Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

tai tu nemoki tada saugoti paslapciu, arba nedorus draugus turi. taigi aisku kaip diena kad tavo darzus savas rausia.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marciukaz »

4apa rašė:tai tu nemoki tada saugoti paslapciu, arba nedorus draugus turi. taigi aisku kaip diena kad tavo darzus savas rausia.
Na pernai tai gal ir galejo taip buti :) Bet shiemet tai nemanau , nes ten kur tuos du ishkase , tai tik mes dviese ir zhinojom. Tikrai nemanau , kad tas draugas su kuriuo sodinom tai padare :D :D O ten kur low buvo , tai tik ash viens ir zhinojau kad ten yra :) Ir net nesakes niekam buvau , kad auginu , tik tam vienam draugui :)
Peace :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

supratau. tau zinot, kuo pasitiki, o kuo ne.
arba gyveni tokioj vietovej, kurioj daug zmoniu kultivuoja sita lifestyle :D :D aisku kiti irgi ieskosi sau vietu, randa jau uzimtas. kad iskasa augalus ir padeda salia tai tikrai primena rastaman style biski, kitas nedoresnis pilietis pasimtu viska ka rado.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marciukaz »

Na nemanau , kad aplinkui nors vienas tai daqrytu , tikai labai anejoju :) O ten kur ta lowuka ishase ir padejo , tai ant jo dar nei galvu nebuvo.. Turbut todel ir neime..
Peace :)
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė BongMachine »

Mane ir šiais metais vagys aplanke. Netekau vienos zydincios grazios mergaites. Taip, tikrai takeliu neismint svarbu.
wwwwww
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

Marciukaz rašė:Na nemanau , kad aplinkui nors vienas tai daqrytu , tikai labai anejoju :) O ten kur ta lowuka ishase ir padejo , tai ant jo dar nei galvu nebuvo.. Turbut todel ir neime..
as irgi abejojau, o pasirodo... ne 5 ir net ne 10 jauciu :D sakau kodel kazkaip keistai pardavejai ukiniu prekiu parduotuvese snekejo, mazdaug: "e vaida, dar vienas cia del trasu" :D :D
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marciukaz »

Manau , kad prisistumimas kazhkaip :) Nepyk :)
Peace :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

nepergyvenk, viskas labai diskretiska ir anonimiska. nieks nieko apie kitus nezino, nieks nieko kitiems nekenkia. tikiu kad kadanors lietuvoj labiau paplis sitas kultas, nebereiks visko slepti kaip cenzuros laikais. atitinkami pilieciai dalinsis idejomis ir ziniomis, o ne vogs sodinukus. tam pradzia jau turim, belieka stumtis i prieki. ir man dziugu kad mano aplinkoje tai populiareja. bet gana apie tai :V:
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė eric »

Inesiau pora autofloweriu is lauko i vidu,kad palaikyciau pora dienu tamsoje. ir 2 kartus is eiles man pradejo mestis pelesis,nors laikiau sausoje vietoje tas 2 dienas. Kodel taip?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

em ziedynai jei lauke augo ir jei dar neseniai lietaus gave turbut gana dregni yra. toje savo tamsioje patalpoje idek kanors, kad cirkuliuotu oras- ventilatoriu, kazinau arba fortke atidaryk :) nes kad nesimestu pelesis reikia sausos patalpos + kad cirkuliuotu oras.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė badnews »

4apa rašė:taip turi buti visiskai nuosali vieta, nepaliesta civilizacijosi.
broliai, yra dar viena didžiulė bėda: paskutiniu metu ypač suaktyvėję yra medžiotojai. prie kiekvieno miško po bokštelį, o ten sėdi pižonas su žiūronais ir viską mato kelių km spinduliu. šituos priskiriu prie rimtesnių kenkėjų, nes tai dažniausia kokie gaisrininkai, mentai, valdininkai so on... o medžioja savaitgaliais. bėda mum, partizanam, bet ir jos galima išvengt ;)
togetha brotha
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

na cia manau jau nuo vietoves priklauso. ne visur tera medziokles plotai. beto tie medziokliai ten nesedes 24/7 tai jei pamatai kad sedi tavo ivardintas "pizonas su ziuronais" :D, pasirenki toki laika kad su juo nesusitiktum. manau jiems diena nepatinka.
man labiau ramybes neduoda grybautojai ar seip prasalaiciai. todel stengtis reikia sodint ten kur neauga joks zmonems naudingas dalykas
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė badnews »

4apa rašė:
man labiau ramybes neduoda grybautojai ar šiaip prasalaiciai.
tokiu atveju tinka nedidelis krepšelis( tipo grybam :) ) ir kuprinė su kartonine dėže viduj,su vandeniu, trasom ir kitom gėrybėm,mol į krepšiuką netilps :) o sutikus kokį grybautoją- "einu į savo grybvietes" .na, o jei dar ir šunį vedies, gali būt tikras, kad neseks iš paskos :)
togetha brotha
commix
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-07-02, 20:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė commix »

kaip manot ar spes man suzydeti mr-greeno jack herrer lauke ? :) ir dar noriu paklaust kuri menesi jau turetu but derlius ? :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

commix rašė:kaip manot ar spes man suzydeti mr-greeno jack herrer lauke ? :) ir dar noriu paklaust kuri menesi jau turetu but derlius ? :)
rugsėji gal arba rugsėjo pabaigoi
PsYchotherapist
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Kolegos, pasidalykim įspūdžiais apie lietingus orus (ar čia tik pas mane jie tokie).
Tie, kas augina parastas (ne auto) rūšis, gal džiaugiasi, bo nereik liet. Bet kaip jaučiasi auto augintojai? Nesibijot pelėsio?
Aš jau su ta bjaurybe susidūriau. Prieš trejetą dienų pastebėjau pirmą židinį (šakelė buvo iškart nukirpta, išoperuota, sudžiovinta, o dabar jau ir surukyta), o šiandien jau trys nauji židiniai (bet jau irgi išoperuota zaraza). Gal mano Grynomatai labai neatsparūs (iš 5 - 3 apipuvo)? Kokia situacija pas jus?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Sodininkas »

Prieš keletą dienų nujemėm keletą LLR'ų..Dideli, gražūs krūmai užaugo, krovė žiedus ir poto kokią savaitę lietus pralijo su pragiedrėjimais tokiais..Patrešėm paskutį kartą ir dar prabuvo apie 10dienų tokiom neaiškiom oro sąlygom, ir jau atėjus šienaut daržo taip pat buvo aptikti keli pelesio židiniai..nestipriai, bet pelėsis jau buvo ten įsimetęs. Neaišku koks bus ruduo, nes dar yra ir ne automatų..žiūrėsim kaip bus. :V: :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

nu tikėkimes ruduo nebus toks žiaurus ir supūdis augaliukus :/
PsYchotherapist
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė eric »

Slow Stone rašė:Kolegos, pasidalykim įspūdžiais apie lietingus orus (ar čia tik pas mane jie tokie).
Tie, kas augina parastas (ne auto) rūšis, gal džiaugiasi, bo nereik liet. Bet kaip jaučiasi auto augintojai? Nesibijot pelėsio?
Aš jau su ta bjaurybe susidūriau. Prieš trejetą dienų pastebėjau pirmą židinį (šakelė buvo iškart nukirpta, išoperuota, sudžiovinta, o dabar jau ir surukyta), o šiandien jau trys nauji židiniai (bet jau irgi išoperuota zaraza). Gal mano Grynomatai labai neatsparūs (iš 5 - 3 apipuvo)? Kokia situacija pas jus?
Man tas pats buvo su LLR siemet,outdoore. Nezinau nei as ka daryt su tais pelesiais,ypac bijau kai mano outdoor gelytes prades zydet ir teks laukt rugsejo galo (tikriausiai),kad galeciau skint derliu. Sie met pirma kartaauginu lauke,tai noriu zinot is kitu,su patirtimi kaip sekasi outdoore kasmet,ar suspeja suzydet,kada mazdaug lauke pradeda zydet,kaip nuo pelesio apsisaugot ir tt.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Mellow rašė:..nestipriai, bet pelėsis jau buvo ten įsimetęs. Neaišku koks bus ruduo, nes dar yra ir ne automatų..žiūrėsim kaip bus. :V: :x:
Lygiai tą aš ir sakau..matysim
Čia, tarp Rusijos karščių ir Atlanto drėgmės, mus įsitaisiusius gali skalbt ir sklabt..
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15892 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16274 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1820 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6676 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    18296 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla