Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė O.life »

Gal cia biski ne i tema , bet noreciau koki egzotini augala prie lempu uzauginti?
Kokiu idomiu ir graziu veisliu zinote? Ir kur galeciau seklu isigyti?
Mastau apie dekoratyvine pelme:)
Pasidalinkite savo nuomone , gal kas ka esata kanors augine?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

kava arabica arba kvapusis pipiras (http://en.wikipedia.org/wiki/Allspice).
Kavą galima surast pardavinėjamą gėlių parduotuvėlėse maksimose ar kitokiose prekybos vietose, o su pipirais gana sunku. sėklų neįsigysi taip lengvai, o sodinukų kur gaut irgi nežinau;D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

nusipirkti parduotuveje pipiru svieziu ir iskrapstyti seklas. cili ar tai paprika.pomidoru seklas taip pat galima isgauti is pomidoru.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jah »

Vaa.. Čili pipiras mano. Jau žydi. Sėkla iš pirktiniu čili pipirų. :)

[ nuotrauka ]
idigo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2011-01-10, 14:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė idigo »

Kaip jus ismatuojat ? Na tarkim man reikia supilti 6l substrato i duobe (5l zemiu ir 1l perlito) tai kaip jus ismatuojat kokia reikia kasti duobe kad i ja tilptu visas substratas,arba kad jo ne per daug butu ? Is akies irgi kazkaip...atmestina.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

;DDDD juokingai nuskambėjo tavo pasakymas o tai ka tu žadi dar matuot skaičiuot koke duobe kast :D aš tai iš akies iškasu ir gerai
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Teisingai PsY kalba:)
Paimi į rankas lopetą ir tik šnai šnai ir duobė. Ką ten matuot?:D Per kastuvą kokia išsikas ir bus gerai. Jei nori gali gilint, platint, kasti 2x2m duobę, bet lavonų ten nelaidosi juk :D Gal būt kasi ne vieną duobę, tai substrato gali pasiruošt daugiau. Jei mišinio bus per daug nu paplatinsi ar pagilinsi duobę (jei norėsi) ir tiek žinių.
Atmestina yra užsiiminėti bereikalingais darbais, duobių matavimais ir kitokiomis nesąmonėmis.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PoH »

Cia gal durnas klausimas, bet ar cia nekiausai tie apvalus po ziedais? is ju tokie siuliukai lenda.
http://img809.imageshack.us/i/sam0287u.jpg/
Ar cia taip ziedai issivysto? :|?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

viskas če gerai taigi žydi augalas. ne bahuras nesijaudink
PsYchotherapist
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

kažkaip idomu pasidare gal durnas klausimas, bet jei augtu low mergaitė ir šalia berniukas kiek maždaug nuo to low augaliuko butu sėklu gal durnas klausimas bet kažkaip pagalvojau ir idomu pasidarė
PsYchotherapist
superbongas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-02-08, 00:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė superbongas »

Sveiki bendraminčiai. Čia aš su tokiu klausimu, kuris turbūt buvo užduotas milijoną kartų, bet aš tikrai neesu toks veiklus, kad ieškočiau, bet mazdaug ieškojau ir neradau, nu neesmė. O klausimas mano toks: Nuo pat iššokimo iš po žemių, draugės nematė tamsos. Ar tai nepristabdo žydėjimo pradžios? Ir apskritai, ar galima pastoviai 24/0 joms daryti? Nes man elektra rūpeščių nesudaro. Peace :)
superbongas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-02-08, 00:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė superbongas »

Dar pridurti noriu, kad piestelės senai iššokiusios.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė daylight »

PsY rašė:kažkaip idomu pasidare gal durnas klausimas, bet jei augtu low mergaitė ir šalia berniukas kiek maždaug nuo to low augaliuko butu sėklu gal durnas klausimas bet kažkaip pagalvojau ir idomu pasidarė
Priklauso kokio dydzio uzaugs, as pvz dariaus seklas is auto ak47, kadangi juos izoliavau nuo kitu augalu ir sodinau lauke paprastoj zemej, tai uzaugo jie sprindzio dydzio ir gavos apie 50 seklu :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

daylight rašė:
PsY rašė:kažkaip idomu pasidare gal durnas klausimas, bet jei augtu low mergaitė ir šalia berniukas kiek maždaug nuo to low augaliuko butu sėklu gal durnas klausimas bet kažkaip pagalvojau ir idomu pasidarė
Priklauso kokio dydzio uzaugs, as pvz dariaus seklas is auto ak47, kadangi juos izoliavau nuo kitu augalu ir sodinau lauke paprastoj zemej, tai uzaugo jie sprindzio dydzio ir gavos apie 50 seklu :)
nu 50 visai neblogai sakyčiau, o jei padarius taip vyruka augint kažkur atskirai o mergaite neprileist prie jo kažkiek laiko kol ji daugiau paaugs isižidės ir tada ja apdulkint
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

superbongas rašė:Sveiki bendraminčiai. Čia aš su tokiu klausimu, kuris turbūt buvo užduotas milijoną kartų, bet aš tikrai neesu toks veiklus, kad ieškočiau, bet mazdaug ieškojau ir neradau, nu neesmė. O klausimas mano toks: Nuo pat iššokimo iš po žemių, draugės nematė tamsos. Ar tai nepristabdo žydėjimo pradžios? Ir apskritai, ar galima pastoviai 24/0 joms daryti? Nes man elektra rūpeščių nesudaro. Peace :)
Ir apskritai ir apvalai 24/0 pastoviai galima daryti (daug maž iki žydėjimo jei tai ne automatas). Kam tau 24/0? Tipo gamtoj nakties nebūna?:D Be to nelabai supratau kam tą patį klausimą uždavinėti skirtingose temose? Žinoma, nieks per galvą neduoda, bet logikos tai nulis. Kai reik kam reik pamato ir atsako:) Tai va, taika :x:
superbongas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-02-08, 00:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė superbongas »

Pas mane automatai, o vienas didelis medis ne (gal) :D ,tai galima ir nedaryt nakties? O dėl to, kad uždavinėju tu nepyk, aš žmogus be loginio mastymo ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Nepykstu;) Pas mus visus kartais logikos trūksta:D Tai nakties gali ir nedaryti jei nenori.
superbongas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-02-08, 00:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė superbongas »

Ačiū, kad davei žinot ;) Geros savaitės :)
Andropovas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011-04-21, 18:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Andropovas »

Labas, nusipirkau zemiu lapiniams kambariniams augalams, ar tinka tokios sudaiginti? Esu naujokas auginime, vakar pasodinau, pasidejau ant lentynos kol prazys, bet ziuriu, kad padziuvusios tos zemes jau, paskaiciau sudeti, ph 5,5 - 6,5, o paciu zemiu sudetis vidutiniskai sudulejusios durpes, o tipo priedai smulkintos kalkes ir molis. Gal palaistyt reiktu siek tiek ?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Viskas tinka, viskas gerai, tik nepamiršk palaistyt, bet ne per dažnai ir ne per daug. Drėgmė tik kad laikytus. Kol tik įmesta sėkla ar daigas dar mažas, vandens kiekis mažai suvartojamas, tai ir laistymo mažiau, o kai augalas paaugs jam ir gert daugiau reikės, galėsi ir daugiau duot vandens:) Čia kaip su mažu vaiku, juk nenori nuskandint mažylio arba palikt jį mirt iš troškulio? :D
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas