Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

runkelis rašė:na mes ne aiskiaregiai :)
na as taipat neaiskiaregys bet man taip ben suprantama jei tarp ziedu yra seklu tai augalas hermis argi ne taip pataisyk jei klystu 8???
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

bent matei sviesios spalvos kapiliarus ant stuufo?kalbu apie vyr.gimines pozymius.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

nei vyr nei mot gymines augalas dar neparode jam tik menesis :) duosiu dar 20dienu vegetacijos ar daugiau kai augalas pakankamai tures sakeliu kad butu nemazas derlius ir jungsiu 12/12 tai tada paaiskes kai augalas parodis lyti :V:
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

adi tu bent supratai ka as tau pasakiau :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ReikSuskaupt »

Runkeli, gal galima placiau apie tuos sviesius kapiliarus? Kas cia isvis per pozymis? Kaip tai atrodo? Pirma karta girdziu kazka panasaus. Ačiū :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

vyro kiausus esi mates?moteriskame ziede neesi mates niekados vyrisko kiauso?apie tai kalbu.dedikuota ir adis.


plius adis rase: taigi iskilo keletas klausimu man: pirma jeigu as radau seklas pirkes gatvej maisely ar kur kartu su ziedais ir man isauks hermofroditas tas kuris duoda seklas ir duoda derliu ar kaip? ir kaip suzinoti ar jis ne autoflowering? pasimeciau nieko nebesuprantu padekit man susiprast prasau
runkelis:taigi manau supratote abu dabar. :) hermi dar galima nustatyti.bet visa kita sunkiau yra.na dar pagal seklos branduoli,forma si bei ta galima nustatyti,auto nustatyti neimanoma.pas adi auga ne auto.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

tada reikia kazka keisti lietuvoje :) virsiuje prie augink.com banerio paskaityk kas parasyta. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

runkelis rašė:adi tu bent supratai ka as tau pasakiau :)
atsiprasau runkeli neatsakiau tau i tai :|? ne nemaciau ziurejau atidziai jokios isvis lities dar nerodo augalelis :D ir kaip tuos sviesos kapiliarus pamatyt as taipat nezinau apie juos nenutuokiu. Kur ziuret? augalas kaip augalas zalias ir viskas nebent virsutiniai lapeliai kai vistosi pradeda tamset nuo pakrasciu tik tai pastebejau 8() apsviesk mus runkeli :D :x:
Septinlapis
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

iskilo problemele ka patartumete daryti nes gali veliau tai atsiliepti nes saknys negali buti apsviestos dienos sviesos kiek zinau 8??? nejau vel persidint i dar didesni inda ir apkasti stieba? nes nelabai pas mane salygu yra tai bepadaryt nebetilptu didesni indai 8/

http://imageshack.us/photo/my-images/560/imag0287z.jpg/
Paskutinį kartą redagavo aDIs 2011-06-12, 23:11. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

runkelis raso: pradesiu vel nuo pradziu:kur seklas radai?stuffe??taip.,ok tada norejai suzinoti ar veisle auto ar hermis.... as parasiau auksciau kaip galima atsikasti galus. perskaityk viska per nauja adi. adi va cia pusiau atsakymas....---> vyro kiausus esi mates?moteriskame ziede neesi mates niekados vyrisko kiauso?apie tai kalbu.dedikuota ir adis.


plius adis rase: taigi iskilo keletas klausimu man: pirma jeigu as radau seklas pirkes gatvej maisely ar kur kartu su ziedais ir man isauks hermofroditas tas kuris duoda seklas ir duoda derliu ar kaip? ir kaip suzinoti ar jis ne autoflowering? pasimeciau nieko nebesuprantu padekit man susiprast prasau
runkelis:taigi manau supratote abu dabar. hermi dar galima nustatyti.bet visa kita sunkiau yra.na dar pagal seklos branduoli,forma si bei ta galima nustatyti,auto nustatyti neimanoma.pas adi auga ne auto.
hermis-apsidulkina pats-naudos nedaug is seklu
auto-tau nieks nenustatys rusies.
vaisiaus gali buti ir is hermio-neaisku kiek yra %vyr ir kiek %mot.jei 70%vyr ir 30%mot tai pamastyk kiek is tos mot tu turesi putalo.
gali buti kad pora kapiliaru atsidare-pvz:90mot-10vyr..ir jei tavo auginimo salygos bus palankios gali tureti 99% mot augala.cia daug niuancu.
kaip atpazinti auto:17-20dienu nuo prasikalimo is zemes augalui-taip pat priklauso nuo salygu ivairiu.

0
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

hebra turime mes su savo drauge problema viena :) gal zi not ko truksta :) http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... ab8790.jpg
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė RapidFire »

Žmonėms trūksta proto ir sugebėjimo priimt informaciją, jei kalbėt apie užrašą ;)
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

aDIs rašė:iskilo problemele ka patartumete daryti nes gali veliau tai atsiliepti nes saknys negali buti apsviestos dienos sviesos kiek zinau 8??? nejau vel persodint i dar didesni inda ir apkasti stieba? nes nelabai pas mane salygu yra tai padaryt , nebetilptu didesni indai i auginimo vieta 8/

http://imageshack.us/photo/my-images/560/imag0287z.jpg/
Septinlapis
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Tocatalk »

aDIs rašė:
aDIs rašė:iskilo problemele ka patartumete daryti nes gali veliau tai atsiliepti nes saknys negali buti apsviestos dienos sviesos kiek zinau 8??? nejau vel persodint i dar didesni inda ir apkasti stieba? nes nelabai pas mane salygu yra tai padaryt , nebetilptu didesni indai i auginimo vieta 8/

http://imageshack.us/photo/my-images/560/imag0287z.jpg/
pas mane pries du metus buvo same problem - neuzteko indo dydzio, tai monstras (lietuviska kanape) irgi pradejo augint spyglius (saknis) ant stiebo apacios. Neapkasinejau nieko, tai isaugo hermis. Nezinau, ar del saknu taip atsitiko, bet patariu tau nedaryt klaidos, kai augalas taip aiskiai parodo, kad jam truksta zemes, ir pakeist inda.. Nebent ten irgi kokia zemaite auga ir nera jokio reikalo jos persodint.. :)
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

oj ne nezemaite tocetalk ten rusiu rusis nezinau nei kokia :D bet tikrai linksma :D tai patartum apkast augalo stieba? as manau tai nutiko tada kai purksdavau lapus vandens su trasomis pakliudavo ant stiebo ir augalas pajutes dregme sumane leist saknis tose vietose X(
Septinlapis
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

sory hebra prirases nesamoniu buvau bet gi neispikto kaip ir buvau parases o is jaudulio kad puse saknu augaliuko nukrito :D cia ne del nemokejimo persodint! nes subtratas buvo trapus toks koks turi buti :arrow: tikiuosi supratimo is jusu nesu gi as idiotas nepazystat nevadinkit ir gal bus protingesniu ir padarys tapati ka ir as :D
Paskutinį kartą redagavo aDIs 2011-06-13, 23:22. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Septinlapis
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

atleiskit man musu jautrioji publika, bet sita pridurka "adis" as ivardinsiu idiotu. paprastai ir aiskiai- idiotu. net nepasakosiu kodel ir kaip, tiesiog- idiotu.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

4apa rašė:atleiskit man musu jautrioji publika, bet sita pridurka "adis" as ivardinsiu idiotu. paprastai ir aiskiai- idiotu. net nepasakosiu kodel ir kaip, tiesiog- idiotu.

e ryzas nemanau kad cia tema izeisk kaip moki :D nes tau nelabai ir pasisektu... o apie idiota isdestik detaliau jei toks mandras esi ka tu tuo nori pasakyt? idiotais kitus vadindamas neirodisi kad pats toks nesi alkunkrami .\
Septinlapis
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Legalus »

aidis jai persodint nemoki tai galejai tiesiog apdengti ta inda pleve juoda ar folija :idea:
vaikai nenarkokit vartotiku.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Jah »

4apa teisus... tu man irgi kritai į akį kaip idiotas. :) Nes užsipuolei tocatalck. Kam? dėl to,kad jis tau padeda o tu nesugebi teisingai visko padaryti? Fuck tave. :) .i. :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas