Nuotrauka Nuotrauka

Blunt

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Manvydas »

ferg rašė:Tikras cigaras yra visas susuktas is tu tabako lapu. Kai yra vienas tabako lapas ir vidui tabakas čia jau yra cigarile ir nesvarbu kokia ji bebutu.. didele ar maza, su filtru ar be filtro. Ismokit skirt cigaretes, cigarus ir cigariles.
Aš apie tai ir šneku, kad iš CIGARO daromas bluntas.Kas blogai?
http://www.ehow.com/how_4488326_roll-bl ... cigar.html
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė jahmate »

Na tau aiskina kad tikras cigaras yra grynai lapas suvyniotas, o cigarile yra tabakas susmulkintas ir sudetas i toki lapa. Tai manau is cigaro nepadarysi blunto.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Manvydas »

Nu rimtai arba aš kažko nesuprantu, arba aš per daug prirūkęs ar tiesiog durnas.BET:

"Purchase the right kind of cigar. For this rolling method, a "blunt" style of cigar is the best."

http://en.wikipedia.org/wiki/Cigar

"Dutch Masters tend to be the best blunts to use, as they have the most durable wrappers, but Philly brand works well, also."

http://en.wikipedia.org/wiki/Phillies_cigars

Tai prie ko čia tos cigarilės?Jeigu čia cigarai??Juk vadinasi cigarai.
O cigarilės:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Cigaril%C4%97
"Cigarų mėgėjai cigariles dažnai laiko žemesnės kokybės produktais."
Tai ir tie ir tie tinka ar kaip suprast?

Ar kažko tiesiog nesuprantu? :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Blunt

Standartinė DarNe »

jahmate rašė:Reiks kada uzeit paziuret ka jie ten turi gero. Bet jei ten viena kokius 6 litus kastuoja tai tada geriau paperiu nusipirksiu.
vienas bluntas kainuoja apie 3 litus tai cigarile ir bus mazdaug 5-6 litai man atrodo, radau( http://bongai.lt/index.php?route=produc ... ry&path=68 ) kur is lietuvos siuncia bluntus ir visoki stuffa, tik kad nera beskoniu bluntu,nu naturalaus skonio...
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Bonged »

DarNe rašė:
jahmate rašė:Reiks kada uzeit paziuret ka jie ten turi gero. Bet jei ten viena kokius 6 litus kastuoja tai tada geriau paperiu nusipirksiu.
vienas bluntas kainuoja apie 3 litus tai cigarile ir bus mazdaug 5-6 litai man atrodo, radau( http://bongai.lt/index.php?route=produc ... ry&path=68 ) kur is lietuvos siuncia bluntus ir visoki stuffa, tik kad nera beskoniu bluntu,nu naturalaus skonio...
Butent tokiu bluntus as pats ir terukau. Cigaru jokiu nepirkineju ir nebandau is ju konors nulipdyti. Paprasciausia nusiperki tu bluntu ir suki kaip jona ocb tik tiek kad sitie bluntai sunkiau prilimpa tiksliau pridziuna tad tai siektiek trunka. --==::~~ Bet as apie bluntus tik gerus dalykus galiu vardint tokius kaip saldzios lupos po dumo ir pats degimas yra letesnis nei paprasto ocb poperelio :]
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė BongMachine »

Esu sukes bluntus is tokiu cigaru pigiu. Sudrekini ji, ismeti visa taboka vidui, pasilieko tik virsutini sluoksni, ir suki i ji. Man va cia tai tikras bluntas. Ir rukosi kitaip, ir sukosi, ir skanu, ir atrodo graziai ir dega letai.Deja yra tik kelis kart pavyke, ir viena kart nelabai gavosi, bet tie kurie pavyko, mmmm... Toks bluntas turi nebutinai but didelis, bet grynas ir be gilzes! Thats the way I like em
wwwwww
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė jahmate »

Tai gerai kai pvz vilniui gyvei ir yra tu bluntu pirkt. O mazesniuose miestuose nei su ziburiu nerasi nebent va cigarile :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Bongmaster »

BONG MACHINEEE!!!
ismokyk mane , paaiskin, parodyk, sklandziai kaip 6 metu vaikui nupasakok kaip susukti blunta be gilzes?????????// cia mano swajoniu svajone!!!!
ir kaip supratau tu is cigaro padarai taip?
o as nusipirkau cia vakar, juicy bluntu ir platinu nemazai, bet jie tokie minsto popierelio, tai speju kad be gilze nesigaus padaryti ju, nes jie tokie minkstuciai, o kogero kadangi tu is cigaro darei, tai ir gavos kadangi kietas kiautas tai be gilzes, bet vistiek papasakok kaip.
as pamenu kazkada nuspirkau plonu cigariliu vysniniu, ir is ju su britvute prejauni jas, isbarstai tabaka ir idedi staffo, tai tokie super uber duber slimai gavos, bet gavos, :) ir jie lb lb lb skanus buvo.
o zmones kurie is mazensiu miesteliu darot taip. uzsisakot koky 30 bluntu, ir paparasot kad atsiustu per autobusu pasta, tuomet turesit arba ta pacia diena, arba sekancia :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Shtirlic »

http://www.shamanas.lt/index.php/lt/cat ... ne-bluntas
Ka manote apie sita daikta? Ar vertas blunto vardo ar tik parodija (kas man butent ir atrodo esant)?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Bongmaster »

taip, tikrai veta pinigu, imk wonderbery, jo skonis kipa bloobery, ir tas medinis filtriukas taip pat su skoniu, is jo galima bomba padaryt tikrai gera, 1g sukist i jy ir turet afigena smauka :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė BongMachine »

Bongmaster rašė:BONG MACHINEEE!!!
ismokyk mane , paaiskin, parodyk, sklandziai kaip 6 metu vaikui nupasakok kaip susukti blunta be gilzes?????????// čia mano swajoniu svajone!!!!
ir kaip supratau tu is cigaro padarai taip?
o as nusipirkau čia vakar, juicy bluntu ir platinu nemazai, bet jie tokie minsto popierelio, tai speju kad be gilze nesigaus padaryti ju, nes jie tokie minkstuciai, o kogero kadangi tu is cigaro darei, tai ir gavos kadangi kietas kiautas tai be gilzes, bet vistiek papasakok kaip.
as pamenu kazkada nuspirkau plonu cigariliu vysniniu, ir is ju su britvute prejauni jas, isbarstai tabaka ir idedi staffo, tai tokie super uber duber slimai gavos, bet gavos, :) ir jie labai labai labai skanus buvo.
o zmones kurie is mazensiu miesteliu darot taip. uzsisakot koky 30 bluntu, ir paparasot kad atsiustu per autobusu pasta, tuomet turesit arba ta pacia diena, arba sekancia :)
na viska darai kaip sakiau, tik neikisi gilzes, biski suspaudi ten ir stafas neturetu kristi i burna o jei ir kris biski, tai neturetu buti labai jau blogai, kaip ir papirosus suka, kaip ir amerikonai jointus per filmus :] arba kaip tupakas : http://www.youtube.com/watch?v=JHdswQmXqUw :]
wwwwww
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Blunt

Standartinė DarNe »

dar blunto sukes nesu, taigi turiu pora klausimu, nusipirkau is bongai.lt kelis bluntus juicy , ir klausimai tokie:
1 keik mazdaug dedat grynos MJ i viena bluta?
2 ar MJ ir tabako maisymas ir dejimas i blunta perdaug nepagreitins degimo( kad bluntas nesudegs o stufas spes)?
3 maisant su tabaku, kokiu mazdaug santykiu maisyti?

Aciu. :V: :x:
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Nematau-Oo »

Visu pirma nusipirkes blunta turi uzmirsti apie tabaka , tada pasiemi 4 - 5 gerus draugus , 2-3g grynos mj ir linksmo dumelio , bluntas degs ilgai ir graziai (nereiks uzgydyti), be to tie juicy blunts tai mmmmm.. Yum Yum ~!~ :D :x: --==::~~
The chose one ! :x:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Blunt

Standartinė DarNe »

aisku, pamirsiu tabaka, pasiimsiu draugus ir "valgysimmmm" skanumyna ta.. :D [:)]
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Nematau-Oo »

That's right ! :D Dar gali ta buda pabandyti , cia sitoj temoj kazkas rase , kad medum patepti ir saldytuve palaikyti , kad dumas geresnis butu :) --==::~~
The chose one ! :x:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Blunt

Standartinė DarNe »

man atrodo,ten apie bluntus is cigaro kalbejo,o ne apie situs, kiek zinau sitie ir patys tokie sultingi
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Bongmaster »

per bluntus tik gryyyna, jokio tabako :) nes tada ne bluntas bus
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:per bluntus tik gryyyna, jokio tabako :) nes tada ne bluntas bus
O kas tada bus jei ne bluntas ?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Blunt

Standartinė dumtraukis »

tada bus bluntas su tabaku :D
nes pyxas artina ;)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Blunt

Standartinė Spotless »

dumtraukis rašė:tada bus bluntas su tabaku :D
Jau galvojau vietoj blunto kokia silke gausis.
Rašyti atsakymą