Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

DarNe rašė:krc,ismok kokia daina,ten popsine kokia,kad zinoma butu, zodziai suprantami ir zinomi, isikelk ja i telefa, ir sakyk - norit nustebinsiu? tada jiem nematant uzleisk ta daina,ir ziopciok, jos teksta,gestikuliuok.... kartais labai smagu buna :D
lame :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Sveiki :) gavos taip , kad brolis susirado drauge Armenia taigi norejau suzinoti apie armenus-ias. Kokie zmones jie yra ? Bandziau ieskoti internete bet nelabai radau kazka :/ Tai gal kas galit is patirties pasakyti kam teko su jais bendrauti?
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

Dendis rašė:Sveiki :) gavos taip , kad brolis susirado drauge Armenia taigi norejau suzinoti apie armenus-ias. Kokie zmones jie yra ? Bandziau ieskoti internete bet nelabai radau kazka :/ Tai gal kas galit is patirties pasakyti kam teko su jais bendrauti?
Buna įvairiu :D
Man galvoi negerai....
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

tai visur visokiu yra ;D bet man idomu seip kas ten per kultura kokios ju tradicijos kaip bendrauja ar patikimi ir pns:)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

Dendis rašė:tai visur visokiu yra ;D bet man idomu šiaip kas ten per kultura kokios ju tradicijos kaip bendrauja ar patikimi ir pns:)
Armenai krikščionys, buna draugišku ir buna nelabai, vienais galima pasitiketi, o kitais ne.
Man galvoi negerai....
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Dekui :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Dendis rašė:Sveiki :) gavos taip , kad brolis susirado drauge Armenia taigi norejau suzinoti apie armenus-ias. Kokie zmones jie yra ? Bandziau ieskoti internete bet nelabai radau kazka :/ Tai gal kas galit is patirties pasakyti kam teko su jais bendrauti?
Armėnę, susirado ARMĖNĘ, o ne armėnia :D Mano motina tarybiniais laikais Jerevane turėjo ten draugių. Žmonės labai draugiški, šilti. Jei tu su jais gražiai, tuomet jie tau gali būt kaip giminės, kaip savi, bet geriau nesipykt. Iš vaikystės dar yra likę prisiminimų kaip sėdėjau pas juos namuose ir man padovanojo vilkelį. Rytų, pietų kultūros bendrąja prasme nepalyginamai draugiškesnės, svetingesnės. Jei ateisi į svečius tai niekuomet neliksi nepavaišintas, aplink patį šokinės kaip apie kokį garbingą svečią. Nesulyginsi su vakarais, kur dar ne visur tave įsileis, o pvz. Vokietijoje žmonės išviso yra skregos, ten žmonės sau net maisto nagina tai ką kalbėt. Be to vakarų civilizacijos žmonės nėra draugiški, yra pikti, ekspancionistai, nemyli ir t.t.
Tik dievuliau mano, tegul jis ten nesipyksta ir visuomet gražiai nes motina man pasakojo, jog jeigu susipyksti tai gali būt net mirtiniausias priešas
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

O tai negeriau butu maloniai su ja pasikalbeti, parodyti susidomejima jos kultura, ir ja pacia, ir suzinotum pats viska is pirmu ranku(lupu) :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

armenai- saslyku dievai. tevas pasakojo is armijos laiku ir apie tokia egzotika, kai saslykai rauginimui dedami i zeme ir uzkasami(nebepamenu ar tame pasakojime figuruoja koks nors ipakavimas mesos, tikriausiai ne). mesa rauginama vos ne iki puvimo pradzios, taigi atrade kirminuku joje nelabai nustemba ten :D
taigi geru saslyku turesi seimynoj.
tik nereikia labai sureiksminti situ ju virtuves subtilybiu. ivairiose civilizacijose dar ne tokius dalykus valgydavo ar valgo, bet tai ne kasdienis racionas. ir tai susije su ju tradicijomis ir kultura, todel neturetu kelti sleikstulio. ;)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

putejas rašė:
Dendis rašė:Sveiki :) gavos taip , kad brolis susirado drauge Armenia taigi norejau suzinoti apie armenus-ias. Kokie zmones jie yra ? Bandziau ieskoti internete bet nelabai radau kazka :/ Tai gal kas galit is patirties pasakyti kam teko su jais bendrauti?
Armėnę, susirado ARMĖNĘ, o ne armėnia :D Mano motina tarybiniais laikais Jerevane turėjo ten draugių. Žmonės labai draugiški, šilti. Jei tu su jais gražiai, tuomet jie tau gali būt kaip giminės, kaip savi, bet geriau nesipykt. Iš vaikystės dar yra likę prisiminimų kaip sėdėjau pas juos namuose ir man padovanojo vilkelį. Rytų, pietų kultūros bendrąja prasme nepalyginamai draugiškesnės, svetingesnės. Jei ateisi į svečius tai niekuomet neliksi nepavaišintas, aplink patį šokinės kaip apie kokį garbingą svečią. Nesulyginsi su vakarais, kur dar ne visur tave įsileis, o pvz. Vokietijoje žmonės išviso yra skregos, ten žmonės sau net maisto nagina tai ką kalbėt. Be to vakarų civilizacijos žmonės nėra draugiški, yra pikti, ekspancionistai, nemyli ir t.t.
Tik dievuliau mano, tegul jis ten nesipyksta ir visuomet gražiai nes motina man pasakojo, jog jeigu susipyksti tai gali būt net mirtiniausias priešas
Ups :D Aciu labai uz informacija :) maisto ju jau teko paragauti rukytos jautienos su prieskoniais :) labai skanu :) nors ir astru :)
Reikes tureti omeny kad nereikia konfliktuoti :) Ir seip nelabai esu isrankus maistui :) idomu butu paragauti ju saslyku :) O yapac tu kuriuos tu apibudinai :D
Paskutinį kartą redagavo Dendis 2010-09-03, 17:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

Legalize it! rašė:O tai negeriau butu maloniai su ja pasikalbeti, parodyti susidomejima jos kultura, ir ja pacia, ir suzinotum pats viska is pirmu ranku(lupu) :)
Matai man sunku pradeti kalbeti su ja kai nezinau kaip uzmegsti kalba :) o pradet kalbet is oro apie beleka ir gausis lempa :)
Man labiau patinka zinoti bent jau kazka ir tada pradeti bendraut su zmogum uz tat ir klausiau :) O seip tai manau kad tikrai susibendrausiu ir suzinosiu daugiau :) :V:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Shiaip teisingai kalbi :) skmes ;]
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Dendis »

dekui na va dabar visi bendraujam :) labai praverte jusu zinios :)))
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Ir taip """"""VIETOS KUR NORĖTUMĖTE PABŪTI PRIRUKĘS""""""""""""""


http://www.youtube.com/watch?v=u7deClnd ... r_embedded#!

Pasistatyčiau krėsla pasileiščiau čillouto, ir sėdėčiau dienų dienas :]
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

belekas tas akvariumas :]
nes pyxas artina ;)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

true :] išsižiojęs žiūrėjau :]
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

nuostabus grožis, trūksta žodžių :] :)
Jungle is massive!
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Nuostabybė...
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė KGBkid »

atsidurti ten, bet ne su žiūrovais, o pasinerti į tai ...
Aš esu.
Rašyti atsakymą