Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė tasPATS »

Shtirlic rašė:
robertinskis rašė:early pearl uzauga ir daugiau pernai man uzaugo kokiu 4 metru augalaitis nuo kurio gavau apie 800g sauso gero dumo :bong: :D
Man irgi kazko pasakiskai skamba sita istorija. :D Cia gal 4 augalus auginai ir sudejai i viena??
aukstis Early Pearl 200-300 cm :V: tik vat toki medeli labai jau nesunku pastebet ir pritraukt aplinkiniu demesi :V:
CH9 Female Mixed
Mantas.P
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010-04-29, 15:06
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Mantas.P »

tasPATS rašė:
Shtirlic rašė:
robertinskis rašė:early pearl uzauga ir daugiau pernai man uzaugo kokiu 4 metru augalaitis nuo kurio gavau apie 800g sauso gero dumo :bong: :D
Man irgi kazko pasakiskai skamba sita istorija. :D Cia gal 4 augalus auginai ir sudejai i viena??
aukstis Early Pearl 200-300 cm :V: tik vat toki medeli labai jau nesunku pastebet ir pritraukt aplinkiniu demesi :V:
o kokeme shope tu semkiu yra? Nirvanoi nepastebejau kad butu, ar aplaidzei dairiausi? Dekoju uz atsakima is anksto :V:
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė tasPATS »

o kokeme shope tu semkiu yra? Nirvanoi nepastebejau kad butu, ar aplaidzei dairiausi? Dekoju uz atsakima is anksto :V:[/quote]
http://www.seedsman.com/en/early-pearl-seeds
CH9 Female Mixed
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kojak »

tasPATS rašė: aukstis Early Pearl 200-300 cm :V: tik vat toki medeli labai jau nesunku pastebet ir pritraukt aplinkiniu demesi :V:
Dauguma veislių tiek užauga derlingoj žemėj auginant. Apie indoor'ą nekalbu.
haze around me...
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė modis »

taip, ypac sativos aukstauges buna :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

emm norejau uzklaust, kelintos dienos lauksim pagal menulio faze sodinimui? maniskiai dabar lauke po siltnamiuku, stikltinese vienkartinese. esme tame, kad mano sieninis kalendorius sako kad geguzes 14 pradeda pilneti, day.lt sako kad geguzes 17. kuris tikslesnis variantas 8???
ir dar norejau paklaust del tarpu tarp augaliuku outdoore. su vieta gavosi siokiu tokiu problemu, labai labai daug vandens renkasi gal 40cm gilyje tai teko kai kurias iskastas duobes palikti, kad rinktu vandeni. nes ten seip ar taip supiltos durpes per para tiek permirko kad is ju kose pasidare. trumpiau tariant- sumazejo gana mano auginimo plotas, todel kokiu mazdaug spinduliu reiketu palikt vietos vienai gelytei?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė modis »

Tokioj slapioj vietoje tikrai ne kas ,ieskok kitos :|?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

matai, pagal dabartine spot'o konfiguracija auginimo plotelis bus pakeltas ~30-40 cm nuo zemes pavirsiaus, padaryti krastai is velenos ir zemes, vidus pripiltas durpiu. na tiesiog tokia paaukstinta lysve. tikiuos kad tokio aukscio uzteks, beto per vasaros karscius turi ten gerokai pradziuti, ne pelke kokia tera. galgi kaip tik naudos is to butu, jei zeme dregna, nereiktu tampyti 19 litru zaliagirios vandens bambaliu ;D kitai vietai nebera laiko manau, nespesiu isruosti.
robertinskis
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-04, 21:16
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė robertinskis »

nu as buvau gruodi pradejes augint ir 4 menesius auginau kambary tai vien tada uzaugo apie 2 metrus kai isnesiau y lauka va tada tai subujojo kaip reikalas,gyvenu salia misko tai paslept toki nebuvo problemu gaila kad nesove y galva nuotrauku padaryt seklas tai is snow-white.nl pirkau.ir dabar auginu vel 6 early pearl
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė dowis »

4apa rašė:matai, pagal dabartine spot'o konfiguracija auginimo plotelis bus pakeltas ~30-40 cm nuo zemes pavirsiaus, padaryti krastai is velenos ir zemes, vidus pripiltas durpiu. na tiesiog tokia paaukstinta lysve. tikiuos kad tokio aukscio uzteks, beto per vasaros karscius turi ten gerokai pradziuti, ne pelke kokia tera. galgi kaip tik naudos is to butu, jei zeme dregna, nereiktu tampyti 19 litru zaliagirios vandens bambaliu ;D kitai vietai nebera laiko manau, nespesiu isruosti.
Žinok man tokia pati problema dabar yra :D tik pas mane dar rugšti žemė labai nes ten raistas toks :/ Tai va noriu paklaust veteranų ar cia nuo per šlapios žemes taip pasidarė ar nuo rūgštingumo?
lapai tokie kieti ir banguoti :|?
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Shmidy »

kaip jum sita ? ar tiktu lietuvos salygom ?
http://www.seedsman.com/en/mataro-blue-feminised-seeds
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė dowis »

dowis rašė:
4apa rašė:matai, pagal dabartine spot'o konfiguracija auginimo plotelis bus pakeltas ~30-40 cm nuo zemes pavirsiaus, padaryti krastai is velenos ir zemes, vidus pripiltas durpiu. na tiesiog tokia paaukstinta lysve. tikiuos kad tokio aukscio uzteks, beto per vasaros karscius turi ten gerokai pradziuti, ne pelke kokia tera. galgi kaip tik naudos is to butu, jei zeme dregna, nereiktu tampyti 19 litru zaliagirios vandens bambaliu ;D kitai vietai nebera laiko manau, nespesiu isruosti.
Žinok man tokia pati problema dabar yra :D tik pas mane dar rugšti žemė labai nes ten raistas toks :/ Tai va noriu paklaust veteranų ar čia nuo per šlapios žemes taip pasidarė ar nuo rūgštingumo?
lapai tokie kieti ir banguoti :|?
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Jau išsiaiškinau viską, del per šlapios dirvos taip buvo. Galit istrint situs postus :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marciukaz »

Radau outdoorui vieta , bet ten zheme tokia kaip molis ar smelis.. Ar labai blogai ? Pamaisiau zemiu pirktiniu su esamom.
Peace :)
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Shmidy »

aisku blogai, jai nori didelio gero krumo reikejo deti dauk pirktiniu zemiu.. arba bent jau prikasti kur nors juodzemio.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

taigi vaigi sezonas pradetas :V: augaliukams siek tiek daugiau nei menuo, ju vystymasis ne toks geras del priezasciu minetu siek tiek auksciau sioj temoj. sodinant jie gavo po gera litra vandens, daugiau manau nereikejo, nes zeme gana dregna.
[ nuotrauka ]
auginviete siek tiek pakelta, taipogi del minetu priezasciu. dirvoziemis labai slapias :|? tikekimes ~30cm virsaus uzteks. dirvoziemis- durpe, ne pirktine, tiesiai is durpyno
[ nuotrauka ]
augalai siek tiek apkramtyti sliuzu ir sraigiu(bjaurybes ale .\ ), bet atrodo tai netrukdo ir stiebiasi po biski virsun
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
na ir paskutinis dalykas, tikiuos be tu visu kitu problemu, mano mazyliams uzteks paliktu tarpu. didesnio ploto neisejo padaryti del vietos specifikos =(
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
tai tiek ziniu sykart is manes. linkiu gero sezono visiems, ir laikykit spygas uz mane- naujoka :D
pawliune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-04-14, 20:28
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pawliune »

Durpes tiesiai is durpyno netinkamos, ju ph 3.5-4
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

8??? negerai. jei pastebesiu rugstingumo pozymiu, sersiu zeme rugstingumo mazinimo priemonemis. nors ten tos durpes ne tokios kaip kad kitur, jos kazkaip labiau uznesa i juodzemi, toli grazu ne rudos ar rausvos spalvos.
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė majakas »

O kokie yra rugstingumo pozymiai?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

raitosi lapai, igyja nenaturalia, pasaline spalva. as tiksliai taipogi nezinau, butu gerai jei kas pagilintumet zinias :?:
pawliune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-04-14, 20:28
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pawliune »

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688 pavaziuok i apacia ir rasi Ph problems
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15571 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16013 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1664 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6443 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    17964 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla