Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Dendis »

Ne taip pasakiau biski iduobe idejau meslo tada vel zemiu ir tik tada sodinau augala.. Nes kiek is senoles girdejau, kad saknis nudegint gali jei grynai po saknim..
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė PsY »

Norėjau paklaust dėl tu stipriu shultz trašu gal kad esat susidure pripyliau i bambali vandens ir idėjau trašu šiandien pažiuriu toke kaip plevelė ant viršaus susidarius ir vanduo neskaidrus gal nelaistyt su tokiu laukiu nuomoniu
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė putejas »

prieš tręšiant suplak tarą. o plėvelė pasistovėjus vandeniui galėjo užsidėt manau. nėr ko norėt, juk pastovėjęs vanduo ir ant dugno š nuleidžia visokio, taip ir trąšos savo chemikalą kokį užtraukė. Aš tręščiau ir nesukčiau sau galvos.
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Tocatalk »

PsY rašė:Norėjau paklaust dėl tu stipriu shultz trašu gal kad esat susidure pripyliau i bambali vandens ir idėjau trašu šiandien pažiuriu toke kaip plevelė ant viršaus susidarius ir vanduo neskaidrus gal nelaistyt su tokiu laukiu nuomoniu
cia turbut todel, kad vokiskas trasas naudoji, tavo bambalyje susidare chemtrails... 8/

just kiddin' :V: :x: --==::~~
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė RapidFire »

Suplakęs laistyk ir nesiparink ;) iš chemijos pusės kas gali keistis tai nebent nežymiai sumažėt įsisavinimas augalo tam kartui.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė PsY »

ta viršutine plevele kur buvo užsimetus nupyliau suplakiau palaisčiau ryt žiurėsiu kaip reguoja bet manau kad gerai bus nes trašos yra trašos nuo ju blogai negali būt nes nedaug ju teidėjau
PsYchotherapist
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė OG »

Šią vasarą autofloverius auginsiu. Pirmas mano ,tokio tipo,automatiskai žydinčių augalų auginimas. Ir va iškart klausimas gimė. kokias trašas naudoti autofloveriams? Galbūt iškart pradėti su žydejimo periodui skirtom trašom?
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė PsY »

iš pradžiu nereikia net trešti žemėi užteks trašu bet kai pradės židėt tai žinoma kad židėjimo trašom trešk
PsYchotherapist
idigo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2011-01-10, 14:28
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė idigo »

Taigi užderėjo klausimas. Tarkim jei aš patrešiu savo augaliukus karvių mėšlu,ir tos karves sirgo kokiomis nors ligomis. Ar gali perduoti tas ligas tam mano augalui o tas augalas žmogui ?
Arba jeigu vietoje karvių mėšlo butu žmonių išmatos ir tie žmonės kokia nors užkrečiama liga sirgo ar per augalą man persiduotu ?
(apie persidavimą kai šnekėjau turėjau omenyje rūkimą,valgymą(kepiniu) ir pan.)
Nes esu girdėjęs kad sovietmečiu (kai dar kolūkiai veikdavo),būdavo kažkokios tai vietos pažymėtos (kažkas čia nusvaigo,kad maro ar epidemijos gyvuliu) kuriuose būdavo masinės gyvuliu kapavietės (?),ir ten negalima buvo jokiu augmenijos sodinti (kuriuos žmogus vartoja).
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė putejas »

Išsiaiškink kas per ligos. Kuomet žinosi ligas žinosi ir kaip jos plinta ir visa kita.
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Tovus »

Turiu toki klausima: Ar galima kalnalapes tresti sitom trasom? http://www.sonis.lt/product.php?id_product=886
idigo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2011-01-10, 14:28
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė idigo »

pūtėjas- Aš tiesiog norėjau sužinoti ar apskritai ligos pavojingos žmogui plinta per augalą.
Tovus- Taip galima, jos tinka vegetacijai.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Slow Stone »

Apie agurkus žudikus negirdėjai?
Jei valgysi kanapes, tai kaip ir su daržovėm, idant nepasigautum zarazos reikia laikytis higienos normų. Jei rūkai, tai liepsnoj zarazos sudega, nebent per pirštus, popierėlius ir gilzes burnon kas pateks. Bet čia nebent E. coli gali pasigaut, tik tam kanapes tręšt mėšlų buiza per lapus žydėjimo metu reikėtų, kitais atvejais sunkus variantas.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė putejas »

Tovus rašė:Turiu toki klausima: Ar galima kalnalapes tresti sitom trasom? http://www.sonis.lt/product.php?id_product=886
Taip, galima. Tik nerekomenduočiau trąšų purkšt ant augalo.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė RapidFire »

Tovus rašė:Turiu toki klausima: Ar galima kalnalapes tresti sitom trasom? http://www.sonis.lt/product.php?id_product=886
Galima tai galima, tik su magnio (Mg) trūkumu susidurt gali.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Trąšos

Standartinė runkelis »

http://www.ecocityhydroponics.com/sphag ... edium.html pasiziurekite atidziau-is kokios salies :) singapure galima rasti daug ko :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Willdish »

runkelis rašė:http://www.ecocityhydroponics.com/sphag ... edium.html pasiziurekite atidziau-is kokios salies :) singapure galima rasti daug ko :)
Grazei tas durpiu maiselis atrodo :D o ka ten istikro gauni sita siuntini uzsakius zinai gal?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Trąšos

Standartinė runkelis »

derinu siuo metu su parduotuves savininku savus reikalus.jis turi man reikalingus sviestuvus kuriu negaliu rasti uk ar tai europos grow prekiu parduotuvese,uzsisaskiau viena sviestuva viename saite tai refundino mano pinigus atgal...parasiau jiems e-mail"a kad ne cancelintu mano orderio ir as laukciau tiek kiek reiketu,visviena imete atgal pinigus i accounta atgal...neskambinau kame problemos ir iskart pradejau paieska kur tik imanoma susirasti man reikalingo sviestuvo,plius kaina ir plius delivery butu normalus.nes aplink mane 5000km spinduliu maziausiai, nieks neturi to ko as noriu ,ir man paciam skubiai reikia.bet tame saite atradau tai ka auksciau jums pateikiau.:)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Trąšos

Standartinė Sokan »

From canadian or lithuanian bog;)))))) toli ieskot nereikia
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Trąšos

Standartinė runkelis »

kas idomiausiai kad angl. kalboje slengu bog yra tuoletas :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą