Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė tasPATS »

fatalas rašė:http://yfrog.com/151111002j tinka tokia lempa? 400w
ne,skaidria imk :|?
CH9 Female Mixed
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Legalus »

Tinka ir toke bet skaidri geriau butu
vaikai nenarkokit vartotiku.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė dowis »

Kas gali būti jom? visos piestelės paruduoja ir sudžiūna, o lapai visiškai sveiki, žydi tik 45 paras 8???
veislės:WW, WR, ir arjan haze#3.

Foto tragiškos bet tikėkimes ižiurėsit kanors :)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė PsY »

dowis rašė:Kas gali būti jom? visos piestelės paruduoja ir sudžiūna, o lapai visiškai sveiki, žydi tik 45 paras 8???
veislės:WW, WR, ir arjan haze#3.

Foto tragiškos bet tikėkimes ižiurėsit kanors :)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
truputi daugiau info galėtum kokia šviesa pas tave, koke dregmė, kokias trašas naudoji ?
PsYchotherapist
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Sokan »

tai 45 paros...pats laikas jau piestelem ruduot:)))
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė dowis »

PsY rašė:
dowis rašė:Kas gali būti jom? visos piestelės paruduoja ir sudžiūna, o lapai visiškai sveiki, žydi tik 45 paras 8???
veislės:WW, WR, ir arjan haze#3.

Foto tragiškos bet tikėkimes ižiurėsit kanors :)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
truputi daugiau info galėtum kokia šviesa pas tave, koke dregmė, kokias trašas naudoji ?
250W HPS, dregme 60%, trašos:shultz bloom plus, trešiu viena kaušeli ant 5L kas 2-3 dienas, beje vintiliacijos beveik nera pas mane, gal del to cia taip gali buti? :/ Parašyta kad žydėjimo laikas 60 parų. :|?
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Sokan »

na tai kas blogai?:D nebedaug liko, dziaukis. Cia gal tavo pirmas auginimas? Kaip zmoguj zyla plaukai senstant, taip kanapes ziedui ruduoja piesteles judant link senatves.. jetau jetau. Ar tu isivaizdavai,kad kai nuimsi derliu, ziedai bus su baltom piestelem?
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė eric »

fatalas rašė:http://yfrog.com/151111002j tinka tokia lempa? 400w
Nu iskur mum zinot kas per lempa? Hps,Mh,gal gyvsidabrine,nu cia turi labiau informuot mus.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė dowis »

Sokan rašė:na tai kas blogai?:D nebedaug liko, dziaukis. Cia gal tavo pirmas auginimas? Kaip zmoguj zyla plaukai senstant, taip kanapes ziedui ruduoja piesteles judant link senatves.. jetau jetau. Ar tu isivaizdavai,kad kai nuimsi derliu, ziedai bus su baltom piestelem?
bl as ne toks durnas kad nesuprasciau kada bresta augalas. As tik klausiu kdl sudziuna ir nukrenta tos piesteles. Ir taip jau buvo kai tik islindo pirmieji siūlai.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Sokan »

dowis rašė:
Sokan rašė:na tai kas blogai?:D nebedaug liko, dziaukis. Cia gal tavo pirmas auginimas? Kaip zmoguj zyla plaukai senstant, taip kanapes ziedui ruduoja piesteles judant link senatves.. jetau jetau. Ar tu isivaizdavai,kad kai nuimsi derliu, ziedai bus su baltom piestelem?
bl as ne toks durnas kad nesuprasciau kada bresta augalas. As tik klausiu kdl sudziuna ir nukrenta tos piesteles. Ir taip jau buvo kai tik islindo pirmieji siūlai.
durnas, nes kiekvienu kartu vis kitaip rasai...dabar jau jos nukrenta;)) pries tai to nesakei, tad ismok is pradzu suformuluot normalu klausima ir tik tada tikekis normalaus atsakymo. sekmes
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iwishyou »

[img][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2277/dsc02179u.jpg[/img][/img]
[img][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4006/dsc02180q.jpg[/img][/img]

Sveiki labai norėčiau sužinoti kodėl mano augaliukams nauji maži lapukai džiūna ? liktais ir žinau ,bet nesu tikras. Taigi žemė pilnai palaistyta šioks toks vėjelis yra ,nėra per karsta lempos cfl taigi nenudeginau, temperatūra aukščiausia būna 31 c . Žemė iš sodo šiltnamio , močiutė lygtais yra sulyginus pH ,bet tiksliai nežinau nes kiek sakė kad kalkes ten pylė . Bet ji dar ant žemių mačiau pylė pelenų kad skruzdės jos pomidorų ir agurku neskriaustu . Taigi aš galvoju kad ji su tais pelenais persistengė ir mano pH dabar yra šarminis ,bet pH matuoklio neturiu ir negalėsiu jo pirkti dėl išlaidų labai didelės šildymo kainos taigi nėra lėšu pH matuokliui . :/ Taigi norėčiau sužinoti jūsų nuomonę dėl mano nuogastavimų , ar man vis del to rizikuoti su citrinos tirpalu ar ne, kaip manote? ar vis dėl to palaukti ir tikėtis, kad laikysis normaliai augalėliai ? laukiu patarimų :)
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Willdish »

iwishyou rašė:[img][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2277/dsc02179u.jpg[/img][/img]
[img][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4006/dsc02180q.jpg[/img][/img]

Sveiki labai norėčiau sužinoti kodėl mano augaliukams nauji maži lapukai džiūna ? liktais ir žinau ,bet nesu tikras. Taigi žemė pilnai palaistyta šioks toks vėjelis yra ,nėra per karsta lempos cfl taigi nenudeginau, temperatūra aukščiausia būna 31 c . Žemė iš sodo šiltnamio , močiutė lygtais yra sulyginus pH ,bet tiksliai nežinau nes kiek sakė kad kalkes ten pylė . Bet ji dar ant žemių mačiau pylė pelenų kad skruzdės jos pomidorų ir agurku neskriaustu . Taigi aš galvoju kad ji su tais pelenais persistengė ir mano pH dabar yra šarminis ,bet pH matuoklio neturiu ir negalėsiu jo pirkti dėl išlaidų labai didelės šildymo kainos taigi nėra lėšu pH matuokliui . :/ Taigi norėčiau sužinoti jūsų nuomonę dėl mano nuogastavimų , ar man vis del to rizikuoti su citrinos tirpalu ar ne, kaip manote? ar vis dėl to palaukti ir tikėtis, kad laikysis normaliai augalėliai ? laukiu patarimų :)
:D :D :D : Taigi cia dar vos augalas matosi, o tu jau pergyveni del kaskokio geltono taskiuko ant vos iziurimo lapuko!! :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė PsY »

Willdish rašė:
iwishyou rašė:[img][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2277/dsc02179u.jpg[/img][/img]
[img][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4006/dsc02180q.jpg[/img][/img]

Sveiki labai norėčiau sužinoti kodėl mano augaliukams nauji maži lapukai džiūna ? liktais ir žinau ,bet nesu tikras. Taigi žemė pilnai palaistyta šioks toks vėjelis yra ,nėra per karsta lempos cfl taigi nenudeginau, temperatūra aukščiausia būna 31 c . Žemė iš sodo šiltnamio , močiutė lygtais yra sulyginus pH ,bet tiksliai nežinau nes kiek sakė kad kalkes ten pylė . Bet ji dar ant žemių mačiau pylė pelenų kad skruzdės jos pomidorų ir agurku neskriaustu . Taigi aš galvoju kad ji su tais pelenais persistengė ir mano pH dabar yra šarminis ,bet pH matuoklio neturiu ir negalėsiu jo pirkti dėl išlaidų labai didelės šildymo kainos taigi nėra lėšu pH matuokliui . :/ Taigi norėčiau sužinoti jūsų nuomonę dėl mano nuogastavimų , ar man vis del to rizikuoti su citrinos tirpalu ar ne, kaip manote? ar vis dėl to palaukti ir tikėtis, kad laikysis normaliai augalėliai ? laukiu patarimų :)
:D :D :D : Taigi čia dar vos augalas matosi, o tu jau pergyveni del kaskokio geltono taskiuko ant vos iziurimo lapuko!! :D
taigi matosi kad tikrai kažkas negerai nes turėtu augti gražei o če jau raitosi lapukai. gal tikrai persistegė tavo močiute ;)
PsYchotherapist
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iwishyou »

As ir mastau dabar ar taisyti jos klaida su pH , ar palaukti kol paaugs ir stebeti :/
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iwishyou »

va snd kaip atrodo nesimato , kad nyktu tas nudziuvimas, bet ir nedideja ,bet ryskiai matos, kad tie lapeliai kur galai nudziuve mazesni vos ne dvigubai :/ :(
[img][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6740/dsc02192v.jpg[/img][/img]
[img][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6326/dsc02193pe.jpg[/img][/img]
bomsas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-17, 16:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė bomsas »

Sveiki bendraminciai :D

Turiu tokia problema, auginu pirma karta ir LABAI TIKIUOSIU SULAUKT JUSU PAGALBOS

daiginimas buvo gruodzio viduryje
seklos pirktos tiesiogej is Olandijos puse labai geru puse vidutiniu veisle SUPER SKUNK
augo po 4x400W MH; + 2x600W HPS
dabar 2x400WMH; + 2x400WHPS; + 2x600WHPS
dregme buvo 70
dabar dregme 60/70
zeme ir visas tresimas buvo greztai pagal CANNA trasas ir vadovaujantis ju tresimo kalendoriumi
PH 7
temperatura diena apie 24/26
nakti 19/20 bet buvo visokiu svyravimu
laistom kiekviena diena po 1 litra buna ir po 2 ltr.
jeigu nepalaistysi dienos is karto dziusta, o jaigu daugiau tai vanduo isteka pro apacia

POZYMIAI: augalo lapai kazkur pries 2 menesius pradejo is apacios geltonuoti, ir vis auksciau ir auksciusgeltonavo, paskui dziuvo ir krito. dabar visi augalai yra labai smarkiai pageltonave, zalios liko tik galvos, bet uztat nuo ju nesijaucia jokio specifinio kvapo. vienu momentu pavyko sustabdyti geltonavima, bet tada LABAI smarkiai reikejo tresti trasom ir paskui vis tiek tas pats.
dabar jau nebezinau kaip jos gelbeti. gal del to kad auga per ilgai?
JEIGU KAS ZINOT KAIP JOM PAGELBETI PRASAU PATARKIT!!!
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė fatalas »

bomsas rašė:Sveiki bendraminciai :D

Turiu tokia problema, auginu pirma karta ir LABAI TIKIUOSIU SULAUKT JUSU PAGALBOS

daiginimas buvo gruodzio viduryje
seklos pirktos tiesiogej is Olandijos puse labai geru puse vidutiniu veisle SUPER SKUNK
augo po 4x400W MH; + 2x600W HPS
dabar 2x400WMH; + 2x400WHPS; + 2x600WHPS
dregme buvo 70
dabar dregme 60/70
zeme ir visas tresimas buvo greztai pagal CANNA trasas ir vadovaujantis ju tresimo kalendoriumi
PH 7
temperatura diena apie 24/26
nakti 19/20 bet buvo visokiu svyravimu
laistom kiekviena diena po 1 litra buna ir po 2 ltr.
jeigu nepalaistysi dienos is karto dziusta, o jaigu daugiau tai vanduo isteka pro apacia

POZYMIAI: augalo lapai kazkur pries 2 menesius pradejo is apacios geltonuoti, ir vis auksciau ir auksciusgeltonavo, paskui dziuvo ir krito. dabar visi augalai yra labai smarkiai pageltonave, zalios liko tik galvos, bet uztat nuo ju nesijaucia jokio specifinio kvapo. vienu momentu pavyko sustabdyti geltonavima, bet tada LABAI smarkiai reikejo tresti trasom ir paskui vis tiek tas pats.
dabar jau nebezinau kaip jos gelbeti. gal del to kad auga per ilgai?
JEIGU KAS ZINOT KAIP JOM PAGELBETI PRASAU PATARKIT!!!
gal pertresei...gal isgelbetum persodines bet cia mano nuomone...
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė fatalas »

eric rašė:
fatalas rašė:http://yfrog.com/151111002j tinka tokia lempa? 400w
Nu iskur mum zinot kas per lempa? Hps,Mh,gal gyvsidabrine,nu čia turi labiau informuot mus.
gyvsidabrine cia
bomsas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-03-17, 16:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė bomsas »

SORRY BET NEZINAU KAIP IKELTI NUOTRAUKAS, :(
RASO KAD PASIEKTA DISKUSIJU LENTOS KVOTA, GALIU IMESTI LINKA JEIGU PASUFLEROSITE KUR :/

o del pertresimo tai abejoju, nes bandziau po pora savaiciu isvis netresti ir vistiek buvo tas pats...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Sigma »

Pomidorams tai panašūs požymiai būna kai magnio trūkumas. Jeigu gerai dabar pamenu. O nuo ko magnio trūkumas ar neįsisavinimas, tai jau klausimas. Šiaip tai užsipisimas su tuo cheminiu intensyviu tręšimu. Padarei vieną žingsnį ne tokį ir gali viskas subyrėt. Geriau organika užsiimt. Daug mažiau rizikos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas