Nuotrauka Nuotrauka

Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė PositiveVibe »

Čia labai detaliai viskas aprašyta http://www.cannabisheaven.co.uk/thc.html .
Net šitoj temoj radau :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Marciukaz »

Deja , neturiu fotiko gero.. :)
Peace :)
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė wind »

Sveiki, turiu klausimėli šiokį tokį, gal kas padės. :) Auginimas vyksta auto žydinčias veisles lauke, bet nuo ko pradėti aš nežinau. Taigi toks rimtesnis klausimas būtu ar sudaiginti sėklas (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasėti jas jau outdoor'e, kad išdygtu pačios. Ar geriau sudaiginti (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasodinti pradziai indoor'e kokiam tai indelyje su zėmėm kol išlys stiebeliai ir tuomet tik nesti ir persodinti lauke? Jeigu antras variantas, tai kada būtu laikas jau persodinti iš indoor'o i outdoor'a ( kelių aukštų lapų porų turi būti maždaug?).
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Hippie »

wind rašė:Sveiki, turiu klausimėli šiokį tokį, gal kas padės. :) Auginimas vyksta auto žydinčias veisles lauke, bet nuo ko pradėti aš nežinau. Taigi toks rimtesnis klausimas būtu ar sudaiginti sėklas (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasėti jas jau outdoor'e, kad išdygtu pačios. Ar geriau sudaiginti (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasodinti pradziai indoor'e kokiam tai indelyje su zėmėm kol išlys stiebeliai ir tuomet tik nesti ir persodinti lauke? Jeigu antras variantas, tai kada būtu laikas jau persodinti iš indoor'o i outdoor'a ( kelių aukštų lapų porų turi būti maždaug?).
Hi. Taip, tavo antras teisingas visiskai teisingas, nors su pirmu variantu irgi imanoma, bet isdygymo galimybes labai labai smarkiai krenta zemyn. As siltnamiui naudoju isviso tik daigelius, o tu kadangi nesi i outdoor'a sakyciau bent jau poros aukstu reiktu!
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė wind »

Hippie rašė:
wind rašė:Sveiki, turiu klausimėli šiokį tokį, gal kas padės. :) Auginimas vyksta auto žydinčias veisles lauke, bet nuo ko pradėti aš nežinau. Taigi toks rimtesnis klausimas būtu ar sudaiginti sėklas (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasėti jas jau outdoor'e, kad išdygtu pačios. Ar geriau sudaiginti (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasodinti pradziai indoor'e kokiam tai indelyje su zėmėm kol išlys stiebeliai ir tuomet tik nesti ir persodinti lauke? Jeigu antras variantas, tai kada būtu laikas jau persodinti iš indoor'o i outdoor'a ( kelių aukštų lapų porų turi būti maždaug?).
Hi. Taip, tavo antras teisingas visiskai teisingas, nors su pirmu variantu irgi imanoma, bet isdygymo galimybes labai labai smarkiai krenta zemyn. As siltnamiui naudoju isviso tik daigelius, o tu kadangi nesi i outdoor'a sakyciau bent jau poros aukstu reiktu!
Tie du aukštai susiformuoja maždaug po kiek laiko apytiksliai? :) ir norėjau pasitikslinti, trešti augaliuka galima po dvieju savaičiu po išdygimo? ar klystu smarkei? :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė PsY »

wind rašė:
Hippie rašė:
wind rašė:Sveiki, turiu klausimėli šiokį tokį, gal kas padės. :) Auginimas vyksta auto žydinčias veisles lauke, bet nuo ko pradėti aš nežinau. Taigi toks rimtesnis klausimas būtu ar sudaiginti sėklas (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasėti jas jau outdoor'e, kad išdygtu pačios. Ar geriau sudaiginti (merliuje, vatoje, ir t.t.) ir pasodinti pradziai indoor'e kokiam tai indelyje su zėmėm kol išlys stiebeliai ir tuomet tik nesti ir persodinti lauke? Jeigu antras variantas, tai kada būtu laikas jau persodinti iš indoor'o i outdoor'a ( kelių aukštų lapų porų turi būti maždaug?).
Hi. Taip, tavo antras teisingas visiskai teisingas, nors su pirmu variantu irgi imanoma, bet isdygymo galimybes labai labai smarkiai krenta zemyn. As siltnamiui naudoju isviso tik daigelius, o tu kadangi nesi i outdoor'a sakyciau bent jau poros aukstu reiktu!
Tie du aukštai susiformuoja maždaug po kiek laiko apytiksliai? :) ir norėjau pasitikslinti, trešti augaliuka galima po dvieju savaičiu po išdygimo? ar klystu smarkei? :)
dar netrešk po dvieju savaičiu. nors va maždaug po dvieju savaičiu ir nešk i lauka tada bus pats tas manau nes auto žydintis maždaug 2sav vegetuoja o daugiau židėt pradeda i lauka išnešes gali labai labai maža porcija židėjimo trašu patrešt tik nepersiteng nes pasekmės bus nekokios geriau mažiau negu daugiau
PsYchotherapist
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė wind »

Dėkui labai :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Slow Stone »

GREEN-O-MATIC savaitė po įsmeigimo į žemę. Neužilgo keliaus laukan.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Marciukaz »

Slow Stone rašė:GREEN-O-MATIC savaitė po įsmeigimo į žemę. Neužilgo keliaus laukan.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
As tai pat turiu keleta situ mergaiciu :) Manishkes 3 jau lauke , o dar 2 vakar pradejau daiginti :) Idomu , kas per autofloweris cia ;]
Peace :)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Slow Stone »

Marciukaz rašė:Idomu , kas per autofloweris čia ;]
Aha, ir man įdomu. Pirmas sezonas šitai veislei.
Rugpjūčio mėnesį pasidalinsinsim įspūdžiais.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė FisH3r »

http://img691.imageshack.us/slideshow/w ... 210904.jpg Šiandien dariau šias nuotraukas ;)
Tai va ir norėjau paklausti kiek maždaug čia galėtu būti laiko like žydėjimo LLR#2 čia matote ;) Tik nesuprantu ir mane tai gazdina ;/ ,keturios viršūnės yra ,nes kirpau savo LLR ;/ ;D ir viršūnės net nežada rūduoti, o truputi ant tos pačios šakelės jau ruduoja kaip turi buti, ir bijau prarasti kei kurių žiedų dėl šio veiksnio, gal yra patarimų? :)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Slow Stone »

FisH3r rašė:bijau prarasti kei kurių žiedų dėl šio veiksnio, gal yra patarimų? :)
???
Nieko tu neprarasi. Augalas atrodo šauniai, bet jam dar žydėt ir žydėt. Suskaičiuok, kiek laiko jau tavajai, paskaityk kiek rekomenduoja augintojas ir gali drąsiai dar viena savaite (gal ir dviem) ilgiau paaugint.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė FisH3r »

Parašyta ,kad du mėnesius nuo sudaiginimo, o ji pas mane auga jau du mėnesius ir dvi dienas, bet kadangi ant palangės tai tai tikrai dar kokia dvi sav. kaip niekur palaikysiu [:)] Dėkui tau Slow Stone už augalo pagyrimą :V: Parašysiu būtinai dūmo skonį ir gliučą %) ,o kaip manote kada reiktu nustoti trąšom laistyti ,kad nesugadinčiau skonio [:)] ,nes kadangi suletėjas augimas dėl mano sąlygų net nenumanau ;)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė PsY »

FisH3r rašė: ,o kaip manote kada reiktu nustoti trąšom laistyti ,kad nesugadinčiau skonio
dvi tris savaites prieš derliaus nuėmima
PsYchotherapist
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė FisH3r »

PsY rašė:
FisH3r rašė: ,o kaip manote kada reiktu nustoti trąšom laistyti ,kad nesugadinčiau skonio
dvi tris savaites prieš derliaus nuėmima
Dėkui, bet dabar man iždygo kita problema, man liko maximum dvi savaitės žydėjimo, nes jau apie keturiasdešimt procentų piestelių jau parudavę, o aš vis dar laiščiau trąšom prisotintu tirpalu ;/ labai paveikia trąšos Staff'o skonį? Ar tik iš dalies kartesnis ar kažkokį nemalonų aromatą turi, dėl to aš nepergyvenu, bet jei dūmo įtraukti nepasišlikštėjęs negalėsiu ;D
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Slow Stone »

Trąšų įtakos nepajusi, jei normaliai (iš lėto) džiovinsi ir brandisi.
Jei skubotai džiovinsi, tai ir su trąšom ir be trąšų skonis bus poprastis.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė KGBkid »

Kaip Mr. Green'o lietuviškasis LLR ? Gal kas dumojot jau? Kaip stiprumas, skonis? :)
Aš esu.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Hippie »

Dar netikrinau, bet labai skaniai zydi! Kaip bus derlius, papasakosiu :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė KGBkid »

Lauksiu. ;)
Aš esu.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė BongMachine »

vakar derliu nuimiau LLR, augala, kuris buvo vos sprindzio dydzio. Jeista, bet pradejus dziovint kvapas pasikeite is tokio skankisko stipraus kvapelio i toki šaluhos, žoles, riešutų, net nežinau kas per kvapas, labai primena lietuviškas kanapes. greit testuosim (:
wwwwww
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Indica - Sativa - Ruderalis
    Sigma » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    26984 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kalendula
  • Pirmasis auginimas: lowryder #1
    Animatorius » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    56 Atsakymai
    27647 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sokan
  • Auginimo dienoraštis: Super Lemon Haze, Lowryder #2 x AK47
    Lodzik » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    66 Atsakymai
    56356 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas mr.green
  • Veislės, hibridai.
    fricas » » forume Herbariumas
    381 Atsakymai
    185758 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlo
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    66 Atsakymai
    37374 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis