Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

ganjaFAMA rašė:Garantuoju, kad atsisiųsit, pasižėsit, bet vistiek neskaitysit :D
Aš parsisiunčiau ir netgi perskaičiau. Ką galiu pasakyti, labiausiai patiko splifų sukimo pamokos - viskas labai nuodugniai aprašyta ir galutinių variantų labai daug. Dar pdf'as apie DIY bongus neblogas. Taip pat labai patiko Todd'o McCormick'o " "how to grow medicinal marijuana". Ne tik dėl auginimo patarimų, o ir dėl mažai kur paminėtų faktų ir naudingos informacijos. Būtų galima išversti į lietuvių kalbą ir patalpinti legalus.net :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gintas »

kasekas neseilejamas :)

sveiki, paskaitinedavau foruma daznokai, taciau vat tik dabar kai prisireike kaiko paklausti teko ir uzsiregistruoti.

tai vat, vakar man pirma karta papuole toks nesveikai raunantis daiktas. Ganja tamsi link juodumo net o ne rudumo, ziauriai lipni, smulkint buvo labai sunku nes limpa prie pirstu. Kvapas labai silpnas, toks svelnus arbatos-sokolado-grybu misinys gal. Kotai stori, speju, augalas zemaugis. Gal kas turi minti, kas per rusis ? Nes nieko geriau dar gyvenime neteko rukyti :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Black widow?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

vaikai nenarkokit vartotiku.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gintas »

nu kazkas panasaus jei cia tikrai tai, tai jau zinau kokias seklas teks pirkti :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gintas »

nu jo pasiskaitinejau biski, tai atrodo kad butent tai pagal apibudinimus.
va kaip apatinej fotkej http://www.kindgreenbuds.com/marijuana- ... widow.html tai praktiskai ta pati rankose laikau
liecas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-03-22, 19:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė liecas »

Gintas rašė:nu jo pasiskaitinejau biski, tai atrodo kad butent tai pagal apibudinimus.
va kaip apatinej fotkej http://www.kindgreenbuds.com/marijuana- ... widow.html tai praktiskai ta pati rankose laikau
kur gavai??? :))
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

liecas rašė:
Gintas rašė:nu jo pasiskaitinejau biski, tai atrodo kad butent tai pagal apibudinimus.
va kaip apatinej fotkej http://www.kindgreenbuds.com/marijuana- ... widow.html tai praktiskai ta pati rankose laikau
kur gavai??? :))
Maximoj turbūt, komisare.
liecas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-03-22, 19:29
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė liecas »

DarNe rašė:
liecas rašė:
Gintas rašė:nu jo pasiskaitinejau biski, tai atrodo kad butent tai pagal apibudinimus.
va kaip apatinej fotkej http://www.kindgreenbuds.com/marijuana- ... widow.html tai praktiskai ta pati rankose laikau
kur gavai??? :))
Maximoj turbūt, komisare.
na ne, ne komisaras as :) nepagalvojau, mano kalte :) apie white r black widow daug gero girdejau, o vat lietuvoj niekas is pazistamu dealeriu ir neturi.. (pazistu tik du, tik neuzsipilkit, broliai ;D)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Pries kuri laika pradejau itarineti savo mergina del vaiksciojimo i kaire.

Klasikiniai pozymiai. Jeigu prie telefono prieinu pirmas, ragelyje tyla.

Taip pat ji pradejo dazniau “susitikineti su draugemis”; jeigu paklausiu, su kuriomis konkreciai, atsako, kad as ju vistiek nepazistu.

Visada laukiu jos griztant taksi, bet ji vis pareina is uz kampo, nesuteikdama man progos pamatyti koks automobilis ja parveze.

Karta paemiau jos mobilu noredamas pasiziureti kiek valandu, tai kilo didele audra ir gavau ispejima daugiau prie jo nesiliesti.

Vienok, as ne karto nebandziau jai to prikaisioti ir isvis apie tai pasikalbet. Tikriausiai, bijojau isgirsti tiesa. Taciau, praejusia nakti, kai ji nei is sio, nei is to nieko nesakiusi kazkur isejo,neistveriau.

Nusprendziau pasislepti uz savo automobilio, nuo kurio atsiveria platus vaizdas i gatve, ir patykoti, i kokia transporto priemone ji ises.

Priguliau ant kartono gabalo salia savo “bolido”. Ir netiketai pamaciau, kad po uzpakaliniu ratu disku vidines puses yra gerokai aprudije. Taigi, kaip manote, apsimoka paciam, nusiemus ratus, juos nusveisti ir apdazyti, ar nesiterlioti ranku ir vezti juos i servisa, ar geriau iskarto pirkti naujus ratus?
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

Jefridas rašė:Pries kuri laika pradejau itarineti savo mergina del vaiksciojimo i kaire.

Klasikiniai pozymiai. Jeigu prie telefono prieinu pirmas, ragelyje tyla.

Taip pat ji pradejo dazniau “susitikineti su draugemis”; jeigu paklausiu, su kuriomis konkreciai, atsako, kad as ju vistiek nepazistu.

Visada laukiu jos griztant taksi, bet ji vis pareina is uz kampo, nesuteikdama man progos pamatyti koks automobilis ja parveze.

Karta paemiau jos mobilu noredamas pasiziureti kiek valandu, tai kilo didele audra ir gavau ispejima daugiau prie jo nesiliesti.

Vienok, as ne karto nebandziau jai to prikaisioti ir isvis apie tai pasikalbet. Tikriausiai, bijojau isgirsti tiesa. Taciau, praejusia nakti, kai ji nei is sio, nei is to nieko nesakiusi kazkur isejo,neistveriau.

Nusprendziau pasislepti uz savo automobilio, nuo kurio atsiveria platus vaizdas i gatve, ir patykoti, i kokia transporto priemone ji ises.

Priguliau ant kartono gabalo salia savo “bolido”. Ir netiketai pamaciau, kad po uzpakaliniu ratu disku vidines puses yra gerokai aprudije. Taigi, kaip manote, apsimoka paciam, nusiemus ratus, juos nusveisti ir apdazyti, ar nesiterlioti ranku ir vezti juos i servisa, ar geriau iskarto pirkti naujus ratus?
:D :D :D Va kur tikra meilė mašinoms :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Vakar rukiau su ciuvu, kuris mol man aiskino kaip rukyt nes as tipo nemoku :D Nu galvojau paziuresiu ka jis cia man parodys didysis ekspertas, tai krc paziurejau kad jis pats nelabai moka rukyt, jei dar cia yra toks dalykas kaip mokejimas :D
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Jo labai nemegstu kai pradeda aiskint kaip reikia, o kai "paaiskina net juokas paima" :DD
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Mane irgi siaip subiesino vakar bet kazkaip nesikroviau siaip tik uzpiso jis mane, bet as prirukes tai vengiu konfliktu tai nieko nesakiau.
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

jo, konfliktai apsipootus negerai, tik visiem nuotaika gadina, jau verciau nepoost su tokiais zmonem kurie ju jiesko.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

ai cia i balandzio pirma :D
Paskutinį kartą redagavo Legalus 2010-04-01, 14:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
vaikai nenarkokit vartotiku.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė runkelis »

buk jefri atsargus!saugok sveikata!nepasigauk kokios venerines ligos! :|?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kentacmis »

taigi cia bajeris, kuris jau internete n metu plaukioja :)
nepriimkit visko uz gryna :)
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Pasidarėm čefyro. Išgėrėm, širdutė pasijautė, galvą užspaudė, tada sumąstėm krosą prabėgt. Prabėgom, kaip mušė per galvą, žopa. Bandėt kas?
Rašyti atsakymą