Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Jah »

Nedaug prieziuros reik. O del zemiu nezinau net.
pionier
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-04-14, 21:44
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pionier »

aisku,,o gal kas zinot ar pelenai tiktu kaip trasos?ar butu kokia nauda is ju ?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

pelenai ne traša medžio pelenus naudoja kad pakelt ph
PsYchotherapist
pionier
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-04-14, 21:44
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pionier »

o,saunu.dar viena nauja dalyka suzinojau :D man atrodo reiks bandyt sodint kurmiaurausiu juodzemi,,pomidorai gerai augo tai ir putalas gerai augs ;D pazesiu kas gero isaugs nes pirma karta lauke sodinsiu,,praeitais metais auginau kambari bet buvo gan mazas derlius
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

aš taip pat kurmiarausio prisikasiau tik jy sumaišiau su kaktusu žemėm ir perlitu žiurėsiu kaip augs
PsYchotherapist
jokubas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2011-04-11, 20:32
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jokubas »

PsY rašė:aš taip pat kurmiarausio prisikasiau tik jy sumaišiau su kaktusu žemėm ir perlitu žiurėsiu kaip augs
O del ko butent kaktusu zemem? jos geriau nei paprastos zemes/durpes is sodininku shopo..? Ir ar tas perlitas dauk efekto duoda?
P.S. Del spoto noriu paklausti dar. Radau tokai vietele, apie 5m nuo jos bega mazas mazas upeliokshnis, o aplinkuo truputi nendriu auga. Vieta manau dregnoka, nes augo nendriu aplinkui truputi, bet nemaciau jokio prudo ar dar kokios pelkes, tiesiog gan slapi krumynai. Tai ar man ta zeme nebus per rugshta, kaip manot? Ir jei per rugsta, tai kaip riektu ta rugztinduma panaikinti, su trasom kazkokiom? :|?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

jokubas rašė:
PsY rašė:aš taip pat kurmiarausio prisikasiau tik jy sumaišiau su kaktusu žemėm ir perlitu žiurėsiu kaip augs
O del ko butent kaktusu zemem? jos geriau nei paprastos zemes/durpes is sodininku shopo..? Ir ar tas perlitas dauk efekto duoda?
P.S. Del spoto noriu paklausti dar. Radau tokai vietele, apie 5m nuo jos bega mazas mazas upeliokshnis, o aplinkuo truputi nendriu auga. Vieta manau dregnoka, nes augo nendriu aplinkui truputi, bet nemaciau jokio prudo ar dar kokios pelkes, tiesiog gan slapi krumynai. Tai ar man ta zeme nebus per rugshta, kaip manot? Ir jei per rugsta, tai kaip riektu ta rugztinduma panaikinti, su trasom kazkokiom? :|?
žinau net nežinau pradėjau naudot nuo pradžiu kaktusu žemes su perlitu ir man labai patiko nes žemės atrodo gerai ir svarbiausia kad auga ant ju gerai problemu su žemėm nebuvo pakolkas. o dėl efekto net nežinau če augalo greičiau reiktu klaust bet tiesiog matau kad jiem toks mixas patinka negeltonuoja auga gražiai ir tiek :)

manau tokiam spote geriau sodinti i vazonus
PsYchotherapist
jokubas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2011-04-11, 20:32
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jokubas »

Matai, kad as uzsisakiau 20vnt llr2 + dar duos bonuso..tai as nelabai tu vazonu isgalesiu prisipirkti jei dauguma augaliuku sudyks/augs.
sugy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2010-08-31, 23:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė sugy »

tai taip iseina je kurmiarausis yra tai sale augala gali sodinti nes gera zeme?:) kurmis tik derlingoi zemei gyvena ?:)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

sugy rašė:tai taip iseina je kurmiarausis yra tai sale augala gali sodinti nes gera zeme?:) kurmis tik derlingoi zemei gyvena ?:)
tiksliai negaliu pasakyt bet kai mažas buvau močiute sakydavo kad gėlem kurmiarausis gerai yra. bet šeip googlei daugiau info rastum apie tai
PsYchotherapist
jegeris
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-04-13, 13:06
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jegeris »

jokubas rašė:
PsY rašė:aš taip pat kurmiarausio prisikasiau tik jy sumaišiau su kaktusu žemėm ir perlitu žiurėsiu kaip augs
O del ko butent kaktusu zemem? jos geriau nei paprastos zemes/durpes is sodininku shopo..? Ir ar tas perlitas dauk efekto duoda?
P.S. Del spoto noriu paklausti dar. Radau tokai vietele, apie 5m nuo jos bega mazas mazas upeliokshnis, o aplinkuo truputi nendriu auga. Vieta manau dregnoka, nes augo nendriu aplinkui truputi, bet nemaciau jokio prudo ar dar kokios pelkes, tiesiog gan slapi krumynai. Tai ar man ta zeme nebus per rugshta, kaip manot? Ir jei per rugsta, tai kaip riektu ta rugztinduma panaikinti, su trasom kazkokiom? :|?
jei tenai durpynas bus ruksti zeme. perlitas lengvina zeme ir daro ja puresne todel dregme laikosi geriau o kaktusu zemes geriausiai naudoja nes ji maziausiai ruksti buna bet siaip buna ir geresniu zemiu nei kaktusu. jei bandysi palei upeli sodinti kur dregna ir jei ten durpynas tada reiktu siektiek pelenu tada nugesintu siektiek rukstumo. na bent as taip daryciau.
jokubas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2011-04-11, 20:32
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jokubas »

Aha..as nemanau kad ten durpynas, bet manau pameginsiu ta mixa su kaktusu zemes ir perlitu. Tik va galvoju, duomes man tiem llr2 dideles kasti? kokio daukmaz gylio,diametro? Ir su pelenais nugesinti tai cia iberti duobej ant dugno, ar mixa apmaisyti su jais?
jegeris
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-04-13, 13:06
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jegeris »

jokubas rašė:Aha..as nemanau kad ten durpynas, bet manau pameginsiu ta mixa su kaktusu zemes ir perlitu. Tik va galvoju, duomes man tiem llr2 dideles kasti? kokio daukmaz gylio,diametro? Ir su pelenais nugesinti tai čia iberti duobej ant dugno, ar mixa apmaisyti su jais?
na siaip pamaisyti kaip mixa geriausiai bet nepersistenk su pelenais jei zeme neruksti tai ju tikrai nereikia. siaip buna pirkti lakmuso popiereliu ar kaip jie ten kurie parodo ruksti zeme ar ne tada nereiktu sukti galvos gera zeme ar ne. o jei perki kaktusam zeme tai buna pigesniu tik reike zeti kad ph butu iki 5 jei daugiau nei penki tada jau perruksti skaitosi as tai perku lauko sodinukam dideliais maisais tikrai apsimokiau ir ph nuo 4 iki 4.5 tai man toke kaiptik buna :) o dobes dydis tai panasiai kad tilptu apie 8-10l zemiu manau perakis butu o jei ten zeme gera galima ir zymei mazesnes duobeles daryti :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

ka če šneki kad pirkt žemiau nei 5 gal atvirksčiai žiurėk kad žemė butu 6.5-7 tada buts pats tas
PsYchotherapist
jokubas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2011-04-11, 20:32
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jokubas »

aisku, viskas aisku. Taigi teoriskai viskas turetu buti taip. Sudaiginu seklas, sudedu i mazas durpiu tabletes/vazonelius. Paauginu nuo ryto iki daukmaz vakaro ant palanges kokia savaitike, ir ant silto oro nesu i lauka. Sugrudu i duobe, kurioje yra mano to mixo ir vualia..myliu,priziuriu ir tausoju. Praejus 6-8 savaitem, subadau krumo kota adata ir po savaites nuskinu. Tada nukarpau budsus ir darau water vuring..kaip ir nieko nepraleidau..?
P.S. Rusis pas mane llr2.
P.S.S. del to curinimo dar prie to pacio, as jau ismirkes ta savaite vandeny, galeciau jei siltos dienos, neperlabiausei uzpuciancioje vietoje pakabinti savo isdziovinta geri kurnors ant padarytos dziovyklos ir lauko salygom isdziovinti?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

jokubas rašė:aisku, viskas aisku. Taigi teoriskai viskas turetu buti taip. Sudaiginu seklas, sudedu i mazas durpiu tabletes/vazonelius. Paauginu nuo ryto iki daukmaz vakaro ant palanges kokia savaitike, ir ant silto oro nesu i lauka. Sugrudu i duobe, kurioje yra mano to mixo ir vualia..myliu,priziuriu ir tausoju. Praejus 6-8 savaitem, subadau krumo kota adata ir po savaites nuskinu. Tada nukarpau budsus ir darau water vuring..kaip ir nieko nepraleidau..?
P.S. Rusis pas mane llr2.
P.S.S. del to curinimo dar prie to pacio, as jau ismirkes ta savaite vandeny, galeciau jei siltos dienos, neperlabiausei uzpuciancioje vietoje pakabinti savo isdziovinta geri kurnors ant padarytos dziovyklos ir lauko salygom isdziovinti?
nu paaugint reiktu bent kol pradės židėt aš bent taip darysiu tik tada nešiu i lauka ir žiurėk kad temp nenukrenta žemiau 10 o dar naktim nebūna šilta.
PsYchotherapist
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kojak »

jegeri, nusigribavai su tuo pH. Neutralus pH=7; rugstis yra, kai pH<7; šarmas yra, kai pH>7. Kanapem auginant žemėje idealus pH yra 6-6,5.

Jokubai, jei buvo parasyta kad nuo isdygimo iki derliaus nuemimo uztrunka 75-80 dienu, tai tiek ir bus, maximum plius pora dienu. Del koto badymo negaliu nk pasakyt, bet kazin ar cia lb pasiteisinantis dalykas.. Tik nesuvarpyk ant tiek kad net uzsilenktu augalas :D

Pelenu nerekomenduociau bert, jei pH ir taip yra ~6. O jei zeme rugstesne tai rekomenduoju daryt taip: pasirenkat vieta kur sodinsit augala, sakykim kvadratinio metro plote pabarstot pora sauju pelenų, mešliuko gera guza ir gerai išpurenat su kastuvu ta vieta. Šia procedura reiktu atlikt bent jau menesi prieš sodinima i ta vieta ;)
haze around me...
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė ggs »

Del badymo, tai reikia BUTINAI su mediniu daiktu durt, ir idurus reikia palikti augale.
jokubas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2011-04-11, 20:32
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė jokubas »

Beje, pagalvojau, jei jau kanape skaitosi piktzole, tai argi nera geriausia vieta outdoor'e auginti augala kur auga daug dilgeliu?
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kojak »

Taip, dilgelynu zeme labai tinka ir kanapem, bet dilgeles dazniausiai auga visokiose zemumose, kur bud'u tyko pelesis... :|
haze around me...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15495 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15933 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1626 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6365 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    17889 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla