Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Hemingvėjus »

Nu tai apie šitą ir buvo kalbama pastaruosius ~porą puslapių...
Life is green.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Kaunietis – bedarbis, tačiau tai jam nesukėlė sunkumų neva vien tik tenkinant savo smalsumą užsisakyti kanapių sėklų ir už pirkinį sumokėti daugiau kaip tūkstantį litų. :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Lokys
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:17
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lokys »

kad nelabai matau :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

tema vadinasi "Naujienos iš žiniasklaidos", ne i ta tema papuolet.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Emas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-04, 15:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Emas »

Sveiki, taigi viename tūse draugas pasipasakojo, jog pradėjo po truputį stumdyt ž, tačiau nežino kokios už tai bausmės ir man įdomu, kokios bausmės žmogus galėtų susilaukti, jeigu pvz pas jo atrastu 20g ž, lyg ir su tikslu platinti? :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

vaikai nenarkokit vartotiku.
Emas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-04, 15:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Emas »

Tai jei jau pagaus - sės? nekas :/
Funk Freaker
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-02, 12:55
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Funk Freaker »

isvaziuoju is misko su raudonom akim ir katik pradetas dauzytis , o jonavos gatveje reidas is abieju pusiu , opa yra... sustabdo , pareigunas sako : geres ? taip turbut pamane kad akys raudonos buvo ir seip snukis susitaskes , nes gerai pripalinau , bet vistiek pareigunui sakau : Ne ! sako : prasom islipti is automobilio ! Nu ka islipu , vos pastoviu , kasekai taip velka kad y sonus tasko , priesais buvusi "advenos" aikstele jonavos gatveje , pilna zmoniu , krc aikstele verda , ziuri visi y mane , kadangi priesais juos stovi busiukas mentu , mentas masinoje kniusasi iesko lagamino su alkotesteriu , , opa surado ! atidarineja lagamina , bet jis neatsidaro :D bl juokas ima , bet kenciu , sakau nelemta man pusti , mentas sako chujnia viskam buna pirmas kartas , ramiai nusijuokiu , opa atsidaro lagaminas , puciam puciam , bet nieko nepripuciam , mentas sako : Laimingo kelio , as nepasimetes sakau : ACIU :D , nx i masina nuvilkau sikna , ir nuvaziuodamas skaniai pasijuokiau :)) bet ka galiu pasakyti , kai visa aikstele ziurejo y mane kasekai vos koju neatime :D
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė rude bwoy »

Vos pastovi bet vistiek vairuoji? Disrespektas!!! X(
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

:) :V: greiciausiai po rude bwoy busiu antras kuris nepripazysta vairavima nusiputus.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

runkelis rašė::) :V: greiciausiai po rude bwoy busiu antras kuris nepripazysta vairavima nusiputus.
lengvai ipootus nk blogo nematau, bet jau geram stone tai tikrai nekažka |.|)
PsYchotherapist
tymbarkas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-03-08, 13:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tymbarkas »

Sveiki mielieji, noreciau paprasyt pasidalint jusu patirtim ir nuomonem. mano tokia istorija:
Pernai vasara grizau is anglijos, praejo savaite, vyko pasaulio fules cempas, su draugais nutarem pasiimt parukyt. Diena pries tai jau buvom eme is ten pat..tai va, pasiemem to rukalo ir uz kokiu 10 min, civiliais persirenge kriminalistai suciupo mus ant sankryzos, surakino isveze. Pradejo kazka svaigti, kad sumusem kazkoki zmogu, kad sesim ir tt..o kad rado pas mane 0,7g rukalo, tipo siaip ne prie ko (netgi klausiau, kai čia viskas baigsis ar grazinsit man mano rukala ) tai va, o pasirodo viskas buvo del rukalo, jie jau koki menesi klausesi barigeles pokalbiu, o as papuoliau visiskai be rysio ne laiku ir ne vietoj..
Tai zodziu jie ten tardydami sugebejo is manes istraukt info, prisipazinau, kad pirkau, kad kartais parukau, aisku klause is ko pirkau, naudodami psichologini smurta..nu as ir pasakiau to barigeles klycka..ziuriu tie mentai susizvalge tarpusavy ir po kurio laiko isvare kazkur, tada tik supratau, kad isvare semti to barigeles. Zodziu ji suseme, pas ji rado 0,8g.. o pas mane kaip sakiau 0,7. Ji uzdare menesiui, nes nieko neprisipazino viska neige kad pardavineja. Nu bet kai pasiemiau kaltinamaji akta, tai pokalbiu gal 30 ten kaip jis tariasi ir tt..aisku ir mano yra keli pokalbiai.
Tai va zodziu, man pripaise 259str. 2d...tai kaip suprantu realios laisves atemimo bausmes negausiu. O tam barigelei 260str 1d.. ir esme tame, kad as senai buciau susimokejes ta bauda ir lai atsiknisa jie nuo manes, bet tipo ne, teismas vistiek vyks kartu su barigele. As parodymuose parasiau, kad jo atpazint negaleciau. O teisme aisku manes klaus, ar is jo pirkai. Tai čia mane jau spaudzia veikejai, kad sakyciau kad ne is jo..tai as ir pats suprantu kad taip ir sakysiu, tik ar nebus nuo to blogiau?jeigu as jau pradiniuose parodymuose sakiau, kad negaleciau jo atpazint..nors klycka nurodziau, ir pokalbiai irasyti yra.
Tai va zodziu, labai bijau ne tiek del saves, bet del to baxuriuko (pazystu ji siek tiek, miestas nedidelis, visi visus zino). Nors realiai mastant, argi kas nors sodina del tokio juokingo kiekio? Esu nusivyles teisesauga, kai tokius niekus bando isaiskint, va ta nesamone tesiasi nuo vasaros iki dabar, turiu kaip banditas registruotis policijoj kas savaite..nu karoce absurdas!
Turiu advokata, tas baxuriukas irgi..tai labai tikiuosi kad jam maximum lygtinai duos..abu neteisti esam pries tai.
Nu ir noreciau suzinoti jusu protinga ir neutralia nuomone..ar galiu čia pasiblogint sau reikalus jei sakysiu, kad nepamenu kad is jo buciau pirkes.
Tai ačiū is anksto ir lauksiu atsakymo
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sokan »

tamsu gal buvo, kai pirkai? :) sakytum nemaciau veido, su kapysonu buvo. siaip tai joooo, absurdas bisk :) ka advokatas sako, jis turetu tau patart ka daryti tokioj situacijoj.
tymbarkas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-03-08, 13:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tymbarkas »

nu nebuvo labai tamsu...prieblanda. nu ir aisku kad sakiau kad su kapisonu buvo, ir tuose parodymuose taip sakiau, kad negaleciau atpazint. o advokatas biski keistas, sako netures reiksmes ka as sakysiu, o geriausia butu jei ir as ir jis prisipazintumem:/ nu as tai iskart jau prisipazines buvau, nesuprantu nafik man BK iskele o ne ATPK
DianaBo
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-03-08, 19:16
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DianaBo »

Gal gali parašyti kaip tiksliai skamba tiek tavo, tiek barygos tie straipsniai? Įdomu.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

nesumastyk tik priduot to dylerio nes veliau bėdu bus ne su teisėsauga o su juo pačiu ir žmonėm nu bent aš taip manau sakyk.. ir dėl to kad neatpažisti žėk nesusivelk tiktai sakyk neatpažystu jo ir viskas nekeisk nuomones tiktai nes prisigausi
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

tai advokatas gal valstybes? :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PoH »

Ziauru cia su ta teisesauga, viena pazystama irgi suseme nesenai tai kiek girdejau 8 metus gavo ir ten daug pas ji tikrai negalejo rast, jauciu gerai prispaude menturoj. O buvo toks mldc, geros sirdies zmogus, prazus cypei. Gerai kad as tuo metu kaip tik isvaziaves buvau, galejo ir man taip but kaip tymbarkui.
tymbarkas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-03-08, 13:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tymbarkas »

mano: LR BK 259 str. 2 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis nedideliais kiekiais numato viešuosius darbus arba laisvės apribojimą, arba baudą, arba areštą.
dileriuko: LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.
bet pas ji nei svarstykliu nei maiseliu nerado, nieko nerado, tik 0,8g:) pas mane 0,7. ir plius irasytu pokalbiu nemazai.. nors man cia daug kas sako, kad pokalbiai tipo neirodimai?
o advokatai tai normalus, nevalstybiniai:)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Tai sakyk mentai spaude tave ten visaip ir priverte tokius parodymus duot ir kad cia neteisingi parodymai, ir gali sakyt kad nieko nezinai, kad ne tavo ten ta zole kad pakiso tau ja, sugalvot kazka del tu pokalbiu ar smsu. Ar panasaus kazka, gal irodymu pritruks.. O tau slapimo tyrima dare ar ne? rado jai dare?
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą