Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bongmaster »

as vietoj nemesis turejau augint lemon skunka satyva mostly. bet va, gaila kad seeboutique.com neatsiunte ju, tai tuomet jau gelbejo seedsman.com 3 is 3ju atsiusta :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Važiavau, skaitosi, vieną žalią augaliuką į lauką pasodint. Miršta jis anyway, bet ne tame esmė. Esmė, kad pakeliui su draugu pakasėm ąžuoliuką ir dar važiavom berželių. Kai juos radom aš variau mašiną atbuliniu į mišką ir užvažiavau ant tokio neblogo kalniuko, pusė mašinos dugno tiesiog ant jo pasikabino, o galinis vienas ratas išviso ore kybo :D Mašina nei iš vietos neina. Na griebėm kastuvus ir davai kaip kurmiai raustis po transportu :D Dar kuro siurblys ten toks pagerintas tai supyliau ant jo 12l vandens, kad atvėsinčiau ir toliau galėčiau dročint mašiną, jog nuvažiuotume nuo to kalnelio. Na jau kai išsistūmėm mes transportą į priekį, ėjom berželių. Netoli kelio buvo tokie gražūs jaunuoliukai, o mašinos tuo metu dar važinėjo (tuomet buvo apie 2030-2100 val.), tai teko vaidint ir šikantį ir sysiuką darantį, kad atseit nieko nekasam ir mol nieko nevyksta :D Na prisikasėm, viską susitvarkėm ir jau važiuojam į vietą kast tą vargšę kanapę į žemę ir sodint tų medžių. Vietoj buvom apie 2230, jau konkrečiai temo, tamsu visur, o mes vidury nakties rausiam žemes ir sodinam medžius. Kaimietis su dviračiu pravažiavo, manau tikrai pagalvojo, kad kas turi būt per idiotai, kad kažką kast, sodint, darbus dirbt, kuomet nieko nematai, vidurnaktį :D Ech.. ne taip juokinga dabar kai rašau, bet smagu buvo vietoje, kuomet čiūdas sekė po čiūdo :D Jaučiu būtume dar jeigu užrūkę prieš važiuojant tai visas tripas mums jau būtų buvęs :D Tai va, kaip draugelis juokdamasis pasakė: ''spizdeli beriozy s ąžuolas y paveselilis'' :D Labanakt.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Gal kas kompus sarinat normalei? Man kimbinet pradejo darai kanors pakimba juodas ekranas aciranda poto vel isijunge tas ka darei atkibe ir taip pastovei. Veliau issijunge pc ismeta melyna langa daug ten visko betai va: Please check your device driver for any updates tai ka cia man updeitint ir kaip? Dar ten parasyta buna driver nv4_disp gal kas zinot sako jum tai kanors.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Su mėlynais ekranais niekad nežaisdavau, o tiesiog perinstaliuodavau windausus, bet tu savo atveju gali bandyt perinstaliuot vaizdo draiverius, bet nemanau, kad padės. Ir aš turiu bėdą: vietoj shut down kompas persikrauna, išsiaiškinau, kad čia irgi blue screen bėda tik kitu kodu, tai imsiu ir padarysiu reinstall, tuomet nei galvos daug sukt reik nei nieko :)
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Nematau-Oo »

Labai sekmingai ant tu visu kompo restartu padeda , kompo ventiliatoriaus praputimas , pravalimas , nes pc uzhkaista ir restartinasi ir ishsijungineja , o pries melynus ekranus yra tik one way , perrashyti windausus :D --==::~~
The chose one ! :x:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PoH »

Man buūdavo ant seno pc net windowsu perrasymas nepadedavo, tik perasai ir vel sast melynas langas :D , tai teko ir ramus keist, ir hdd, tada jau nebemete. Taigi tie melyni langai daugybe bedu gali slept po savim 8E
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Gal žinotkokia tvarka keliantis su keltu į Nidą, ar tikrina keltuose kas nors dabar nuolat? ar tik kaip užeina?
Ir kaip jei ar pvz turėčiau jonius susisukes, kuriu bendras svoris su tabaku maisytos jau MJ butų 5gr? Kaip jie atskirtų? nes jau nuo 5gr kiek girdejau didelis kiekis skaitosi...?
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Boomnock »

DarNe rašė:Gal žinotkokia tvarka keliantis su keltu į Nidą, ar tikrina keltuose kas nors dabar nuolat? ar tik kaip užeina?
Ir kaip jei ar pvz turėčiau jonius susisukes, kuriu bendras svoris su tabaku maisytos jau MJ butų 5gr? Kaip jie atskirtų? nes jau nuo 5gr kiek girdejau didelis kiekis skaitosi...?
Su automobiliu?
, bet tai tik mano nuomonė.
dupiz
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-06, 22:28
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dupiz »

DarNe rašė:Gal žinotkokia tvarka keliantis su keltu į Nidą, ar tikrina keltuose kas nors dabar nuolat? ar tik kaip užeina?
Ir kaip jei ar pvz turėčiau jonius susisukes, kuriu bendras svoris su tabaku maisytos jau MJ butų 5gr? Kaip jie atskirtų? nes jau nuo 5gr kiek girdejau didelis kiekis skaitosi...?
Visu pirma keltai i Nida neplaukia:D Ir ne, niekas netikrina keliantis, gali drasiai vaziuot (bent jau su automobiliou) :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gintas »

tikrai drasiai, niekas netikrins
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

autobusu, su chebra didele varom...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Dabar namuose tvarkausi, atitraukiau šaldytuvą, o ten dulkių kalnas ir žiūriu guli mažas maišiukas, toks kur ganja dedama. Pakeliu maišiuką, nupučiu, nuvalau dulkes, o ten ganjos pusgramis :D Va taip ir pragulėjo pusę metų žolytė :) Reik eit atšvęst ir toliau tvarkytis :]
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Linksma rast kažką senai pamestą :D
Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Taip nieko ir nesusitvarkiau, bet už tai vakar Kaune, pramonės senukuose teko matyti dėklą kompaktams su ganjos lapu. Aš pirmą kartą tokius čiudus matau, tai net nufotkinau :D
[ nuotrauka ]
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Spotless »

Buciau du iskart paemes. Reiks pralekt pro Siauliu senukus gal visur cia tokiu uzveze.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė badnews »

tai, kad ir "maximoj" mačiau tokius. bet, kad "senukuose", tai wicked :D
togetha brotha
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Mačiau irgi maksimoje tuos dėklus. :D


Teisybė Lietuvoje irgi kartais būna:
http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kl ... i-43-99498 :V:
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tadas »

Dar "IKI" anksčiau būdavo mouse'padai su mousais viename komplekte, tokie žali, gražūs, gavau dovanų tokį :]
A.C.A.B
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Total shit, netgi jei tai ir nebūtų kultūros paveldas kas turi teisę man nurodinėt ar aš galiu nešiot svastiką ar ne, kaip kas nori taip tas ją ir supranta, vieniems su vienu dalyku asocijuojasi kitiem su kitu, čia jei debylas žmogus ir mato viską vien blogai aplink save ir dar bando kitiems nurodinėt va tokį ir reikėtų teist. O konkrečiai šia istorija esu patenkintas, nes reiškia, kad dar ir Lietuvoj nors kažkiek yra teisybės :D
Jungle is massive!
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

as esu pries visokius neonacius nesiojancius tas svastikas, bet sis draudimas yra visiska nesamone. valdzia dar karta pademonstravo savo bukuma :|
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą