Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė pavojingas »

150w - ir elektros nedaug srebs ir sviesu bus, seip jei tas nesvarbu 250w dek.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

Lipa rašė:Kai grow box'o ismatavimai ilgis 40cm plotis 43cm aukstis 85
250w būtų biškį pereboras, o 150w pats tas.
majakas rašė:Galima tiketis gero high, jei piesteles galai dar tik po truputy pradejo ruduot. ar geriau palaukt?
O ar galima valgyt obuoliukus kai jie dar neprinokę? Galima, bet koks tolkas - jie maži ir negardūs. Kai prinoksta, tai būna ir didesni, ir Geresni. Tas pats ir su bananais, arbūzais, javais visokiausiais, tas pats ir su :x: .
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
FromHell
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-09-05, 23:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė FromHell »

Sveiki, noreciau paklaust, ar pakaks pc dydzio boxui 3 cfl (2x25w ir 1x18w) dviem augaliukam augint?ar vertetu dar viena isigyt?
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

Jei susitvarkysi su temperatūra, dėk ir ketvirtą. Tiksliau, dėk ketvirtą ir pasirūpink ventiliacija.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
FromHell
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-09-05, 23:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė FromHell »

Slow Stone rašė:Jei susitvarkysi su temperatūra, dėk ir ketvirtą. Tiksliau, dėk ketvirtą ir pasirūpink ventiliacija.
Stovi 2 pc fanai, istraukimui ir iputimui.
Dar kamuoja vienas toks klausimas, keliu litru vazonu i tokia deze dviem augalam reiktu? SlowStone, esi mates jau deze, nuo lempu iki dugno 50cm.
tomhetas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-07, 12:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tomhetas »

Taigi jau 18 diena mano nezinomos kilmes augaliukams. Auginu savadarbiam growboxe / spintelej po CFL'ais. Idomi jusu kaip senbuviu nuomone apie situos vaikucius. Kaip gi jie anot jusu laikosi.
[ nuotrauka ]

O ir klausimas sioks toks. Nusipirkau Gabija "Vijokliniams - sliauziantiems augalams" 56-28-28 trasu, bandet gal kas? Atsiliepimu apie sita lietuviska produkta kokiu nors yra? Raso - arbatinis saukstelis vienam litrui, o ant kamstelio uzmautas gradacinis "staparikas". Tai man idomu, kiek gi mililitru yra tas saukstelis.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

tomhetas rašė:Taigi jau 18 diena mano nezinomos kilmes augaliukams. Auginu savadarbiam growboxe / spintelej po CFL'ais. Idomi jusu kaip senbuviu nuomone apie situos vaikucius. Kaip gi jie anot jusu laikosi.
[ nuotrauka ]

O ir klausimas sioks toks. Nusipirkau Gabija "Vijokliniams - sliauziantiems augalams" 56-28-28 trasu, bandet gal kas? Atsiliepimu apie sita lietuviska produkta kokiu nors yra? Raso - arbatinis saukstelis vienam litrui, o ant kamstelio uzmautas gradacinis "staparikas". Tai man idomu, kiek gi mililitru yra tas saukstelis.
Atrodo gražiai, platūs lapai, tikriausiai Indica dominantas. Čia turbūt tos pačios trašos kur aš naudojau. Irgi buvo gabija vijokliniams-šliaužiantiems augalams. Tik fosforo ir kalio koncentracija lyg ir skirtinga buvo. Nu nesvarbu, azoto čia dahuja kaip ir pas mane buvo. Kai namie auginau, daviau šių trašų dar nei savaitės nesulaukusiem augalam, bet mažą dozę. Jokių pertrešimo požymių nebuvo. Kai paaugo, dėdavau gal 2 kartus didesnę doze nei parašyta ant pakuotės. Jokių pertrešimo požymių nebuvo, augo gerai. Čia taip auginau namie. Lauke tai ant pakuotės parašytą dozę viršijau gan neblogai, vėliau į vegetacijos galą tas viršyjimas buvo gal net 10 kartų didesnis nei nurodyta ant pakuotės :D:D:D Nu ir nieko, visiškai jokių pertrešimo požymių, augo tie mano žvėrys :D kol vieną dieną traktoristas nenušienavo... Tai tiek žinių.
P.S nepatarių duoti tiek trašų, kiek daviau aš, nes gali ir nepasisekti taip kaip man :D sėkmės.
tomhetas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-07, 12:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tomhetas »

O kas kiek laiko maitindavai trasomis? Kas kelinta laistyma?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

o man atrodo kad gal per daug azoto. lapai labai tamsios spalvos. gal cia tik taip nuotrauka gavos, del apsvietimo ar panasiai, bet tikrai atrodo tamsoki lapai. mano nuomone turetu but sveikesnes zalios spalvos.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

tomhetas rašė:O kas kiek laiko maitindavai trasomis? Kas kelinta laistyma?
Į savaitę pora kartų laistydavau kartu su trąšomis .
tomhetas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-07, 12:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tomhetas »

Na meginsim situos maziukus patresti per kita laistyma
Briedis
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-25, 22:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Briedis »

norejau paklausti kokia rusis yra ziamiausia nu 50cm
aciu is anksto
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Briedis rašė:norejau paklausti kokia rusis yra ziamiausia nu 50cm
ačiū is anksto
Rašyk aiškiai, nes nesupratau klausimo.
Briedis
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-25, 22:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Briedis »

Norejau paklausti, kokia kalnalapiu rusis yra žema. Kad tilptu i growbox (aukstis 55 ilgis 40 plotis 50)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

vaikai nenarkokit vartotiku.
Briedis
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-09-25, 22:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Briedis »

o nera kur gauti situ zemu tik kad man ju reik 3 seklu max
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

Briedis rašė:o nera kur gauti situ zemu tik kad man ju reik 3 seklu max
O makaronus ir kruopas vienetais perki ar pakuotėmis??
Jei daug nenori - va green-o-matic 5vnt fem. (ūgis ~ 40cm).
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
sugy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2010-08-31, 23:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė sugy »

turiu mr. green oudoor mix ir nirvana Swiss Cheese visos lauke ir viena Swiss Cheese ant palanges jau normaliai zydi bet kvapo nera kodel taip? kai pauostai tai kvapas kai kokiu pamidoru lapu ar ko dar ...
saulius.wger
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-09-10, 19:15
Reputacija: 0

Re: Fotografijos

Standartinė saulius.wger »

http://s1194.photobucket.com/albums/aa3 ... tiniai.mp4

Sveiki, taip atrodo mano augintiniai po beveik 2 savaičių po HPS, o dar gal 3-4 dienos kol prasikalė daigai į paviršių plius porą dienų pabuvo prie prasto apšvietimo. Taigi bendras amžius 2-3 savaitės grubiai imant. Pirmieji lapai iš 3 dalių, antrieji iš 5, tretieji iš 7, su užuomazgomis 9-ų.

Kaip matote 3 augaliukai gyvuoja geriau, vienas kažko silpnai vystosi (tas vėliausiai sudygo), o vienam (tas kur šiek tiek paremtas) nutiko nelaimė, sudaužiau vazoną, ir šaknys nusitraukė, o iki to jis geriausiai augo, tai gaila, bet ką padarysi :( Iš dviejų mažųjų nieko nesitikiu, bet auginu, nes vietos dar yra ;)

Labai jie bushy, į viršų kažko neauga, girdėjau todėl, kad lempa žemai nuleista, tai jiems nėra poreikio tiestis į šviesą. Laikau lempą žemai, nes labai basic konstrukcija, ji ne horizontaliai kabo, o vertikaliai, tai mažiau šviesos patenka ant augalų (reflektoriaus nėra). Uždengta konstrukcija balta paklode, tai kažkiek šviesos atspindi ji. Lapų nudegimų kaip ir nematau.

Taigi kokie būtų komentarai ir patarimai? Kol kas jokių trąšų nenaudoju, bet reikės artimiausiom dienom pradėti. Lapai gal kažkiek į geltonumą, trūksta azoto matyt. Laistau maždaug kas pusantros dienos, kai žemės paviršius išsausėja.

Prieš kokias 5 dienas pagrindiniai stiebai žiauriai sustorėjo. Vazonai su skylutėmis vandeniui nubėgti, tai iš jų jau lenda šaknų tokių gan storokų. Kiek suprantu, jau kaip ir vegatacija prasidėjo ar greit prasidės.

P.S. Vazonų skersmuo 16cm, persodinsiu kai baigsiu growboxą daryt.
Mixioras
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-09-27, 00:09
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Mixioras »

Sveiki. As jau dziovinu derliu 3dienas , kaip skaiciau forume , jai vien galvas tai galima slovike , tamsioi siltoj vietoj , bet reiktu ji per diena 5-6 kartus atidaryti kad gautu oro .Taip ir darau , per diena atidarau apie 5 kartus. Bet pas mane kai kurios galvos pradejo pelyti , tai normalu? Ar ka man su tuom daryti? O kurias kitas dziovinu maisuose pripildytuose oro , lygtais viskas gerai.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas