Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Marciukaz »

Pajungiau ant 1 laido (manau pakankamai storas) 5 cfl po ~23 Truputi man truksta shviesos dar tai planuoju prijungti dar pora galingesniu.. Shiek tiek bijau , kad nebutu per didele itampa , ar nzn kaip pavadint , ir nekiltu gaisras.. Galiu jungti drasiai ar visdel to reikia jungti kazhkaip kitaip? Jungti ne att to paties laido ar deti saugiklius kazhkokius? Help ;]
Peace :)
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė eric »

Marciukaz rašė:Pajungiau ant 1 laido (manau pakankamai storas) 5 cfl po ~23 Truputi man truksta shviesos dar tai planuoju prijungti dar pora galingesniu.. Shiek tiek bijau , kad nebutu per didele itampa , ar nzn kaip pavadint , ir nekiltu gaisras.. Galiu jungti drasiai ar visdel to reikia jungti kazhkaip kitaip? Jungti ne att to paties laido ar deti saugiklius kazhkokius? Help ;]
Niekas tau neuzsideks jei laidas bus pakankamai storas.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Marciukaz »

eric rašė:
Marciukaz rašė:Pajungiau ant 1 laido (manau pakankamai storas) 5 cfl po ~23 Truputi man truksta shviesos dar tai planuoju prijungti dar pora galingesniu.. Shiek tiek bijau , kad nebutu per didele itampa , ar nzn kaip pavadint , ir nekiltu gaisras.. Galiu jungti drasiai ar visdel to reikia jungti kazhkaip kitaip? Jungti ne att to paties laido ar deti saugiklius kazhkokius? Help ;]
Niekas tau neuzsideks jei laidas bus pakankamai storas.
O kaip zhinor ar pakankamai storas?
Peace :)
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė tasPATS »

Marciukaz rašė:
eric rašė:
Marciukaz rašė:Pajungiau ant 1 laido (manau pakankamai storas) 5 cfl po ~23 Truputi man truksta shviesos dar tai planuoju prijungti dar pora galingesniu.. Shiek tiek bijau , kad nebutu per didele itampa , ar nzn kaip pavadint , ir nekiltu gaisras.. Galiu jungti drasiai ar visdel to reikia jungti kazhkaip kitaip? Jungti ne att to paties laido ar deti saugiklius kazhkokius? Help ;]
Niekas tau neuzsideks jei laidas bus pakankamai storas.
O kaip zhinor ar pakankamai storas?
paklausk pas konsultanta :)
is akies matosi laido storis :V:
vidutinio storio imk ir tiek ;)
CH9 Female Mixed
svilas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-12-18, 12:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė svilas »

As cia skaiciau, skaiciau ir visi vis skirtingai mano....
Tai kuris gali man pasakyt. Auginant 5 augalus 80 x 80 x 160 ismatavimai. Kokiomis lempomis man augint augalus? Ir kokiu lempu man reix viso augimo metu? Po kiek h per para sviesos ir tamsos augalams? Aciu. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

foruma skaityk.rasi visus atsakymus!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė KGBkid »

svilas rašė:As čia skaiciau, skaiciau ir visi vis skirtingai mano....
Tai kuris gali man pasakyt. Auginant 5 augalus 80 x 80 x 160 ismatavimai. Kokiomis lempomis man augint augalus? Ir kokiu lempu man reix viso augimo metu? Po kiek h per para sviesos ir tamsos augalams? Aciu. :)
Tokiam plote max. du augalus auginčiau...
Aš kaip pradedančiajam siūlau 250W HPS lempą. Žinoma, jei turi pinigų, tai naudok dvi lempas. Vegetacijai MH, o žydėjimui HPS. Per parą standartiškai 18 valandų dega, t.y. 18/6, žydėjime 12/12.
Aš esu.
svilas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-12-18, 12:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė svilas »

KGBkid rašė:
svilas rašė:As čia skaiciau, skaiciau ir visi vis skirtingai mano....
Tai kuris gali man pasakyt. Auginant 5 augalus 80 x 80 x 160 ismatavimai. Kokiomis lempomis man augint augalus? Ir kokiu lempu man reix viso augimo metu? Po kiek h per para sviesos ir tamsos augalams? Aciu. :)
Tokiam plote max. du augalus auginčiau...
Aš kaip pradedančiajam siūlau 250W HPS lempą. Žinoma, jei turi pinigų, tai naudok dvi lempas. Vegetacijai MH, o žydėjimui HPS. Per parą standartiškai 18 valandų dega, t.y. 18/6, žydėjime 12/12.
O tai kokio growboxo reik 5 augalam? ;] tada nes man atrodo turetu tilpt ar ne?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

gali ir viena augala vegetuoti 200cmx200cm x200cm growroome.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Slow Stone »

svilas rašė:O tai kokio growboxo reik 5 augalam? ;] tada nes man atrodo turetu tilpt ar ne?
Tilps tilps, jei prižiūrėsi ir nepavėluosi jungt žydėjimo. Aš 50x55 4 auginu ir manau, kad daugiau galėčiau sutalpint (bet mažesnių!).
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Legalus »

Jus nesupranantat esminio dalyko kad augalo DYDI GALIMA REGULIUOTI KOKI NORI DUODANT MAZIAU AR DAUGIAU VEGETACIJOS. Tai tu i ta 50x50 deze ikeses viena augala daves ilgiau veg paraisiojas ir suzydines uzauginsi daugiau/tiekpat nei is 4 augalu tam paciam plotE :!: :x:
vaikai nenarkokit vartotiku.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Slow Stone »

Legalus rašė:Jus nesupranantat esminio dalyko kad augalo DYDI GALIMA REGULIUOTI KOKI NORI DUODANT MAZIAU AR DAUGIAU VEGETACIJOS. Tai tu i ta 50x50 deze ikeses viena augala daves ilgiau veg paraisiojas ir suzydines uzauginsi daugiau/tiekpat nei is 4 augalu tam paciam plotE :!: :x:
Viską mes čia suprantam, bet vieną augalą auginant turi būt 100% įsitikinęs, kad moteris (su reg sėklom negali žinot), turėsi tik vieną rūšį, neužgyvensi ant sėklų, ir VEGETUOSI 4x ILGIAU, negu augindamas 4 augalus. Legalus, stengeisi pasakyt kažką naujo, bet gavosi kaip čia
runkelis rašė:gali ir viena augala vegetuoti 200cmx200cm x200cm growroome.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
marukas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-09-07, 14:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė marukas »

Toki ziauru dalyka maciau... Zodziu, kas neturit pinigu ant hps lempu geru tai tiesiog galit jas issukti is gatviu ar parku esanciu sviestuvu :D Is gatviu nelabai, nes jie labai auksti, o parkuose, bent kaune jie nera auksti tad galima butu laisvai issukti :D --==::~~
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Willdish »

marukas rašė:Toki ziauru dalyka maciau... Zodziu, kas neturit pinigu ant hps lempu geru tai tiesiog galit jas issukti is gatviu ar parku esanciu sviestuvu :D Is gatviu nelabai, nes jie labai auksti, o parkuose, bent kaune jie nera auksti tad galima butu laisvai issukti :D --==::~~
Koks tu gudruolis!
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė eric »

Toki ziauru dalyka maciau... Zodziu, kas neturit pinigu ant hps lempu geru tai tiesiog galit jas issukti is gatviu ar parku esanciu sviestuvu :D Is gatviu nelabai, nes jie labai auksti, o parkuose, bent kaune jie nera auksti tad galima butu laisvai issukti :D
Meginai issisukt? :D Man kazkaip baisia atrodo,toks ispudis,kad nutrenkt gali :D
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Gintas »

taigi skaiciau skaiciau domejausi ir priejau vienos isvados, galbut kazkas mane paprotys kad mastau negerai bet kolkas planuoju taip :

plotas 1-1,5 m2

vegetacijai - 300w cfl 6400k, pvz kad ir toks : http://cgi.ebay.co.uk/300w-Blue-Spectru ... 080wt_1167 - siaip geras pasirinkimas, nes ta pati reflektoriu galesiu naudoti ir zydint

zydejimui - 250w hps

ka manot ? ar galbut vietoj cfl reiketu geriau mh naudot ? o gal isvis koki nors kitoki setupa darytumet mano vietoj ir galbut isvis su viena lempa galetumete visa cikla issiversti ?

esme kad nenoriu kad tie augalai ten kur baisiai styptu i virsu ar dar kokie nereikalingi vikruntasai detusi.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Slow Stone »

Gintas rašė:plotas 1-1,5 m2
Didelis plotas. Jei vienos lempos nori, tai pvz. 400 (430)W hps philips Agro. Spektras tinkamas visam auginimui + pakankama tokiam plotui.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Gintas »

Slow Stone rašė:
Gintas rašė:plotas 1-1,5 m2
Didelis plotas. Jei vienos lempos nori, tai pvz. 400 (430)W hps philips Agro. Spektras tinkamas visam auginimui + pakankama tokiam plotui.
bet tai pataisyk mane bet susidariau ispudi kad hps vegetacijai nekazka..

beto, ateities planuose sog..
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė eric »

hps vegetacijai nekazka..
HPS tinka tiek veg,tiek zyd stadijoms. Puikiai su jomis uzaugina visa auginima.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Gintas »

nu gal istikro ir protingiau kaip pirmam kartui, paskui jei nuotaikos bus tai dar cfl nusipirkciau vegetacijai klonu. Man tik hps nelabai patinka nes temperatura auksta bus ---> reikes daugiau vedint ---> sunku kovot su kvapu namie
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas