Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

Aš ir po 5 fem auginimo likau su 4 kažikokios kilmės sėklom. Ir galvoju kas iš jų išaugs. Galima tik spėliot ir spekuliuot arba imt ir įkišus žemėn pažiūrėt. Norėtųsi iki kitos vasaros pasidaugint tos sėklos, kurią dabar rūkau.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Pavardenis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2010-05-18, 00:06
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Pavardenis »

Tai pergyvent del tu atsiradusiu seklu ar ne? Nes pirma mintis ,kad praziopsojau vyra ir tuoj man visa derliu apdulkins, kas yra negerai mano ziniom.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Tai jai tik pora seklu aisku problemos nera tik pliusas gali xalevai gaut sidu ir augintis toliau. O siaip kas cia sake kad nedaigios gaunasi fake tai nelabai taip yra nes is bariginiu sidu zmones auginasi normliai augalus ir daigios jos buna.
vaikai nenarkokit vartotiku.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

Legalus rašė:Tai jai tik pora seklu aisku problemos nera tik pliusas gali xalevai gaut sidu ir augintis toliau. O siaip kas čia sake kad nedaigios gaunasi fake tai nelabai taip yra nes is bariginiu sidu zmones auginasi normliai augalus ir daigios jos buna.
teisingai sneki. as pats is baridzhu stafo seklu siais metais gyvas :}
slow stone dar pliusas yra, kad nezinai kas isaugs, idomiau kultyvuot bus. gausi koki nors siurpriza :] jei dar seklos is geru savybiu straino tai neturetu nuvilt
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė kojak »

Pavardenis rašė:Tai pergyvent del tu atsiradusiu seklu ar ne? Nes pirma mintis ,kad praziopsojau vyra ir tuoj man visa derliu apdulkins, kas yra negerai mano ziniom.
Kažin ar įmanoma pražiopsot vyrą ;) O jei taip nutiko tai sėklos būtų ne kelios ir ne keliolika, o žymiai daugiau.
haze around me...
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dowis »

Kaip manot fungicidas padetu nuo pelesio?
ZeR0
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-05-19, 15:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė ZeR0 »

Sveiki noreciau paklausti, noreciau pasidaryti 60x60 boxa gal patartumet koki mazdaug auskti daryti ar galima ji dar siektiek didesni padaryti jeigu deciau mh250w lempa ir hps 400w, noreciau kokius 3augaliukus uzauginti. gal galetumet patarti? dekuj is anksto.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Gintas »

ZeR0 rašė:Sveiki noreciau paklausti, noreciau pasidaryti 60x60 boxa gal patartumet koki mazdaug auskti daryti ar galima ji dar siektiek didesni padaryti jeigu deciau mh250w lempa ir hps 400w, noreciau kokius 3augaliukus uzauginti. gal galetumet patarti? dekuj is anksto.
Imk tik hps, mh nereikia tau, boxas per mazas 400w kaip ir trim augalam, jeigu nori juos nemazus uzauginti. 400w reikes didelio aukscio, nes bus labai karsta tokio dydzio boxe
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Gintas rašė:
ZeR0 rašė:Sveiki noreciau paklausti, noreciau pasidaryti 60x60 boxa gal patartumet koki mazdaug auskti daryti ar galima ji dar siektiek didesni padaryti jeigu deciau mh250w lempa ir hps 400w, noreciau kokius 3augaliukus uzauginti. gal galetumet patarti? dekuj is anksto.
Imk tik hps, mh nereikia tau, boxas per mazas 400w kaip ir trim augalam, jeigu nori juos nemazus uzauginti. 400w reikes didelio aukscio, nes bus labai karsta tokio dydzio boxe
Esme ne augalu kieki o plote. Biski didink plota jai 400w mesi ir auksti daryk kokius 2 metrus.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Boomnock »

Ko trūkumas gali būt šitam augintiniui? O gal perdaug karščio?
[ nuotrauka ]
O šito augintinio lapai su skylėm? Kas jam?
[ nuotrauka ]
, bet tai tik mano nuomonė.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Boomnock rašė:Ko trūkumas gali būt šitam augintiniui? O gal perdaug karščio?
[ nuotrauka ]
O šito augintinio lapai su skylėm? Kas jam?
[ nuotrauka ]
Mano outdoor augaliukas atrodo visai taip pat. Taip pat nežinau priežasties. Galvoju, kad pertręšiau, tai nustojau pilt shultzą ant lapų. Bet vistiek niekas nesikeičia. :(
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

coffesin rašė:
Boomnock rašė:Ko trūkumas gali būt šitam augintiniui? O gal perdaug karščio?
[ nuotrauka ]
O šito augintinio lapai su skylėm? Kas jam?
[ nuotrauka ]
Mano outdoor augaliukas atrodo visai taip pat. Taip pat nežinau priežasties. Galvoju, kad pertręšiau, tai nustojau pilt shultzą ant lapų. Bet vistiek niekas nesikeičia. :(
pirmoj nuotraukoj ir man matytas vaizdas, panasiu lapu buvo o gal ir tebera. masine beda =(
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Boomnock »

Tai gal dėl visuomeninės problemos :D Pvz. karštos vasaros etc.
, bet tai tik mano nuomonė.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Nu sunkiai tiketina kad del karstos vasaros nes pasauli kaikur pastovei tokie karsciai augina zmones ir jokiu ten problems.
vaikai nenarkokit vartotiku.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

tie lapai su skylemis, mazu gyvunu darbas...apversk lapa ir atidziai apziurek ar nera parazitu kokiu
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

siemet turejau panasia situacija.radau kandziu kazkokiu,pernesiau i indoora,nupurskiau pest off"u,
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

runkeli, o kaip del tu baltu tasku ir pabaltavimo lapu? gal esi mates ka panasaus
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

ar tik ne trasu trukumas,rugstus dirvozemis.kazka turejau panasaus pries tris metus mazdaug.jei liga isisenejusi tai neapsimoka nei gydyti,nei del to galva sukti.tiesiog palik kol nuzydes.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jurtoma »

labas, nežinau ar gerai daraum bet va man tu kristaliuku kažkaip nekaupia outdore, nu siaip siltnamyje auginimas vyksta, bet žiedai dižiuliai o kvapo ir tu baltu kristaliuku ne kvapo. kame reikalas, pradejau stipriai kotus žeisti kad thc gamintu, su peiliu iškaliau skyle ibrukau skiedra. ar gerai ar čia veltui ?
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė BongMachine »

jurtoma rašė:labas, nežinau ar gerai daraum bet va man tu kristaliuku kažkaip nekaupia outdore, nu siaip siltnamyje auginimas vyksta, bet žiedai dižiuliai o kvapo ir tu baltu kristaliuku ne kvapo. kame reikalas, pradejau stipriai kotus žeisti kad thc gamintu, su peiliu iškaliau skyle ibrukau skiedra. ar gerai ar čia veltui ?
jeigu nejuokauji tu cia, tai nereikejo zinok man atrodo taip daryti,streso daug ivarei, o zydeti dar ko gero yra like. Thc siaip nepriklauso nuo kristalu/dervu kiekio, daug trichomu nereiskia, kad daug thc. Kad kvapo nera irgi buna, visokiu gi rusiu yra. Ir siaip negali but, kad nera visai trichomu, gal su kokiu padidinamuoju stiklu ar kuo patyrinek, turi but. O dar geriau nufotkink ir parodyk mums
wwwwww
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas