Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Buvau šiandien pas savo 2 augaliukų. Mažesnis kažko kaip ir vysta. Visas toks minkštas, lapai nulinkę žemyn. Tai dabar nežinau, čia nušalo ar per daug streso įvariau apskabydamas didžiuosius lapus. Didesnis laikosi normaliai, bet kažko lapų kotai ir žiedai įgavo violetinės spalvos. Gal peršalo, o gal dėl to kad čia NPP x LLR. Bet dar nėra jokių apčiuopiamų žiedų :(
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė DarNe »

Manau nusalo, nes syryt net pas mane namie lauko geliu lapai visai suglebe buvo.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

jo jo kai apšala jie kažkaip violetines spalvos igauna ta ir aš pastebėjau .\
PsYchotherapist
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Turbūt šiemet dūmų nebus :/ Na, kitą sezoną automatų prisisodinsiu, tai dar vasarą rūkyt bus 8)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Darkphoric »

Aš outdoor rezultatu patenkintas, iki galo manau nesužydės, bet skanaus dūmo bus pakankamai :)
migdinas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-07-12, 22:37
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė migdinas »

Sveiki,

Jeigu šiltnamį užkurčiau šašlykinę dūmai kenks augalams ? :)
sugy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2010-08-31, 23:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė sugy »

ziedu krovimui labai didele ytaka turi temperatura ir saule? +5 ar +10?
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė DarNe »

migdinas- musu mociutes tiesiog zvage uzdegdavo ir palikdavo siltnamy, taip nuo salnu apsisaugodavo.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

ne tik mociutes, cia visu darzininku sposai. imeti i siltnami kelias ilgai degancias zvakes(apvalios, rutulio formos, dega iki ryto- patikrinta) ir jokios salnos nebaisios. bet visu pirma ta siltnami ant augalu dar reik turet... .|
mano darzas laikosi kolkas ir gan neblogai. keista tik tai, kad nusalimo pozymiai matosi tik ant silpniau zydinciu augalu. bet ir tai kiek ivertinau situacija labai minimaliai tos violetines spalvos. gerai kad bent jau nebepila kaip is kibiro. pelesio baimes atsikratai, atsiranda salnos.. 8/
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

sugy rašė:ziedu krovimui labai didele ytaka turi temperatura ir saule? +5 ar +10?
Tai ne, ble. Temperatūrai nukritus žemiau 10c, augalas pradeda stresuot ir smarkiai suletėja visi procesai.

O tiems, kas žibins žvakeles šiltnamy, prisiminkit, kad žiburėlis tamsoj gali prišaukt hermafrodizmą.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

na dienos dabar labai gražios saulutė spigina :x: tik vat kad nėra labai šilta ir vėjas toks atšiaurus. o nakti kartais net iki minuso nukrenta
PsYchotherapist
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė zopa »

sveiki man teko skint medi aksciau laiko nes lb pelyt pradejo? kaip apsisaugot galzinot? arba sustabdyt? nes manu kitu medziu laukia toks pats likimas:/
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

zopa rašė:sveiki man teko skint medi aksciau laiko nes labai pelyt pradejo? kaip apsisaugot galzinot? arba sustabdyt? nes manu kitu medziu laukia toks pats likimas:/
ta vieta kur pradėjo pelėsis mestis reikėjo pašalint bet jei labai smarkiai isimete tai nieko kito ir nebeliko daryt kaip nuimt anksčiau laiko
PsYchotherapist
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Buvau šiandien pas savo medžių. Mažiukui xana. Lapai nudžiuvę, užsiraitę. Didelio lapai nenudžiuvę, bet tokie užsilenkę žemyn. Lapų kotai, patys lapai ir net žiedai turi nemažai violetinės spalvos :D Augalas beveik nebeprogresuoja, nustojo augint žiedus. Kaip manot, ar dar yra bent menka galimybė kad nužydės?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

coffesin rašė:Buvau šiandien pas savo medžių. Mažiukui xana. Lapai nudžiuvę, užsiraitę. Didelio lapai nenudžiuvę, bet tokie užsilenkę žemyn. Lapų kotai, patys lapai ir net žiedai turi nemažai violetinės spalvos :D Augalas beveik nebeprogresuoja, nustojo augint žiedus. Kaip manot, ar dar yra bent menka galimybė kad nužydės?
kad pilnai tai kažin, bet kad dar truputi pabres tai tikrai nes saulė gerai spigina kas svarbiausia tik kad šalta... galėjai nufotkint būtu idomu pamatyt foto
PsYchotherapist
sugy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2010-08-31, 23:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė sugy »

pas mane buvo prasidejes zydejimas ir kaip atsalo jau 1,5saw jau viskas stovi vietoi, tai parnesiau ir perkeliau i nesildoma nama diena ~14c saules pro langa gauna nlb daug kaip manot baiks zydeti?
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

PsY rašė:
coffesin rašė:Buvau šiandien pas savo medžių. Mažiukui xana. Lapai nudžiuvę, užsiraitę. Didelio lapai nenudžiuvę, bet tokie užsilenkę žemyn. Lapų kotai, patys lapai ir net žiedai turi nemažai violetinės spalvos :D Augalas beveik nebeprogresuoja, nustojo augint žiedus. Kaip manot, ar dar yra bent menka galimybė kad nužydės?
kad pilnai tai kažin, bet kad dar truputi pabres tai tikrai nes saulė gerai spigina kas svarbiausia tik kad šalta... galėjai nufotkint būtu idomu pamatyt foto
Na, dar kokią dieną nueisiu ten, tai nufotkysiu :]
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė BongMachine »

coffesin rašė:
PsY rašė:
coffesin rašė:Buvau šiandien pas savo medžių. Mažiukui xana. Lapai nudžiuvę, užsiraitę. Didelio lapai nenudžiuvę, bet tokie užsilenkę žemyn. Lapų kotai, patys lapai ir net žiedai turi nemažai violetinės spalvos :D Augalas beveik nebeprogresuoja, nustojo augint žiedus. Kaip manot, ar dar yra bent menka galimybė kad nužydės?
kad pilnai tai kažin, bet kad dar truputi pabres tai tikrai nes saulė gerai spigina kas svarbiausia tik kad šalta... galėjai nufotkint būtu idomu pamatyt foto
Na, dar kokią dieną nueisiu ten, tai nufotkysiu :]
as tavo vietoje jau dabar iskart nuimciau, nes thc nemanau, kad labai augs toliau, nebent tik degraduos zemyn. nieko, kad nedazydejusius vis geriau nei nieko, highaus apturesi.
wwwwww
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Zotexas »

esme tokia kad pas mus tik daxuja piesteliu ten, bet jokiu ziedu dar nematyt, matos kur ziedynai turi but, bet ten niekas nesivysto, vat kas yra, tai toki dalyka rukyt kazi ar labai verta..
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Cia ner kalbos ar verta ar neverta, nes ten ner ka rukyt. Nu snd nueisim gal pafotkyt, parodysim ;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    16021 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16322 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1836 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6703 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    18415 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla