[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result Augintinių problemos 5. Foto + klausimas. - Puslapis 17 - Kanapės mėgėjų lyga
Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Panasu i labai dideli temperaturos svyravima, gal sakau nusalo, jei ne, tai tai trasos, bet čia jau ne pirma diena nes lapai nuvyte. Gali bandyti reanimuoti, bet jau gero derliaus nenusimato. Uzjauciu!
Temperaturos sviravimas buvo bet ne labai didelis kazkur 5 laipsniu skirttumo.Suo metu padauginom trasu kieki ir padetis siek tiek normalizavosi.Bet ant kai kuriu nera kvapo,ar tai labai blogai?
Panasu i labai dideli temperaturos svyravima, gal sakau nusalo, jei ne, tai tai trasos, bet čia jau ne pirma diena nes lapai nuvyte. Gali bandyti reanimuoti, bet jau gero derliaus nenusimato. Uzjauciu!
Temperaturos sviravimas buvo bet ne labai didelis kazkur 5 laipsniu skirttumo.Suo metu padauginom trasu kieki ir padetis siek tiek normalizavosi.Bet ant kai kuriu nera kvapo,ar tai labai blogai?
kad kvapo nėra tai nėra blogas dalykas kiti net džiaugiasi tuom
Sveiki, susidureme su tokia problema
11 dienu kaip islindom is po zemes. pas mus silta ~ +25 kartais perdaug net iki 34.
Neturime ventiliatoriu, kurie isiurbtu ora is uz sienos ir nemaiso jo niekas patalpoje.. bet turime praviras duris
Laistomi buvom visi vienodai.. nuo pat pradziu kiekviena vakara, bet labai nedideliais kiekiais. bet uzvakar buvom
gan gausiai palaistyti, pries laistyma apturejom 3 sausros dienas .
Labai neramu kad 2 gan stipriai atrodo o like 2 labai mazi silpni (mix LLR ir "North light")
idomumas rašė:Sveiki, susidureme su tokia problema
11 dienu kaip islindom is po zemes. pas mus silta ~ +25 kartais perdaug net iki 34.
Neturime ventiliatoriu, kurie isiurbtu ora is uz sienos ir nemaiso jo niekas patalpoje.. bet turime praviras duris
Laistomi buvom visi vienodai.. nuo pat pradziu kiekviena vakara, bet labai nedideliais kiekiais. bet uzvakar buvom
gan gausiai palaistyti, pries laistyma apturejom 3 sausros dienas .
Labai neramu kad 2 gan stipriai atrodo o like 2 labai mazi silpni (mix LLR ir "North light")
Sveiki kazko nepatinka man tas lapuku raitimasis. Augalui lygiai savaite kaip isdygo, netresta, lempa 400hps agro, atstumas 70cm. temperatura 25-30C. gal kas pasakis kaip isprest sita problema? [ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Speju prasta ventiliacija ir per karsta. Palaikyk ranka virs augalu virsuniu viena minute, jei viskas gerai tai po minutes neturetum pajaust silumos pokycio.
kazkas per skype mano tikru vardu,kur pase parasyta, prisijunge,na seip as menuleigis, ir klause ka as zinau apie legalus.net X( ar jum nebuvo tokiu...