Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė deivis »

o tai kas tada yra faktas??????????????????????? aš nemiriau nuo kanapės ir nesusirgau. TAI YRA FAKTAS. apie kokius faktus tu dar kalbi?
o vat kad nuo alkoholio stogas nuvažiuoja tai aš ir savo akimis mačiau ir girdėjau ne vieną pasakojimą.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė rude bwoy »

deivis rašė:o tai kas tada yra faktas??????????????????????? aš nemiriau nuo kanapės ir nesusirgau. TAI YRA FAKTAS. apie kokius faktus tu dar kalbi?
tai kad tu manai jog nesusirgai nuo kanapės tėra tavo subjektyvi nuomonė. apie mirtį apskritai nekabam nes tu dar gyvas, ok?
rimtas mokslinis tyrimas su šimtais tūkstančių tiriamųjų, rimta metodika ir objektyviais tyrėjais yra eksperimentiškai įrodytas faktas.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė deivis »

nu tai ptateik man FAKTUS, kad nuo kanapės susergama šizofrenija. tik nereikia man kažkokių mistinių apklausų ir tyrimų. kur įrodymai? ir aš galiu parašyt, kad buvo atliktas tyrimas. ir kas iš to? man reikia faktų, o ne kažkokiam laikrašty ar webe parašytų žodžių :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sigma »

rude bwoy rašė:
deivis rašė:tikrai galiu paremti faktais-nė vienas mano aplinkos žmonių, kurie pučia nesusirgo nei šizofrenija nei psichopatija nei jokia kita psichine liga ;)
tavo subjektyvi nuomonė negali būtų faktas.
duosiu pavyzdį kodėl - mano aplinkoj nėra nei vieno, mirusio nuo elektros šoko. remiantis tavo logika - elektra negali nužudyti.
tiek apie tavo "faktus"...
Na, Rudi, nedaryk gėdos KTU. Turėjo gi išmokyt kas yra faktas, o kas nuomonė, o kas yra subjektyvu. Ar laboratorinių nelankei? Ant kitų važiuoji, bet pats nusišneki bei tai remi išvedžiojimais nei į tvorą, nei į mietą. Jeigu jau iš kitų reikalauji daugiau, tai visų pirma nuo savęs pradėk.

Kad jo aplinkos žmonės nesusirgo kažkuo yra faktas. Kad tuo remdamasis jis daro kažkokias išvadas tai ir yra išvadų padarymas, pagal turimus faktus. Tai nėra nei subjektyvu, nei ne. Tiesiog jis tai mato ir pagal tai daro išvadas. Turėtum puikiai žinoti, kad diplomuoti mokslininkai ir lygiai taip pat daro savo darbus, - faktai ir išvados. O kiek tie faktai yra rimti, kiek tos išvados taiklios, tai jau kitas klausimas. Taip puikiai turėtum žinoti, kad ir labiausiai diplomuoti mokslininkai sugeba užsirauti ant kreivų faktų, padaryt šleivas išvadas ir dar tuo įtikinti visą pasaulį. Kasdien mokslo naujovėse vis perskaitom, kad mokslas išsiaiškino daugiau ir paneigė tai ką prieš kokius penkiasdešimt metų buvo pats surado ir priėmė kaip tėve mūsų. Ypač kai sferos yra gyvosios gamtos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sigma »

rude bwoy rašė:rimtas mokslinis tyrimas su šimtais tūkstančių tiriamųjų, rimta metodika ir objektyviais tyrėjais yra eksperimentiškai įrodytas faktas.
Nurodyk konkrečius tokių tyrimų pavyzdžius, kur buvo tirtos kanapės. Šimtai tūkstančių... riebiai čia tu apžiojai. Springsi :)

rimta metodika ir objektyviais tyrėjais kas čia per moksliniai terminai? Nuo kada metodikos vadinamos rimtomis ar nerimtomis? Kuriam vaikų darželyje taip yra? Jos gali būti daugiau ar mažiau tikslios. O kad būtų rimtos ar linksmos dar negirdėjau. Objektyvumas irgi yra daugiau su spekuliacijomis, o ne su mokslu susijęs.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė rude bwoy »

heh.. [=
Sigma, nesiplėsiu labai, pasakysiu tik tiek - mano ar tavo pažįstamų ratas yra per menka imtis daryt rimtas išvadas. būtent to mane ktu ir išmokė. 20-30 žmonių imtis yra niekas statistiniu požiūriu. plius mes pučiančius žmones stebim labai nevienodą laiko tarpą - kai kas metus, kai kas 20. o dėl faktų, įrodymų ir t.t. - nusiraminkit ir atidžiau skaitykit [= aš niekada nesakiau kad kanapė turi ką nors bendro su psichikos ligom. aš tiesiog oponuoju žmonėm, kurie sako kad toks ryšys neegzistuoja, nes taip teigti dar per anksti.

p.s. visiem labai rekomenduoju perskaityt knygą 'bad science' (aut. ben goldacre). tada suprasit kas yra gera/bloga mokslinio tyrimo metodika.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sigma »

Kol tai nėra legalu, abejoju, ar išvis kokie tikslūs tyrimai yra galimi. Nes tiriami procesai, kurie nėra momentiniai, o reikalauja kelių dešimčių metų atidaus stebėjimo. Tyrimo objektas žmonės, kurie apriboti moralinėm ir teisinėm kliūtim. Jau neskaičiuojant, kad kyšo ir pinigų godulio, fanatikų ausys.

Tad kol kas teigti, kad kažkas egzistuoja ar ne, yra labai drąsu :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė rude bwoy »

Tad kol kas teigti, kad kažkas egzistuoja ar ne, yra labai drąsu
ka as ir bandziau pasakyt. o tu iskart akis man draskyt.. ne vaikas gi esi Sigma, nesiputok.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė deivis »

tai, kad jis tau labai gražiai ir net sakyčiau korektiškai aiškina :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sigma »

Pertraukiau šiek tiek tarp dantų, tai gal Rudžiui kas užputojo :D Na nesvarbu, tema apie naujienas. Jeigu norit panagrinėti kokį nors konkretų tyrimą, reiktų atskirą temą kurt ir gilintis. Bet su forumo formatu, vis tiek vištidė gausis :) Grįžtam prie temos tokios, koks yra jos pavadinimas - Naujienos iš žiniasklaidos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kentacmis »

rude bwoy rašė:
deivis rašė:tikrai galiu paremti faktais-nė vienas mano aplinkos žmonių, kurie pučia nesusirgo nei šizofrenija nei psichopatija nei jokia kita psichine liga ;)
tavo subjektyvi nuomonė negali būtų faktas.
duosiu pavyzdį kodėl - mano aplinkoj nėra nei vieno, mirusio nuo elektros šoko. remiantis tavo logika - elektra negali nužudyti.
tiek apie tavo "faktus"...
visiska gryba cia supjovei, negi pats nejauti? :D

na cia ne visai ziniasklaida, bet galbut kasnors skaitet sia knyga?
http://www.straipsniai.lt/narkotikai/puslapis/1660
idomu, kaip joje atsiliepiama apie kanapes, jei isvis atsiliepiama.. :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė PositiveVibe »

Atsiliepia mūsų naudai :) Tas straipsnis - nesąmoningas. Paskaityk pačią knygą, bet būtinai nuo pradžių iki galo. http://babilono-sistema.blogspot.com/20 ... ikais.html
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kentacmis »

thanx bro! :) megstu skaityt kygas lengvai paputes tokiu metu atidares langa i miska, kai ten taip atsigavo pauksciai :] --==::~~ :]
samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė samanas »

pawliune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-04-14, 20:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė pawliune »

Žlugo brolių planai išplėsti kanapių plantaciją Panevėžyje : http://www.delfi.lt/news/daily/crime/zl ... d=31529425
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė KGBkid »

Pastebėjau, kad net tokiam delfi.lt po straipsniais apie MJ komentarai tapo geresni ir į MJ pusę. :V:
Aš esu.
lingus
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-05-10, 02:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė lingus »

Tai gi Internetas visus reikalus pyzdukams/melagiams suknis :) Tokio melo išlaikyti amžinai neįmanoma ;)
“Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.” Mikė
Nerwas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-02-25, 23:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Nerwas »

pawliune rašė:Žlugo brolių planai išplėsti kanapių plantaciją Panevėžyje : http://www.delfi.lt/news/daily/crime/zl ... d=31529425
O kas cia per tirpalas kuriame augino ? Gal kas nors esate apie tai girdejes ?
lingus
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-05-10, 02:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė lingus »

Tiesiog buvo naudojama hidroponinė sistema:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hydroponics
“Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.” Mikė
Nerwas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-02-25, 23:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Nerwas »

lingus rašė:Tiesiog buvo naudojama hidroponinė sistema:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hydroponics
Jau supratau :) Hidroponine sistema pries tai isivaizdavau truputeli kitaip :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas