Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Jo jo, kad vienas prieš tą panoramą būtum, tokioi vietoi ir OBE juokas :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

wau amazing 8[]
PsYchotherapist
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Hippie »

Sveiki visi,

Taigi siandien nusprendziau papasakoti kaip gyvena zalioji salis. Isvykau studijuoti 4 metams i Pietu Olandija, jei tiksliau miestas vadinasi Vlissingen. Nera jis labai didelis miestas, zmoniu kazkur apie 45k~. Pirma diena pasiklydau cia ieskodamas viesbucio ir 3 valandas klaidziojau po miesta su savo visu bagazu. Per tas klajones uztikau pirmaji coffee shopa - Heden. Atrades viesbuti ir pasimaitines nuejau patikrinti ar ten tikrai coffee shopas.Taip, ten tikrai buvo coffee shopas! Neturejau jegu, tai uz 4e nusipirkau pre-rolled Haze joint. Kainu sarasa ir aprasyma apie coffee shopus rasite apacioje. Zodziu, rukyti coffee shope nera labai didelis malonumas, nes tuo metu nieko nepazinojau, bet ir su draugais nerukom paciose coffee shopose. Kai kurie nera tvarkingi, o kai kur nuolatiniai klientai tai gryni potheadai, gali vos paziurejus i zmogu pasakyti, kad jis ruko. Bet cia ne jokia kritika ar kas, tai tiesiog aprasymas, kaip gyvenu as cia :)
Zodziu, praejus savaitei susipazinau su begalo daug zmoniu ir iki dabar ne visu vardus prisimenu. Tada man parode Purple coffee shopa. Purple >> Heden. Buvau patenkintas, nes pasirinkimas zymiai didesnis ir pardavejai daug malonesni. Keliaujam toliau! Latvis, mano kursiokas parode 3 coffee shopa. Pavadinimas jo Home Grown Zeeland. Pardavejai nekalba angliskai ir jokiu pasiulymu neduoda :/. Ir siaip nera jis labai tvarkingas, bet stuffas pigiausias visam miestuke.
Taip pat, noreciau suteikti ziniu ir apie viena coffee shopa, kuri uztikau budamas kitame miestuke. Miestuko pavadinimas Goes, o coffee shopo High Life. Shopas tikrai didelis, 2 aukstai ir dar uz pastato taip pat yra kavinuke rukymui. Pardaveja buvo maloni, su sypsena, o tai suteike tinkama atmosfera :). Anyways, su draugu vokieciu pabandem Purple power plant. Stuffas tikrai geras ir coffee shopas paliko gera ispudi. Na o dabar prie kainu.
Heden-coffee shopas centre, 0.5g-5e. 1g-10e. Pasirinkimas nera didelis, 3-4 rusys, o pardavejai not so friendly. Paskutini karta kada buvau, tai jie turejo Super Crystal, Jack Herer, Amnesia, Power Plant. Taip pat 3-4 rusys hasho, bet pavadinimu neatsimenu. Zodziu, coffee shopas nera blogas, bet nera ir geras. Taip pat patogioi vietoi, jei gyveni centre.
Purple coffee shop. Visada turi apie 6-7 rusys. Pardaveja visada kalba angliskai laisvai ir jei pataikysi tinkamu laiku, tai gal ir aptarnaus su sypsena. Rusys, kurias teko matyti, o kai kurias ir ragauti. Black Bullet, Widow mix, Mexican Haze,Purple, Orange skunk, ir daugiau nebeatsimenu. Bet zodziu, jie kas savaite ar dvi pakeicia savo menu. 10e - 1.2/4/6 Priklauso nuo rusies.
Home Grown Zeeland- kaip ir minejau, pigiausios kainos, bet angliskai nesneka arba labai prastai. Taip pat nera labai tvarkinga, bet kaina viliojanti :). 1g- 8e. Specialus pasiulymas dabar 2g- 8e.( stuffo pavadinimas B.S.K.) Kitos rusys - Good day dream, misty, k2, jamaica ir didelis pasirinkimas hasho. Hasho kaina 5e-1g. Taip pat priklauso nuo rusies.
Dekui uz jusu demesi ir tikiuosi, jog patiko sioks toks pasakojimas. Ir dar viena istorija is mano nuotykiu cia.
Kadangi gyvenu studentu barakuose ar kaip ten jie vadinasi, gyvenu su 2 prancuzais. Istikruju, tai aplink mane beveik vien prancuzai. Zodziu, pirma savaite cia budamas, paklausiau ar jie ruko. Sake, kad neruko, na bet keli pasake, jog kartais visai nieko. Tai viena diena rukem 3 ir kaip staffas baigesi, buvom really stooned. Ir uzejo sveciu pas mus, kaimynai, kurie sake, kad neruko. Ir zinoma atejo ne tusciomis :)
Kitaip tariant, zmoniu, kurie cia ruko tikrai nemazai ir visada esi laukiamas ju bute :)
Tai tiek siam kartui, tikiuosi, kad patiko siokia tokia istorija ir galbut si informacija kada nors pravers jums! Linkejimai is Olandijos! Taika!
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Boomnock »

Įdomu. Olandiją tikrai verta aplankyti. O dar kaip atrodo ištisi laukai tulpių... ;) . Ką ten studijuoji jei ne paslaptis?
, bet tai tik mano nuomonė.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Gerai tau ten gyvenasi :) rimtai, ka studijuoji?
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kasiakas »

Iskilo man toks klausimas, kaip jums parukantiems su alkkoholiu? Man tai pavyzdziui pamegus MJ nebesinori visai gert :D ta prasme megstu labai atsigerti alaus, bet gerti pavyzdziui savaitgaliais snapsa nejauciu visiskai jokio noro, geriau renkuosi su draugais pasukt kasiaku ir nebent lengvai alaus. O seniau tai kaip savaitgalis taip gerimai :D Buvo neseniai balius, stalas nukrautas gerimais, o man uzteko gero dumo ir alaus :D snapso isgeriau pora stakanu ir vsio :D
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

nu cia visiems taip pasidaro. nezinau kodel. nebera ir man upo ta arielka srebti, kelioms valandoms lyg ir smagu buna, o kita diena ivairaus pobudzio galvos skausmai prasideda. turiu omeni fizinius ir moralinius :D vat alaus ivaldyti viena-du prie suktines tai yra gerumelis. nors kai pasitaiko nevairuoti pasimegauju retsykiais ir daugiau biskuti %)
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kasiakas »

Tai joa, as irgi nesakau, akd esu visai abstinentas, bet taip kaip seniau noro visai nera :D , geriau parukt, efektas geresnis, kita diena irgi kaip naujas :D
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

as irgi snapso nebegeriu visai,nebent truputis vyno arba alaus. bet va turiu kelis pazystamus,kurie sako kad jiems kaip tik yra ahuenai kai paruko prie to paties ir gerti. kazakda senai pabandziau sita derinuka ir pasekmes to buvo ,kad neaisku kaip ir kada grizau namo, vopsiu atsikeliu ir iskart ziuriu ar drabuziai nesuplyse ir ar snukis nekruvinas koks, nes visiskai nieko neatsiminiau :DD paskambinu draugeliui ir klausiu kas vakar nutiko ,o jis man sako tu kazkur pradingai ir viskas :D bet esme tame, kad nesuprantu kaip vieniem limpa rukyti ir gerti, o kitiem ne, ar cia tiesiog kiekvienam individualiai nuo organizmo :] o gal ir jums kam nors taip yra ? :)
I'm back.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė deivis »

alkoholio jokio negeriu jau virš 10 metų. o kam jį gert? alko apsvaigimas visiškai nepatinka, be to alkoholis nuodija ir žaloja visą organizmą, visus organus. t.y. elementarus nuodas. man užtenka ir kitų nuodų, tai bent jau šitą eliminavau :) be to boikotuoju alko pramonę ;)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

o man visai patinka apsipoost ir patūsint xDD dar turiu tiksla pabandyt ta derinuka bongas alaus stiklinė ir tekilos %) :]
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

Psy pabandyk visą vakarą pūst per bongą su brendžiu vietoi vandens, o poto išgert tą brendį :DDD
Suspardo negyvai, pats nebandiau, bet draugelis paragavo, krito krč :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

Legalize it! rašė:Psy pabandyk visą vakarą pūst per bongą su brendžiu vietoi vandens, o poto išgert tą brendį :DDD
Suspardo negyvai, pats nebandiau, bet draugelis paragavo, krito krč :D
tai kur nekrisi jei ten galim sakyt vien derva varai i save baik juokus tikrai negerčiau ten nuodai vien logiškai pamasčius tam ir yra tas vanduo kad jis veikia kaip filtras če tas pats kas cigarečiu bikus valgit :D :D :D o šeip nepatink man tokie dalykai kaip i bonga pilt kažka kita negu vendeni nes teko su degtine rukyt tai apsivėmiau po keliu kaušu toks šlykštus dalykas juo labiau kad degtinės nemėgstu :D
PsYchotherapist
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė coffesin »

Taip išeina, kad rūkant kasiaką į save suvarai daug dervų?
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

PsY rašė:
Legalize it! rašė:Psy pabandyk visą vakarą pūst per bongą su brendžiu vietoi vandens, o poto išgert tą brendį :DDD
Suspardo negyvai, pats nebandiau, bet draugelis paragavo, krito krč :D
tai kur nekrisi jei ten galim sakyt vien derva varai i save baik juokus tikrai negerčiau ten nuodai vien logiškai pamasčius tam ir yra tas vanduo kad jis veikia kaip filtras če tas pats kas cigarečiu bikus valgit :D :D :D o šiaip nepatink man tokie dalykai kaip i bonga pilt kažka kita negu vendeni nes teko su degtine rukyt tai apsivėmiau po keliu kaušu toks šlykštus dalykas juo labiau kad degtinės nemėgstu :D
Nu kad tos dervos vien nuo kanapių, jie rūko gryną ber bongą :)
O tasai krito ne dėl to kad apsinuodijo ar dar ką, o kad taip užhighino kad vsio... :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalize it! »

coffesin rašė:Taip išeina, kad rūkant kasiaką į save suvarai daug dervų?
Iš tikrūjų yra biški, gilzės viduje dar daug jų lieka.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rude bwoy »

Legalize it! rašė:Iš tikrūjų yra biški, gilzės viduje dar daug jų lieka.
ką reiškia "biški"? dervų kanapėj daug maž tiek pat kaip ir tabake. plius turėk omeny kad rūkoma be filtro.

http://www.medicalnewstoday.com/articles/32229.php
Tobacco and cannabis smoke contain the same carcinogenic compounds - and depending on which part of the plant is smoked, cannabis smoke can contain more of them
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Nepamirškit, kad pvz rūkant cigaretes, dervos yra tik mažas faktorius įtakojantis plaučių vėžio tikimybę.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rude bwoy »

DarNe rašė:Nepamirškit, kad pvz rūkant cigaretes, dervos yra tik mažas faktorius įtakojantis plaučių vėžio tikimybę.
nekalbėk netiesos. dervos yra pagrindinis faktorius. nikotinas pats savaime nėra kancerogeninė medžiaga.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nicotine#Toxicology
The currently available literature indicates that nicotine, on its own, does not promote the development of cancer in healthy tissue and has no mutagenic properties.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

cigarečių kompanijos verčia tikėt tuo kuo joms reikia,kad tikėtumėm.
Rašyti atsakymą