Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė KGBkid »

Labas vakaras VISIEMS! Su vienais mažiau susidraugavom, su kitais daugiau, bet noriu pranešti VISIEMS, jog KAŽKURIAM laikui pasitraukiu iš šio forumo. Gyvuokit ir toliau! Šis forumas yra kažkas tokio, kur visada liksi suprastas, kuriame nėra neapykantos, pagiežos kitiems... Čia esi tiesiog savas. Sekmės visiems! ;) Dar pasimatysim... :x:
Aš esu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

arba atostogos arba teistostogos. .|
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Atostogos jam :)
I'm a junglistic man.
Luckylukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-02-28, 09:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Luckylukas »

Manttukas rašė:nerukau 19 dienu, nu tipo pavasary dar nerukiau, jauciuosi puikiai ir nezadu daugiau rukyti bent kolkas, bl atbukau, tik db pradedu kaska mastyti, neprives jusu kasekas prie gero, palaukit uzaukit, susikurkit ateity ir rukykit senatvej y valias, o db nieko is to gero.... kiek zinau tokiu kaip as kasekas da kasekas, net nebekabina, sedi masinosi filmuoja... degradacija arti, pats neberukau nuo vieno yvykio... o tiesa sakant moterys mane keicia, o gal as psichinis ligonis, nes jauciuosi tokiu, kur man gydytis? man gali kashkas padeti? nemanau nes taj kova su savimi, kaip atsisakyti visko, kas gyvenima daro ydomu ir neriklausoma, rashau viska skubedamas, nepagrystai ir gal net kvailai, bet čia gi jus :) dauk is jusu laikau protingais, netgi gabiais zmonemis ir ka besakyciau, sis forumas man mieliausias ;) taj tiek shndienos psicho istoriju :X
man irgi buvo kazkas panasaus,kai pasakiau sau: "gana", taciau visiskai nemeciau ir nesiruosiu mest. praeina kiek laiko ir pagalvoji,"kaip gertai butu saut dumuka maziuka" :) sauni ir vel gyveni be sito iki kito karto...
paskutini karta rukiau rugpjucio menesi,todel manau,kad atejo laikas.... :) :bong:
liecas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-03-22, 19:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė liecas »

NE i tema, ka kalbejot anksciau - kadangi kurt naujos temos nenoriu, o sios pavadinimas labiausiai atitinka interesus :)

Sveiki ! Kaip galit pastebet esu naujokas siam forume, bet su zolyte jau susipazines. Ieskant budu kaip idomiau patraukt nusipirkau mini waterpipe :bong: (http://img534.imageshack.us/img534/1299/1006755.jpg). Beda viena - nezinau kaip tokia naudotis :) 'nemoki naudotis, nepirk', 'pripili vandens ir trauki' ir bla bla bla komentarai pagalbos neduos (aciu uz supratinguma).

Klausimeliai del smalsumo ir zinojimo: kiek vandens reikia pilt? Ar maisyt su tabaku produkta? kam reikalingas atskirai supakuotas kiauras metalinis daikciukas? Kam maiselyje esantys skaidrios spalvos plasmasinis kiauras daikciukas? Kam gumytes - suprantu :)

Kiek svarbesnis: pasijami i burna paruosta pipe, uzsidegi ziebtuveli......kaip toliau elgtis su pipe ir su dumu??

AAAciu :))
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė BongMachine »

Karoce, vandens pili tiek, kad nebegtu pro skyles, ir gerai filtruotusi dumas, su tabaku geriau isvis nemaisyk, nes cia ne jointas,kam ten tie sudeliai nezinau, gal kas kitas zino. Sutrauk vienu prisidegimu visa kausa ir laikyk plauciuose. Eksperimentuok
wwwwww
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Slapukas »

Ant dezutes parasyta - multifunctional. Manau, kad tai galetu but atsakymas kodel perdaug daliu :D
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Vandens pilk tiek, kad betraukdamas netyčia jo neišgertum, turėjau panašaus tipo daiktą - kalbu iš patirties :D
liecas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-03-22, 19:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė liecas »

na bet duma traukt iskart i plaucius ar pirma dumus reik prikaupt pipe viduj ir tada naujai ikvepus sutraukt 'turini' ar dar kazkaip? karta traukiau per bonga, nesigavo, greit joint'a susisukau ir taip neissiaiskinau kaip reikia teisingai traukt.. :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Nebijok eksperimentuoti ir suprasi kaip tau geriau :) Yra kas iš pradžių į burną sutraukia, paskui ant viršaus oro ir nustumia viską į plaučius, laiko viską kol pradeda žiaukčioti ar kosėti ar tuoj pat išpučia. Niekas negimė mokėdamas ir visi kiek pastebėjau rūko savaip.
liecas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-03-22, 19:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė liecas »

okok, aisku :) bisk gaila zolytes eksperimentams, bet kam siais laikais lengva ! dekui ! ;]]]
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

ka tik supratau, kad mano triusiku guma ant tiek itempta buvo, kad kai nuejau pamysht as i ja susilauziau savo nyksty... :]
Jackpot
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-02-10, 23:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jackpot »

Seilet ar neseilet?stai kur klausimas..Kalba eina apie --==::~~ kaip visgi geriau? --==::~~ turinys-tabakas + :x:
Jackpot
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-02-10, 23:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jackpot »

Greit atrasykit..laukiu..nezinau ka dabar daryt su tuo seilejimu :}
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Neseilėk.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Žiū, ką užtikau linkomanijos platybėse : http://www.linkomanija.net/details?8180 ... ted_eBooks
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Reik prachekint :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Garantuoju, kad atsisiųsit, pasižėsit, bet vistiek neskaitysit :D
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Slapukas »

ganjaFAMA rašė:Garantuoju, kad atsisiųsit, pasižėsit, bet vistiek neskaitysit :D
Ne visi tokie... Bet as prie tokiu :D
Jackpot
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-02-10, 23:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jackpot »

ganjaFAMA rašė:Neseilėk.
Pasitikesiu tamstos nuomone. :V:
Rašyti atsakymą