Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

Kas brandinot sėklas noriu paklaust kaip jus darot laukiat kol pačios krist pradės ar pjaunat ir žiurit kurios geros nes pas mane tokia situacija kelios sėklos jau išlindo nu ta prasme praskilo ir jos matosi jau bet dar ligtais baltos o kitos dar nedidukės tik vat nežinau ka daryt kada kirst ir žiurėt kaip ten kas
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Sėklos

Standartinė putejas »

sėklos bręsta nevienodai. pilnai subrendusias jau gali gražiai išsirankiot arba palaukt kol augalas bus kertamas. Niekur tos sėklos nepabėgs. Subrendusios sėklos pačios krenta iš savo žalio lovelio, apvalkalėlio, o tos kurios dar tik brandinas jos būna da užsiskliautusios, nors ne visuomet. Nužydėjus augalui būna ir brandžios sėklos nenusimetusios to apvalkalo žalio.

pas mane kai buvo krosas padarytas nl x low x safari mix tai didelė sėklų dalis buvo žalios ar pusžalės. Na aš iš savo bendro supratimo ar suvokimo bandžiau jas atsirūšiuot, kurios brandžios kurios ne ir mano didžiai nuostabai sudyginėjo net tos sėklytės, kurios buvo aiškiai šviesesnės nei tos kur maniau, kad yra neva nesubrendusios. tik dygimas labai ilgas buvo, truko savaitę dvi tris.

trumpai tariant neskubėk jo kirst. sėklos būdamos augale nesupus. lai auga bręsta, maždaug jau matysi kuomet jos pačios pradės krist arba augalas gal kaip nors nykt pradės ar ką.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklos

Standartinė runkelis »

hebra pasigirsiu!uzsisakiau is attidude seeds.. sensi seeds 10x skunk#1 ir gavau priedo stai ka:
green house "super bud",kalashnikova,dinafem "original amnesia", conie chung,T.H. SEEDS S.A.G.E. reg.T.H. Burmese Kush (fem),reserva privada "confidential cheese"(fem).g13labs,"pineapple express",dna "sour cream",dna "hashplant haze" --->iki 6dienos uzsisakinejant uz 25£ jus gausite visa kita fignia kuria as surasiau. promo code yra 420<--- jis suteikia 10%nuolaida!sekmes!!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

vau va če tai tikrai gėris tik gaila kad jau nebėra laiko tiksliau yra bet iki tada niekaip neišeis užsisakyt
PsYchotherapist
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė 4apa »

vuauou. tavo isvardinti bonusai po 1 vieneta? uzskaitau toki aptarnavima
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Slow Stone »

A ten pas juos pastoviai akcijos atrakcijos, kaip kokioj maximoj. Man rollitupas paštą tom promo akcijom užspamindavo. Galioja ir "rollitup" -10% kodas, o tu, runkeli, kaip uk420 lankytojas matyt šopinais.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklos

Standartinė runkelis »

ai blyn attidude nesiuncia lietuvon. visas kitas kaip pirstu i aki.na jau esu sakes kad esu iseivis.nors graziai su jais susitarus galima "affilate sheme" susitarti.reikia tik noro tureti. visiem uzsiregistravusiems ikrenta newsletter"is kada kas vyks ir kokie promo bonusai.taigi prisiregistravus padedi varnele ir tau i muila ikrenta ju akcija bet ji dar ir turi netgi val.rezima pagal uk gmt. yra laikas pvz: 1balandzio 12val.00min iki 3balandzio 23.59min date closed.prie to pacio paraso promo code:jis plius dar duoda 10% nuolaida bet negaliu tiksliai pasakyti del to kodo nors esu girdejes kad jie su 420co.uk bendrauja,esu prisilogines ten bet nemanau kad su tuom yr kokia sasaja.cia prie newsleter"io gavau 10% .
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

o sėklas tik nuėmus iškart galima sodint ar reikia gal palaikyt koke savaite i stalčiu padėjus padžiovint ar jokio skirtumo
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Sėklos

Standartinė putejas »

Ką ten pridžiovinsi, ne moliūgų sėklos ar sėmkės, kad kepint džiovint kaip razinas :D Subrendo ir leidi į darbą;)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

tiek ir tenorėjau sužinot :)
PsYchotherapist
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Slow Stone »

Putėjau, bile kad savo nerūpestingą padchodą pademonstruot. Pasiskaityk kur kitur, ką žmonės kalba tuo klausimu.
Taip, džiovina, bent tie kas užsiima sėklom. O kad daigumas būt geresnis ir žiemą inscenizuoja, palaikydami šaldytuve (ten kišt šviežių nėra gerai). Tau gal čia išsidirbinėjimas, bet kai sėkla kainuoja 10$, tai ir požiūris į darbą rimtesnis.
Kita vertus, kai dafiga nuosavų turi galima ir tik išlukštentas žemėn smeigt, px tas maximalus daigumas...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė 4apa »

tos seklos, kuriomis nebuvau tinkamai pasirupines dygo vangiai. na istikruju nelabai ir rupejo man jomis rupintis. norejau paziureti, ar bus daigios be jokiu pastangu. na dygti dygo, bet kaip pastarasis kolega minejo uz pinigus tokias gaves neapsidziaugtum.
vadovaukimes "jei darai, daryk gerai".
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė eric »

4apa rašė:tos seklos, kuriomis nebuvau tinkamai pasirupines dygo vangiai. na istikruju nelabai ir rupejo man jomis rupintis. norejau paziureti, ar bus daigios be jokiu pastangu. na dygti dygo, bet kaip pastarasis kolega minejo uz pinigus tokias gaves neapsidziaugtum.
vadovaukimes "jei darai, daryk gerai".
O tai kaip jomis pasirupint,kad ju daigumas butu vertas pinigu? Yra kokiu metodu? As karta veisiau seklas,daigumu nesu patenkintas,nes dygsta po savaite. Kur normlios per keleta paru sudygsta. Pakonsultuokit.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė 4apa »

ei, taigi paziurek ka slow stone rase. seip as nelabai ir galiu kalbeti apie tai, ko nesuprantu simtu procentu. tik zinau tiek, kad namu salygomis uztenka seklas palaikyti neiskratytas is augalo kuo ilgiau, paskui leisti joms perziemoti tamsiai ir vesiai. o profesionali metodika detaliai ir nelab domina. verslo nekursiu.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė ReikSuskaupt »

[ nuotrauka ]

Jei kas esat mate toki paveiksleli ir bande atrinkt seklas pagal tai, gal galetumet pasidalint ispudziais? :) zinau, kad buvo kalbeta, kazkada seniai buvau uzmates forumo platybese, bet per 70psl. nelabai norisi vaiksciot, o ir paieskoj nelabai turiu ka irasyt :) As pats bandziau Outdoor Mixo 6 seklas pagal sita metoda atrinkt, tai padariau isvada, kad cia visiska nesamone. Is tu 6 yra 3 panos, 2 bernai ir vienas dar nelabai aiskus, bet tikriausiai irgi bernas. Tai po galais, kaip galima is lempos prisigalvot tokiu nesamoniu ir paskui klaidint zmones? X(
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

Nereikia tikėt viskuo ka rašo.
PsYchotherapist
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Slow Stone »

eric rašė:Pakonsultuokit.
Official Seed Harvest, Storing, Curing, ect. Thread
Bent mėnesiuką duot padžiūt. Jei iškart nesiruoši sėt, kiši į sausą vėsią vietą. Tiek čia to mokslo.
Jei skaitysi icmago temą, pamatysi, kad geriausias daigumas pastebimas tarp 1-2 metų senumo sėklų.
Aš jas laikau šaldytuve (ne šaldiklyje), sandariame indelyje, kuriame primesta silica gel maišiukų aka do not eat throw away, randamų batų dėžėse, naujose kuprinėse ir pan.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

na pabandysiu kelias iškart daigint kelias i šaldituva o kelias i koke degtuku dežute ir i stalčiu ir pažėsiu kas če gausis. Dėkui už info
PsYchotherapist
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė RapidFire »

Laikymui geriausia temperatūra +4, tą daug kur rašo. Tipo ir 10 metų pragulėję taip sėklos tik apie 8% daigumo praranda. O šiaip metam dviem palaikyt, tai ir stalčiuj sausai ir neperkarštai padėjus laisvai galima. Esminis žodis čia sausai :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė PsY »

nu ka low 2,5 mėn augo ir brandino sėklas nuemiau ~50 sėklu nuo vieno low tik vat kad maždaug puse iš ju dar nėra tamsiai rudos o tokios truputi žalsvos ar kažkas tokio. kaip manot normliai sėklu nuo low ar mažokai
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3494 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    12214 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    12484 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    8245 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    173587 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric