Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jamaicaman »

apie 50lt jei gerai pamenu
I'm back.
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

Jamaicaman rašė:apie 50lt jei gerai pamenu
:?: :?: 50? tai kur pirkai? manau labai pigu nes paprastas 250w tinkantis MH ir HPS droselis 72lt + uždegimo 21lt o tas elektrinis 100lt
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jamaicaman »

klaipedoj prie akropolio esancioje elektros prekiu parduotuveje,ten gan sunku atrasti. Pats issiaiskinau tik vaziuodamas per elektros prekiu parduotuves ir klausinedamas. Kokia diena pasiziuresiu adresa ir pranesiu.
I'm back.
lastakaunt
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 20:01
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė lastakaunt »

Sveiki. klausimelis 1:pradzioj laikyti tas mh lempas ijungtas poto su jom kartu ijungti ir hps??
2: kas ten per akmenuka kur fotose vazonuose buna sudeta taip kad zemiu nesimatytu (ten kokios trasos gal)?
3: kiek liumenu reikia 100:80:160 growboxui?

Didelis dekui is anksto :V:
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

lastakaunt rašė:Sveiki. klausimelis 1:pradzioj laikyti tas mh lempas ijungtas poto su jom kartu ijungti ir hps??
2: kas ten per akmenuka kur fotose vazonuose buna sudeta taip kad zemiu nesimatytu (ten kokios trasos gal)?
3: kiek liumenu reikia 100:80:160 growboxui?

Didelis dekui is anksto :V:


1- pirmiau(vegetacijai) MH, po to(žydėjimui) HPS. keisti reikia o ne dadėti.
2- Tai drenažas, degintas molis,keramzitas, perlitas... tai tikrai ne trašos
3- jei pas tave 1x0,8 kiek supranržtu aukstis 1,6
800-4000 lm Min. šviesa reikalinga palaikyti augalo gyvybei.
8000-12000 lm Min. šviesa reikalinga nuosėkliam, bet negausiam vystimuisi.
16000-20000 lm Min. šviesa reikalinga greitam vystimuisi.
20000-24000 lm Max. efektyvumas subtropinėms veislėms.
20000-40000 lm Max. efektyvumas pusiaujo veislėms.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė PsY »

lastakaunt rašė: 2: kas ten per akmenuka kur fotose vazonuose buna sudeta taip kad zemiu nesimatytu (ten kokios trasos gal)?
perlitas arba drenažas
PsYchotherapist
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

tai ar bus žinančių ir padedančių dėl mano neapsisprendimo dėl apšvietimo? '|
lastakaunt
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 20:01
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė lastakaunt »

dar vienas klausimas: kur rasti son-t agro 400w klaipedoi? gal internetu galima nusipirkt? jau 3 dienas ieskau, ir bergzdziai
lastakaunt
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 20:01
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė lastakaunt »

problemos problemos problemos, dar man koki menesi dometis ir tada gal kas iesis, is kur man gauti universalu droseli 400w metalhalogeninei ir nartio lempai? numeskit gal kas koki nors linka? 8??? beto kas tie paleidejai? kaip jie isvis atrodo??
lastakaunt
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 20:01
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė lastakaunt »

cia zinantiesm: kaip tie liumenai skaiciuojasi? ziurejau savoj parduotuvej yra 1800liumenu vienoi lempoi, jei sujungciau kokia 6 tokias lempas tai liumenai pliusintusi? taprasme 1800+1800+1800 ir t.t.?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Legalus »

Taip.
vaikai nenarkokit vartotiku.
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

spėju taip niekas ir "nepaprotins" :D kaip variantas butu vegetacijai 125w CFL Blue Spectrum 6400k o žydėjimui 250w Red Spectrum 2700k CFL auginant automatus 5 augalus?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė putejas »

Aš tai nesuprantu ką čia protint? Reikia florai šviesos tai ir duodi jos. Derliaus gramas mažiau ar gramas daugiau koks skirtumas, bet pats neauginęs ir nepabandęs vieno ar kito varianto nežinosi kaip geriau ir t.t. Ar 150W ar 200W - tas pats šūds tik kitoj saujoj. Vistiek tai yra geriau nei 15W ar 20W. Sakau turiu 8x35W cfl ir sako mažai. Sakau o koks skirtumas? Užaugs ir bus labai gerai ir dar derliaus bus sočiai. Ne pramonę vystau, kad man reiktų daryt viską kaip profui. Sau apsipūst man bus per akis. Nesu aš specas augalininkystėj, tačiau man jau atrodo juokingi tokie klausimai kaip "ar užteks 250W hps setupo"? Nu jomajo. Ne neužteks. Augalas neišgyvens, nuvys arba vietoj stufo užaugs kalafiorai :D Žinoma, kad užteks. Tik kabink tas savo lempas, daigink sėklas greičiau, augink, žydink, bandyk stufą ir pranešk kaip viskas gavosi :D Užauginsi vieną kartą prie vienų lempų, kitą kartą auginsi prie kitų lempų ir jau pats geriau žinosi kas ir kaip su kuo ir dar kitus galėsi pamokyt. Įsivaizduoju kaip pirmieji pionieriai turėjo viską daryt. Nebuvo nei forumų nei dar kokių nors briedų, o augino ir užaugino. Iš kur galvojat patirtis ateina? ;) Nors aišku nesakau..forumas yra gerai, nereik pačiam nieka bandyt ar testuot, ateini paklausi, tau viską pasako, čiut ne pirštu subado surodo kas kur kaip, tau belieka tik padaryt.. Dar čia galima pradėt tavis klausinėt kokiame plote auginsi, dar paprotint patį reik, kad paskaičiuotum vatus kvadratiniam metrui, pakalkuliuotum liumenus ir panašiai, bet hey, savaime aišku, kad ne garaže ar angare tą 125W cfl kabinsi, o žymiai mažesniame plote, taigi visks normoj tik kabink tas lempas ir augink :D Kokia čia aukštoji matematika? :D
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

putejas rašė:Aš tai nesuprantu ką čia protint? Reikia florai šviesos tai ir duodi jos. Derliaus gramas mažiau ar gramas daugiau koks skirtumas, bet pats neauginęs ir nepabandęs vieno ar kito varianto nežinosi kaip geriau ir t.t. Ar 150W ar 200W - tas pats šūds tik kitoj saujoj. Vistiek tai yra geriau nei 15W ar 20W. Sakau turiu 8x35W cfl ir sako mažai. Sakau o koks skirtumas? Užaugs ir bus labai gerai ir dar derliaus bus sočiai. Ne pramonę vystau, kad man reiktų daryt viską kaip profui. Sau apsipūst man bus per akis. Nesu aš specas augalininkystėj, tačiau man jau atrodo juokingi tokie klausimai kaip "ar užteks 250W hps setupo"? Nu jomajo. Ne neužteks. Augalas neišgyvens, nuvys arba vietoj stufo užaugs kalafiorai :D Žinoma, kad užteks. Tik kabink tas savo lempas, daigink sėklas greičiau, augink, žydink, bandyk stufą ir pranešk kaip viskas gavosi :D Užauginsi vieną kartą prie vienų lempų, kitą kartą auginsi prie kitų lempų ir jau pats geriau žinosi kas ir kaip su kuo ir dar kitus galėsi pamokyt. Įsivaizduoju kaip pirmieji pionieriai turėjo viską daryt. Nebuvo nei forumų nei dar kokių nors briedų, o augino ir užaugino. Iš kur galvojat patirtis ateina? ;) Nors aišku nesakau..forumas yra gerai, nereik pačiam nieka bandyt ar testuot, ateini paklausi, tau viską pasako, čiut ne pirštu subado surodo kas kur kaip, tau belieka tik padaryt.. Dar čia galima pradėt tavis klausinėt kokiame plote auginsi, dar paprotint patį reik, kad paskaičiuotum vatus kvadratiniam metrui, pakalkuliuotum liumenus ir panašiai, bet hey, savaime aišku, kad ne garaže ar angare tą 125W cfl kabinsi, o žymiai mažesniame plote, taigi visks normoj tik kabink tas lempas ir augink :D Kokia čia aukštoji matematika? :D
visada norisi ko geriau (savanaudiškumas) , taip, geriausia savo patirtis ir bandyti prie įvairiu lempu ir tada spręsti kas geriausia, tada kam forumas jei negalima paklausti tokiu dalykų kas žino geriau už patį ? tad mano nuomone pirmiau viska išsiaiškinti pasitarti ir pirkti, negu pirkti belieka ir išleisti pinigus, kurių šiais laikais nemanau kad pas kažką jų per daug. + viso klausinėju ir atsižvelgiant į elektros išlaidas.
P.S. visada norisi viska išbandyti, bet nevisada yra galimybių
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė putejas »

Galima klaust ir klausk, aš šiaip pastabą numečiau savo tokią arba patrolinau ar kaip ten komputerastai geimeriai bevadina šiomis dienomis :D
tavo boxas jaučiu nebus didesnis nei metras ant metro tai tų lempų man rods bus per akis, nors aš geriau nieko nepatarinėsiu, nesu labai jau kompetetingas auginime ir visose tose mandrose lempose :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jamaicaman »

ppietka rašė:spėju taip niekas ir "nepaprotins" :D kaip variantas butu vegetacijai 125w CFL Blue Spectrum 6400k o žydėjimui 250w Red Spectrum 2700k CFL auginant automatus 5 augalus?
Tiks. (kur pirkai jei ne paslaptis?)

ppietka rašė:visada norisi ko geriau (savanaudiškumas) , taip, geriausia savo patirtis ir bandyti prie įvairiu lempu ir tada spręsti kas geriausia, tada kam forumas jei negalima paklausti tokiu dalykų kas žino geriau už patį ? tad mano nuomone pirmiau viska išsiaiškinti pasitarti ir pirkti, negu pirkti belieka ir išleisti pinigus, kurių šiais laikais nemanau kad pas kažką jų per daug. + viso klausinėju ir atsižvelgiant į elektros išlaidas.
P.S. visada norisi viska išbandyti, bet nevisada yra galimybių
Skaityk daugiau foruma,straipsnius,google ir t.t.

P.S. Pagal klausima atrodo,kad domejeisi kazka,bet vistiek sugebi uzduoti kvaila klausima.
I'm back.
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

Jamaicaman rašė:
ppietka rašė:spėju taip niekas ir "nepaprotins" :D kaip variantas butu vegetacijai 125w CFL Blue Spectrum 6400k o žydėjimui 250w Red Spectrum 2700k CFL auginant automatus 5 augalus?
Tiks. (kur pirkai jei ne paslaptis?)

anokia čia paslaptis, dar nepirkau, dar vis niekaip neapsisprendžiu, o jų yra http://www.growell.co.uk/c/21/Indoor-Grow-Lights.html http://www.greenshorticulture.co.uk/Grow-Lights-182/ http://stores.ebay.co.uk/Green-Lamp-ltd http://www.growgreenhydro.eu/
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

Kaip yra su tom son't agro, užtenka vienos lempos visam augimo periodui?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė PsY »

ppietka rašė:Kaip yra su tom son't agro, užtenka vienos lempos visam augimo periodui?
užtenka.
PsYchotherapist
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

PsY rašė:
ppietka rašė:Kaip yra su tom son't agro, užtenka vienos lempos visam augimo periodui?
užtenka.
o tai kaip jos skaitosi MH? ar HPS?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas