiau, kad apsiimu gauti leidimą iš savivaldybės, o čia štai neplanuotas strigimas. Laiko dar turim, apleist visko nenoriu, bet dabar man suvaržymų daugiau ir galimybių kažkur pajudėt, kad neužsivirčiau dar daugiau košės - daug mažiau. Jeigu kas neaišku persiskaitykit dar kartą mano pirmus sakinius. Ir patikėkit manim, jeigu viską daryt tokiu būdu kaip sakiau, tai būtų visiems lengviau, o ir atsakomybės našta ir bėgiojimo kiekvienam iš mūsų būtų mažiau.
Niekur nebėgu ir napabėgsiu, forume apsilankysiu, bet jau gal būt nebus to pastovaus čia sėdėjimo - apsilankysiu, bandysiu toliau suktis, dirbt, bet atėjau perspėti dėl situacijos ir, kad susimąstytumėt. Jeigu norim, reikia tai darom visi, prašau nes mano rankos ant veiksmų stipriai rišamos :(
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Sigma »

Vienas lauke ne karys. Padėkit žmogui kaip tik galit. Dabar kaip niekad reikia visų indėlio.
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė nesvarbus »

Saunuoliai, kad ziurites darotes bandotes. Tai tiek, o seip norejau sigmai pareiksti " JEI TAU SAKYS, KAD VIENAS LAUKE NEKARYS - PATYKEK KARYS YRA KARYS" Is dainos zodziu neismesi. ;)
O seip tai, sekmes vyrai kurie imsites situ sunkiu darbu, tikiu kad lietuvele toks krastas, kad bus labai sunku, ar vienam ar dviem, ar pusei lietuvai, pas mus sistema aiski, zmones aiskus, valdzia aiski. Vien i prezidente paziurejus, reiketu pamastyt. Taciau zinoma, sitas reikalas tures eiti ne per viena karta, kol kazkas rimtai i tai ziures.. Nu taip kad, sekmes vyrai ! Tikras karo laukas laukia, ir zmones nebukit naivus, tik neuaginkit namuose tie kurie cia reiksites, nes kpz ar lagery, tikrai nepadarysit nieko gero ;)
NARKOTIKAMS NE !
vikmur
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-02, 12:22
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė vikmur »

putejas rašė:Reikia ne tik dalyvauti, bet reikia ir prisidėti prie organizavimo, reikia paskambinėti, pavažinėti. Rėmimasis ant vieno žmogaus ir manymas, kad jis viską sutvarkys ir nebus jokių kliūčių yra pavojingas tame, jog jei tas vienas staiga negali ar nelaimė atsitinka ar dar kas nors tuomet viskas stoja ar blogiausiu atveju žlunga. Tokiu atveju visi nepatenkinti būna ant to vieno žmogaus ir progreso nesimato. Jei organizuoja didesnė grupė asmenų arba visi, tuomet tokiais atvejais jokio stabdymo nelieka, o tik ėjimas pirmyn.
Nereikia stumdytis ir nieko, iš karto sakau, pas mane iškilo gana rimtos bėdos šeimoje, todėl mano darbai kybo ant plauko, apie pavažinėjimus į Vilnių kol kas iš viso nebekalbu. Kol kas... 98% jau keikiatės ar juokiatės, bet yra kaip yra, todėl ne sakau, o prašau pagalbos. Jau nuo pirmų dienų aš sakiau ir perspėjau ir vienus ir kitus, kad geriausiai tokio pobūdžio renginiai organizuojami (tuo labiau ne ant juoko), kuomet kiekvienas imasi iniciatyvos suderinant su kitais. Gerai, kad Balionėlis, kad ir ne pro, bet padirbėjo ir padarė tą reklamą, jau ir pakoregavo ir viską - šaunuolis. Dar vienas kitas gal parašys nuomonę ar pastabą ir viskas - jau galima spausdint ir bus galima po mėnesio (ar maždaug) platinti, klijuoti. Su plakatais lygiai tas pats. Kas gali pagamina kokius šablonus, nesvarbu vieną ar du ar daug, bet jau kiti galėtų gaut juos ir bandyt spausdint. Galų gale ir nespausdinant galima namuose pamakliuot ką nors nupiešti ant medžiagos ir kartono didesnio ar suklijavus dalimis. Su lankstinukais ne kitaip. Skelbimai geriau būtų vienodi, plakatai nesvarbu, o lankstinukai irgi turėtų būti vienodi. Mašinos ir muzikos boxai ant dviračių viskas šaunu ir faina, bet jeigu nepadarom smulkių darbelių, tuomet apie stambesnius nėra ko galvoti. Sakiau, kad užregistruosiu Vilnių GMM - padariau. Sakiau, kad apsiimu gauti leidimą iš savivaldybės, o čia štai neplanuotas strigimas. Laiko dar turim, apleist visko nenoriu, bet dabar man suvaržymų daugiau ir galimybių kažkur pajudėt, kad neužsivirčiau dar daugiau košės - daug mažiau. Jeigu kas neaišku persiskaitykit dar kartą mano pirmus sakinius. Ir patikėkit manim, jeigu viską daryt tokiu būdu kaip sakiau, tai būtų visiems lengviau, o ir atsakomybės našta ir bėgiojimo kiekvienam iš mūsų būtų mažiau.
Niekur nebėgu ir napabėgsiu, forume apsilankysiu, bet jau gal būt nebus to pastovaus čia sėdėjimo - apsilankysiu, bandysiu toliau suktis, dirbt, bet atėjau perspėti dėl situacijos ir, kad susimąstytumėt. Jeigu norim, reikia tai darom visi, prašau nes mano rankos ant veiksmų stipriai rišamos :(
Kas liečia skambinėjimo ir pan. tai šitoj vietoj drąsiai galiu pagelbėt, nes turiu tokį planą, kuriame nesvarbu kiek kalbi moki tiek pat.... putejau, gal žinai tiksliau ką nors, kur ten Vilniuje kreiptis leidimo?
Ir pūsdamas gali gyvenime pasiekt ko tik nori...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė putejas »

vikmur rašė:Kas liečia skambinėjimo ir pan. tai šitoj vietoj drąsiai galiu pagelbėt, nes turiu tokį planą, kuriame nesvarbu kiek kalbi moki tiek pat.... putejau, gal žinai tiksliau ką nors, kur ten Vilniuje kreiptis leidimo?
Dėl leidimo kreiptis reikia į Vilniaus savivaldybę jau su parengtu ir pilnu galutiniu prašymu. Turiu prašymo šabloną, bet taip kol kas ir negalėjau nieko ten surašyt ir parengt. Bandysim per artimiausią savaitę gal būt.
Pranešimą apie susirinkimo organizavimą organizatorius arba jų atstovas paduoda ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatomo susirinkimo vedimo dienos.

Susirinkimų organizatoriai informuoja apie organizuojamą susirinkimą savivaldybės tarybos vykdomojo organo vadovą ar jo įgaliotą atstovą raštišku pranešimu (pateikiamas ir jo nuorašas), kurį pasirašo ne mažiau kaip du asmenys, kad suderintų susirinkimo vietą, laiką ir sąlygas.
Pranešime turi būti nurodyta:
1) susirinkimo forma ir turinys;
2) susirinkimo data, jo pradžios ir pabaigos laikas;
3) susirinkimo vieta, eitynių ar procesijų maršrutai;
4) numatomas dalyvių skaičius;
5) pageidavimai policijai dėl viešosios tvarkos palaikymo;
6) ne mažiau kaip dviejų organizatorių ar jų įgaliotų asmenų vardai, pavardės ir gyvenamosios vietos.
Toliau tas savivaldybės tarybos vadovas apsvarsto, dalyvaujant organizatoriui ar jo įgaliotiniui(-niams), policijos atstovui, visi kartu viską aptaria, derina ir nusprendžia bei raštiškai per 3 dienas duoda atsakymą, kad leidimas išduodamas (duoda ir pažymėjimą/leidimą) arba neišduodamas. Jeigu neišduodamas, tuomet raštu su motyvacija atsako kodėl neišduota. Esu Kaune, todėl man dabar paišosi, jog su nuvažiavimu turbūt man bus bėdų, bet savaitė viena ar dvi bus matyt kas ten kaip. Problemos ir su parašais po tuo prašymu. Pagal planus ten turėjo būt mano parašas ir antrą aš jau būčiau suveikęs. Dabar - nežinau. Vėl kažką reik makliuot ir mąstyt
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė runkelis »

putejas,as padesiu tau su transportu iki vilniaus!ar bent siokia tokia pagalba is mano puses.norintys padeti putejui nesidrovekite. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
kosteliss
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-03-02, 23:01
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė kosteliss »

reikes dalyvaut!!!
Needls
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-06-27, 19:09
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Needls »

Na, manau kad tokiu dalyku reikia daugiau.Saunu kad Vilniuje nera tiek daug paranojiku, nes matosi zmones tikrai aktivistai renkasi ir daro tvarka o ne sedi kambariuke.Jeigu wyks, butinai eisiu, svarbu bus :x: --==::~~ ir !( tada tikrai reiks lekt ir dar saikos kviestis.O gal darom nuo hannerio eitynes :D? vistiek ten nemazai putiku renkasi tai gal dar prisidetu.Na cia bent jau mano nurukyta nuomone ;DDD

Svarbu kad zilionkes nestabdytu musu.Nors jeigu skinheadu nestabdo tai kodel mus turetu?

--==::~~
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė DarNe »

Needls rašė:Na, manau kad tokiu dalyku reikia daugiau.Saunu kad Vilniuje nera tiek daug paranojiku, nes matosi zmones tikrai aktivistai renkasi ir daro tvarka o ne sedi kambariuke.Jeigu wyks, butinai eisiu, svarbu bus :x: --==::~~ ir !( tada tikrai reiks lekt ir dar saikos kviestis.O gal darom nuo hannerio eitynes :D? vistiek ten nemazai putiku renkasi tai gal dar prisidetu.Na čia bent jau mano nurukyta nuomone ;DDD

Svarbu kad zilionkes nestabdytu musu.Nors jeigu skinheadu nestabdo tai kodel mus turetu?

--==::~~
Gal neikit pripute (bet jusu valia)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė putejas »

Atnaujintas GMM Vilniaus puslapis - http://cannabis.wikia.com/index.php?tit ... uania&s=wl
Dėl leidimo naujienų neturiu. Nieko dar negalėjau pakrutint. Tikiuosi per šį mėnesį gal pavyks ką nors sugalvoti, nors šiam momentui man labai jau liūdnai viskas atrodo :(
Dalius
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-03-23, 23:49
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Dalius »

Manau reiktų visuose miestuose iškabinti plakatus, galėtume tam reikalui suaukoti lėšų :)
Lina
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:32
Reputacija: 0

Re: Globalus marihuanos maršas Vilniuje-2010 gegužės 1d., 15:00

Standartinė Lina »

o,kaip tik mano gimtadienis ta diena :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Anime dienos Vilniuje
    energetiniai gluosniai » » forume Renginiai
    4 Atsakymai
    4405 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5164 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • GaDi 2010
    usuckme » » forume Renginiai
    7 Atsakymai
    4919 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas usuckme
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20089 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • siltnamio proktas 2010 NPP ir WFM Trumpai
    kinas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    8 Atsakymai
    6826 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GF-Z