Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

dumtraukis rašė:blecha net nesidomejau kaip kokosas daromas, bet nesitikejau kad tarchiokai uosto benzina ir amoniaka xD
yup :V:
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

dumtraukis rašė:blecha net nesidomejau kaip kokosas daromas, bet nesitikejau kad tarchiokai uosto benzina ir amoniaka xD
sitie du yra greitai garuojancios medziagos, tai greitai ir pasisalina is produkto
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

nu kad ir kaip bebutu vistiek sudinai atrodo
I'm back.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

4apa rašė:
dumtraukis rašė:blecha net nesidomejau kaip kokosas daromas, bet nesitikejau kad tarchiokai uosto benzina ir amoniaka xD
sitie du yra greitai garuojancios medziagos, tai greitai ir pasisalina is produkto
patikek manim zmogau, salerka kur pradzioj maiso lapus, tai tikrai nera laki medziaga ir negaruoja ji taip kad jos nelieka. galima sakyt ji isvis negaruoja
nes pyxas artina ;)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

nu jo tas tiesa, ta salera panasiai kaip riebalas.
I'm back.
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Floristas »

Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

Floristas rašė:Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
/format c: :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Floristas rašė:Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
O kam tau 7 naikint ir xp isirasynet? :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Floristas »

Barrel rašė:
Floristas rašė:Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
/format c: :}
Nėra taip paprasta kaip atrodo, krauna windows setupą ir tada išmeta mėlyną langą ir neleidžia nieko daryti, gal dar kaip nors galima formatuoti ?
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Floristas »

Legalus rašė:
Floristas rašė:Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
O kam tau 7 naikint ir xp isirasynet? :D
Sentimentai.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Smoking Barrels »

Floristas rašė:
Barrel rašė:
Floristas rašė:Man atsitiko didelė bėda,turiu naują pc su naujais 7 windowsais ir man jų neina ištrint ir įsirašyt XP, gal kam nors irgia taip nutiko? Jei kas žinot kaip juos panaikinti, labai prašau, padėkit...
/format c: :}
Nėra taip paprasta kaip atrodo, krauna windows setupą ir tada išmeta mėlyną langą ir neleidžia nieko daryti, gal dar kaip nors galima formatuoti ?
start-up diska/flasha/flopika pasidaryk ir tada Format c: :D viskas elementariai turetu but windows kompakte, na, jei nera tada darykis kita kopija XP ir si kart normalia :) siaip paciam "langu" setup'o wizarde turetu but galimybe formatuot kietuosius diskus..
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Floristas »

Nesusikalbam mes :) aš jum sakau, kad kai paleidi setupą per dosus ant galeko mėlyną langą meta ir nieko neleidžia daryt :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Kurioj setupo vietoj konkrečiai meta mėlyną langą? Šiaip jei windausai supirdolinti ir mėto mėlynus langus tai pradėjus naują vindausų instaliaciją mėlyni langai lieka istorija. Pirmą kartg irdžiu, kad instaliacijos metu dar tokie čiudai darytusi.

Klausykit, palei kiekvieną nevaikščiosiu ir pasisakymų netvarkysiu, būkit malonūs jei jau cituojat tai bent sutvarkykit citatas, kad skaityt būtų galima, o ne pusė trinta pusė palikta ir gaunasi b*b*s žino kas.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

7 windows geresni visai atžvilgiais visos programos veikia visi žaidimai veikia patogus daug daugiau spalvu ir atspalviu greitesni nu bent jau pas mane kai legalus jie tai nesiskundžiu jais
PsYchotherapist
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

o as uz suki: "rinkis preke lietuviska!" ir naudoju xp pro su serial number FCKGW- ;D manau daug tukstanciu lietuvos vartotoju sita serijos numeri mate yra...
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jamaicaman »

blemba jau antra savaite siulau darba zmonems,draugams ir i facebook kasdien parasau kad ieskau darbuotoju,bet ziuriu kad vis del to Kubilius isgelbejo Lietuva nuo bedarbystes,nes niekas nenori dirbti. o darbas tik savaitgaliais. Nihuja as nieko nebesuprantu ,darbas tinkantis tiems kurie mokosi ir noretu prisidurti lt papildomai aisku gali bet kas dirbti,bet labiau tinkantis vaikinam, o daugiausia parase panos . Kas cia.. Lietuvos vyrai tinginiai..? Darbas apskritai nesunkus,nereikia arti ,viskas ant lekstutes ir visa tai Lietuvoje (vakaru). Tai kaip cia dabar yra ,isijungus darbo birzos internetini puslapi gal tie procentai sumaisyti,ar juos ten turejo jau pasalinti kai baiges krize.. h*iznajj ,ar as pradejau dirbti tai ir visi kiti surado darba... :|? :V:
I'm back.
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Duke »

Jamaicaman rašė:blemba jau antra savaite siulau darba zmonems,draugams ir i facebook kasdien parasau kad ieskau darbuotoju,bet ziuriu kad vis del to Kubilius isgelbejo Lietuva nuo bedarbystes,nes niekas nenori dirbti. o darbas tik savaitgaliais. Nihuja as nieko nebesuprantu ,darbas tinkantis tiems kurie mokosi ir noretu prisidurti lt papildomai aisku gali bet kas dirbti,bet labiau tinkantis vaikinam, o daugiausia parase panos . Kas čia.. Lietuvos vyrai tinginiai..? Darbas apskritai nesunkus,nereikia arti ,viskas ant lekstutes ir visa tai Lietuvoje (vakaru). Tai kaip čia dabar yra ,isijungus darbo birzos internetini puslapi gal tie procentai sumaisyti,ar juos ten turejo jau pasalinti kai baiges krize.. h*iznajj ,ar as pradejau dirbti tai ir visi kiti surado darba... :|? :V:
Tai pasidalink savo pasiulymu cia...
Tik tiek kad stebuklu nebuna.
Man kazko kvepia dar viena debiliska finansine piramide tavo tos darbuotoju paieskos.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Duke rašė:Man kazko kvepia dar viena debiliska finansine piramide tavo tos darbuotoju paieskos.
Nesvarbu, kad nieko nežinai kas ten per darbas ir pan., bet svarbiausia užstumti, ane? :D
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dowis »

putejas rašė:
Duke rašė:Man kazko kvepia dar viena debiliska finansine piramide tavo tos darbuotoju paieskos.
Nesvarbu, kad nieko nežinai kas ten per darbas ir pan., bet svarbiausia užstumti, ane? :D
logiskai pagalvojus jei butu geras pasiulymas senai vietu nebebutu :D
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Duke »

putejas rašė:
Duke rašė:Man kazko kvepia dar viena debiliska finansine piramide tavo tos darbuotoju paieskos.
Nesvarbu, kad nieko nežinai kas ten per darbas ir pan., bet svarbiausia užstumti, ane? :D
Ane :D

Siaip i darbu pasiulymus kur pats darbas neapibudinamas ziuriu labai skeptiskai. :)
Tarkim Jamaicaman savo poste is 7 eiluciu nesugebejo net srities ivardinti.
Plius pamineta kad siulosi tik mergos, o jos sugeba i visoki suda sulysti. :/
Mini Kubiliu ir kitus velnius, skundziasi kad niekas dirbti nenori, LT nedarbo nera - imho centai tik ir tebus uz toki darba. Ne pirma karta tokia formuluote girdziu.

Paziuresim ar Jamaican paviesins savo skelbima.
Rašyti atsakymą