Nuotrauka Nuotrauka

Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Marciukaz »

Tai ir pas mane tu philips yra keletas , bet kaista ir jos :) Nzn gal dar del to kad patalpoi kur auginu , diena maziau 30 nebuna paskutiniu metu. O boxe temperatura pasiekia ir 35 ;/
Peace :)
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė eric »

Marciukaz rašė:Tai ir pas mane tu philips yra keletas , bet kaista ir jos :) Nzn gal dar del to kad patalpoi kur auginu , diena maziau 30 nebuna paskutiniu metu. O boxe temperatura pasiekia ir 35 ;/
Zinoma,kad jei kambaryje yra 30 C,tai ir grow boxe bus silciau. Nusipirk kanalini ventiliatoriu arba pc fan ir istatyk i korpusa,kuo auksciau. Patikek,oras boxe tada bus maloniai siltas,o ne dusnas ir karstas.
outchillout
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-07-22, 22:16
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė outchillout »

Sveiki, pradejau sioki toki micro grow projekteli. Stovi 2x 25w cfl pc dezeje. Vienas ventiliatorius naudojamas oro istraukimui bei dar du lempu ausinimui. Is pradziu viskas atrodo normalu temperatura 25-30 laipsniai, bet... uzdares nakciai deze ryte isvydau nekoki skaiciu 35-40 (vienu momentu buvo net ir daugiau) ir tai pastovu jei "growboxo" sonai uzdari. Gal turite ka patarti?
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė kojak »

Kokiu tikslu lempas aušini? Nesijaudink, jos neperkais. Vietoj "aušinimo" geriau vieną ventiliatorių panaudok oro įputimui į dėžę. Jei dar bus per karšta - statyk dar vieną ištraukimui.
haze around me...
outchillout
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-07-22, 22:16
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė outchillout »

istraukimas yra, iputimui pameginsiu itaisyti 2 coolerius. ziuresim kas gausis
outchillout
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-07-22, 22:16
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė outchillout »

Itaisiau 2 iputimui, 1 istraukimui. Temperatura uzdarius duris 35~.. 8E
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė kojak »

outchillout rašė:Itaisiau 2 iputimui, 1 istraukimui. Temperatura uzdarius duris 35~.. 8E
geriau atvirksčiai - vienas įpūtimui, o du ištraukimui. Nelabai tikiu, kad kai įstatei du ventiliatorius įpūtimui, temperatūra nepasikeitė... O gal pas tave tiesiog namie labai karšta? Jei taip, tai boxe neišeis numušt temperatūros.
haze around me...
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Jamaicaman »

Atsiprasau ,gal klausimas ne vietoj ,bet gal kas galite parasyti formule pagal kuria butu galima apskaiciuti kokiam plotui kokio apsvietimo reiktu ? :)
I'm back.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė eric »

Jamaicaman rašė:Atsiprasau ,gal klausimas ne vietoj ,bet gal kas galite parasyti formule pagal kuria butu galima apskaiciuti kokiam plotui kokio apsvietimo reiktu ? :)
ilgis*plotis*37000. ilgi ir ploti reikia rasyt su kableliu. tarkim 70cm,tai pasiverti i 0.7. gautas atsakymas bus kiek liumenu reikia vidutiniskai tam plotui.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Jamaicaman »

aciu
I'm back.
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Tornado High Lumen

Standartinė Smetona »

Gal kas esat susidūrę su Philips Tornado serijos CFL lemputėm ? aš čia užklausiai konsultantą apie lempas, tai šis parodė jas, pvz 75 w išspaudžia net 5550 lm ( 60W=4300lm ; 42W=3100lm) . Man tai jos atrodo įspudingai, tik kainos nežinau. Per vieną vatą gaunasi 74 lm, manau čia cfl pažanga, bet kažin kaip su jos temperatūra gal didesne, nei paprastų? Ar yra apie tokias girdėjusių ?
p.s. sužinojau kainą, tai jos http://www.mazgas.lt/catalog.php?prodclass=2&prodcat=60 ir deja kainuoja 100 lt
Ability is nothing without opportunity.
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė AstralProjection »

Šitie turi pusę velnio lempų [url]http://stores.ebay.co.uk/Green-Lamp-ltd[/url]
Pasibandymui pasiėmiau 2x65W 2700k ir 6400k komplektą žydėjimui. Buvau užsikūręs pasibandyt, tai per valandą mano dėžikę kaip reikiant prikepino. Tiesa tuo metu dar ir LED'ai veikė.
Panašu, kad reikės žydėjimui tik 65w 2700k palikt, nes neturiu galimybės padadyt oro įsiurbimą/ištraukimą .|
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Smetona »

bet tada CFL ir praranda viena is savo svarbesnių pliusų kad jie neprikaitina oranžerijos, o kai nori pasiimt rimtesnes lempas ne tas 20W ir nieko gero nebelieka, tik pliusas kad nereikia montuot atskiro balasto, bet čia iš tikro smulkemena jau pavadinčiau...
Ability is nothing without opportunity.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė eric »

Smetona rašė:bet tada CFL ir praranda viena is savo svarbesnių pliusų kad jie neprikaitina oranžerijos, o kai nori pasiimt rimtesnes lempas ne tas 20W ir nieko gero nebelieka, tik pliusas kad nereikia montuot atskiro balasto, bet čia iš tikro smulkemena jau pavadinčiau...
Jus nenorekit,kad isvis nekaistu tie CFL. Yra energija,o energija skleidzia siluma. Tiesiog reikia ausinima sioki toki daryt
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Jamaicaman »

Delete...
Paskutinį kartą redagavo Jamaicaman 2010-08-26, 23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm back.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Boomnock »

Jamaicaman rašė:
eric rašė:
Jamaicaman rašė:Atsiprasau ,gal klausimas ne vietoj ,bet gal kas galite parasyti formule pagal kuria butu galima apskaiciuti kokiam plotui kokio apsvietimo reiktu ? :)
ilgis*plotis*37000. ilgi ir ploti reikia rasyt su kableliu. tarkim 70cm,tai pasiverti i 0.7. gautas atsakymas bus kiek liumenu reikia vidutiniskai tam plotui.
čia vakar pamasciau, ir su vienu is forumieciu pamastem, ir kadangi nelabai sekesi tikslieji mokslai iskilo klausimas.. zodziu jei mano plocio ir ilgio matmenys yra tarkim 70cm ir 50cm ,pagal tavo eric formule iseina taip 0,7x0,5x37000=129500lm (man atrodo tokiam plotui skaiciai tikrai per dideli),tarkim jei mano plotas butu 2m ant 1,5m (neverciant i desimtaine sist.) tada iseina kad man reikia 111000lm, o tai yra maziau nei beveik trigubai mazesniam plotui. Cia dingsta logika :] ir dristu tegti kad sita formule neteisinga ir aplamai nesamone. Kiek man pavyko tiksliau issiaiskinti ,tai :x: reikia min 10000-15000 lm/m2,jei gerai skaiciuoju tai 10cm2 reikia ~100lm,50cm2 ~ 2500lm, 80cm2 ~ 6400lm ir t.t., taigi iseina taip kad uztenka panaudoti paprasciausia formule apskaiciuoti kvadraturai ir mes zinom kiek lm reikalinga musu augaliukams... Bet siaip ar taip mano informacija apie reikiama lm kieki kvadratiniam metrui nera tiksli arba gali buti netgi neteisinga (nevisiskai pritaikyta butent kalnalapei), jei klystu pataisykit.

Ir turiu dar viena klausimeli :] 1Lm=?K ???
Nu sorry, bet 0.7x0.5x37000=12950 :D :D :D
, bet tai tik mano nuomonė.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Jamaicaman »

o aciu kad pataisei, jau tie nuliai akyse raibuliuoti pradejo tai va ir prisiraibuliavo :D istrinu savo jau bereikalinga posta :)

Tai tada i ka labiau reiktu atkreipti demesi renkantis cfl'us, i sviesos skleidziama srauta ar i lempos sviesos silumine temp.? ir kuo skiriasi K nuo Lm ,nes vienur ziuriu raso 2700K kitur 2700Lm ir neina suprasti ar cia skiriasi kuom nors ar ne,nors lempu galingumai watais tokie pat... :]
I'm back.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė kojak »

Jamaicaman rašė:o ačiū kad pataisei, jau tie nuliai akyse raibuliuoti pradejo tai va ir prisiraibuliavo :D istrinu savo jau bereikalinga posta :)

Tai tada i ka labiau reiktu atkreipti demesi renkantis cfl'us, i sviesos skleidziama srauta ar i lempos sviesos silumine temp.? ir kuo skiriasi K nuo Lm ,nes vienur ziuriu raso 2700K kitur 2700Lm ir neina suprasti ar čia skiriasi kuom nors ar ne,nors lempu galingumai watais tokie pat... :]
tuo ir skiriasi kad liumenais sviesos kiekis matuojamas, o kelvinais temperatura. Matau jau visus metus sitam forume prisiregistraves, o dar tokiu veju klausineji. Greit gryzti metus atgal ir skaitai is naujo! :D tikrai surasi n kartu parasyta kad vegetacijai labiau tinka 6400K spektras, zydejimui - 2700K spektras, o geriausia spektrus pamaisyt. Reikalinga liumenu kieki gali apytiksliai primest pagal plota.

Tas erico duotas skaicius 37000 yra labai salyginis. Gali naudot ir 40000 ir 50000, ir dar daugiau. Kuo daugiau, tuo geriau ;)
haze around me...
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė eric »

Tas erico duotas skaicius 37000 yra labai salyginis. Gali naudot ir 40000 ir 50000, ir dar daugiau. Kuo daugiau, tuo geriau ;)
Nu visur kur man reikia skaiciuot plota,tai skaiciuoju su 37000. Viskas gaunasi puikiai,augalai auga puikiai,derlius puikus. :]
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Kompaktinės lemputės (CFL) ir paprastos liuminisencinės

Standartinė Jamaicaman »

nu aisku.kadangi beveik pries metus laiko tik ir buvau siam forume taidaug ka ir uzmirsau, dabar ziauriai parumo tas apsvietimas nes noriu geriausiu rezultatu. Taigi dekui bicai :] :D
I'm back.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaitrinės lemputės
    Lodzik » » forume Apšvietimas
    36 Atsakymai
    21576 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas spintinis
  • Halogeninės lemputės
    barsukas » » forume Apšvietimas
    24 Atsakymai
    16071 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma